Článek

Majitel červeného Nissanu GTR: Já mám alibi!

 
Na srazu tuningových aut v Panenském Týnci byly dva červené Nissany GTR. Jeden z nich se podle svědků zapletl do nehody na silnici R7, při které zemřel řidič Renaultu Twingo. První červený Nissan patří pražskému zastupiteli Tomáši Vavřincovi (ODS). Druhý červený Nissan GTR vlastní Tomáš Soukup ze společnosti Forced Racing. Poskytl nám rozhovor, ve kterém uvedl, že v době, kdy k nehodě došlo, byl už doma. Má na to i alibi, vezl z akce hostesky.
23.05.2011 14:25 |

podobné články

Podobné články

Video, které bolí i na pohled. Ukázka z komedie Alibi na klíč vás překvapí!

 
Tak tohle musí bolet! Nová komedie Alibi na klíč je o partě, která umí vyrobit alibi na cokoliv. Pomáhají lidem z průšvihů a taky jim umožňují dopřávat si života a neřestí. Jednou z nich je samozřejmě i nevěra. Někdy ale věci nevyjdou podle plánu a pokud se nevěra na hříšníka provalí, může následovat trest. Pomsta za jednu nevěru je ve filmu, který jde do kin 12. října, hodně krutá a bolestivá. Ve Francii se komedie Alibi na klíč stala kasovním trhákem a jedním z nejnavštěvo­vanějších filmů roku. Přináší totiž to nejlepší, co jsme kdy ve francouzských komediích viděli. Kromě přirozeného šarmu je to originální námět, divoká zápletka, šílené situační gagy a skvělé postavy, které vrší jeden karambol za druhým.
08.10.2017 07:30 |

podobné články

Pomozte chytit piráty z Nissanů! Zaplatíme vám!

 
Zběsilá jízda dvou nadupaných aut, červeného a bílého Nissanu GTR s černými střechami skončila v sobotu tragédií. Řidiči při vzájemném předjíždění na silnici u Slaného způsobili nehodu protijedoucího Renaultu. Jeho řidič (†26) zemřel, spolujezdkyně (22) bojuje o život. Znáte piráty, kteří způsobili tuto nehodu? Hledáme svědky! Viděli jste tato auta, která se pravděpodobně šílenou rychlostí řítila po silnici u Slaného? Dejte nám vědět. Zaplatíme vám!
23.05.2011 13:05 |

podobné články

Otec údajného piráta: Tomáš by se s klukama nehonil

 
Zastupitele Prahy 7 za ODS Tomáše Vavřince (49) vyšetřuje policie v souvislosti se smrtelnou nehodou, při níž zemřel v sobotu 26letý muž. Řidič červeného Nissanu GTR, který Vavřinec vlastní, je podezřelý z toho, že nehodu zavinil a následně ujel. "Nevěřím tomu. To auto jsem u něj nikdy v životě neviděl," řekl Blesk.cz Vavřincův otec Zdeněk.
23.05.2011 14:25 |

podobné články

Prohlédněte si Pagani Zondu ze závodů GTR 3

 
Ze SimBin vypadlo prvních pár renderů jednoho očekávaného vozítka z GTR 3. Jde o vůz Pagani Zonda R, na který se fanoušci těšili od chvíle, co se vývojářům podařilo licenci na Pagani vůbec získat. Důsledně propracovaný vnitřek vozu i exteriér naznačují, že to čekání nebylo zbytečné:
23.02.2012 12:21 |

podobné články

Šenkýř poprvé otestoval nové BMW M3 E92 GTR

 
Šenkýř Motorsport testoval druhou evoluční variantu BMW M3 E92 GTR pro sezónu 2013.
31.10.2012 15:20 |

podobné články

Láska a sex: Jediná firma v Česku výrobí nevěrníkům neprůstřelné alibi

 
Petr Macháček (41), zakladatel a majitel agentury Alibi na míru, je – jak sám říká – založením fatalista. Nevěří na nahodilosti, a tak i úspěch toho, co dělá, bere jako něco, co muselo přijít.
14.02.2016 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Macháček (33 článků) , Petr Macháček (31 článků)

Za volantem druhého vozu byl Rus Igor

 
VIDEO: Smrtelnou víkendovou nehodu u Slaného na Kladensku podle svědků způsobili řidiči dvou Nissanů GTR. Jeden červený s černou kapotou, druhý bílý s černou střechou. Podle policie oba od nehody ujeli! Jeden z řidičů je pražský zastupitel Tomáš Vavřinec (49). Druhým je jednatřicetiletý ruský podnikatel Igor B.
23.05.2011 18:30 |

podobné články

Honička dvou aut skončila smrtí nevinného

 
VIDEO: Smrtelnou víkendovou nehodu u Slaného na Kladensku podle svědků způsobili řidiči dvou Nissanů GTR. Jeden červený s černou kapotou, druhý bílý s černou střechou. Podle policie oba od nehody ujeli! Jeden z řidičů je pražský zastupitel Tomáš Vavřinec (49). Druhým je jednatřicetiletý ruský podnikatel Igor B.
23.05.2011 19:20 |

podobné články

Smrt v autě a pirát z ODS. Bulvár píše, kdo se ještě zapotí

 
Deník Blesk popisuje hned na třech stranách smrtelnou víkendovou nehodu u Slaného na Kladensku, kterou podle svědků způsobili řidiči dvou Nissanů - bílý a červený Nissan GTR. Řidiči, kteří je řídili, navíc od nehody ujeli. Jeden z nich má být pražský zastupitel Tomáš Vavřinec, druhým je jednatřicetiletý ruský podnikatel Igor B. Případu se v dnešním vydání věnuje také Mladá fronta Dnes.
24.05.2011 11:25 |

podobné články

Milenci z renaultu: Plánovali společný život

 
Milenci z renaultu Dan (†26) a Mirka (22) byli spolu jen tři měsíce, když se jejich vůz potkal se silničními piráty v závodním Nissanu GTR. Přitom v osudnou chvíli tam vůbec neměli být. Mirce se před směnou udělalo špatně a Dan slíbil, že ji odveze k lékaři...
24.05.2011 16:00 |

podobné články

Za smrtelnou nehodu může cizinec z Nissanu. Policie ho obvinila

 
Policie obvinila v souvislosti se sobotní tragickou nehodou u Slaného jednatřicetiletého cizince. Tomu nyní hrozí až šest let ve vězení. Muž je jedním ze dvou řidičů sportovních vozů Nissan GTR, kteří se po silnici vraceli z víkendového tuningového srazu.
24.05.2011 19:10 |

podobné články

Samolepka místo SPZ!: Je to v pořádku?

 
Policie včera také řešila, zda zastupitel za ODS Tomáš Vavřinec, který zatím v případu tragické nehody figuruje jako svědek, oprávněně používá na svém Nissanu GTR místo originální značky samolepku.
26.05.2011 12:15 |

podobné články

Nové svědectví o pirátech silnic: Závodilo pět aut!

 
Kdo je viníkem sobotní nehody u Slaného, při které zemřel Daniel (†25)? Blesk má nové svědectví šoféra, který viděl šílenou jízdu silničních pirátů těsně před nehodou. „Pět aut tam předjíždělo kolonu rychlostí 180 kilometrů v hodině,“ popsal Marian M. Policie přitom zatím vyšetřuje jen riskantní jízdu dvou Nissanů GTR, červenočerného, který řídil Tomáš Vavřinec, a bíločerného Rusa Igora B.
28.05.2011 05:15 |

podobné články

Klanění Nissanu do zatáček

 
Pro Tokijský autosalon připravila Nissanu zajímavý koncept s názvem Land Glider. Jde o dvoumístný extrémně štíhlý vůz, který se v zatáčkách naklápí.
24.10.2009 10:25 |

podobné články

MfD: Topolánek se sám přihlásil policii a poskytl alibi Bartákovi

 
Expremiér Mirek Topolánek se podle sobotní Mladé fronty Dnes (MfD) loni sám přihlásil protikorupční policii, aby poskytl alibi bývalému ministrovi obrany Martinu Bartákovi.
05.02.2011 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2213 článků) , Martin Barták (338 článků) , Miroslav Barták (54 článků)

Nové parfémy Alibi mají zakrýt „vůni hříchů“

 
Ženy mají čich mnohem citlivější a vnímavější než muži. Proto bývá právě čichová stopa na partnerově oblečení či těle mnohdy důkazem jeho hřešení během předešlé noci. Ať už jde o pijatyku či návštěvu striptýzového klubu, hříšníci z Jihoafrické republiky se mohou spoléhat na nového pomocníka – parfém Alibi. Má překrýt vůně klubů, milenek či alkoholu a partnerky zmást.
23.01.2012 10:10 |

podobné články

Údajný "olizovač stehen" z metra má alibi. Devianta hledají dál!

 
Mladík hledaný policií kvůli přepadání a obtěžování žen v pražském metru, se patrně stal obětí záměny. Dnes se přihlásil policii a údajně dokázal své alibi - byl v práci. TV Nova s ním získala rozhovor. Co se dělo u výslechu?
15.07.2014 21:15 |

podobné články

Utopil mladík svou matku? Počítač mu alibi neposkytl, někdo s ním manipuloval

 
Tvrdí, že seděl u počítače, podle znalce to ale nejde dokázat. Naopak je prý jasné, že čas v přístroji někdo přenastavil. Jan S. z Písecka tak na dobu vraždy jeho matky alibi zřejmě nemá. Hrozí mu 18 let vězení.
17.05.2016 11:50 |

podobné články

Policista dostal roční podmínku: Poskytl falešné alibi!

 
Chtěl pomoct známému a poskytl mu falešné alibi. Teď za to kriminalista Ondřej O. (35) u policie skončí. Soud ho včera za zneužití pravomoci potrestal roční podmínkou. Hrozil mu ale až pětiletý pobyt za mřížemi.
25.05.2016 05:10 |

podobné články