Článek

Majitel Discolandu Sylvie bez peněz: Jídlo Jonákovi musí vozit kamarádi!

 
Změnil vzhled, našel si přítelkyni a nad současnou situací lomí rukama. Ivan Jonák (59) před 11 měsíci opustil vězení, kde strávil 18 let. „Za ten rok už jsem se stihl přizpůsobit moderní době,“ říká.
13.03.2015 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (58 článků)
Podobné články

Byli jsme v Discolandu Sylvie! 5 nejzajímavějších bodů z party propuštěného trestance Ivana Jonáka!

 
Tak řečený "mafián bez mafie" "Ivan Jonák":http://www.extra.cz/tema/ivan-jonak si odseděl svých osmnáct let v chládku a poté, co koncem dubna vyšel opět na svobodu, o sobě dává "pravidelně hlasitě vědět":http://www.extra.cz/jonakovi-preskocilo-verbuje-lidi-na-uklidovou-party-do-chatrajiciho-discolandu-chce-ho-i-pres-zakazy-otevrit. Buď se projíždí v kabrioletu po Václaváku, nebo oživuje zašlou slávu devadesátých let ve svém "dříve legendárním podniku s názvem Discoland Sylvie":http://www.extra.cz/cesko-ma-svou-novou-hvezdu-ivan-jonak-je-teprve-par-dni-z-basy-venku-a-uz-se-pro-nej-porada-sbirka-a-lide-ho-chteji-na-hrade. Ten měl o víkendu takzvanou "reunion" party, ze které nyní vybíráme pět bodů "k oddychu i zamyšlení".
08.06.2014 12:10 |

podobné články

Exmajitel Discolandu Sylvie Ivan Jonák: Z vězení píše o krokodýlovi!

 
Bývalý majitel pražského Discolandu Sylvie Ivan Jonák (56) má ve vězení ve Valdicích, kde sedí za objednávku vraždy své ženy, zvláštní starosti. V dopise dceři vyvrací pomluvy, že slavný krokodýl, kterého dříve vlastnil, strádá.
17.05.2012 12:05 |

podobné články

Propuštěný trestanec Jonák: Zveřejnil drsný vzkaz od své exmilenky, která se předávkovala drogami!

 
Od té doby, co byl devadesátkový "mafián bez mafie" propuštěn po osmnácti letech na svobodu, "je kolem něj docela živo":http://www.extra.cz/primadona-prachar-nechce-na-premieru-bony-a-klid-2-kvuli-jonakovi-nikomu-to-ale-nevadi. Nejenže se "Ivan Jonák":http://www.extra.cz/tema/ivan-jonak před časem "pokusil rehabilitovat svůj legendární podnik Discoland Sylvie":http://www.extra.cz/byli-jsme-v-discolandu-sylvie-5-nejzajimavejsich-bodu-z-party-propusteneho-trestance-ivana-jonaka, ale čile se zapojil i do života na sociální síti.
18.06.2014 13:41 |

podobné články

Rozjetý Ivan Jonák: V Discolandu Sylvie to rozpařil po 18 letech!

 
Tak na tuhle událost čekal Ivan Jonák celých 18 let, kdy seděl v base za vraždu své manželky. Po neuvěřitelně dlouhé době si zapařil v legendárním Discolandu Sylvie, který před svým zatčením vedl. Otevírací párty pořádal pouze pro známé a zvané, kteří mu pomohli s vyklízením budovy.
08.06.2014 12:25 |

podobné články

Ivan Jonák vzpomínal na doby své největší slávy: V Discolandu s Františkou!

 
V 90. letech se ve vyhlášeném Discolandu Sylvie objevil každý, kdo v showbyznysu něco znamenal. Jeho majitel Ivan Jonák (58), který se dostal nyní po 18 letech na svobodu, zavzpomínal na návštěvu módní kritičky Františky Čížkové, která tam v roce 1993 zamířila jako novinářka.
08.05.2014 05:15 |

podobné články

Majitel Discolandu Sylvie na svobodě nezahálí: Jonák chystá reality show s vězni!

 
Ivan Jonák, který si odseděl 18 let za objednávku vraždy své manželky, na svobodě rozhodně nezahálí. Poté, co znovuotevřel Discoland Sylvie, se chystá na vlastní reality show. V té bude pomáhat propuštěným vězňům s návratem do běžného života. Sám s tím má zkušenosti z první ruky.
09.06.2014 05:10 |

podobné články

Muž, který seděl za smrt Jonákové: "Přítelkyně šla na potrat, nechtěla mít dítě s vrahem!"

 
Za pár měsíců skončí Ivanu Jonákovi (57), majiteli nechvalně proslulého Discolandu Sylvie trest za objednávku vraždy manželky Ludviky. Už zjara bude po osmnácti letech volný. A v souvislosti s jeho jménem se znovu objevují lidé spojeni s jednou z nejdiskutovanějších kriminálních kauz 90. let. Našli jsme muže, který se měl podílet na přípravě zavraždění Jonákovy ženy Ludviky. Martin Zajíc (41) si odseděl deset let za spolupráci na mordu.
03.11.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zajíc (4 články)

Jonák míří na svobodu: Co o něm řekli jeho blízcí?

 
Někdejší král Discolandu Sylvie Ivan Jonák (58) – člověk kdysi údajně úzce propojený s bossy podsvětí, ale i s vrcholnými politiky, umělci a další »smetánkou« – bude v pondělí volný. Deník Blesk u této příležitosti vydává o Jonákovi unikátní knihu.
26.04.2014 07:30 |

podobné články

Jonákovi přeskočilo: Verbuje lidi na úklidovou party do chátrajícího Discolandu. Chce ho i přes zákazy otevřít?!

 
Jedna z věcí, která proslavila "nedávno propuštěného vězně a bývalého podnikatele Ivana Jonáka":http://www.extra.cz/cesko-ma-svou-novou-hvezdu-ivan-jonak-je-teprve-par-dni-z-basy-venku-a-uz-se-pro-nej-porada-sbirka-a-lide-ho-chteji-na-hrade, je pražský Discoland Sylvie.
02.06.2014 11:06 |

podobné články

Diskokrále Ivana Jonáka pohřbí ve čtvrtek: Proč není rozloučení v Discolandu?

 
Diskokrále pohřbí ve čtvrtek! Ivan Jonák (†59) se vydá na poslední cestu v pražských Strašnicích. Smuteční obřad organizují jeho dcery. Fanoušci na sociálních sítích se ptají, jestli by si někdejší král pražských diskoték nezasloužil obřad spíše ve svém milovaném Discolandu Sylvie...
27.02.2016 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (58 článků)

Boss Jonák jde z basy po 18 letech, ale jeho Discoland chátrá. FOTO

 
Ivan Jonák, majitel kdysi slavného Discolandu Sylvia v pražské Libni, si už brzy odpyká celý osmnáctiletý trest za objednání vraždy své manželky. Na konci dubna vyjde z věznice a bude volný. Nyní osmapadesátiletý muž, o kterém se mluvilo také jako o šéfovi podsvětí, zatím neví, co bude dělat. Sní ale o obnově Discolandu.
06.04.2014 22:10 |

podobné články

Dnešní tisk: veselé oslavy otce Paroubka

 
Majitel Discolandu Sylvie Ivan Jonák žádá nový proces a Jiří Paroubek zapil narození dcery.
03.11.2009 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3466 článků)

Ivan Jonák jde na svobodu! Kdo by se mu měl klidit z cesty?

 
Už stříhá metr, svoboda se blíží... 28. dubna vyjde z valdické věznice někdejší král pražského podsvětí a majitel Discolandu Sylvie Ivan Jonák (58). Odpykává si 18letý trest za objednání vraždy manželky Ludviky (†34).
19.03.2014 12:10 |

podobné články

Ivana Jonáka připravují za mřížemi na život venku. Na svobodu jde v pondělí

 
Majitel kdysi slavného Discolandu Sylvie - Ivan Jonák, který strávil 18 let ve vězení za to, že si objednal vraždu své manželky, má před sebou poslední dny za mřížemi. Na život na svobodě a jeho možná úskalí ho odborníci připravují už několik týdnů.
24.04.2014 19:55 |

podobné články

Jonák v dobách své největší slávy: Milenka mu dráždila krokodýla!

 
Někdejší majitel legendárního Discolandu Sylvie Ivan Jonák (†59) v dobách své největší slávy choval nejenom medvěda, ale i krokodýla Kubu. Toho u něj doma ve vaně pořádně vydráždila jeho milenka Jahůdka.
04.05.2014 19:05 |

podobné články

Jonák se v luxusním audi srazil s tramvají: Vjela mi tam maminka s dítětem!

 
Za volantem audi se propuštěný vězeň a majitel Discolandu Sylvie Ivan Jonák přimotal do dopravní nehody. Srazil se s tramvají. Na Facebooku se však rozhodl vysvětlit, jak z jeho pohledu k nehodě došlo. Brzdil prý kvůli mamince s dítětem.
11.11.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (58 článků)

Ivan Jonák je už 7 měsíců na svobodě: Přebírá manželky kamarádům!

 
Je na roztrhání! Bývalý majitel Discolandu Sylvie a kontroverzní podnikatel Ivan Jonák (58), odsouzený na osmnáct let za nájemnou vraždu své manželky, je už sedm měsíců na svobodě a jde z jedné ženské náruče do druhé.
01.12.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (58 článků)

Majitel Discolandu Sylvie o vězení: Rozbrečel jsem Kajínka!

 
Před rokem Ivan Jonák (59) opustil věznici. Po 18 letech za mřížemi ho ale moderní doba spolkla rychle. Pohltil ho zvláště Facebook. Díky němu je naživu.
17.03.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Jonák (58 článků)

Král diskoték DJ Uwa: U Jonáka jsem vydělal 100 tisíc za noc!

 
DJ Uwa (42) byl první, kdo Ivanu Jonákovi (58) po jeho propuštění z vězení podal pomocnou ruku. Jonák mu před mnoha lety dal šanci stát se hvězdou v Discolandu a nyní DJ Uwa dává příležitost jemu vrátit se na výsluní.
18.05.2014 05:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Král (38 článků)