Článek

Luxusní dovolená Vémolových v Dubaji: Karlos málem umřel, Lela se prsí u bazénu a čte si o nevěře

 
Věhlasný český MMA zápasník Karlos Vémola (38) si aktuálně dopřává dovolenou v Dubaji společně se svou manželkou Lelou (34) a svými staršími dětmi z předchozích manželství. Před náročným přípravným kempem v Thajsku si tak dopřává rodinný odpočinek, píše Blesk.
02.09.2023 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)
Podobné články

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Luxusní dovolená Vémolových v Dubaji: Lela ukázala veliké poprsí v titěrných plavkách

 
MMA zápasník Karlos Vémola (37) odjel se svou novomanželkou Lelou Ceterovou (33) na dovolenou do Dubaje. Společně si tak užívají jeden druhého, sluníčka a také nekonečných výhledů, které jim nabízejí restaurace v nejvyšších patrech. Lela se také na svém Instagramu odvázala a ukázala své veliké poprsí, které jen s podivem zakrývaly titěrné plavky.
25.08.2022 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Znovu těhotná Lela: Miminko prozradila kytice, Karlos se nachází v radostném šoku

 
Půvabná Lela Ceterová (31) má opět důvod k radosti. Lela sice těhotenství prozrazovat nechtěla, ale její snoubenec Karlos Vémola (35) je jako neřízená střela a informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. Jeho milovaná ovšem nenápadně už něco naznačila v polovině dubna, kdy lidé pod snímkem s tajemnou kyticí začali spekulovat, zda Lela náhodou není v tom. 
28.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Karlos Vémola nevěděl kam s očima: Lela vytrčila balony a tenis šel málem stranou

 
Karlos Vémola a Lela Ceterová si právě vychutnávají svou svatební cestu, jejímž cílem se stal  ostrov Mauricus. Jak je zřejmé ze sociálních sítí, manželé vyrazili poznávat dobrodružství a dopřávají si aktivní odpočinek. Karlos neví kam koukat dřív. Lela před ním vystavila své bujné vnady a společný tenis šel málem stranou. 
12.01.2023 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Exkluzivní fotky: Karlos a Lela poprvé po nevěře vyrazili mezi lidi, předvedli velké divadlo

 
Karlos Vémola a Lela spolu poprvé od začátku nemanželské aférky, kterou odhalilo eXtra.cz, vyrazili na veřejnost. A i když se dvojice na svých sociálních sítích tvářila, jako že je vše opět zalité sluncem, opak byl pravdou. Vše bylo jen divadýlko naoko. Ve skutečnosti Lela dorazila na akci bez manžela, poté se Karlos zastavil “na pokec” a po dvaceti minutách zase zmizel. Redakce extra.cz byla u toho a situaci monitorovala. 
28.10.2022 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Holčičí den u Vémolových: Lela Ceterová s dcerkou Lily skočila do bazénu

 
Horké letní dny svádí k tomu, aby se člověk pořádně vyřádil v bazénu nebo někde u vody. Volného času využila i Lela Ceterová (30) s dcerkou Lily. Karlos Vémola "vyklidil pole" a holky nechal spolu samotné doma. A rozhodně se spolu nenudily.
22.08.2020 09:26 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Lupiči ve Vémolandu: Nejhorší zážitek v životě, ještě teď se klepu, říká otřesená Lela

 
Zatímco si Karlos Vémola užíval sobotní turnaj Oktagon 32, jeho snoubenka Lela Ceterová doma zažívala doslova peklo! Ačkoli byl známý zápasník stále obklopen houfem fanoušků, Ostravar Arénu, ve které se turnaj konal, zničehonic opustil.  Důvodem byla zpráva od jeho partnerky. “Psala mi Lela, že je někdo v baráku,” prozradil Karlos v rozhovoru o celé situaci pro sport.blesk.cz. V době vloupání zlodějů byla ve Vémolandu jen Lela s dětmi. I ona se k nepříjemnému zážitku vyjádřila na svém Instagramu. 
11.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Vémola čelí žalobě i nedostatku steaků: Ceterová měla mít poměr s jejich dodavatelem jídla

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (32) se rozešli. Dle slov Vémoly měla mít Lela poměr s jeho dobrým kamarádem, podnikatelem Vítem Kaiserem, který rozpadlé rodině dodával jídlo. "Facky dostal jen on, dostal dvě. Ne proto, že spí s mojí ženou, ale proto, že je prase, že si hraje na kamaráda," svěřil se bijec na svém Instagramu. Manželka Víta Kaisera Vémolovo tvrzení vyvrací, stejně jako Lela, kterou měl Karlos navíc zbít s dítětem v náručí. Kromě žaloby ze strany Lely tak bude Karlos nejspíš čelit i hladu. Nebo je nakonec vše jinak? 
12.01.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Den D Vémolových je v plném proudu! Zpívající Karlos i vystoupení Toffiho

 
Obřad mají za sebou, nyní je na čase zábava. Veselka Karlose a Lely Vémolových je v plném proudu a hosté se rozhodně nenudí! Je libo zpívající Karlos nebo vystoupení Sagvana Toffiho? Novomanželé i hosté se pořádně odvázali! 
28.07.2022 20:20 |

podobné články

Návrat ve velkém stylu: Karlos Vémola a Lela na to jdou hopem, luxusní dary a exotická dovolená

 
Lela Ceterová (30) a Karlos Vémola (35) všechny překvapili velkým návratem. Zatímco ještě v srpnu od zápasníka utíkala modelka na Slovensko a vyčítala mu zálety, dnes to vypadá, jako by se mezi nimi nic špatného nestalo. Aby svou znovuzrozenou lásku oslavili stylově, odletěli na luxusní dovolenou do tropů. Lelu navíc cestou zdobil blyštivý prsten.
12.12.2020 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Velkolepé loučení se svobodou Lely Ceterové: Limuzína, pořádná holčičí party a Karlos v patách

 
Nyní už je naprosto jasné, že Karlos Vémola (36) a Lela Ceterová (33) vstoupí už za měsíc do svazku manželského. Terminátorova snoubenka má totiž za sebou velkolepou rozlučku se svobodou, na kterou se vyparádila, jak se patří. Oblékla se do bílé a nasadila si i závoj, po boku svých blízkých kamarádek pak odjela luxusní limuzínou do klubu, kde se tancovalo a pilo. V klubu však Lela nezůstala pouze po boku svých přítelkyň, objevil se tam totiž i její snoubenec Karlos. Jak na jeho přítomnost zareagovala?
18.06.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Těhotná Lela Ceterová: Syna Karlosovi jednou určitě dám a co nebylo v plánu

 
Krásnou novinkou se nedávno pochlubil MMA zápasník Karlos Vémola (35), jenž ve své show prozradil, že jeho půvabná snoubenka Lela Ceterová (31) čeká miminko. Společně vychovávají již dceru Lilinku, která koncem loňského roku oslavila svůj první rok. Na pohádkové oslavě navíc Karlos překvapil Lelu i žádostí o ruku. V rozhovoru pro eXtra Lela popsala své první pocity, když zjistila, že je podruhé těhotná. Dále promluvila o neplánovaném oznámení těhotenství veřejnosti, touze po velké rodině i pohledu do budoucnosti.
30.04.2021 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Lela a Karlos zase řeší nevěru: Podruhé po porodu vyvstávají pochybnosti o Vémolově charakteru

 
Bojovník MMA Karlos Vémola (36) a jeho Lela Ceterová (32) se teprve nedávno dočkali svého druhého společného potomka, už ale musí znovu řešit dost obehranou písničku ve svém vztahu: nevěru. Co k takovým zprávám řekla eXtra.cz sama Lela?
10.01.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Lela Ceterová lepí vztah s Karlosem Vémolou: V ložnici je jen jeden král, culí se

 
Playmate Lela Ceterová (32) a MMA zápasník Karlos Vémola (36) zažehnali jako mávnutím kouzelného proutku vztahovou krizi a milují se snad víc než kdy dřív. Zatímco se Karlos připravuje na zápas s Marpem, Lela se stará o domácnost a na Instagram háže jednu spolupráci za druhou. V podprsence svým fanouškům také prozradila, že v ložnici je jen jeden král. Kdo to asi bude?
01.02.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Karlos Vémola má vlastní reality show. Lela se toho odmítla účastnit

 
MMA zápasník Karlos Vémola (36) a jeho snoubenka Lela Ceterová (32) patří mezi nejsledovanší páry československého showbyznysu. Soukromím se příliš netají a diváci platformy Voyo budou moci nahlédnout přímo do jejich domácnosti ve Vémolandu, na obrazovky totiž míří nová reality show Víkend u Vémolů. Lela Ceterová redakci eXtra.cz prozradila, jak natáčení probíhalo a proč před kamerami raději prchla.
06.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Šprýmař Karlos: Lela ode mě k MDŽ dostala kaktus, doufám, že můj jasný vzkaz pochopí!

 
Zápasník MMA Karlos Terminátor Vémola (35) se rozhodl si ze své drahé polovičky pořádně vystřelit. Když prý chcete ženu líbat, kupte jí růži. Jenže Lela (31) od svého movitého bijce dostala kaktus. Karlos jí tím poslal jasný vzkaz!
09.03.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Vémolela jede na plný plyn: Karlos omylem propálil, že je Lela opět těhotná

 
Karlos „Terminátor“ Vémola a Lela Ceterová budou mít druhé dítě. Zápasník MMA informaci omylem prozradil při natáčení Karlos Show.
27.04.2021 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků)

Karlosem zfackovaný muž se dočkal omluvy. Parohy ale bijci zůstávají. S kým ho Lela doopravdy podvádí?

 
Od úterního rána je tématem číslo jedna v českém šoubyznysu rozchod MMA bijce Karlose Vémoly (36) s playmate Lelou Ceterovou (32). Ta měla svého snoubence podvést s přítelem zápasníka Vítem Kaiserem. Tomu měl Karlos doslova nafackovat, večer však Karlos otočil. Podle zdroje eXtra.cz se Karlos s Kaiserem osobně setkal a omluvil se mu. Dále člověk blízký slavnému páru redakci prozradil, že Terminátor tak úplně nelhal. Lela mu měla být nevěrná, akorát šlo o úplně někoho jiného.
12.01.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (807 článků) , Tomu Tomu (364 článků)