Článek

Mafiánská vražda novináře: Ital Vadala je na svobodě. Slovenská policie ho propustila!

 
Slovenská policie pořád neví, kdo zavraždil sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka a jeho stejně starou snoubenku Martinu Kušnírovou. Vraha zatím kriminalisté nedopadli. V souvislosti s případem byl zadržen italský podnikatel Antonino Vadala a několik jeho krajanů. Policie je ale zase propustila.
03.03.2018 11:10 |

podobné články

Podobné články

Mafiánská vražda novináře Jána Kuciaka: Itala Antonina Vadalu zadržela slovenská policie

 
Italský podnikatel Antonino Vadala, který byl přes Márii Troškovou napojen na slovenského premiéra Roberta Fica, byl zadržen. Podle zavražděného sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka měl Vadala vazby na italskou mafii.
13.03.2018 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Vadala z Kuciakova článku má vazby na mafii. Podniká i v Česku

 
Italský podnikatel Antonino Vadala, který má podle zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka vazby na slovenské politiky i italskou mafii, má byznys i v Česku. Podle obchodního rejstříku mu od loňského listopadu patří společnost Vadala Group CZ, která se do té doby jmenovala Redo Water. Firma sídlí na nejdražší české ulici Na Příkopě v Praze, podniká v byznysu s realitami a nemá téměř žádný majetek. Zjistila to Mladá fronta Dnes (MfD).
28.02.2018 09:50 |

podobné články

Mafie na Slovensku: Ital z Kuciakova výbušného článku zadržen! V cele je i jeho bratr

 
Slovenská policie podnikla razii v Michalovcích a Trebišově. Zásah se týká italského podnikatele Antonina Vadaly. Na něj byl přes svou asistentku Troškovou zřejmě napojen slovenský premiér Robert Fico. Vadala je podnikatel, o kterém psal novinář Ján Kuciak. Ten byl zavražděn se svou přítelkyní. Slovenská policie vraždu dosud nevyřešila. Vadala a jeho bratr jsou zadrženi.
01.03.2018 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Mafiánská vražda: Slovenská policie čelí podezření, že se na novináře vykašlala a nechala ho odstřelit!

 
Mafiánská vražda šokovala slovenskou veřejnost. Sedmadvacetiletý novinář webu Aktuality.sk Ján Kuciak byl zavražděn, protože se zajímal o politiky napojené na stranu Smer a jejich kamarády z podsvětí. Čisté ruce zřejmě nemají ani slovenští policisté. Ján Kuciak volal slovenskou policii o pomoc, muži zákona se na něj vykašlali.
26.02.2018 15:15 |

podobné články

Ital spojovaný s mafií o Ficově Troškové: My a milenci? Byla to seriózní kočka!

 
Italský podnikatel Antonin Vadala spojovaný s případem vraždy slovenského novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky veřejně promluvil. Odmítá, že by ve smrti páru měl prsty a tvrdí, že je poctivý podnikatel a žádný mafián. Vadala také popřel, že by někdy byl v romantickém vztahu s Máriou Troškovou, bývalou asistentkou premiéra Roberta Fica.
07.03.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Ital Vadala z Kuciakova článku se brání obviněním: Podám trestní oznámení!

 
Ke kauze kolem vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka, která v posledních týdnech hýbe Slovenskem, se nyní vyjádřil i Antonino Vadala, který se v Kuciakově článku objevil ve spojení s italskou mafií 'Ndrangheta. Dokonce byl zadržen a vyslýchán policí. Nyní vyhrožuje trestním oznámením, na očištění svého jména.
12.03.2018 18:10 |

podobné články

Vadala se s Ficovou Máriou na svých polnostech předváděl! Místo svatby pak zmizela

 
Italský „farmář“ Antonino Vadala (48), který má podle zavražděného slovenského novináře Jána Kuciaka vazby na italskou mafii, se s Ficovou bývalou asistentkou Márií Troškovou po svých polnostech procházel jako pán. Alespoň takto se o jeho chování rozpovídali místní farmáři, kteří byli doslova přinuceni své pozemky vykutálené italské partičce prodat.
13.03.2018 05:25 |

podobné články

Vadalu z Kuciakova článku nechal soud ve vazbě: Vydání do Itálie se přiblížilo

 
Italský podnikatel Antonino Vadala, který se na Slovensku dostal do pozornosti médií a veřejnosti po vraždě novináře Jána Kuciaka, zůstane ve vazbě. Krajský soud v Košicích na podnikatele uvalil vydávací vazbu v souvislosti se žádostí Itálie o jeho vydání ke stíhání pro podezření z drogových deliktů. Vadala byl od poloviny března v takzvané předběžné vazbě, jejíž trvání je ze zákona časově omezeno.
20.04.2018 12:05 |

podobné články

Mafiánská vražda novináře: Ficova Majka šokovala Německo! Víme, co si tam o ní myslí!

 
Slovenská policie stále neví, kdo zavraždil sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka a jeho stejně starou partnerku Martinu Kušnírovou. Na asistentku slovenského premiéra Roberta Fica Máriu Troškovou (30) zatím vyplavaly na povrch další nelichotivé věci.
08.03.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Mafiánská vražda novináře vyhnala Slováky do ulic! Prstem ukazují na premiéra Fica

 
Slovenská veřejnost se ptá, kdo zavraždil sedmadvacetiletého novináře Jána Kuciaka. Slováci také chtějí vědět, jak velký vliv na rozhodování premiéra Roberta Fica měla jeho asistentka Mária Trošková, která se kamarádila s italskými podnikateli. Tyto podnikatele zavražděný Kuciak označoval za mafiány.
01.03.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Pátrání po vrazích novináře: Policie zatýká a hlásí překvapivé stopy

 
Policie ve čtvrtek při raziích na východě Slovenska zadržela sedm lidí v souvislosti s vraždou novináře Jána Kuciaka a a jeho partnerky. Podle listu Korzár byli zadrženi také italský podnikatel Antonino Vadala, o kterém psal zavražděný, a dva jeho příbuzní. Policejní prezident uvedl jen iniciály zadržených, informacím médií odpovídají. 
01.03.2018 15:50 |

podobné články

Policie propustila exministra Langera. Zadržela ho kvůli odposlechům

 
Policie propustila bývalého ministra vnitra Ivana Langera, kterého zadržela v úterý a celý den ho vyslýchala. Z Prahy ho detektivové převezli ve večerních hodinách do Olomouce k němu domů, kde v průběhu dne zasahovali policisté. V pozdních hodinách ho pak odtud odvezla a následně propustila. 
13.10.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Langer (658 článků)

Podnikatel Vadala z Kuciakova článku putuje do vazby: Itala stíhají v domovině kvůli drogám

 
Košický okresní soud ve čtvrtek rozhodl vzít italského podnikatele Antonina Vadalu do předběžné vazby. Informovala o tom mluvčí soudu Anna Pančurová. V Itálii je Vadala stíhaný za aktivity týkající se drog.
15.03.2018 13:25 |

podobné články

Nemají dost důkazů: Policie propustila novináře podezřelého z útoků v Bruselu

 
Jeho vlastní sestra ho udala, protože byla přesvědčená, že je jedním z útočníků z bruselského letiště. Belgická prokuratura ale novináře Fayçal Cheffoua propustila pro nedostatek důkazů.
28.03.2016 17:25 |

podobné články

Mafiánská vražda na Slovensku: Ficova svůdná asistentka je milenkou italského bosse

 
Brutální vražda investigativního slovenského novináře Jána Kuciaka (†27) a jeho přítelkyně otřásá celým Slovenskem. Nyní se začíná všechno pomalu rozplétat a mladý novinář nebyl rozhodně jediným, kdo se měl bát o život. Asistentce slovenského premiéra Roberta Fica (53) Márii Troškové (30) podle slov její maminky vyhrožují, že skončí stejně jako Kuciak. Navíc maminka prozradila další tajemství. Její dcera měla být milenkou Antonia Vadaly a dokonce se měli brát!
02.03.2018 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (862 článků)

Mafiánská vražda na Slovensku: Odmítla hovořit s Ficem! Tady je další rána pro matku zastřelené Martiny!

 
Matka zavražděné Martiny Kušnírové stále nechápe, proč její dcera musela zemřít. Navíc se dozvěděla, že vraždu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky bude vyšetřovat slovenská policie. Není možné, aby tým kriminalistů pracoval pod velením ze zahraničí.
04.03.2018 13:45 |

podobné články

Mafiánská vražda: Slovensko pohřbí Jána Kuciaka. Proč nemůže spočinout vedle své lásky Martiny?

 
Plánovali svatbu a společný život. Spolu rekonstruovali dům, ve kterém byli zavražděni. Po smrti ale spolu nebudou. Novináře Jána Kuciaka jeho rodina pohřbí v Štiavniku u Bytče na severozápadě Slovenska. Jeho snoubenka Martina Kušnírová byla v pátek pohřbena v obci Gregorovce.
03.03.2018 11:35 |

podobné články

Zvrat ve vyšetřování popravy novináře Jána Kuciaka: Policie zadržela jednoho člověka!

 
Slovensko je od pondělního rána vzhůru nohama. Mafiánská vražda investigativního reportéra Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové otřásla celou Evropou. Vyšetřování pokročilo a policie už zadržela jednoho člověka.
28.02.2018 19:23 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2248 článků) , Michal David (1298 článků) , Josef Vojtek (577 článků)