Článek

Luxusní dary pro poražené: Místo Oscara "cena útěchy" za miliony!

 
Oscarová party odstartuje už v neděli v americkém Los Angeles. Do města andělů se sjedou hvězdy stříbrného plátna, aby v losangeleském Dolby Theatre převzaly filmové ceny. Zlatou sošku vyhrají jen některé z nich, ovšem nikdo neodejde s prázdnou! Všichni nominovaní dostanou speciální balíček s luxusními dárky, který dostal název Everyone Wins (Každý vyhrává). Obsahuje například poukaz na luxusní plavbu na Antarktidu, pobyt na Havaji či šumivou koupelovou kouli s obsahem čtyřiadvaceti karátového zlata!
09.02.2020 15:40 |

podobné články

Podobné články

Drahoš se stal senátorem v prvním kole. „Cena útěchy,“ vysmál se Zeman

 
Soupeř Miloše Zemana v prezidentské volbě Jiří Drahoš se stal senátorem hned v prvním kole, hlasovalo pro něj 53 procent voličů. „Je to cena útěchy,“ řekl Zeman exkluzivně v pořadu Blesk.cz S prezidentem v Lánech. Uvedl také, že jako bývalý prognostik čekal jak úspěch Drahoše, tak i dalších neúspěšných prezidentských kandidátů.
07.10.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23493 článků) , Jiří Drahoš (1136 článků)

Zeman poblahopřál Drahošovi: Je to cena útěchy

 
Je to cena útěchy. Těmito slovy okomentoval prezident Miloš Zeman úspěch svého protikandidáta z prezidentské volby Jiřího Drahoše. Ten se dostal do Senátu ze ziskem 53 procent hlasů hned v prvním kole.
07.10.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23493 článků)

Cena útěchy pro poražené Francouze, Dusautoir je nejlepším ragbistou světa

 
Francouz Thierry Dusautoir byl zvolen nejlepším ragbistou světa. Pro francouzské ragby je ocenění kapitána reprezentace malou odplatou prohry ve finále mistrovství světa s Novým Zélandem.
24.10.2011 14:20 |

podobné články

Křetínského akce už má vítěze i poražené: Taška (ne)zabrala!

 
Zlí jazykové tvrdí, že se v jeho černé tašce žádné důkazy nenacházely. »Protikorupční« akce, kterou rozjel šéf fotbalové Sparty Daniel Křetínský (37), ale už má své vítěze a poražené! Konkurenční Plzeň od té doby nevyhrála, když třikrát plichtila a dokonce padla s poslední Příbramí!
23.10.2012 12:05 |

podobné články

Robert Troška: Voliči projevili touhu po změně. Vítězové a poražení voleb 2017

 
Podíváme-li se na volební výsledky 2017 s devíti politickými stranami ve sněmovně, vidíme na jedné straně vítěze, supervítěze a na straně druhé poražené a jasně poražené. Volební výsledek je rozhodně velkým překvapením.
22.10.2017 16:05 |

podobné články

Začne zcela nový proces kvůli nehodě Rolins, odvolali soudkyni

 
Ve středu 16. května měl pokračovat soud kvůli nehodě zpěvačky Dary Rolins, při níž zemřel motocyklista. Místo toho ale začne pro devětatřicetiletou zpěvačku zcela nový proces. Kvůli námitce jejího právníka totiž odvolali soudkyni Zuzanu Zápalkovou, která podle nich jednala zaujatě. Další články k tématu: Soud kvůli nehodě Dary Rolins byl plný emocí, ale bez zpěvačky Soud s Darou Rolins byl odročen, zpěvačka se dalšího stání nezúčastní Byl to osud, říká Simona Krainová o nehodě Dary Rolins Zpěvačka Dara Rolins si vyslechla obvinění, hrozí jí až tři roky vězení Patrik mě vyfasoval s balíčkem starostí a trápení, říká Dara Rolins
11.05.2012 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků) , Simona Krainová (2018 článků)

Deník se zajímal o luxusní dary pro Nagyovou: Zaplatila darovací daň?

 
Nynější manželka Petra Nečase a jeho pravá ruka v době, kdy byl premiérem, Jana Nagyová, přijímala luxusní dárky ve velkém. Ať už to byly šperky, kožešiny nebo drahé kabelky. Deník Právo upozorňuje na fakt, že měla dary přiznat finančnímu úřadu a zaplatit darovací daň.
28.02.2014 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1561 článků) , Petr Nečas (9308 článků) , Jana Nagyová (1554 článků)

Dagmar Patrasová o nehodě Dary Rolins: Stejným způsobem mi zemřela maminka!

 
Tragická nehoda zpěvačky Dary Rolins (37), při níž před čtrnácti dny zemřel motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), píchla u srdce i herečku Dagmar Patrasovou (54)! Podobným způsobem totiž Dáda 12. prosince 2000 přišla o maminku Věru (†80). „Maminku zabil na přechodu pro chodce na pražské Brumlovce nepozorný řidič. Nikdy za to nebyl potrestaný, nikdy se za to neomluvil. Přesto nechápu ten hon na čarodějnice, který se teď strhl kolem Dary,“ říká Patrasová...
25.07.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků) , Dáda Patrasová (1166 článků)

Trestní stíhání Dary Rolins zastaveno! Pro nedostatek důkazů...

 
Stíhání zpěvačky Dary Rolins kvůli nehodě, při které zemřel člověk, je zastaveno. Informaci potvrdila tn.cz manažerka Dary Rolins Eva Skallová.
02.11.2010 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků)

Výbor upozorní finanční úřady na některé dary ČSSD, ANO a ODS

 
Sněmovní kontrolní výbor upozorní finanční úřady na některé loňské dary pro ČSSD, hnutí ANO a ODS. Dostaly je protizákonně. Strany už dary vrátily. O státní příspěvky na činnost tak nepřijdou. Problém nebude mít ani TOP 09, která ve zprávě o loňském hospodaření uvedla nezamýšlený pětimilionový nepeněžitý dar od Strany práv občanů - zemanovců. Vyplývá to z dnešního jednání kontrolního výboru.
30.04.2014 11:05 |

podobné články

Podívejte se, jak se vyfikla roztomilá dcera Dary Rolins k vánočnímu stromečku: Je to nádhera!

 
Roztomilá dcerka zpěvačky Dary Rolins  (39) Laura pojala Štědrý den opravdu svátečně. A pořádně se na to vyfikla. Oblékla si princeznovské šatičky, které dokonale ladily s Dary bílou košilí. Laura byla neuvěřitelně rozkošná.
25.12.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků)

Slzy v očích Sámery Issy: Ukradli mu dary za desetitisíce

 
Zpěvák Sámer Issa (27) zakončil své nedávné narozeniny se slzami v očích. Neznámí lapkové mu totiž vlezli do nehlídané šatny, odkud mu odcizili všechny dary od přátel a kamarádů. „Vzali mi alkohol, řetízky, zkrátka vše. Ani nevím, co jsem vlastně dostal. Škoda jde určitě do desítek tisíc,“ svěřil se Sámer. Příští rok prý bude o něco moudřejší – speciálně na dary si najme ochranku.  
20.09.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (635 článků)

dTest: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?

 
Když se v dnešní době řekne darovací daň, může takové pojmenování působit poněkud matoucím dojmem. Od roku 2014 totiž samostatnou darovací daň nemáme, veškeré přijaté dary se zahrnují do přiznání k dani z příjmů. V čem spočívají výhody a nevýhody stávající zákonné úpravy? A v jakých případech dary danit nemusíte?
15.11.2017 13:40 |

podobné články

Matoucí darovací daň: Které dary musíte zdanit a kolik odvedete státu?

 
Když se v dnešní době řekne darovací daň, může takové pojmenování působit poněkud matoucím dojmem. Od roku 2014 totiž samostatnou darovací daň nemáme, veškeré přijaté dary se zahrnují do přiznání k dani z příjmů. V čem spočívají výhody a nevýhody stávající zákonné úpravy? A v jakých případech dary danit nemusíte?
14.12.2017 06:10 |

podobné články

Neskutečná proměna Dary Rolins za 10 let: Z nevýrazného nosáče sexbombou

 
Zatímco některé kolegyně slovenské zpěvačky Dary Rolins (45) trápí přibývající věk, u Dary to vypadá, že čím víc jí je, tím vypadá lépe. Sexy blondýnka zkrátka zraje jako víno a je to vidět. Ale ne vždy tomu tak bylo....
07.04.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků)

Rytmusi, MINULOST NEVYMAŽEŠ! Expřítel Dary se zastal své bývalé lásky a poslal VZKAZ

 
Nejdříve to vypadalo, že kritizuje svou ex, nakonec se z toho vyklubal úplný opak. Matěj Homola (45) se nechtěně dostal do hledáčku médií poté, co reagoval na současnou válku své bývalky Dary Rolins (45), s níž má dceru, a Rytmuse (41). Tomu nyní vzkazuje, že se Dary nezbaví, i kdyby chtěl.
10.10.2018 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků) , Matěj Homola (339 článků)

Ve třech klubech se bojí průvanu v kasách kvůli prémiím: Válka o miliony!

 
Rvěte se, pardálové! Jde vám o jízdenku na dovolenou! Slunná Florida pro vítěze, zaprášená Florenc pro poražené. O fotbalový titul válčí tři mančafty a jejich plejeři nekopou jen za poplácání po ramenou. V kolonkách »prémie« mzdových účtáren v Liberci, na Spartě a v Plzni se točí miliony.
04.04.2012 12:11 |

podobné články

Překvapivé výsledky Zlatých glóbů: Na koho zbyla jen cena útěchy?

 
Zlatý glóbus pro nejlepší film v kategorii drama dnes získal válečný snímek 1917 režiséra Sama Mendese, který si odnesl rovněž ocenění za režii. Film, který zachycuje v reálném čase dvojici mladých britských vojáků na sklonku první světové války, tak překvapivě porazil favorizované snímky Irčan Martina Scorseseho, Joker Todda Philipse a Manželská historie Noaha Baumbacha.
06.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Scorsese (97 článků) , Sam Mendes (71 článků)

Z Hlasu vypadla Alžběta Pažoutová a David Bisek

 
V neděli se poprvé v přímém přenosu představili svěřenci Michala Davida a Dary Rolins. Celá porota se jednohlasně shodla, že nejhorší výkon v Davidově týmu podala Alžběta Pažoutová a tu taky její kouč vyhodil. Dara Rolins ale překvapila. Místo nejvíc kritizované Kataríny Demské vyhodila Davida Biska. Další články k tématu: Experimenty Dary Rolins: nejdřív šperky za miliony, teď tepláky z Bali OBRAZEM: Takhle se změnily týmy Rolins a Davida po zásahu vizážistů Zpěvačka z Hlasu za rok zhubla sedmnáct kilo, ale zeslábla Válka zpěvaček: plachá Rytmusova favoritka versus oblíbenkyně Davida
16.04.2012 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2493 článků) , Michal David (1448 článků) , David Bisek (32 článků)