Článek

Mafiánský boss (†79) přezdívaný Profesor z Camorry zemřel: Našli ho mrtvého v cele!

 
Byl nechvalně proslulým mafiánem, který měl na rukách krev až stovek lidí. Svého času byl dokonce bossem Camorry, kterému se přezdívalo Profesor. Nyní ale život Raffaela Cutola (†79) skončil. Našli ho mrtvého v cele věznice, kde si odpykával doživotní trest za několik vražd.
19.02.2021 13:00 |

podobné články

Podobné články

Mafiánský boss bossů „Buldozer“ je mrtvý: Policie po něm pátrala 43 let

 
V Itálii zemřel bývalý šéf sicilské mafie Bernardo Provenzano. Informovala o tom agentura ANSA. Třiaosmdesátiletý mafiánský boss zemřel ve vězení, kde si odpykával doživotní trest za několik vražd, včetně podílu na vraždě slavných soudců Paola Borsellina a Giovanniho Falconeho. Podle agentury ANSA trpěl Provenzano na sklonku života mimo jiné Parkinsonovou nemocí.
13.07.2016 13:50 |

podobné články

Kudla do zad vlastní rodině: Mafiánský boss svědčí ve sledovaném procesu proti 'Ndranghetě

 
V Itálii právě probíhá soudní maxiproces století. Na lavici obžalovaných sedí více než 350 členů a spolupracovníků 'Ndranghety, jedné z nejobávanějších mafií současnosti. Nebýt Luigiho Bonaventury, možná by se k soudu nepodařilo dostat žádného z nich. Kdo je bývalý mafiánský boss, který se rozhodl pro nemyslitelné a porušil pravidlo omerty? Svůj neuvěřitelný životní příběh sdílel s reportéry serveru Deutsche Welle.
31.01.2021 10:55 |

podobné články

V Itálii zatčeny tři desítky členů Camorry

 
Italská policie v úterý oznámila, že zatkla 29 členů neapolské mafie Camorry. Obviněni jsou z obchodování s drogami, vyděračství a nelegálního držení zbraní.
05.01.2010 14:30 |

podobné články

Obávaný mafiánský boss zemřel ve vězení: »Bestie« měl na svědomí 150 vražd

 
Ve věku 86 let zemřel těžce nemocný bývalý boss sicilské mafie Salvatore "Toto" Riina. Zemřel na rakovinu ve vězení, kde si odpykával několikanásobný doživotní trest, napsala agentura AFP s odvoláním na italská média.
17.11.2017 07:35 |

podobné články

Zavražděného muže pohřbili po 23 letech! Mafiánský boss prozradil, kde leží tělo

 
Po 23 letech mohou Ladislavu Bojkunovi (†23) konečně zapálit na hrobě svíčku. Příbuzní mladíka doposud nevěděli, kde je jeho tělo. Až nedávno to policistům přiznal někdejší boss slovenského podsvětí Mikuláš Černák (49).
08.11.2016 22:55 |

podobné články

Boss slovenské mafie Černák se přiznal ke 14 vraždám! Soud mu ale trest nedal

 
Mafián se přiznal ke 14 vraždám, ale prokurátor usoudil, že jedno doživotí, které si zločinec už odpykává, bude stačit. Bývalý slovenský mafiánský boss Černák se přiznal již v prosinci 2019, nyní soud konečně vynesl rozhodnutí.
11.08.2020 16:20 |

podobné články

Zátah proti italské mafii: Přední boss za mřížemi!

 
Jako z mafiánského filmu! Italská policie ráno zatkla desítku údajných členů neapolské mafie camorry, včetně jejího šéfa, který byl na útěku. Jde o součást rozsáhlé operace, při níž soud vydal zatykače na více než sto osob.
19.05.2009 13:05 |

podobné články

Herec ze seriálu Glee, kterého našli mrtvého, měl u sebe na pokoji alkohol a drogy. Zabily ho návykové látky?

 
Herec z oblíbeného seriálu Glee, kterého o víkendu "našli mrtvého v jeho hotelovém pokoji ve Vancouveru":http://www.extra.cz/ach-ty-drogy-hvezdu-serialu-glee-coryho-monteitha-nasli-mrtveho-neuspesne-se-lecil-ze-zavislosti, zřejmě zemřel na následky pití a užívání drog v kombinaci se slabým srdcem, které nápor divokého životního stylu nevydrželo.
16.07.2013 11:20 |

podobné články

Mexický drogový boss Moreno je po smrti

 
Mexický drogový boss Nazario Moreno, přezdívaný "Ten nejbláznivější", přišel o život při přestřelce s mexickými bezpečnostními složkami. Moreno byl jedním z předních členů mocného drogového kartelu La Familia, informuje v pátek agentura Reuters.
11.12.2010 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Morena (18 článků)

Dlouho si čerstvého vzduchu neužil! Mafiánský ex-boss Jonák náhle zemřel v 59 letech!

 
V base si za organizování vraždy manželky odseděl 18 let, na svobodě si pobyl něco málo přes rok. Někdejšího majitele Discolandu Sylvie našli doma bez známek života!
24.02.2016 16:15 |

podobné články

Hiphopová válka v ulicích Prahy: Kluci z labelu Bigg Boss přišli zmlátit Huga Toxxe k němu domů

 
Partnerka rappera Huga Toxxe na Facebooku uvedla, že kluci z labelu Bigg Boss si to přišli s jejím miláčkem vyřešit pomocí pěstí přímo k nim před dům. Hugo Toxx je nyní s lidmi od Bigg Boss dost na kordy.
22.08.2017 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Big Boss (1 článek)

Smutná zpráva pro seriálové fanoušky: Zemřel populární mafiánský boss Soprano! Co se stalo?

 
Americký herec "James Gandolfini":http://www.extra.cz/tema/james-gandolfini (†51) nečekaně zemřel během své dovolené v italském Římě. Podle dostupných informací zřejmě podlehl ve středu 19. června infarktu.
20.06.2013 13:40 |

podobné články

Šéf Senátu soptí: Véčka? Mafiánský projekt ODS. Hůř bylo za Rakouska

 
Předseda horní komory parlamentu senátor Milan Štěch na tiskové konferenci, kterou pořádal senátorský klub ČSSD, přednesl velmi ostrou kritiku současné vládní koalice, zaměřil se i na Věci veřejné. Ty označil nejprve za mafiánský projekt ODS, po té je nazval kvůli tomu, že pustily křeslo ministra vnitra, za politické mrtvoly. "Naposledy se naše země nacházela v tomto stavu nespokojenosti v roce 1918," zdůraznil mimo jiné.
07.06.2011 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (772 článků)

Ukrajina je mafiánský stát, z Putina jde strach... Na akci TOP 09 bylo živo

 
REPORTÁŽ Do Liberce přijel mezi podporovatele a členy TOP 09 europoslanec Luděk Niedermayer. Přijel je podpořit před komunálními volbami. Ale mluvilo se hlavně o Ukrajině, ale také o Rusku. „Ukrajina je v zásadě mafiánský stát. Janukovyč byl v podstatě zloděj, ale jeho odvolání neproběhlo ústavní cestou,“ tvrdil krajský předseda topky Petr Pošmourný. „Rusko se chová jako otesánek. S jídlem mu roste chuť. Po anexi Krymu postupuje dál,“ kontrovala liberecká jednička do komunálek Zora Machartová.
20.09.2014 16:45 |

podobné články

Jsme mafiánský stát. Ze Slovenska přichází thriller Sviňa

 
Jsme mafiánský stát, zní ve slovenském filmu Sviňa, který zveřejnil první trailer. Natočili ho Mariana Čengel Solčanská a Rudolf Biermann.
07.01.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Biermann (7 článků)

Filmový mafiánský boss slaví: Al Pacino v 80 stále starý mládenec!

 
Výčet rolí, kterými oslnil filmové publikum, by vydal na knihu. Přesto lze vypíchnout specifický žánr, jenž Al Pacina proslavil, a to gangsterky v čele s Kmotrem (1972), kde ztvárnil chladnokrevného rodinného bosse Michaela Corleonea.
25.04.2020 20:20 |

podobné články

DVD, závěsy i lednice: Tohle je vězení? Drogový boss si užíval trest v cele snů

 
Není cela jako cela. Místo tvrdé postele, žádného soukromí a mříží totiž může na zločince čekat i DVD přehrávač, lednička a záclonky. Přesně takovou „celu“ našli v paraguayském vězení, zřídit si ji tam nechal zatčený drogový boss.
01.08.2016 15:55 |

podobné články

Zabíjel v Praze METANOL? Policisté našli v chatě mrtvého muže!

 
Další případ mrtvého člověka, kde příčinou smrti může být pití lihovin obsahujících metylalkohol, vyšetřují kriminalisté v Praze. Ve středu našli v pražském Suchdole mrtvého muže v chatové oblasti.
02.04.2014 15:20 |

podobné články

Drogový boss (†56) zemřel za katrem: „Prckova“ kamaráda zradilo srdce

 
V mexickém vězení zemřel v neděli někdejší vlivný drogový boss Héctor Beltrán Leyva, který ve věku 56 let podlehl následkům infarktu. S odvoláním na vládní činitele o tom dnes informoval zpravodajský server BBC News.
19.11.2018 22:55 |

podobné články