Článek
Podobné články

VIDEO: I mistr tesař se utne. Juan Carlos napálil rohový praporek

 
Juan Carlos je v Realu Betis dvorním exekutorem rohových kopů, i mistr tesař se ale někdy utne. Tentokrát se mu podařil nevídaný kousek. Místo, aby napálil míč před branku, rozkopl rohový praporek. Ale dobře to dopadlo. Betis vyhrál v 7. kole Primera Division doma proti Realu Sociedad 2:0 a praporek promptně vyměnili.
10.10.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (180 článků)

I mistr tesař se utne: The Sun považoval oční implantát ze hry Deus Ex za skutečný!

 
The Sun patří k nejuznávanějším a nejúspěšnějším deníkům ve Velké Británii. Ale i mistr tesař se někdy utne. Ve své tištěné verzi otisknul The Sun článek o očním implantátu společnosti Sarif Industries. Hráči již budou doma, tato firma totiž existuje pouze ve videohře Deus Ex: Human Revolution. Ve skutečnosti žádný oční implantát vyvinut nebyl.
21.10.2013 17:55 |

podobné články

Bývalý dlouholetý místopředseda TOP 09 Pavol Lukša založil novou stranu

 
Bývalý dlouholetý místopředseda TOP 09 a starosta Čeladné na Frýdecko-Místecku Pavol Lukša stojí za vznikem nové strany s názvem Dobrá volba. Lukša na konci března oznámil svůj odchod z TOP 09. Zdůvodnil to tím, že se nemůže ztotožnit s dnešní orientací politiky strany prezentovanou především Miroslavem Kalouskem. Lukša dnes ČTK řekl, že nové uskupení se chce účastnit už letošních krajských voleb, které budou na podzim.
19.04.2016 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6510 článků) , Pavol Lukša (45 článků)

10 totálně zpackaných retuší

 
I mistr tesař se někdy utne, natož pak grafik.
04.03.2010 17:45 |

podobné články

Místopředsedy TOP 09 jsou exministr Heger, Lukša a Ženíšek

 
Post řadového místopředsedy TOP 09 obhájil Marek Ženíšek a Pavol Lukša. Nově byl zvolen také exministr zdravotnictví Leoš Heger. Dosavadní místopředsedkyně Helena Langšádlová nebyla zvolena v prvním kole. V druhém kole ale bude jedinou kandidátkou. Předseda ústecké TOP 09 Tomáš Tesař, který také postoupil, se kandidatury vzdal a podpořil Langšádlovou. 
08.12.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1267 článků) , Helena Langšádlová (221 článků) , Pavol Lukša (45 článků) , Tomáš Marek (74 článků) , Tomáš Marek (74 článků)

VIDEO: To se nepovedlo! Silva z Manchesteru City si nafackoval míčem

 
Španělský mistr světa David Silva, který v Anglii hájí barvy Manchesteru City, všechny přesvědčil o tom, že i mistr tesař se někdy utne.
11.03.2013 07:40 |

podobné články

Osobnosti: David Silva (8 článků) , David Silva (8 článků)

Mistr etiketa to občas nevychytá: Špaček zvolil nevhodný outfit a mazal se domů převléknout

 
Na svém vzhledu si zakládá a do společnosti chodí vždy perfektně ustrojen. Vždyť o oblečení do společnosti napsal Ladislav Špaček nejednu publikaci. I mistr tesař se ale někdy utne.
24.06.2015 10:45 |

podobné články

To se někdy stane, smutnil Nadal po vyřazení v 1. kole Wimbledonu

 
I mistr tesař se někdy utne, zní jedno české přísloví. A v pondělí se tak trochu utnul Rafael Nadal, který na slavném Wimbledonu vypadl už v 1. kole.
25.06.2013 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

I mistr tesař se někdy utne: Těchto 5 fotografií nepovedených výtvorů vás zaručeně pobaví

 
Někdy se holt úplně nepovede to, na čem pracujete. Stejně tak jako u nás to jako v Kocourkově vypadá na různých místech světa. Podívejte se na fotografie, které zachycují, s jakými absurdními věcmi se na svých cestách můžete setkat.
13.10.2013 23:15 |

podobné články

Zábavné faily: Když se to úplně nepovede...

 
Pro někoho pořádný průšvih, pro jiného zábava. I mistr tesař se někdy utne, jak se říká... A někdy stačí malá chybička a na světě je velký malér! Podívejte se na zábavnou přehlídku případů, kdy se to úplně nepovedlo.
18.09.2017 23:40 |

podobné články

Jacksonův lékař dostal za neúmyslné zabití zpěváka čtyři roky

 
Lékař Conrad Murray byl odsouzen ke čtyřem letům vězení nepodmíněně za to, že nepřímo způsobil smrt zpěváka Michaela Jacksona. Podle soudu hrubě a opakovaně porušil své povinnosti lékaře vůči pacientovi, když umělci opakovaně podával anestetikum propofol. Lékař přišel i o svoji licenci. O výši odškodnění pro zpěvákovy děti rozhodne soud později. Další články k tématu: Za smrt zpěváka Jacksona může jeho lékař, rozhodla porota Do dražby míří postel, na které zemřel „král popu“ Michael Jackson Jacksonův lékař porušil léčbu, tvrdí experti. Obhajobě uštědřili ránu Jackson byl před smrtí téměř slepý, vypověděl jeho lékař Syn afrického diktátora prošustroval miliony za auta i Jacksonovy ponožky Lékař odsouzený za zabití zpěváka Jacksona se odvolá
29.11.2011 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1646 článků) , Michael Jackson (606 článků) , Michael Jackson (606 článků)

Lukša chválí RUD: Konec korupce a klientelismu

 
ROZHOVOR Pavol Lukša, starosta Čeladné a kandidát na hejtmana Moravskoslezského kraje za TOP 09 a STAN je jedním ze zastánců novely rozpočtového určení daní, kterou ve středu 23. května předložil vládě ministr financí Miroslav Kalousek. Lukša tvrdí, že pro obce a města znamená navýšení financí impulz pro jejich další rozvoj a udržení veřejných služeb. Navíc nebudou muset být odkázány na dotace a dovolí jim stabilizaci a realizaci důležitých investičních programů, ať do škol, oprav obecních budov, či podpory sportu a dalších aktivit.
31.05.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6510 článků) , Pavol Lukša (45 článků)

Když topmodelka nevychytá šaty: Adriana Lima s poloprázdnými košíčky parádu neudělala

 
Každoročně boduje v žebříčku Top 10 nejlépe placených topmodelek světa podle časopisu Forbes a ve své branži se drží na vrcholu už úctyhodných sedmnáct let. Zároveň jako historicky nejzasloužilejší andílek Victoria's Secret by už Adriana Lima  (32) v módě prakticky neměla chybovat, jenže i mistr tesař se někdy utne.
21.05.2014 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Lima (143 článků)

Rihannu zradily vysoké podpatky

 
I mistr tesař se někdy utne! A to platí i pro Rihannu. Při koncertě v Marseille zpěvačku zradily vysoké podpatky, v důsledku čehož ji čekal nehezký pád… Jak se zdá, turné po Evropě se Rihanně nedaří podle plánů. V pondělí, poté co odzpívala koncert v Curychu, se musela odebrat do nemocnice, jelikož ji trápí problémy s [...]
23.04.2010 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Rihanna (884 článků)

Sexy Herzigová to v Miláně přehnala, vypadala jak děvečka od krav

 
I mistr tesař se někdy utne, napadne při pohledu na módní kreaci devětatřicetileté topmodelky Evy Herzigové, v níž se objevila na otevření prvního Flagship Store Pirelli v Milánu.
22.09.2011 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Eva Herzigová (416 článků)

Přešlapy v seriálu Kriminálka Anděl: Švehlík v ohrožení života, stejné mrtvoly a zraněný kaskadér!

 
I mistr tesař se někdy utne! Tvůrcům seriálu Kriminálka Anděl se to povedlo hned třikrát. Poprvé se při natáčení akční scény s autem zranil kaskadér. Ve dvou dílech použili téměř identické mrtvoly a ve včerejším dílu málem zmrzačili hvězdu Davida Švehlíka (42), který hraje vyšetřovatele Tomáše Benkovského.
04.11.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: David Švehlík (81 článků)

I mistr tesař se někdy utne: Odtahovka rozmáčkla svěřený vůz jako švába!

 
Policejní odtahovka tak trošku nezvládla své povinnosti. Při odtahování vozu z Revoluční ulice v Praze ho nedopatřením tak trošku poškodili – nebo lépe prakticky zdemolovali...
05.02.2015 19:05 |

podobné články

To se nepovedlo: Hloupá chyba v seriálu Policie Modrava!!

 
I mistr tesař se někdy utne! Důkazem toho je epizoda Vražda za úplňku ze seriálu Policie Modrava. Více než dva miliony diváků mohly v neděli vidět chybu, která vznikla při náročném natáčení v opuštěné nemocnici.
14.04.2015 12:10 |

podobné články

Speciální jednotka omylem vyhodila do povětří špatný dům!

 
I mistr tesař se někdy utne...
10.10.2009 14:55 |

podobné články