Článek

Lutonský z ČT odpálil rozbušku: Pokud Parlament zbaví Zemana funkce, pravomoci převezme Babiš. A pak...

 
Prezident Miloš Zeman leží na ARO, sehrát má přitom jednu z hlavních rolí povolebního vyjednávání. Jeho hospitalizace tak zvedla vlnu otázek: měl by Parlament v případě dlouhodobé neschopnosti vykonávat úřad prezidenta zbavit způsobilosti? Pozor na to, co říká ústava, upozorňuje zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský. Zmiňuje, jaké by v takovém případě mohl převzít Andrej Babiš pravomoci.
11.10.2021 21:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23497 článků) , Miloš Zeman (26226 článků)
Podobné články

Lutonský z ČT nakládá lyžařům: Když vykládám Britům, co se tu děje na sjezdovkách, tak nechápou

 
Zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský upozorňuje, že i přes pokračující pandemii koronaviru tisíce lidí každý víkend míří na české hory. Velké pozdvižení je z toho zejména ve Velké Británii. „Když vykládám Britům, co jsem viděl před týdnem na sjezdovkách v Česku, to je pro ně nepředstavitelné,“ cituje Lutonský zdroj z Anglie. A datový vědec Petr Ludwig k tomu přidává poučnou animaci.
22.02.2021 16:15 |

podobné články

Wittowskou se sluchátkem bude řídit dramaturg, Zemana budou grilovat kvůli spolupracovníkům i ruským dezinformacím. Lutonský z ČT odkryl, co chystají na čtvrtek

 
Zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský se pro server Aktuálně.cz rozhovořil o tom, jak bude vypadat debata Miloše Zemana s Jiřím Drahošem ve čtvrtek večer. Moderovat ji bude Světlana Wittowská. Podle Lutonského bude model debaty rozdílný oproti tomu, co přinesla Prima.
24.01.2018 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků) , Jiří Drahoš (1188 článků)

Witowskou se sluchátkem bude řídit dramaturg, Zemana budou grilovat kvůli spolupracovníkům i ruským dezinformacím. Lutonský z ČT odkryl, co chystají na čtvrtek

 
Zástupce šéfredaktora zpravodajství České televize František Lutonský se pro server Aktuálně.cz rozhovořil o tom, jak bude vypadat debata Miloše Zemana s Jiřím Drahošem ve čtvrtek večer. Moderovat ji bude Světlana Witowská. Podle Lutonského bude model debaty rozdílný oproti tomu, co přinesla Prima.
24.01.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (362 článků) , Miloš Zeman (26226 článků) , Jiří Drahoš (1188 článků)

„Volils Zemana, tumáš tornádo.“ Lutonský z ČT je zpět. Další šťouchanec Zemanovi

 
V červnu rozlítil Hrad svým výrokem o tom, že města brutálně postižená tornádem volila prezidenta Miloše Zemana. Teď zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT František Lutonský spočítal hlavě státu cestu do Brna, kam letěl armádním letounem.
31.08.2021 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Pozdvižení na Heathrow: Policie našla u Slováka rozbušku

 
Policie na londýnském letišti Heathrow ve středu zadržela skupinu osmi Slováků a dvou Čechů, protože jeden ze Slováků měl u sebe předmět připomínající rozbušku. Vyšetřovatelé po zhruba sedmihodinovém výslechu Čechy a šest Slováků propustili, v Británii ale nadále zůstává zmíněný Slovák a jeho manželka, napsal dnes zpravodajský server TVNOVINY.sk. 
02.05.2013 16:35 |

podobné články

Semtex a rozbušku přinesl v kraťasech na policii

 
Ve čtvrtek hodinu a půl po poledni se do budovy policie, územního odboru J.Hradec dostavil na odbor služby pro zbraně a bezpečnostní materiál muž, který vedl za ruku svou nezletilou dceru. Ze svých kraťasů vyndal z jedné kapsy nejméně 70g plastické trhaviny PL Np 10 (SEMTEX 10) a z druhé kapsy 1kus rozbušky Ž se zápalnicí o délce nejméně 30cm. Sempex i rozbušku policistům odevzdal v rámci tzv. „Zbraňové amnestie“. Nálezce se na základě zániku trestnosti k původu věcí odmítl vyjádřit.
06.09.2014 03:45 |

podobné články

V Bořím lese zatím pyrotechnici našli granáty, minu a rozbušku

 
Od počátku listopadu vyčistili pyrotechnici v Bořím lese na Břeclavsku v Jihomoravském kraji bezmála pět hektarů lesa. Nalezli granáty, dělostřeleckou minu a rozbušku - celkem 11 kusů. Území kontaminované od druhé světové války nevybuchlou municí nechává na své náklady vyčistit státní podnik Lesy ČR.
02.12.2015 08:51 |

podobné články

Xaver vybuchl. Už Lutonský vypátral, koho volili zaplavení Němci? ptal se divák. Takovou odpověď nečekal

 
Radní a moderátor Xaver Veselý byl dotazován na povodně v Německu. Šlo ale nakonec spíš o Českou televizi a tornádo. Naznačil, jak to mohlo tehdy být s lánskou schůzkou a „Bohoušem Sobotkou“. Lutonský z ČT, který nedávno počítal postižené voliče Miloše Zemana na Moravě, může prý mít vazby na podezřelou PR agenturu.
23.07.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Česká média: František Lutonský šéfeditorem ČT24, střídá odvolaného Ondřeje Kopu

 
Moderátor ČT24 František Lutonský přestane uvádět relace veřejnoprávní zpravodajské stanice a stane se šéfeditorem dopoledního vysílání ČT24. Střídá Ondřeje Kopu, bývalého šéfredaktora RTA, který ve funkci skončil. Druhým šéfeditorem je od listopadu 2011 bývalý šéfredaktor zpravodajství České televize Karel Novák.
16.05.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: František Novák (38 článků) , Ondřej Novák (51 článků) , Ondřej Novák (51 článků)

Lutonský z ČT vyvěsil otázky z rozhovoru TV Nova s Babišem a začala mela: „Ne všichni jsou zvědaví na styl rozhovoru, jaký předvedla Písařovicová!“ A už nastoupil Kalousek

 
Odlehčený rozhovor s premiérem Andrejem Babišem, který odvysílala TV Nova, je podle zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT Františka Lutonského „bizarní“ záležitost, už jen proto, že byl odvysílán v hlavní zpravodajské relaci. Kritizuje především to, že místo politického podtextu, který se v rozhovoru objevil jen zřídka, se rozhovor točil okolo Babišovy vysněné dovolené. Seznam otázek Lutonský zveřejnil na sociální síti. Někteří diskutující mu dali za pravdu, že je to přes čáru, jiní nevidí nic špatného na tom, že se dozví o českém předsedovi vlády i jiné než politické názory. Do diskuse se také zapojili například Miroslav Kalousek, Jakub Szántó nebo Svatopluk Němeček.
31.07.2018 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23497 článků) , Miroslav Kalousek (7432 článků) , Svatopluk Němeček (386 článků)

Opravdové pra*e. Vítr vám vezme barák a ještě vám Lutonský flusne do obličeje. Plesl mu to sečetl

 
Šéfredaktor MF Dnes Jaroslav Plesl se v pořadu Podtrženo, sečteno na XTV.cz vyjádřil mimo jiné ke slovům zástupce šéfredaktora zpravodajství ČT Františka Lutonského k tornádu na jižní Moravě – a spojitosti s prezidentem Milošem Zemanem. Podle Plesla Lutonský doslova flusnul do obličeje obětem tornáda.
04.07.2021 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (359 článků) , Miloš Zeman (26226 článků)

Koncesionáři, chceš platit pana Lutonského? Hlásná trouba jednoho názoru. Xaver a Petr Štěpánek v jednom studiu...

 
Hudebník a člen uskupení Trikolóra Svobodní Soukromníci Petr Štěpánek byl hostem pořadu Horká linka na XTV Luboše Xavera Veselého, ve kterém odpovídal na dotazy od sledujících. Probírala se například Česká televize a její zástupce šéfredaktora zpravodajství František Lutonský. „Mně se teda televizní poplatek na plat pana Lutonského posílat nechce,“ uvedl k tématu Štěpánek s tím, že Lutonský by měl v televizi skončit.
09.07.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (872 článků) , Petr Štěpánek (872 článků) , Luboš Veselý (604 článků) , František Veselý (17 článků) , František Štěpánek (21 článků)

Ukrajinský parlament rozšířil pravomoci Rady národní bezpečnosti a obrany, může vyhlásit i válku

 
Ukrajinský parlament schválil zákon o výrazném rozšíření pravomocí Rady národní bezpečnosti a obrany, který dosavadní spíše koordinační funkce tohoto bezpečnostního orgánu rozšiřuje o funkce exekutivní. Zákon, který ještě v úterý poslanci odmítli schválit a odeslali navrhovatelům k přepracování, prošel většinou 253 hlasů při 226 potřebných.
25.12.2014 12:21 |

podobné články

Supertajné průzkumy, které si nechal vypracovat Babiš. Slonková vyhodila rozbušku

 
Premiér Andrej Babiš si podle serveru Neovlivní.cz nechal zpracovat dva tajné průzkumy. Podle prvního z nich má hnutí ANO i kvůli zvládnutí koronavirové krize vysoké preference, a proto Babiš zvažuje předčasné volby. Druhý průzkum se měl týkat jeho možné kandidatury na prezidenta, podle jeho výsledků ale prý Babiš kandidovat nebude, protože je „příliš kontroverzní“. Obě tyto informace premiér vyvrátil s tím, že autorka článku Sabina Slonková je jen zhrzená a není to pravda.
11.06.2020 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23497 článků) , Sabina Slonková (208 článků)

Parlament sesadil jihokorejskou prezidentku. Moc převzal premiér

 
Jihokorejský parlament v pátek v tajném hlasování sesadil prezidentku Pak Kun-hje, která čelí korupčnímu skandálu. O jejím dalším setrvání ve funkci hlavy státu definitivně rozhodne až ústavní soud, který na to má 180 dní. V zákonodárném sboru se podle očekávání našla dvoutřetinová většina nutná pro odvolání prezidentky. Její pravomoci nyní převezme premiér.
09.12.2016 08:55 |

podobné články

Soud poslal soudce Elischera do vazby. Za korupci mu hrozí 12 let, Pelikán ho nejspíš zbaví funkce

 
Soudce vrchního soudu Ivan Elischer zamíří do vazby, rozhodl ve čtvrtek obvodní soud. Podle něj totiž existuje důvodná obava, že by soudce mohl ovlivňovat dosud nevyslechnuté svědky nebo dál působit trestnou činnost. Ministr spravedlnosti Pelikán řekl, že ho velmi pravděpodobně zbaví funkce - obvinění jsou podle něj velmi závažná. Elischer je obviněn ze tří trestných činů - měl přijímat úplatky a ovlivňovat trestní řízení ve prospěch obviněných.
15.03.2018 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2169 článků)

Milé dámy: nechte své partnery masturbovat! Máme pro to dobré důvody

 
Nechte své partnery masturbovat! Tak by se dal vystihnout náš dnešní článek. Masturbace je jedním z mnoha témat, o kterých se ve společnosti nemluví a díky tomu je tento typ rozkoše považován za něco, co by se rozhodně dělat nemělo. Nejeden rodič se uchýlil k postrašení svého dítka větou typu: „upadnou ti při tom ruce!“ a to je špatně. Masturbovat by se mělo, je to totiž naprosto přirozené a zdraví prospěšné. Zvláště muži – ženy samozřejmě také – by měli masturbovat kdykoli na to dostanou chuť, netřeba z toho dělat takovou vědu. Milé dámy, dovolte svým partnerům masturbovat – my vám prozradíme proč! Masturbace zajistí větší výdrž Pravidelná masturbace má něco do sebe, neboť je dokázáno, že muž pak déle vydrží při pohlavním styku. Dovolíte-li tedy vašemu příteli či manželovi s železnou pravidelností masturbovat jako o život, zajistíte si tak spokojený a dlouho trvající sex plný rozkoše. Funguje jako prevence rakoviny Věděli jste, že studie dokazují snížení riziko vzniku rakoviny u mužů, u kterých bylo zvykem masturbovat minimálně 5x do týdne? Příčinou toho je skutečnost, že při svém vyvrcholení vyplavili z těla toxiny, které se jinak ukládají v pohlavních žlázách. Zajímavé, že? Masturbovat a zbavit se nespavosti? Ano, funguje to! Pokud váš manžel či přítel trpí nespavostí – díky čemuž často trpíte i vy, pokud vás svým nekonečným převalováním se v posteli vzbudí – pak by měl před spaním masturbovat, neboť se tak zbaví tlaků, který ho zbaví stresu – ten je nejčastější příčinou otravné nespavosti. Zkuste to! S masturbací k posílení imunity Masturbace zvyšuje hladinu hormonu známého jako kortizol a o tom se ví, že výrazným způsobem posiluje a udržuje imunitu. Inu, hned o důvod navíc, proč muži dovolit pravidelnou a zdravou masturbaci – nebo mu s ní rovnou pomoci, co myslíte? Dovolte partnerovi masturbovat a on vám nebude nevěrný... Čtěte více Příspěvek Milé dámy: nechte své partnery masturbovat! Máme pro to dobré důvody pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.10.2015 07:40 |

podobné články

Senátoři chtějí řešit zdravotní stav Zemana: Co se stane, když ho zbaví funkce

 
Kvůli nejasnému zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana (77) a jeho hospitalizaci se v úterý 19. října sejde senátní ústavní komise. Jednání svolal její předseda Zdeněk Hraba (STAN). Oznámil to dnes na twitterovém účtu. Chce probrat možnosti, jak zajistit výkon pravomocí hlavy státu v případě, že je Zeman nebude moci zastávat.
11.10.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26226 článků)

Torzo Centra Palmovka převezme Praha 8. Co s projektem za 1,1 miliardy bude dál?

 
Radnice Prahy 8 převezme do své správy nedokončené Centrum Palmovka. Budovu zajistí proti větru, zatékání a proti vandalům. Zároveň ušetří za udržovací práce. Rozestavěnou budovu převezme od firmy Metrostav, která ji pro ni stavěla, avšak smlouvu radnici loni vypověděla. Praha 8 nyní řeší, co s domem udělá, zvažovanou možností je i prodej.
21.11.2019 09:15 |

podobné články