Článek

Lukašenkovi zemřel za podivných okolností osobní strážce. Podezření padá na Putina

 
V okolí běloruského prezidenta Alexandra Lukašenka došlo k podivnému úmrtí. Zemřel jeho bývalý bodyguard, který byl podle tvrzení ruského telegramového kanálu otráven na výjezdu svého šéfa do Petrohradu. V jeho těle našli lékaři stopy těžkých kovů. Britský tisk spekuluje o tom, že smrt měla být varováním pro Lukašenka od Putinova režimu.
03.04.2024 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (291 článků)
Podobné články

Zemřel herec Ralph Waite z filmu Osobní strážce

 
Americký herec Ralph Waite zemřel ve věku 85 let. V USA byl znám díky seriálu Waltonovi, ale hrál také menší role ve filmech Osobní strážce nebo Frajer Luke.
14.02.2014 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ralph Waite (1 článek)

EU nejspíš opět zakáže Lukašenkovi vstup na své území

 
Evropská unie nejspíš opět zakáže vstup běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi na území EU. Internetovému serveru EUobserveru to v telefonickém rozhovoru řekl švédský ministr zahraničí Carl Bildt.
04.01.2011 11:05 |

podobné články

EU proti Lukašenkovi! Z Běloruska stáhne své ambasadory a požaduje svobodné volby

 
Evropská unie dala jasně najevo svůj postoj k běloruskému diktátorovi Lukašenkovi. Nejen že všechni členové unie stáhnou z Běloruska své ambasadory, navíc EU zakázala několika představitelům země vstup na své území a zmrazila jim aktiva!
28.02.2012 22:40 |

podobné články

Česká cesta vůči Lukašenkovi? Senátore Fischere, to není dobrý nápad. Specialista na Bělorusko varuje

 
EVROPAN LIBOR ROUČEK Nic nekončí, i hospodářské sankce mohou přijít! Bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček analyzuje dění. „Měl jsem Bělorusko a celý prostor bývalého Sovětského svazu na starosti v Evropském parlamentu. Když jsem měl schůzky s běloruskými sociálními demokraty, scházeli jsme se v Litvě,“ popisuje s odkazem na množství lidí ve věznicích. Českou cestu v postupu vůči Lukašenkovi odmítá a doporučuje koordinovat rozhodnutí s ostatními členy EU.
27.08.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Libor Rouček (342 článků)

Stotisícový protest v Minsku: Proti Lukašenkovi bouří davy, policie opět zatýkala

 
V mnohých běloruských městech v neděli pokračují demonstrace proti autoritářskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi. V Minsku se podle médií k „Pochodu hrdinů“ sešlo, jako i předchozí neděle, na 100 000 lidí. Na řadě míst metropole zatarasily zástupu cestu policejní kordony posílené jednotkami ministerstva vnitra. Policie oznámila, že již zatkla na 250 protestujících.
13.09.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Lukašenko (291 článků)

Ruské jaderné zbraně rozmístěné v Bělorusku. Padlo datum. Již brzy

 
Rusko začne rozmisťovat jaderné zbraně v Bělorusku. S jejich přepravou se má začít hned poté, co budou připraveny speciální skladovací prostory, tedy 7. až 8. července. „Všechno jde podle plánu,“ řekl Vladimir Putin běloruskému prezidentovi Alexandru Lukašenkovi na páteční schůzce v Soči. Ruský ministr obrany potvrdil, že jaderné zbraně na území Běloruska budou i nadále pod kontrolou Moskvy. Lukašenkovi se plní sen, řekl jeden z lídrů běloruské opozice.
09.06.2023 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5332 článků) , Alexandr Lukašenko (291 článků)

Strážce vesmíru zmorfoval ve vraha: Spolubydlícího propíchl mečem!

 
Před monstry, čarodějnicemi a dalšími zrůdami chránil na televizních obrazovkách Zemi a její obyvatele jako Strážce vesmíru. V osobním životě se z něj vyklubal vrah! Richarda Medinu Jr. (37) alias červeného Strážce zatkli za vraždu. Svého spolubydlícího propíchl mečem!
02.02.2015 17:00 |

podobné články

Vězni opustili cely. Neutíkali, chtěli jen zachránit strážce, jehož skolil infarkt

 
Osm vězňů v žaláři Parker County v texaském městě Weatherford uprchlo z cel, bušilo na okolní stěny a křičelo. Nechtěli však utéct, ani podniknout vzpouru. Viděli totiž, jak se jejich strážce v bezvědomí skácel k zemi, a chtěli mu přivolat pomoc, informoval server Mashable. Dozorci se domnívali, že jde o vzpouru, trestanci tak riskovali životy. Naštěstí se vše vysvětlilo a strážce, jehož postihl infarkt, byl včas zachráněn. "Nikdy by mě nenapadlo nepomoci. A je mi jedno jestli dotyčný má zbraň a odznak," uvedl jeden z vězňů Nick Kelton. Osm statečných se dočkalo pochvaly, dveře jejich cel ale projdou úpravami, aby již nešly tak snadno otevřít. Na Facebooku má video přes milion zhlédnutí.
10.07.2016 22:10 |

podobné články

U Slap napadli strážce lesa: Motorkáři ničili les, do ochranáře pak kopli a najeli na něj

 
U Slap několik motorkářů ničilo les, jeden z nich pak napadl lesního strážce! Jezdili tam, kde neměli vůbec co dělat. Jeden z nich pak do strážce strčil, načežten  upadl a zranil se. Po skupince pátrá policie.
26.03.2021 22:00 |

podobné články

Záchranáři ve Vysočanech oživovali miminko: Zemřelo za podivných okolností

 
Pražští policisté se zabývají smrtí měsíčního novorozeněte. To zemřelo za podivných okolností v Kolbenově ulici v Praze 9. Ještě včera večer bylo podle informací zdravé, ráno se už ale neprobudilo. V posteli mělo přitom spát ještě s dalšími dětmi. I přes veškerou snahu záchranářů zemřelo. Policie na místě nezjistila přímé cizí zavinění, nevylučuje ale, že mohlo zemřít kvůli nedbalosti nebo nešťastné náhodě.
14.07.2017 14:15 |

podobné články

Osobní strážce vyhrožuje Britney Spears

 
Osobní strážce Britney Spears vyhrožuje, že zveřejní její nahé fotky.
11.03.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Britney Spears (948 článků)

Dámy, pozor! Osobní strážce Costner přijede na finále České Miss

 
Na vyhlášení České Miss v březnu příštího roku přiletí jako host herec a režisér Kevin Costner. Šestapadesátiletá hvězda filmů Tanec s vlky nebo Osobní strážce by měla v programu dokonce naživo zazpívat.
21.09.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (98 článků)

Velmi osobní strážce Ivety Bartošové: K lékaři ji odvedl za ruku

 
Iveta Bartošová (45) trpěla po operaci klíční kosti obrovskými bolestmi. Její osobní strážce Josef Rychtář se proto od ní nehne ani na krok. V pondělí ji dokonce na kontrolu do nemocnice odvedl ruku v ruce.
11.10.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7052 článků)

S Whitney Houston se rozloučil její osobní strážce Kevin Costner

 
Za zpěvu gospelového sboru a proslovů duchovních i umělců se rodina a nejbližší přátelé rozloučili v kostele v americkém Newarku se zpěvačkou a herečkou Whitney Houston, která zemřela minulý týden. Obřadu v jejím rodném městě se účastníla Alicia Keys, Mariah Carey, Stevie Wonder či herec Kevin Costner, který stál po jejím boku ve filmu Osobní strážce. Další články k tématu: Zemřela Whitney Houston, famózní zpěvačka i symbol pohaslých hvězd Měla vše. Krásu i úžasný hlas, vzpomínají kolegové na Whitney Houston Pohřeb Whitney Houston obměkčil gangy, na den vyhlásily příměří VIDEO: Miluju tě, vyslal Bobby Brown veřejný polibek Whitney po pohřbu Než Whitney Houston pohřbili vedle jejího otce, zasypaly ji květiny Šaty, náušnice a vesta Whitney Houston míří do dražby
19.02.2012 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (98 článků) , Mariah Carey (483 článků) , Alicia Keys (117 článků) , Whitney Houston (496 článků) , Bobby Brown (108 článků) , Stevie Wonder (75 článků)

Kevin Costner šokuje: Princezna Diana měla hrát ve filmu Osobní strážce 2

 
Kdyby princezna Diana  (✝36) tragicky nezahynula při nehodě v pařížském tunelu, mohla ji čekat oslnivá herecká kariéra. Kevin Costner (57) totiž odhalil, že bývalé manželce prince Charlese (63) pomáhal proniknout do tajů herectví a měla to být právě ona, kdo by si zahrál v uvažovaném pokračování slavného filmu Osobní strážce. V tom v roce 1992 zazářila famózní zpěvačka Whitney Houston  (✝48) .
11.04.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (98 článků) , Whitney Houston (496 článků)

Kevin Costner po letech prozradil: Ve filmu Osobní strážce měla hrát princezna Diana!

 
Herec Kevin Costner (57) po letech prozradil, že v pokračování filmu Osobní strážce měla hrát zesnulá princezna Diana (†36). Prý se dokonce domlouvali na scénáři a herec jí měl ušít roli přímo na tělo!
11.04.2012 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Kevin Costner (98 článků)

Prezidentův bodyguard Karel Munzar odpovídal ON-LINE

 
Zajímá vás, jaké to je chránit hlavu státu? Jaké kvality musí mít osobní strážce? V čem Klausova ochranka v Chrastavě chybovala? Odpovídal bývalý osobní strážce prezidenta Havla.
01.10.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6481 článků)

Zdrcený Putin se čelem opíral o rakev ministra (†55). Byl to jeho bývalý osobní strážce

 
Ruský prezident Vladimir Putin se v pátek zúčastnil smutečního rozloučení se zesnulým ministrem pro mimořádné události Jevgenijem Ziničevem (†55). To se uskutečnilo přímo v budově ruského Ministerstva pro mimořádné události v Moskvě. Ministr a Putinův bývalý osobní strážce bude pohřben ještě ve stejný den ve svém rodném Petrohradě.
10.09.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5332 článků)

Bude se točit nový Osobní strážce: Kdo nahradí Whitney?!

 
Legendární Osobní strážce se podle časopisu Variety dočká nové adaptace. A fanoušci už spekulují, kdo převezme žezlo po zbožňované Whitney Houstonové (†48).
17.09.2021 05:15 |

podobné články