Článek

Mádlová (ANO): Fiala ve vleku Pirátů a STAN

 
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke korespondenčním volbám.
10.01.2024 13:10 |

podobné články

Podobné články

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Piráti už balí STAN. Bartoš dostal zelenou pro jednání o koalici s Rakušanem

 
Vedení Pirátů může jednat s hnutím STAN o volební koalici pro sněmovní volby v příštím roce a případné spolupráci ve Sněmovně a vládě, získalo k tomu souhlas členů v on-line referendu. Vyplývá to z výsledků hlasování, které bylo uzavřeno dnes ve 22:00. Jednání o koalici získalo podporu 695 hlasů, přičemž v referendu může rozhodovat zhruba tisícovka Pirátů. Účast Pirátů v hlasování byla 80 procent, sdělila mluvčí Pirátů Karolína Sadílková. Pro koalici přišlo 81 procent hlasů - 695 od 858 Pirátů.
23.11.2020 22:30 |

podobné články

Rána pro Babiše: ANO předstihla koalice Pirátů a STAN. Průzkum u Moravce ukázal pád ČSSD

 
Koalice Pirátů se STAN by nyní ve sněmovních volbách překonala hnutí ANO a zvítězila. Vyplývá to z volebního modelu agentury Kantar CZ pro Českou televizi z přelomu ledna a února. ANO přitom dosud v průzkumech Kantaru i dalších agentur od minulých sněmovních voleb z roku 2017 vytrvale vedlo, a to často s výrazným náskokem. Koalice Pirátů a Starostů by podle volebního modelu Kantar CZ získala 29,5 procenta hlasů a druhé ANO 26,5 procenta.
14.02.2021 14:30 |

podobné články

Bartoš, Rakušan a podpora od SPD... Kolem plzeňské koalice proti SPOLU začíná být pěkně husto

 
V Plzni to vře. Rodí se tam koalice ANO, STAN a Pirátů. Opřená o dva zastupitele zvolené s SPD za zády. A podle předsedy STAN Víta Rakušana i podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše to opravdu není dobrý nápad. Do věci se vložil i Miroslav Kalousek, který na adresu Pirátů a STAN v Plzni nešetří ostrými slovy. A v TOP 09 není jediný. Podívejte se sami.
25.09.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7837 článků)

Bartoš, Rakušan a podpora od SPD... Kolem plzeňské koalice proti SPOLU začíná být pěkně husto

 
V Plzni to vře. Rodí se tam koalice ANO, STAN a Pirátů. Opřená o dva zastupitele zvolené s SPD za zády. A podle předsedy STAN Víta Rakušana i podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše to opravdu není dobrý nápad. Do věci se vložil i Miroslav Kalousek, který na adresu Pirátů a STAN v Plzni nešetří ostrými slovy. A v TOP 09 není jediný. Podívejte se sami.
25.09.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7837 článků)

Koalici Pirátů a STAN povede do voleb Bartoš

 
Lídrem koalice Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) do sněmovních voleb bude předseda Pirátů Ivan Bartoš. Kandidovat bude v Ústeckém kraji. Šéf STAN Vít Rakušan chce kandidovat ve Středočeském kraji. Oba předsedové to řekli na tiskové konferenci po dnešním koaličním jednání. Podle Rakušana si také jako nepřekročitelnou podmínku své spolupráce stanovili, že v případě úspěchu půjdou společně do vlády, nebo při neúspěchu do opozice.
14.12.2020 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků) , Ivan Ivan (2891 článků)

Lídrem koalice Pirátů a STAN bude Ivan Bartoš. Povede kandidátku na severu Čech

 
Lídrem koalice Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) do sněmovních voleb bude předseda Pirátů Ivan Bartoš. Kandidovat bude v Ústeckém kraji. Šéf STAN Vít Rakušan chce kandidovat ve Středočeském kraji. Oba předsedové to řekli na tiskové konferenci po dnešním koaličním jednání. Podle Rakušana si také jako nepřekročitelnou podmínku své spolupráce stanovili, že v případě úspěchu půjdou společně do vlády, nebo při neúspěchu do opozice.
14.12.2020 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků) , Ivan Ivan (2891 článků)

Bude Bartoš premiérem? Má vést koalici Pirátů a STAN

 
Koalici Pirátů a Starostů a nezávislých (STAN) povede do sněmovních voleb předseda Pirátů Ivan Bartoš, bude lídrem v Ústeckém kraji. Předseda STAN Vít Rakušan bude kandidovat ve Středočeském kraji. Na dnešním koaličním jednání si jako nepřekročitelnou podmínku své spolupráce stanovili, že v případě úspěchu půjdou společně do vlády, v opačném případě při neúspěchu zamíří společně do opozice, informují Novinky.
14.12.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků) , Ivan Ivan (2891 článků)

Zelení podporují koalici Pirátů a STAN, nabídli jim své kandidáty

 
Strana zelených má zájem podpořit v letošních sněmovních volbách chystanou koalici Pirátů a hnutí STAN. Rozhodla o tom republiková rada Zelených. ČTK o tom dnes informoval vedoucí komunikace strany Miroslav Slíž. Zelení nabídli účast svých členů a členek na společných kandidátkách, uvedla spolupředsedkyně strany Magdalena Davis. O začlenění zástupců Zelených do kandidátek mají rozhodnout vnitrostranické orgány Pirátů a hnutí STAN.
08.01.2021 06:25 |

podobné články

Kvůli původu kyperských darů tlačí na STAN i Piráti. Odveta za „vyfouknuté“ mandáty?

 
V kauze kolem kyperských darů nejasného původu pro hnutí STAN přituhuje. Zatímco čtvrteční mimořádná schůze Sněmovny, jež byla svolána na popud hnutí ANO a SPD, skončila neschválením programu, dusno začíná být na koaliční lince Pirátů a Starostů. Za jasné vysvětlení povolebního daru, případně jeho navrácení, se totiž přimluvil i šéf Pirátů Ivan Bartoš. Vrací snad svému parťákovi Vítu Rakušanovi pachuť z volebního výsledku, kdy si STAN a Piráti rozdělili křesla ve Sněmovně poměrem 33:7 na základě kroužkování kandidátů STAN? Vyjasnit celou věc chce i prmiér Petr Fial (ODS).
13.01.2022 08:40 |

podobné články

Krnáčová o „neonacistické“ poradkyni: Nevyhodím ji, byla ve vleku přítele

 
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) bude i nadále spolupracovat s poradkyní Martinou Bauerovou. Vztahy nenaruší ani zjištění, že Bauerová v roce 2007 zakládala ženskou neonacistickou organizaci. „Byla mladá a ve vleku tehdejšího přítele. Nevidím tedy důvod ji v tomto ohledu soudit,“ sdělila Krnáčová exkluzivně pro Blesk.cz.
03.08.2015 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (799 článků)

Skiareály otevřou v pátek, Havlíček řekl, co se mění. Lyžařské školky i půjčovny povoleny

 
Po otevření skiareálů musí lyžaři u vleků dodržovat rozestupy. Vláda má pravidla pro půjčovny, lyžařské školky i občerstvení, uvedl vicepremiér Karel Havlíček (za ANO). Provozovatelé areálu z Krkonoš, Šumavy či Jeseníků přitom hlásí zájem o otevření již v pátek 18. prosince. A také přípravy na hosty, včetně organizace rozestupů u vleků a lanovek.
15.12.2020 11:25 |

podobné články

Nezrušila vláda zákaz vleků? Senátoři to ženou k Ústavnímu soudu

 
Část senátorů podává návrh k Ústavnímu soudu na zrušení některých částí usnesení vlády týkající se provozu vleků a lanových drah. Jejich provozovatelé musejí mít kvůli opatřením vlády zavřeno a podle stanoviska vládních členů se nedá očekávat, že by v dohledné době mohli čekat jakékoli uvolnění. Ztráta středisek kvůli uzavření přitom do 10. ledna podle Asociace horských středisek činila již jednu až 1,2 miliardy korun. Skiareály by z vládních členů chtěl otevřít pouze ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).
29.01.2021 12:18 |

podobné články

ANO chce jasnou podporu Vondráčka od Pirátů. Bartoš: Projednáme to

 
Hnutí ANO chce od Pirátů jasnější postoj k podpoře kandidáta hnutí na předsedu Sněmovny Radka Vondráčka. Místopředseda ANO Petr Vokřál před čtvrteční schůzkou se zástupci Pirátů uvedl, že od dřívější jasné podpory v posledních dnech Piráti podle výroků v médiích ustupují. Podle předsedy Pirátů Ivana Bartoše rozhodne víkendové jednání sněmovního klubu. Připustil, že názor strany se mění, a to zejména potom, co na středeční kulatý stůl bez ANO organizovaný Piráty se nedostavily KSČM a SPD.
09.11.2017 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (166 článků) , Radek Petr (239 článků) , Radek Bartoš (27 článků)

Zeman musí poslechnout! Koalice podepsána, Fiala vzkazoval Hradu

 
Lídři pěti stran – ODS, lidovců, TOP, Pirátů a STAN – předstoupili před veřejnost, aby podepsali koaliční smlouvu s 12 prioritami, které chtějí během své vlády prosadit. Spokojenost z jednání vyjadřoval šéf Pirátů Ivan Bartoš. Předseda STAN Vít Rakušan dal voličům slib. Pravděpodobný příští premiér a předseda ODS Fiala také poslal jasný vzkaz prezidentu Zemanovi.
08.11.2021 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků) , Ivan Ivan (2891 článků)

Fiala ve studiu všechna kritická témata stáčel na expremiéra, až nadzvedl moderátorku: Vám hodně leží v žaludku pan Babiš!

 
Prvním hostem nedělní Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News byl premiér Petr Fiala (ODS). Promluvil o kauze pánů Petra Hlubučka (STAN) a Michala Redla, okomentoval oznámený odchod ministra Gazdíka (STAN) z vlády a srovnal Gazdíkovo chování s chováním Andreje Babiše (ANO), uhodil na Rusko a popsal, jak vláda ODS, lidovců, TOP 09, Pirátů a STAN pomáhá a ještě bude pomáhat lidem v krizových časech.
19.06.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků) , Petr Fiala (6173 článků) , Michal Gazdík (27 článků)

Rakušan: Ano, do vlády i bez Pirátů. Od Bartoše byl mail. Pozdě

 
Před volbami koalice Pirátů se Starosty ujišťovala voliče, že buď půjde společně do vlády, nebo společně do opozice. Ale po propadu Pirátů, kdy se do Sněmovny dostali jen 4 poslanci za tuto stranu, voliči vykroužkovali do poslaneckých lavic Starosty, v koalici narůstá napětí. Předseda STAN Vít Rakušan už připouští, že by Starostové mohli vstoupit do vlády i bez Pirátů.
04.11.2021 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

Průzkum pro ČT: Koalice Pirátů a STAN poprvé před Babišem. Okamura roste

 
Koalice Pirátů se STAN by nyní ve sněmovních volbách zvítězila se ziskem 34 procent hlasů. Druhé hnutí ANO by dostalo hlasy 22 procent voličů, vyplývá z volebního modelu agentury Kantar CZ pro Českou televizi. Ve srovnání s předchozím průzkumem si koalice Pirátů a Starostů polepšila o 4,5 procentního bodu. Naopak podpora hnutí ANO klesla. Poprvé ve volebním modelu Kantaru by Piráti ve volbách zvítězili i jako samostatná strana.
14.03.2021 13:55 |

podobné články

Koalice STAN a Pirátů porazí Babiše, ukazuje volební model. Sílí i Okamurova SPD

 
Koalice Pirátů se STAN by nyní ve sněmovních volbách zvítězila se ziskem 34 procent hlasů. Druhé hnutí ANO by dostalo hlasy 22 procent voličů, vyplývá z dnes zveřejněného volebního modelu agentury Kantar CZ pro Českou televizi. Ve srovnání s předchozím průzkumem si koalice Pirátů a Starostů polepšila o 4,5 procentního bodu. Naopak podpora hnutí ANO klesla. Poprvé ve volebním modelu Kantaru by Piráti ve volbách zvítězili i jako samostatná strana.
14.03.2021 14:00 |

podobné články