Článek

Lynčovaná starostka Mikulčic rezignovala: Nikdo se mě nezastal!

 
Marta Otáhalová (60, za Nový směr) už není starostkou Mikulčic. Ve čtvrtek večer na mimořádném zastupitelstvu na svou funkci rezignovala. V poslední době čelila lynčování zejména na sociálních sítích a také výhružným SMS. Důvodem je prý její nezájem o dění v tornádem poničené obci.
13.08.2021 09:40 |

podobné články

Podobné články

Neunesla kritiku a výhrůžky: Starostka obce postižené tornádem se vzdala své funkce

 
Starostka Mikulčic na Hodonínsku Marta Otáhalová (za Nový směr) dnes na schůzi zastupitelstva rezignovala na funkci, složila i mandát zastupitelky. Odůvodnila to tím, že ji opozice i někteří občané kritizovali za postup po červnovém tornádu. Lidé ji osočovali na sociálních sítích, jedna obyvatelka Mikulčic jí vyhrožovala, případem se zabývá policie. Otáhalová ČTK řekla, že důvodem její rezignace byl tlak okolí i nedostatečná podpora radních a zastupitelů. Novým starostou zastupitelé zvolili Josefa Dvořáčka staršího (Těšičané Mikulčané), chtěl dnes vyvolat hlasování o odvolání starostky, jak řekl ČTK.
13.08.2021 07:30 |

podobné články

Starostka obce poničené tornádem rezignovala

 
Starostka Mikulčic Marta Otáhalová (za Nový směr) ve čtvrtek rezignovala, uvedla to Česká televize (ČT). Obec byla výrazně poničena červnovým tornádem. Novým starostou zastupitelé ještě večer zvolili Josefa Dvořáčka staršího (Těšičané Mikulčané), který se řadil k odpůrcům dosavadní starostky.
12.08.2021 20:10 |

podobné články

Starostka zničených Mikulčic: Po tornádu rezignovala

 
Částí sousedů kritizovaná Marta Otáhalová (60, za Nový směr) už není starostkou Mikulčic. Ve čtvrtek večer na zastupitelstvu položila po sedmi letech na stůl klíče od radnice a z funkce odstoupila.
14.08.2021 05:15 |

podobné články

Lynčovaná Pavlína z MasterChefa ukázala fotku z mládí: Nadváha je pryč! Takhle neuvěřitelně se za poslední roky změnila

 
Amatérská kuchařka Pavlína Lubojatzky z kuchařské show MasterChef ukázala, jak na sobě za poslední roky zapracovala. Ne vždy měla tak štíhlou postavu jako nyní.  V současné době je lynčovaná coby nejméně oblíbená finalistka.
09.05.2020 10:00 |

podobné články

Lynčovaná Pavlína z MasterChefa poprvé od šikany promluvila. Tohle jsou její slova

 
Lynčovaná Pavlína Lubojatzky poprvé od svého triumfu v soutěži o nejlepší bagetu v kuchařské show MasterChef promluvila. Pavlína byla na sociální síti doslova šikanována, lidé jí coby nejméně oblíbené finalistce přáli dokonce smrt.
13.05.2020 16:20 |

podobné články

Lynčovaná Pavlína z MasterChefa se ukázala v plavkách! Zhubla 22 kilo a nebojí se odhalit

 
Lynčovaná Pavlína Lubojatzky z kuchařské show MasterChef na sobě za poslední roky neuvěřitelně zamakala. Dokonce tak, že se nebála nejdříve ukázat snímek, kdy měla kypré tvary, aby předvedla to, jak se jí podařilo kila navíc shodit.
15.05.2020 14:35 |

podobné články

Jsi zrádkyně!, lynčují starostku Mikulčic kvůli dobrovolníkům: Zrušila jim noclehárnu

 
Nevídaná vlna nevole na sociálních sítích zacílila na Martu Otáhalovou (61), starostku tornádem těžce zasažených Mikulčic na Hodonínsku. Kritikům hnulo žlučí prý její nevybíravé chování vůči dobrovolníkům. Ti přišli o nocleh v tamní sportovní hale. Starostka v pondělí přispěchala s vysvětlením.
27.07.2021 08:50 |

podobné články

Starostce Mikulčic hrozí zabitím. Šetří to policie

 
Starostka Mikulčic na Hodonínsku Marta Otáhalová (Nový směr) ve vyhrocené době, kdy se jižní Moravou přehnalo tornádo, nezvládla vždy ideálně komunikaci s lidmi. To ale není důvod, proč by měla dostávat SMS zprávy typu – Vrazím ti kudlu do břicha. Tyto výhrůžky už vyšetřuje policie.
28.07.2021 04:40 |

podobné články

Nejlíp v Česku stříhá vinohrady Ondřej Vachek z Mikulčic

 
Mistrem ČR v řezu vinné révy se stal Ondřej Vachek z vinařství Víno Bartoník z Mikulčic. Mezi ženami obhájila loňské vítězství Simona Mančíková z Terezína. Na 76 soutěžících čekalo ve velkopavlovických vinohradech 25 keřů rulandského šedého, na jejichž ořezání v nejvyšší možné kvalitě měli 15 minut.
29.02.2020 15:15 |

podobné články

Závidí se paštika, balení vody navíc nebo „sprcháč"! Eva z Mikulčič popsala špehování sousedů

 
Závistivé pohledy, klepy a špehování, kolikrát si kdo ze sousedů už byl pro vodu, jídlo nebo prášek na praní. Takovou situaci na sociálních sítích popsala obyvatelka tornádem zdevastovaných Mikulčič Eva. Stejnou zkušenost mají i další zdejší obyvatelé. A jiní už se proto bojí pro pomoc, které je připravené ohromné množství, přijít. Co na vzniklou situaci říká psycholožka Alexandra Hrouzková?
02.07.2021 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Alexandra Hrouzková (4 články)

Mirek Jandora z Mikulčic: Po tornádu mu zmizela střecha a dva psi!

 
V nouzi poznáš přítele! Přesně tyto pocity nyní prožívají Miroslav Jandora (68) s partnerkou Janou (40). Také jejich rodinný domek na kraji Mikulčic poškodilo před týdnem ničivé tornádo.
02.07.2021 12:10 |

podobné články

Statečný Ondra (12) z Mikulčic se práce nebojí: Už šest dní pomáhá odklízet následky tornáda

 
Tornádo, které se minulý čtvrtek prohnalo jižní Moravou, zasáhlo i rodinu Zvědělíkových z Mikulčic na Hodonínsku. Teprve dvanáctiletý Ondra však pomáhá své rodině, jak jenom může. Už téměř týden tvrdě pracuje a pomáhá odvážet suť a odklízet katastrofální následky pohromy. Jak sám říká, práce se nebojí.
02.07.2021 13:20 |

podobné články

Lékař Martin se rozhodl koupit rodině z Mikulčic novou střechu. Moravě přispěli milionem i Slováci

 
Tornádo vzalo rodině Jana z Mikulčic střechu i se štíty. Neurolog Martin Kuliha se rodinu rozhodl podpořit a skrze nadační fond přispěl na výstavbu nové střechy. A Slovensko podpoří obce částkou 1,2 milionu korun.
17.07.2021 17:50 |

podobné články

Dobrovolníci kradli! Z Mikulčic si odnesli počítače a mobily

 
Do Mikulčic jeli dva muži (23 a 44) patrně s ušlechtilým předsevzetím pomáhat po tornádu, na místě se ale jejich dobré úmysly změnily. Policie oba obvinila z krádeže.
26.07.2021 15:35 |

podobné články

Smrtí vyhrožovala starostce Mikulčic její sousedka! Hrozí ji čtyři roky

 
Ženu, která zastrašovala starostku tornádem zasažených Mikulčic, dopadla policie. Zadržená Martě Otáhalové (61) vyhrožovala smrtí, nyní jí hrozí až čtyři roky.
30.07.2021 13:55 |

podobné články

Starostce Mikulčic vyhrožovala sousedka Jana: SMS napsala v zoufalství, přišla o nevěstu

 
Jana B. poslala své známé a zároveň starostce Mikulčic Martě Otáhalové (61) textovou zprávu, ve které ji upozornila, že by se jí mohlo "něco" stát. Místní starostku viní z nedostačného zájmu o tornádem postižené lidi. „Zoufalý člověk dělá zoufalé činy," vzkázala později obviněná žena. Tornádo jí zabilo nastávající snachu. Nyní jí hrozí až 4 roky vězení.
02.08.2021 12:10 |

podobné články

První Vánoce po tornádu: Vít Pavka (56) z Mikulčic bydlí ve sklepě! Stromek se mu nevejde

 
Půl roku před Štedrým dnem si jen tak tak zachránil holý život. Na poslední chvíli zalehl při tornádu na zem. Zničilo mu ale rodný dům. Vít Pavka (56) z Mikulčic bydlí od té doby ve sklípku. Nic se na tom nezměnilo ani na konci roku.
17.12.2021 05:10 |

podobné články

Půl roku po tornádu: Nový dům Vlastimila (84) z Mikulčic je pod střechou!

 
Jeho dům stál v červnu přímo v cestě ničivému tornádu. Přišel o střechu, okna i vnitřní vybavení. Vlastimilu Glosovi (84) z Mikulčic zůstala v podstatě hrubá stavba. Dům je nyní zvenčí jak nový. Kvůli rostoucím cenám stavebních materiálů ale dotace nestačila.
01.01.2022 05:10 |

podobné články

Po strmém stoupání rychlý pád. Kleslová končí už i jako starostka Prahy 10

 
Radmila Kleslová z hnutí ANO se stahuje z další funkce. Někdejší vlivná postava hnutí Andreje Babiše oznámila, že končí i jako starostka Prahy 10. Spolu s ní radu opouštějí další tři členové ANO. Podle ní je koalice nefunkční. Loni Kleslová postupně skončila na postu místopředsedkyně ANO a v čele pražské buňky hnutí. Kvůli informacím v médiích rozvázala smlouvu s ČEZ a rezignovala na placené funkce ve dvou pražských firmách.
12.01.2016 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24022 článků) , Radmila Kleslová (198 článků)