Článek

Macrona s Brigitte obklopil rozhněvaný dav. „Rezignuj,“ křičeli na něj během oslav

 
Francouzi včera v čele s prezidentem Emmanuelem Macronem (42) oslavili jeden ze svých nejvýznamnějších svátků – Den Bastily. Oslavy byly kvůli koronaviru skromnější a celý den byl věnovaný francouzským zdravotníkům. Po vojenské přehlídce na náměstí Svornosti vzal Macron svou manželku Brigitte (67) na romantickou procházku do Tuilerijských zahrad nedaleko Elysejského paláce. V parku je ale zastihl dav protivládních demonstrantů, ten první pár uvítal skandováním: „Macrone, rezignuj!“, informoval list Daily Mail.
15.07.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)
Podobné články

Brigitte je pro Macrona poklad: První dáma umí prezidentovi i vyčinit, řekl poslanec

 
Francouzský poslanec Patrick Vignal ze strany prezidenta Emmanuela Macrona (42) En Marche! (EM) zmínil, jakou roli v Macronově vládě hraje první dáma Brigitte Macronová (66). „Za dvanáct let jejich manželství se pro něj stala nepostradatelnou,“ nechal se slyšet politik. I další se shodují, že Macronová je prezidentův hlavní „spojenec, důvěrník a rádce“, uvedl francouzský magazín Gala.
13.02.2020 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků) , Patrick Patrick (58 článků)

Nielsenová po opileckých fotkách přiznala boj s alkoholismem

 
Devětačtyřicetiletá herečka Brigitte Nielsenová poprvé promluvila o svých fotkách, na kterých se opilá válí v parku. Herečka sice několikrát prohlásila, že svoji závislost na alkoholu porazila, teď ale přiznala, že s ní pořád bojuje. Další články k tématu: Herečku Brigitte Nielsenovou vyfotili, jak se opilá válí v parku Rudá Sonja na plese: Nielsenová byla ve vídeňské opeře nepřehlédnutelná Brigitte Nielsenová bojuje s věkem, nepomohly ale ani plastiky Brigitte Nielsenová se pošesté vdala
08.08.2012 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Nielsen (32 článků)

Macrona učila lásce a sexu, vládu naučí reformám. Brigitte se zapojí do politiky

 
Macronova bývalá profesorka, zakázáná láska a nastávající první dáma Francie Brigitte Trogneuxová bude patrně hrát roli v nové vládě. Chtěla by jít v podobných stopách jako Michelle Obamová. Ráda by se zapojila do otázek vzdělávání, pomohla s reformou školství, a to bezplatně. Brigitte má za sebou praxi v oboru, která čítá dvě desetiletí. Informoval o tom na svém webu britský deník Daily Mail.
08.05.2017 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Obama (242 článků)

Trump složil Macronovi poctu, o které Zeman sní. Melania svolila k intimitě

 
Americký prezident Donald Trump v doprovodu manželky Melanie v úterý přivítal svého francouzského kolegu Emmanuela Macrona s chotí Brigitte v Bílém domě. Francouzský prezident se stal prvním zahraničním politikem, který je od zvolení Trumpa na státní návštěvě USA. Na podobnou poctu zatím marně čeká český prezident Miloš Zeman. Americká první dáma Melania Trumpová po problémech v manželství tentokrát svolila k tomu, aby ji Trump držel za ruku – Macrona se zase držela jeho Brigitte.
24.04.2018 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5685 článků) , Miloš Zeman (25402 článků) , Emmanuel Macron (496 článků)

Macronová promluvila o „věznění“ Trumpové. Sama žije pod bedlivou ochranou Macrona

 
V dubnu doprovodila Brigitte Macronová (65) svého manžela, francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (40) na zahraniční cestě do Spojených států. Novináře fascinovalo přátelství, které mezi sebou Macron a jeho americký protějšek prezident Donald Trump (71) navázali. Nicméně rychlou cestu k sobě našly i první dámy Brigitte a Melanie (48). „Je vtipná, ráda se směje, ale v Bílém domě je jako ve vězení,“ řekla Macronová v rozhovoru pro deník Le Monde.
06.05.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5685 článků) , Emmanuel Macron (496 článků)

„Peníze místo lásky,“ popsala Trumpa neteř. A jako psycholožka vzkazuje: „Rezignuj!“

 
Kritická kniha o současném prezidentovi Spojených států Donaldu Trumpovi z pera jeho neteře Mary je už na pultech i českých knihkupců. Trumpová tento týden u příležitosti vydání svého díla podala pro stanici ABC News exkluzivní rozhovor, pro svého strýce měla jasný vzkaz: „Jako prezident rezignuj!“ vyzvala ho. Promluvila hlavně o tom, jak je celá jejich rodina Trumpů dysfunkční.
15.07.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5685 článků) , Mary Mara (461 článků) , Mary Mary (165 článků)

Bodyguard v posteli Macrona: Intimní službička pro první dámu!

 
V roce 2018 vznikl kolem prezidenta Emmanuela Macrona (42) obrovský poprask! Ve Francii se totiž začalo spekulovat o tom, že má milenecký vztah s poradcem Alexandrem Benallou. Ten měl blízko jak prezidentovi, tak i k jeho ženě Brigitte (67), která na něj nedala dopustit. Benalla pro Macronovou prý dělal netypické laskavosti. O co šlo?
21.07.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)

Brigitte Bardot slaví 75 a vzpomíná - Desítky milenců, nechtěné dítě!

 
05:00 – „Bože, dej, ať to trvá věčně,“ prohlásila kdysi na večírku Brigitte Bardot (74). Tehdy se hvězda první velikosti pokřižovala, zatímco ostatní si ťukali na čelo. I velmi ledabylý čtenář novin věděl, že vzhledem k hektickému životnímu stylu jsou šance dožít se požehnanějšího věku nulové. Bůh má ale Brigitte zřejmě rád.
25.09.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (108 článků)

Neznámé snímky Brigitte Bardot (84): Chlapy střídala jak ponožky, syna nechtěla!

 
"Bože, dej, ať to trvá věčně,“ prohlásila kdysi na večírku Brigitte Bardot (84). Tehdy se hvězda první velikosti pokřižovala, zatímco ostatní si ťukali na čelo. I velmi ledabylý čtenář novin věděl, že vzhledem k hektickému životnímu stylu jsou šance dožít se požehnanějšího věku nulové. Bůh má ale Brigitte zřejmě rád.
01.10.2018 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Brigitte Bardot (108 článků)

Brigitte Macronová (66) jako superhrdinka. První dáma se stala hvězdou klipu oblíbeného zpěváka

 
První dáma Francie Brigitte Macronová (66) se stala hlavní hvězdou nového videoklipu francouzského zpěváka Oliviera Millera, který ji ve svém novém „songu“ přeměnil na francouzskou superhrdinku. Umělec ve své písni „Brigitte“ vystoupil proti urážlivým komentářům, jimž první dáma často čelí. Lidé jí rádi připomínají 25letý věkový rozdíl, který ji dělí s jejím manželem, prezidentem Emmanuelem Macronem (42). I ten se v animovaném klipu mihl. Zprávu přinesl francouzský magazín Gala.
19.02.2020 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Olivier Miller (1 článek) , Emmanuel Macron (496 článků)

Rapper 50 Cent v nemocnici: Drsný hudebník se obklopil plyšovými zvířátky

 
Známý rapper 50 Cent (36) se momentálně nachází v nemocnici. Na nemocničním lůžku se jindy nebojácně vyhlížející hudebník proměnil ve strachujícího se pacienta, který se dokonce kvůli psychické podpoře obklopil plyšovými zvířaty.
18.05.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků)

Stará láska nerezaví. Jiří Pospíšil se v Bruselu obklopil členy ODS

 
Jiří Pospíšil se na jaře dramaticky rozešel s ODS. Přesto nyní z bývalých spolustraníků vytvořil svůj asistentský tým v Evropském parlamentu. TOP 09 jeho personální politika nevadí. Stanislav Polčák, další na jejich kandidátce, se naopak obklopil lidmi ze „svého“ hnutí Starostů. Zato Pavel Telička, evropský lídr hnutí ANO, trvá na tom, že on zaměstnává jen odborníky.
25.09.2014 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2127 článků) , Jiří Pospíšil (2127 článků) , Stanislav Polčák (268 článků)

Kapelu Ortel obklopil smrad. Doslova

 
Kapelu Ortel, kterou proslavily protimuslimské texty a druhé místo v anketě Český slavík v roce 2015, obklopil smrad. Smrad z kyseliny, která měla překazit koncert kapely plánovaný na Zlínsku. A podařilo se. Ukázalo se tak, že má kontroverzní skupina mimo svých příznivců také řadu odpůrců. Bohužel se díky tomu ocitli čtyři lidé v nemocnici.
08.01.2016 22:15 |

podobné články

Americké zbraně jsou opět řízeny ze Saúdské Arábie, věří sociolog Hampl

 
Sociolog Petr Hampl je zklamán z toho, jakými rádci se obklopil 45. prezident USA Donald Trump. Tento prezident udělal podle Hampla stejnou chybu, kterou učinil i George W. Bush, jenž se obklopil zaslepenými rádci toužícími po válce.
16.04.2017 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5685 článků) , George George (764 článků)

„Hraje si na královnu.“ Šovinistům z Brigitte Macronové málem praskla žilka, proč?

 
První dáma Francie Brigitte Macronová pobouřila část veřejnosti tím, že se při státních návštěvách rozhodla stát vedle manžela Emmanuela Macrona a ne za ním. Žije prý v moderním manželství, ve kterém jsou si partneři rovni. Porušuje tím ale protokol. S informací přišel britský deník The Independent.
07.01.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)

Novinky v kauze Macronova „exmilence“: První dámě Brigitte se zavděčil „laskavostí“

 
Jeden z největších skandálů, které otřásly vládou francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (42), byla bezesporu aféra spojená s jeho bodyguardem a „blízkým poradcem“ Alexandrem Benallou. Z Elysejského paláce musel odejít kvůli zmlácení demonstrantů, vyšetřován byl i kvůli zneužívání diplomatických pasů, francouzský tisk v neposlední řadě spekuloval o jeho vztahu s prezidentem, novináři se domnívali, že by mohl být Macronovým milencem, to prezident důrazně popřel. Tisk rovněž zajímalo, jak situaci nesla první dáma Brigitte Macronová (67). Benalla byl pro ni podle všeho „nepostradatelný“, zavděčil se jí různými laskavostmi. V rozhovoru pro rozhlasovou stanici Europe 1 na aféru kolem Benally zavzpomínal Macronův někdejší poradce Sylvain Fort.
20.07.2020 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)

Nevybíravá slova o první dámě Brigitte (67): „Ta stará,“ přezdívá jí Macronův předchůdce

 
Exprezident François Hollande (66) nemá svého nástupce Emmanuela Macrona (42) zrovna v lásce. Co je ale překvapující, je to, že Hollande a jeho partnerka, herečka Julie Gayetová (48), rádi zesměšňují současnou první dámu Brigitte Macronovou (67). Obvykle se strefují do věkového rozdílu, který první pár dělí - Macronové prý říkají „ta stará“, odhalil to další neautorizovaný životopis Macronové, uvedl list Daily Mail.
30.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: François Hollande (211 článků) , Emmanuel Macron (496 článků) , Julie Julie (101 článků)

Macron (42) tráví s Brigitte (67) každou volnou minutu: Bojí se prezident, že mu žena uteče?

 
Milostný příběh francouzského prezidenta Emmanuela Macrona (42) a jeho o 25 let starší manželky Brigitte (67), která bývala jeho učitelkou na střední škole, fascinuje mnohé novináře a životopisce. Téma z různých pohledů zpracovalo už nespočet neautorizovaných biografií, ta poslední věnuje pozornost vzájemné závislosti mezi manželi, uvedl magazín Gala.
28.11.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)

Brigitte chce opustit Macrona? Prezidenta děsí, že ...

 
Jejich láska rozhodně nepatří mezi typické milostné příběhy. A to především proto, že Brigitte Macronová (67) je o 25 let starší než francouzský prezident Emmanuel Macron (42), a také kvůli tomu, že ona byla jeho učitelkou na střední škole! Z důvodu jejich minulosti, věkovému rozdílu a prezidentskému úřadování je pár neustále v hledáčku médií.
30.11.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (496 článků)