Článek

Lumíra mrzí Tondův nezájem. Chystá oslavu narozenin a řeší podivný spor mezi Ingrid a Kateřinou

 
Kateřina se vyhýbá Lumírovu bytu, Ingrid zase hospodě. Co za tím vězí? Jirka začíná oficiálně úřadovat jako starosta a mrzí ho, že jeho vztah s tátou se dosud nezlepšil. Tonda nereaguje ani na Lumírovo pozvání na oslavu. Prokop chce slyšet přímo od Šimona, co mu Roman s Viktorem prováděli.
16.11.2022 00:00 |

podobné články

Podobné články

Sokyně nebo kamarádky? Kateřina a Ingrid, která vyhraje Lumíra?

 
Konečně je Lumír u konce svého nejhoršího období, kdy alkoholem zapíjel žal po Světlaně a pak se snažil alkohol přebít randěním. Jenže to mu na rozdíl od Ingrid nešlo. Diana mu dala košem a nevydařily se ani další jeho vztahy. Teď nejspíš skončí s Kateřinou. Jak tuhle informaci nakonec pobere Ingrid?
20.04.2022 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Diana Diana (241 článků)

Ulice: Kdy Lumír vykopne Ingrid a začne bydlet s Kateřinou?

 
Kateřina už dlouho uvažuje o společném bydlení s Lumírem. V cestě jí ale stojí pořádná překážka – Ingrid. Dokud ta bude žít u Lumíra, nepřichází sestěhování v úvahu. A rozhodně to nevypadá, že by se Ingrid chystala uvolnit své místo v bytě…
17.11.2022 15:30 |

podobné články

Spřátelí se někdy Vilma s Kateřinou?

 
Velkou dávku sebezapření by vyžadovala možnost, že by se někdy Vilma skamarádila s Kateřinou. Vilma jí totiž nemůže přijít na jméno a vůbec nechápe, že Kateřinu a Lumíra spojují vzájemné sympatie a zamilovanost. Nepříčilo se jí přijít do hospody, aby tam s Kateřinou uzavřela příměří. Příměří za cenu toho, že Kateřina dá od Lumíra ruce pryč.
08.06.2022 07:30 |

podobné články

Ulice: Lumír se postaví mezi Ingrid a Kateřinu. Nevyřeší však vůbec nic

 
Prokop opatrně zpovídá Šimona a ujišťuje Gábinu, že už se o Šimona nemusí bát. Roman s Viktorem jsou vyslýcháni a trest je, zdá se, nemine. Lumír chce urovnat vztahy mezi Kateřinou a Ingrid, ale moc se mu to nepodaří. Ve 4369. dílu je obě zve do hospody, Ingrid však brzy po příchodu zase odchází.
16.11.2022 07:15 |

podobné články

Bude Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah v Ulici?

 
Ingrid se možná k Lumírovi stěhovala předčasně. Zrovna si na sebe zvykli a už má Lumír nový vztah. Mezi ním a Kateřinou to jiskří a po předchozích nezdarech to tentokrát vypadá, že se opravdu dají dohromady. Bude pak Ingrid žárlit na Lumírův nový vztah?
01.06.2022 07:15 |

podobné články

Lumír s Kateřinou se konečně dočkali své romantické chvilky!

 
Ani Itálie ani štěnice ani nic jiného už Lumíra s Kateřinou nepřipravilo o romanticky strávenou chvilku. Po době delší, než by sami chtěli, spolu Kateřina a Lumír skončili v posteli. Od té doby k sobě občas zaskočí a Lumír už si stihl kvůli sexu s Kateřinou vykoledovat malér u své dcery Venduly.
01.09.2022 13:30 |

podobné články

Světlana se musí otáčet v hrobě: Lumíra z Ulice si osedlá zuřivá Pumrová s dmoucím se dekoltem

 
V nekonečném seriálu Ulice začíná pořádně přituhovat. Po smti milované manželky Světlany se stal z Lumíra Nykla osmělý vdovec. To by se ale nyní mělo změnit. Na plachého Lumíra si totiž brousí zuby divoká paní v letech Milena Pumrová, která se s tím rozhodně nepáře. K čemu dnes dojde? 
24.05.2021 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Lumír Nykl (65 článků)

Pořezaná Ingrid si oddychla: Násilník je ve vězení!

 
Pět dní žila rodina dvaačtyřicetileté Ingrid ve strachu! Báli se, že jim ublíží její bývalý, který Ingrid brutálně v obličeji zohavil nožem. Dařilo se mu totiž unikat policii…
02.06.2010 17:30 |

podobné články

Zohavená Ingrid: Za tyhle jizvy si násilník odsedí 8,5 roku!

 
Bolest, utrpení, strach. To všechno prožívala u soudu Slovenka Ingrid Čepáková (43), které v květnu na ulici v Dubnici nad Váhom expřítel brutálně pořezal levou stranu tváře. Ten byl odsouzen na 8,5 roku vězení. "Bojím se, co bude pak," svěřila se už nyní Ingrid.
05.11.2010 11:20 |

podobné články

VIDEO: V seriálu Ulice půjde o život kadeřnici Ingrid!

 
Blesk zjistil, co nového chystají tvůrci seriálu Ulice, který se vrací už v pondělí zpět na TV obrazovky. Blonďatá majitelka kadeřnictví Ingrid v podání herečky Jany Sovákové získá pocit, že její zesnulý muž žije. Zahlédne člověka, který jako by Ševčenkovi z oka vypadl. Je to dvojník, nebo si s Ingrid někdo ošklivě zahrává? Při nebezpečném pátrání na vlastní pěst půjde kadeřnici o život.
05.01.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

VÁŠNIVÝ SEX! Ingrid ukázala v ULICI téměř VŠE!

 
Ingrid se dočkala. Oplakávaný Vasil ji přišel navštívit. Chtěl se rozloučit, ale vše nakonec dopadlo jinak. Ingrid s Vasilem spolu skončili v posteli.
02.03.2011 18:10 |

podobné články

Medvědici Ingrid sebrali mláďata: Teď chodí ulicemi a všude je hledá

 
Na Slovensku v Liptovské Kokavě teď všichni litují nebohou medvědici Ingrid. Ta se tu i s dvěma medvíďaty chtěla na nějakou dobu zastavit, v noci ji ale uspali a medvíďata jí vzali. Ingrid teď bloudí městečkem a své malé všude hledá.
01.06.2017 20:35 |

podobné články

Bolestivá zpověď Ingrid (49) z paneláku smrti: Tělo její maminky zatím nenašli

 
Dlouhé čtyři dny strachu, nejistoty má za sebou Ingrid Pelechová (49) z prešovského paneláku... Její mamku hasiči v požárem zdemolovaném domě stále nenašli. V bytě podle všeho nejspíše uhořela... Ingrid je v obavách, že nebude moci pohřbít ostatky své mamky a připravit její důstojnou rozloučenou.
10.12.2019 08:40 |

podobné články

Věčné přátelství v Ulici: Mohlo by to klapat Lumírovi a Ingrid?

 
Lumír a Ingrid ze seriálu Ulice si skvěle rozumí, jejich vztah ale zatím nepřekročil hranici přátelství. Lumír sám si dobře uvědomuje, jak báječná Ingrid je. Srdci však neporučíš – a to jeho jej zatím táhlo k neodolatelné Dianě. Co přijde dál?
11.01.2022 09:30 |

podobné články

Co Ingrid z Ulice neustále schovává pod dlouhým rukávem?

 
Nepochybně jste zaznamenali, že Ingrid zpod dlouhého rukávu vykukuje jakýsi barevný obrazec. Je to tetování, které se jí táhne přes celou paži. Jana Sováková, jež tuto oblíbenou postavu z Ulice hraje, je známá tatérka. Co o ní možná ještě nevíte a co čeká Ingrid v nových dílech?
12.11.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Jana Sováková (14 článků)

Nečekaný rozchod v Ulici: Lumír a Kateřina jdou od sebe kvůli Ingrid

 
Kateřina považovala Ingrid za dobrou a spolehlivou kamarádku. Nikdy by ji nenapadlo, že je osud postaví proti sobě. Ale to se změnilo, když před Ingrid zmínila své plány do budoucna a přání bydlet společně s Lumírem. Netušila, že zdánlivě neškodná zmínka rozpoutá dohady, které skončí rozchodem.
22.11.2022 09:00 |

podobné články

Ingrid je zpátky z Málkova. Proč vlastně odjela a k čemu dospěla?

 
Ingrid ve skutečnosti odjela do Málkova, aby poskytla Lumírovi a Kateřině více prostoru se sblížit. Oni místo toho udělali pravý opak a rozešli se! To je třeba napravit, jenže jak, když ani jeden není ochotný udělat první krok? Neměla by jim Ingrid nějak pomoct?
30.11.2022 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Oni Oni (103 článků)

Ulice: Žárlivá manželka versus sexy kamarádka. Jak to Iva ustojí?

 
Kdyby si měl Lumír zvolit mezi Ingrid a Kateřinou, těžko říct, která z žen by to u něj vyhrála. Ingrid mu od smrti Světlany hodně pomáhá, Kateřina Dubovská z hospody ho však nepřestává udivovat. I Vítek Klíma stojí mezi dvěma ženami, aniž by to tušil. Obě budou mít možnost se v 4201. dílu potkat.
05.02.2022 07:00 |

podobné články

Nezapomene Kateřina v Itálii na Lumíra?

 
K italské domácnosti ještě Lumír s Kateřinou neměli šanci ani dojít, zato Kateřina je přes prázdniny v Itálii. A tak se nabízí otázka, jestli na Lumíra nezapomene. Přece jen kolem sebe bude mít spoustu pohledných Italů. Ti budou, co se vztahu týče, mnohem temperamentnější, než je Lumír. U toho může být Kateřina ráda, že se rozhoupal k první puse.
07.08.2022 07:30 |

podobné články