Článek

Luxusní narozeninová oslava Ceterové: Obří dort, honosné dary, ale i bručoun Karlos a osamocená Lela

 
Narozeninová party Lely Vémoly (35) dopadla zřejmě podle jejích představ. Nechyběla tam její maminka s tatínkem, spousta přátel, obří narozeninový dort či její životní láska Karlos Vémola. Ten však přišel o trochu později a zdržel se maximálně hodinu. Poté nechal svou manželku napospas všem dárkům, které obdržela. Při nakládání do auta byl totiž trochu problém. Lela se s tím musela popasovat sama. Na místě byla i redakce eXtra.cz.
05.06.2024 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)
Podobné články

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Znovu těhotná Lela: Miminko prozradila kytice, Karlos se nachází v radostném šoku

 
Půvabná Lela Ceterová (31) má opět důvod k radosti. Lela sice těhotenství prozrazovat nechtěla, ale její snoubenec Karlos Vémola (35) je jako neřízená střela a informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. Jeho milovaná ovšem nenápadně už něco naznačila v polovině dubna, kdy lidé pod snímkem s tajemnou kyticí začali spekulovat, zda Lela náhodou není v tom. 
28.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Karlos pod náporem nepříjemných otázek Lely Ceterové: Slíbil jí víc dětí i větší dům. Cesta bude ale trnitá

 
Lela Show, aneb pořad influencerky s influencery, navštívil v sobotu překvapivý host. Pozvání moderátorky Lely Ceterové totiž přijal její manžel Karlos Vémola. Dvojice se rozpovídala nejen o nedávno uskutečněné svatební cestě, ale probrala také plány do budoucna. Karlos chce rozšířit rodinu, rád by prý dvojčátka!
22.01.2023 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Velkolepé loučení se svobodou Lely Ceterové: Limuzína, pořádná holčičí party a Karlos v patách

 
Nyní už je naprosto jasné, že Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (33) vstoupí už za měsíc do svazku manželského. Terminátorova snoubenka má totiž za sebou velkolepou rozlučku se svobodou, na kterou se vyparádila, jak se patří. Oblékla se do bílé a nasadila si i závoj, po boku svých blízkých kamarádek pak odjela luxusní limuzínou do klubu, kde se tancovalo a pilo. V klubu však Lela nezůstala pouze po boku svých přítelkyň, objevil se tam totiž i její snoubenec Karlos. Jak na jeho přítomnost zareagovala?
18.06.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Nepečený jahodový dort

 
Sladké do našich životů neodmyslitelně patří a skutečnost je taková, že jen málokdo by odolal nejrůznějším dobrotám a pochutinám, na které se nám již při pouhém pohledu nekontrolovatelně sbíhají sliny. Již naše babičky držely tradici a každou neděli svým nejbližším připravovaly různé dezerty, koláče a buchty. Jestliže ale toužíte po změně a chcete vyzkoušet nějaký dezert, jehož příprava je snadná a chuť tak lahodná, že mu zaručeně neodoláte, pak vyzkoušejte náš nepečený jahodový dort. V dnešním článku naleznete zajímavý recept, na jehož přípravu nepotřebujete mnoho surovin a ať už jej naservírujete komukoli, zaručujeme vám, že sklidíte obrovský úspěch! Nepečený jahodový dort zvládne i kuchařský amatér Nepečený jahodový dort nejenže skvěle chutná, ale zároveň je pro svou přípravu tak nenáročný, že jej zvládne připravit i ten, kdo mnoho zkušeností s vařením či pečením ještě neposbíral. I když tedy s kuchyní příliš nekamarádíte, náš snadný recept dokážete hravě připravit i vy – a jestli nám nevěříte, pak zkuste a uvidíte! Co budete potřebovat na přípravu: balíček piškotů (doporučujeme větší balení) 1 kg jahod (nejlépe čerstvých, pokud nemáte, postačí kompotované) 3-4 kelímky zakysané smetany 2 vanilkové cukry Nepečený jahodový dort – postup: Připravte si jakoukoli formu (nejlépe se pracuje s klasikou kulatou). Dno a boky formy vyložte potravinovou folií (není to nutné, slouží k lepší manipulaci s dortem). Na dno formy vyskládejte piškoty, můžete dát i dvě vrstvy na sebe. Umyté a na polovinu pokrájené jahody naskládejte na vrstvu piškotů tak, abyste celou plochu zarovnali. Zakysanou smetanu smíchejte s vanilkovým cukrem (podle chuti) a částí takto vzniklé směsi zalijte první řadu jahod a piškotů. Pomocí stěrky rovnoměrně rozprostřete po celé formě. Opakujte postup s piškoty (tentokrát již jen jednu vrstvu), jahodami a smetanou a to až do té doby, než se dostanete k okraji formy. Pamatujte, že poslední vrstvou musí být smetana. Poté... Čtěte více Příspěvek Nepečený jahodový dort pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.02.2016 09:40 |

podobné články

Tajná oslava Lely Ceterové: Karlos ji vzal na loď i do baru, kde tehdy čekal na Riku Fane

 
Lela Ceterová oslavila 34. narozeniny. Její manžel Karlos Vémola (37) si pro ni připravil nádherné překvapení. Nejdříve ji vzal na loď, kde trošku popili a pojedli, a poté se přesunuli na party do centra, kde nechyběl narozeninový panák. Lela své pocity z krásné oslavy popsala na svém Instagramu. 
04.06.2023 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lupiči ve Vémolandu: Nejhorší zážitek v životě, ještě teď se klepu, říká otřesená Lela

 
Zatímco si Karlos Vémola užíval sobotní turnaj Oktagon 32, jeho snoubenka Lela Ceterová doma zažívala doslova peklo! Ačkoli byl známý zápasník stále obklopen houfem fanoušků, Ostravar Arénu, ve které se turnaj konal, zničehonic opustil.  Důvodem byla zpráva od jeho partnerky. “Psala mi Lela, že je někdo v baráku,” prozradil Karlos v rozhovoru o celé situaci pro sport.blesk.cz. V době vloupání zlodějů byla ve Vémolandu jen Lela s dětmi. I ona se k nepříjemnému zážitku vyjádřila na svém Instagramu. 
11.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Exkluzivní fotky: Karlos a Lela poprvé po nevěře vyrazili mezi lidi, předvedli velké divadlo

 
Karlos Vémola a Lela spolu poprvé od začátku nemanželské aférky, kterou odhalilo eXtra.cz, vyrazili na veřejnost. A i když se dvojice na svých sociálních sítích tvářila, jako že je vše opět zalité sluncem, opak byl pravdou. Vše bylo jen divadýlko naoko. Ve skutečnosti Lela dorazila na akci bez manžela, poté se Karlos zastavil “na pokec” a po dvaceti minutách zase zmizel. Redakce extra.cz byla u toho a situaci monitorovala. 
28.10.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Karlos Vémola nevěděl kam s očima: Lela vytrčila balony a tenis šel málem stranou

 
Karlos Vémola a Lela Ceterová si právě vychutnávají svou svatební cestu, jejímž cílem se stal  ostrov Mauricus. Jak je zřejmé ze sociálních sítí, manželé vyrazili poznávat dobrodružství a dopřávají si aktivní odpočinek. Karlos neví kam koukat dřív. Lela před ním vystavila své bujné vnady a společný tenis šel málem stranou. 
12.01.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Opička, balíky peněz a DVD: Honosné dary pro Karlose a diamantovou Lelu. Co dalšího dostali?

 
MMA bijec Karlos Vémola (37) a krásná playmate Lela Ceterová (33) jsou svoji. Na velkolepou veselku, která se odehrála na Občanské plovárně, dorazilo na 200 hostů! Deník Blesk ukázal, co všechno od svatebčanů dostali. Opička v plenkách však všechny dary naprosto překonala. Lela však z roztomilého zvířátka až tak velkou radost neměla, jak uvedla v rozhovoru pro eXtra.cz.
29.07.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Návrat ve velkém stylu: Karlos Vémola a Lela na to jdou hopem, luxusní dary a exotická dovolená

 
Lela Ceterová (30) a Karlos Vémola (35) všechny překvapili velkým návratem. Zatímco ještě v srpnu od zápasníka utíkala modelka na Slovensko a vyčítala mu zálety, dnes to vypadá, jako by se mezi nimi nic špatného nestalo. Aby svou znovuzrozenou lásku oslavili stylově, odletěli na luxusní dovolenou do tropů. Lelu navíc cestou zdobil blyštivý prsten.
12.12.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lela Show pohořela: Ceterová byla celou dobu v křeči a byla to nuda, píší diváci

 
Nová televizní show Lely Ceterové, Lela Show alias “Humorná Show Influencerky s Influencery”, zažila svou premiéru. První díl odvysílala televize Barrandov v sobotu 3. 12. a jako prvního hosta si Lela zvolila známou blondýnku Dominiku Myslivcovou. Jak si vedla Lela v roli moderátorky? Diváky vskutku neoslnila.
04.12.2022 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (440 článků)

Karlosi, tohle jsi prohrál: Lela Ceterová ukázala maminku, po které zdědila veškerou krásu

 
Vztah Lely Ceterové (30) a MMA bijce Karlose Vémoly (35) dlouhodobě prochází krizí. Přesto se snaží, aby jejich společná dcera Lili vyrůstala v harmonické rodině, kde fungují oba rodiče tak, jak mají. Playmate Lela se nedávno na sociálních sítích svěřila fanouškům, že její maminka slaví narozeniny, a u té příležitosti ji ukázala veřejnosti. Karlos tak může vidět, jak by zhruba jeho partnerka vypadala za několik let, a lidé se shodují, že Lela je zkrátka výhra v loterii.
30.11.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lela Ceterová porodila: Karlos už se chystá na pořádnou oslavu

 
Lela Ceterová (31) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámil ve stories na Instagramu novopečený otec a MMA zápasník Karlos Vémola (36). Porod byl dle informací Lely Ceterové zřejmě plánovaný, ale pohlaví zatím oba tají.
01.12.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lela a Karlos se těší na svatbu: Vémolela prozradila datum a místo velkolepé veselky

 
Bijec Karlos Terminátor Vémola se netají tím, že by se spokojil s málem. Jemu a Lele Ceterové se pomalu blíží svatba a ani jeden se nemohou dočkat. MMA zápasník teď prozradil, jak to s veselkou bude a kolik si zhruba představuje hostů. A rozhodně nepůjde o žádnou nudnou svatbu, jak říká sám Karlos.
04.03.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Lela a Karlos zase řeší nevěru: Podruhé po porodu vyvstávají pochybnosti o Vémolově charakteru

 
Bojovník MMA Karlos Vémola (36) a jeho Lela Ceterová (32) se teprve nedávno dočkali svého druhého společného potomka, už ale musí znovu řešit dost obehranou písničku ve svém vztahu: nevěru. Co k takovým zprávám řekla eXtra.cz sama Lela?
10.01.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)

Těhotná Lela Ceterová: Syna Karlosovi jednou určitě dám a co nebylo v plánu

 
Krásnou novinkou se nedávno pochlubil MMA zápasník Karlos Vémola (35), jenž ve své show prozradil, že jeho půvabná snoubenka Lela Ceterová (31) čeká miminko. Společně vychovávají již dceru Lilinku, která koncem loňského roku oslavila svůj první rok. Na pohádkové oslavě navíc Karlos překvapil Lelu i žádostí o ruku. V rozhovoru pro eXtra Lela popsala své první pocity, když zjistila, že je podruhé těhotná. Dále promluvila o neplánovaném oznámení těhotenství veřejnosti, touze po velké rodině i pohledu do budoucnosti.
30.04.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (977 článků)