Článek

Mafiánské praktiky v Rožnově pod Radhoštěm?

 
Lukáš Křenek (27) z Rožnova pod Radhoštěm se bojí o život. Došlo to tak daleko, že si dokonce na zastupitelstvu vyžádal veřejné slyšení, kde o svých problémech otevřeně mluvil.
10.09.2010 08:00 |

podobné články

Podobné články

V Rožnově pod Radhoštěm bojují s hlukem, zakázali hlasitou práci v neděli

 
Kuriózním způsobem se rozhodli bojovat s hlukem v Rožnově pod Radhoštěm. Tamní radní schválili vyhlášku, která omezuje hlučnost během svátků a nedělí.
26.07.2010 20:10 |

podobné články

V Rožnově pod Radhoštěm někdo položil před branku granáty

 
Zvláštní překvapení čekalo majitele domu v Rožnově pod Radhoštěm v neděli ráno našli před brankou dělostřelecké granáty.
23.07.2012 17:25 |

podobné články

ČRo Ostrava zve na masopustní veselí v Rožnově pod Radhoštěm

 
V sobotu 22. února bude patřit Dřevěné městečko ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm tradičnímu masopustnímu bujarému veselí. Posluchači stanic Český rozhlas Ostrava a Olomouc mohou být u toho. Dvouhodinový přímý přenos plný hudby, tance, veselí a historie fašanku začne v 10.00 hodin.
21.02.2014 15:50 |

podobné články

Valentův SYNOT a radnice v Rožnově se neshodly na nájemném ohledně Společenského domu. Městská kulturní agentura prostor vyklidila

 
KAUZA Neshody skupiny SYNOT senátora Ivo Valenty a radnice v Rožnově pod Radhoštěm ohledně dalšího osudu historického Společenského domu vyvrcholil výpovědí nájemní smlouvy. T klub – kulturní agentura (příspěvková organizace pod záštitouměsta) část objektu tento týden definitivně opustila. Oba subjekty se podle starosty neshodly na výši nájemného. Ivo Valenta rozhodnutí města zkritizoval v dopise zaslaném starostovi. Město podle něj trvá na „malé úspoře“ na nájemném za pronájem kulturních prostor a současně je odhodláno „vybudovat nový kulturní stánek s knihovnou za více než 200 milionů“.
12.01.2018 15:15 |

podobné články

Druhý den voleb: hlasovala asi třetina voličů a v Rožnově i premiér

 
V sobotu v 8:00 se v Česku podruhé otevřely dveře volebních místností, v nichž si lidé hlasováním volí členy zastupitelstva své obce. V některých obcích navíc mohou vybrat finalisty do voleb do Senátu, jejichž druhé kolo se bude konat příští týden. Volební místnosti se v sobotu uzavřou ve 14 hodin, předběžné výsledky by měly být známy krátce poté. Podle odhadů volebních komisařů do dopoledních hodin odvolila asi třetina voličů. V Rožnově pod Radhoštěm volil také premiér Petr Nečas.
16.10.2010 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

V Rožnově hořelo v kancelářích, sousední byty evakuovali

 
Hasiči zlikvidovali rozsáhlý požár hospodářského komplexu v Rožnově pod Radhoštěm. Na místě zasahovala i záchranka, protože se jedna žena nadýchala kouře.
13.11.2010 17:35 |

podobné články

Obstrukce ve valašském stylu: Místostarosta dostal krumpáčem, další má papíry na hlavu

 
REPORTÁŽ Jisté je, že nejen „kocourkovská" vláda se potýká s obstrukcemi. Politici na komunální úrovni mohou často směle konkurovat těm nejvyšším. Na posledním jednání zastupitelstva v Rožnově pod Radhoštěm přetřásali všiváky, kteří místostarostovi rozbili auto krumpáčem nebo to, kdo z vedení města má „papíry" na hlavu. Nepřizpůsobivého zastupitele Ivo Jelínka z opozice se tak rozhodla koalice zkrotit novým jednacím řádem. Ten zastupitelé v Rožnově na rozdíl od poslanecké sněmovny už schválili.
15.11.2011 13:05 |

podobné články

Tykadlového řidiče Smetanu vyslýchala policie v Rožnově. Už je opět na svobodě

 
Policie v Rožnově pod Radhoštěm zadržela v pátek večer olomouckého řidiče a malíře tykadel Romana Smetanu. Po výslechu byl Smetana opět propuštěn na svobodu.
13.10.2012 12:30 |

podobné články

Ve školce v Rožnově učí muž. Je to drsňák, ale děti jsou nadšené

 
Mateřské škola v Rožnově pod Radhoštěm se může pyšnit celorepublikovým unikátem. O děti se tam stará totiž muž. Sedmadvacetiletý Jiří Šimorda je navíc mužem mnoha tváří. Podívejte se.
23.10.2012 11:50 |

podobné články

Není to špatný člověk, ale měl smůlu na okolí, říkají o Nečasovi v Rožnově

 
Na dva tábory se v Rožnově pod Radhoštěm, kde dříve žil odstupující premiér Petr Nečas, dělí obyvatelé z okolí jeho bytu v ulici Kulturní.
18.06.2013 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

ZÁHADA TREZORU SE ZTRACENÝM KLÍČEM: Dnes ho otevřeli v Rožnově po dlouhých letech

 
Na městském úřadě v Rožnově pod Radhoštěm v těchto dnech tam řemeslníci vyměňují letitá okna. A právě toho využilo vedení města, aby se po dlouhých letech zbavilo velkého trezoru, který byl v jedné z kanceláří. Všechny ale moc zajímalo, co v něm bylo...
16.10.2013 18:45 |

podobné články

Nehoda v Rožnově: Ten haj** tady závodil. Zavřít by ho měli až zčerná!

 
Lidé v Rožnově pod Radhošťem Lukáše H. (20), který na chodníku srazil a zabil Kačenku P. (13), dnes nikterak nešetřili. Podle některý byl navíc mladík svými zběsilými excesy za volantem v okolí vyhlášený.
13.03.2014 19:50 |

podobné články

Audi v Rožnově smetlo motocykl! Motorkář na místě zemřel

 
Tragicky skončila v úterý v podvečer nehoda motocyklu s osobním autem značky Audi v Rožnově pod Radhoštěm. Motorkáře se záchranářům nepodaiřlo zachránit.
18.06.2014 14:35 |

podobné články

Vulgární malůvky „zkrášlily“ volební billboard ODS v Rožnově

 
V Rožnově pod Radhoštěm řeší městští i státní policisté případ, kdy dosud neznámý pachatel pomaloval předvolební billboard ODS vulgárními obrazci a hanlivými nápisy. Informoval o tom server Deník.cz, podle kterého vandalský čin odsoudili jak zástupci občanských demokratů, tak i tamní opozice.
07.10.2014 13:41 |

podobné články

Miloš Zeman a dva tisíce lidí na náměstí. Takto to v Rožnově pokračovalo dále

 
Zatím rekordní množství lidí z dosavadních setkání prezidenta republiky s občany měla debata na náměstí v Rožnově pod Radhoštěm. Také sem přijela hlava státu v rámci své třídenní návštěvy ve Zlínském kraji. Valaši lákali prezidenta na slivovici a nabídli mu ubytovací kapacity. Stěžovali si ale na nedostatek času pro pokládání otázek.
16.10.2015 12:01 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21266 článků)

Zamrzlé království v Rožnově obsadily ledové sochy. Nejvíc se dařilo Polákům

 
Sochařské sympozium Ledové království letos v Rožnově pod Radhoštěm ovládl partnerský pár z Polska. Kristian Jajszczyk se svým Buvolem vyhrál u odborné poroty a byl druhý v hlasování sochařů, jeho přítelkyně Anna Zareba se sochou Spokojený sen byla u odborníků druhá a u sochařů bronzová. Mezi diváky vyhrála sněhová socha Siréna od Františka Trosta mladšího z Ústí nad Labem.
01.01.2016 19:25 |

podobné články

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR: Ochránci šelem z celých Karpat budou jednat v Rožnově

 
Na mezinárodní konferenci [1], která začíná zítra v Rožnově pod Radhoštěm, budou jednat odborníci na ochranu velkých šelem z celých Karpat. Experti sedmi států Rámcové úmluvy o ochraně a udržitelném rozvoji Karpat [2] se zaměří na to, zda je reálné chránit velké šelmy, jako jsou medvěd, vlk a rys, v tomto rozsáhlém komplexu pohoří podle jednotných pravidel.
17.10.2016 20:00 |

podobné články

Hromadná nehoda v Rožnově: Pro maminku s dítětem letěl vrtulník

 
V sobotu večer došlo k vážné dopravní nehodě v Rožnově pod Radhoštěm. Tři osobní vozidla se tam srazila v křižovatce a zasahovat musel vrtulník.
21.05.2017 13:00 |

podobné články

Ve státních lesích u Rožnova se začalo těžit dříví pro Libušín

 
Dřevo, celkem 360 m3 jedlové a smrkové kulatiny, daruje podnik Lesy ČR Valašskému muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm na obnovu národní kulturní památky Libušín. Těžit se začalo ve státních lesích u Rožnova pod Radhoštěm v úterý 15. listopadu. Těžbu a odvoz dříví zdarma zajišťují Vojenské lesy a statky ČR. Libuším vyhořel v březnu 2014.
17.11.2016 10:25 |

podobné články