Článek

Lukáše na motorce smetla řidička. Mladý fotbalista zůstal ochrnutý: Spoluhráči na něj vyhlásili sbírku!

 
Upoutaný na invalidním vozíku zůstal po těžké nehodě na motorce Lukáš B. Tehdy osmadvacetiletý fotbalista se u Benešova střetl s řidičkou automobilu, která mu nedala přednost. Pro Lukáše musel letět vrtulník. Od nehody uplynuly již dva roky, které Lukáš strávil z větší části v nemocnici. Teď potřebuje zdravotní pomůcky, které by mu usnadnily život, ovšem ty jsou drahé. Jeho kamarádi z fotbalového klubu se proto na něj rozhodli vyhlásit veřejnou sbírku.
22.03.2020 05:55 |

podobné články

Podobné články

Ukrajinci vyhlásili veřejnou sbírku na pomoc obětem nepokojů

 
Ukrajinská iniciativa v ČR (UICR) vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc lidem postiženým v souvislosti s protesty na Ukrajině. Od středy, kdy sbírku pražský magistrát povolil, se na účtu sešlo 60 000 korun. ČTK to dnes řekl Bohdan Rajčinec z UICR. Peníze chce organizace použít na přímou pomoc konkrétnímu člověku nebo na nákup léků či zajištění převozu zraněných lidí do nemocnic. Veřejnou sbírku vypsala i Charita ČR. Při nepokojích zahynuly desítky lidí, stovky byly zraněny. 
20.02.2014 11:50 |

podobné články

Monstrózní tsunami v Indonésii smetla Čecha, když jel na motorce. Druhý se pohřešuje

 
Strašlivá kombinace přírodních živlů potkala Indonésii, kde doposud zahynulo přes osm stovek lidí vlivem zemětřesení a následné tsunami. Mezi nespočtem pohřešovaných byli i dva Češi. Z toho jednoho smetla vlna přímo za jízdy na motorce.
30.09.2018 14:41 |

podobné články

Detektiv Dan skončil po jízdě na motorce na vozíku, kamarádi pro něj pořádají sbírku

 
Elitnímu policistovi se změnil život během jediného dne. Po nehodě na motorce má ochrnuté nohy a zůstal upoutaný na invalidním vozíku.
04.11.2012 18:35 |

podobné články

Další sražené děti! Řidička smetla na přechodu v Čáslavi chlapce a dívku (oba 14)

 
Zlomená ruka a otřes mozku. To je výsledek čtvrteční nehody, kdy řidička smetla v Čáslavi na Kutnohorsku na přechodu pro chodce dvě malé děti (obě 14).
30.05.2013 18:10 |

podobné články

Rebel Balotelli se hádal se spoluhráči o zahrání přímého kopu

 
Útočník Mario Balotelli z Manchesteru City znovu ukázal svou horkokrevnost - v ligovém utkání se Sunderlandem (3:3) sice zaznamenal dva góly, jenže pak se hádal se spoluhráči o zahrání standardní situace. Míč si stavěl Kolarov, ale italský útočník se chtěl za každou cenu dostat k rozehrání kopu. Div se mezi tím neporval s dalšími spoluhráči, kteří jej museli záhy uklidňovat.
02.04.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Mario Balotelli (106 článků)

ŠÍLENÉ! Fotbalista si propíchl plíci, když hrudí přihrával spoluhráči

 
Fotbalista švédského prvoligového Elsborgu Simon Hedlund utrpěl v sobotním utkání proti Kalmaru (1:0) neobvyklé zranění. Reprezentant do 21 let si propíchl plíci, pravděpodobně když hrudí přihrál míč spoluhráči.
11.08.2013 16:35 |

podobné články

Policista Jakub zemřel ve službě, kolegové vyhlásili sbírku: Na účtě už je přes milion

 
Policista Jakub M. (†32) tragicky zahynul počátkem září po nehodě na služební motorce. Z neznámých příčin sjel ze silnice a narazil do stromu, jehož kmen přerazil svým tělem. Ani přes rychlý zásah lékařů nepřežil. Policisté proto uspořádali sbírku pro pozůstalé.
20.09.2018 14:05 |

podobné články

Hasiči vyhlásili veřejnou sbírku za Honzu Odermatta (†45): Přispět rodině může každý

 
Pražští hasiči vyhlásili veřejnou sbírku pro pozůstalé po Janu Odermattovi (†45), který zahynul při likvidaci požáru lakovny v obci Zvole v polovině února. Na transparentní účet může přispět kdokoli, jen za první den na účtě přibyly desítky tisíc korun od lidí z celé republiky. Sbírka bude trvat až do konce června a poté celou částku předají manželce hasiče a jeho desetileté dceři.
15.03.2017 18:25 |

podobné články

Místo oslav jsem objednával pohřeb: Manžel a děti učitelky Martiny zabité u Mělníka truchlí. Kolegové vyhlásili sbírku

 
Martina Č. zemřela ve čtvrtek při nehodě autobusu u Mělníka. Vracela se se svými žáky z exkurze v Lidicích, jejich autobus se ale srazil s nákladním vozem. Kolegové chtějí pomoci pozůstalým a vyhlásili pro ně sbírku.
20.11.2019 15:15 |

podobné články

Šembera zůstává ochrnutý. Jezdci viní pořadatele

 
Zdravotní stav Lukáše Šembery, který si přivodil při exhibičním závodě v Brně vážné zranění páteře, je stabilizovaný. I přesto zůstává ochrnutý.
22.09.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Šembera (31 článků)

Strážníkovi zemřela žena na rakovinu: Kolegové pro něj založili sbírku

 
Ze strážníka Martina Davida (38) z Nového Jičína by si mnoho jiných policistů mohlo vzít příklad. Je příkladnou ukázkou dokonalého policisty. Ale prožívá asi nejtěžší chvíle života. Před měsícem mu v náručí zemřela po těžké nemoci manželka Petra (†37). Na krku mu zůstaly dvě malé děti a velká hypotéka. Kolegové na něj vyhlásili sbírku.
05.02.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: David Martin (99 článků) , Al Martino (126 článků)

Řidička srazila v Praze chodce (82) na přechodu. Skončil v bezvědomí

 
Při odbočování srazila řidička na přechodu u Nového náměstí muže (82), který poté zůstal ležet na silnici v bezvědomí. Záchranáři, které ihned přivolala řidička auta, ho převezli do nemocnice Královské Vinohrady, kde však už byl při vědomí pouze s lehkým úrazem hlavy.
03.12.2016 17:30 |

podobné články

Řidička smetla na pumpě 3 muže: Byli to Hare Krišna na pochodu míru

 
Tragická nehoda na benzince ve Frýdlantu nad Ostravicí nabírá ve světle nových detailů absurdních rozměrů. Blesku se ozval svědek nehody, při které žena (32) bez řidičského oprávnění smetla skupinu chodců. Podle něj šlo o průvod stoupenců náboženství Hare Krišna, kteří byli v tom místě na mírovém pochodu severní Moravou. Mezi zraněnými jsou vedoucí pochodu a kuchař, táta od dvou dětí. Jejich zranění jsou vážná.
04.08.2017 15:10 |

podobné články

Horor v autobusu: Vykopli ho za jízdy! Zůstal ochrnutý...

 
Projížďka legendárním britským dvoupatrovým autobusem tzv. doubledeckerem se pro jednoho muže (43) stala osudnou. Při hádce ho útočník vykopl z horního patra bus a způsobil, že je teď ochrnutý!
06.02.2014 12:10 |

podobné články

Chlapec (4) je po porodu slepý a ochrnutý: Vojta
 cítí jen bolest!

 
Odškodné 30 300 000 Kč za zpackaný porod v pražské vinohradské nemocnici vysoudili díky novému občanskému zákoníku rodiče čtyřletého Vojtíška Pavel (50) a Eva (44) Vázlerovi z Prahy. Chlapec zůstal půl hodiny bez kyslíku. Skončil slepý, hluchý a ochrnutý. Jediné co cítí, je bolest!
25.06.2014 08:20 |

podobné články

Ghanský fotbalista hrozil spoluhráči pistolí, Ajax ho propustil

 
Ajax Amsterodam propustil ghanského fotbalistu Reneho Oseie Kofiho, protože vyhrožoval spoluhráči s pistolí v ruce.
15.11.2010 14:20 |

podobné články

Řidička smetla v Náměšti na přechodu holčičku se psem: Policie po ní pátrá

 
Nezodpovědnou a bezohlednou řidičku hledá třebíčská policie. Žena v úterý odpoledne smetla v Náměšti nad Oslavou holčičku se psem a ujela. Dítěti se naštěstí nic nestalo, zvíře ale zemřelo.
02.11.2016 14:20 |

podobné články

Michaela (26) na dálnici smetla policistu Josefa: Byl to její soused

 
Velké neštěstí a smutná shoda náhod. I tak se dá označit tragédie, ke které došlo v pondělí 31. července na slovenské dálnici D2. Dopravní policista Josef Štefek tu odkláněl provoz kvůli dokumentování nehody, když ho smetla mladá řidička Michaela (26).
02.08.2017 16:25 |

podobné články

Patnáctiletá řidička bez papírů smetla na Teplicku osmnáctiletou dívku s kočárkem

 
Patnáctiletá dívka bez řidičského oprávnění sedla za volant Nissanu Micra. V obci Hrob na Teplicku pak smetla osmnáctiletou ženu, která po ulici šla s kočárkem.
16.08.2017 12:00 |

podobné články