Článek

Luděk překvapí Vandu i celou rodinu. Přece jen bude svatba?

 
Šimon se už těší, jak bude s Michalem na lyžáku hrát hry. Jirka ale přijde na to, že si s sebou navzdory zákazu zabalil notebook, a přiměje ho nechat jej doma. Šíma se urazí a začne se chovat naprosto otřesně. Mezi Vandou a Luďkem také zavládne napětí – než jí konečně nasadí prstýnek!
13.01.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Ulice: Vanda slušně provětrala Luďkovu kreditní kartu. Kolik z ní stačila utratit? Luděk bude zírat

 
Luděk učí Vandu zodpovědnosti. Aplikuje na ni metodu cukru a biče a skvěle mu to funguje. Ale i Vanda umí. Luděk se kolikrát diví. Divit se znovu bude i Kryštof, co dalšího se od Karly dozvídá. Má toho plnou hlavu. Stejně tak plnou, jako má Adam Jarky. Sledujte 4347. díl.
17.10.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (470 článků) , Adam Adam (470 článků)

Chcete mít doma místo partnerky malé dítě? Pořiďte si Vandu z Ulice

 
Luděk má očividně rád extrémy. Blanku se snažil si podmanit a ovládat ji a hysterickou a dětinskou Vandu musí co chvíli uklidňovat. Co ji tak rozruší ve 4291. dílu Ulice? A kdo další bude nervózní z nastalých událostí?
12.06.2022 07:00 |

podobné články

Blance se chce umřít, Evžen pozve Vandu na rande do jejího zamilovaného kina. U Voláků v Ulici vládne obrovské napětí

 
Luděk chystá velké překvapení, které chce odhalit před celou rodinou při společné večeři. Oznámí to ve 4208. dílu ráno před Blančiným a Adamovým odchodem z domova a poprosí Blanku, ať všechny pozve. Ta to odkývá, aniž by se zajímala o to, proč má svolat celou rodinu. Všechno je jí jedno.
14.02.2022 06:00 |

podobné články

Co konkrétně plánuje Luděk s Vandou?

 
Luděk s Vandou už nějakou dobu tvoří pár. Vydržel to s ní dokonce déle, než kdokoliv z diváků Ulice čekal. A to je s ní takřka celý den, protože spolu pracují. Vandu už dokonce představil i svým dětem. Ale co konkrétně s ní plánuje?
11.07.2022 12:15 |

podobné články

Schyluje se ke svatbě? Jaký nález naplní Vandu nadějí, že se Luděk hodlá vyslovit?

 
Vandin největší sen se možná už brzy stane realitou! To si alespoň namlouvá, když v šuplíku náhodou objeví schovaný zásnubní prstýnek. Je ale skutečně pro ni? Kdy jí ho Luděk hodlá dát a komu se Vanda okamžitě poběží pochlubit?
16.12.2022 17:30 |

podobné články

Svatební šaty už má vymyšlené: Zasnoubená představitelka doktorky Veroniky Jánské ale navrhuje oblečení i sama

 
V únoru ji přítel, restauratér Oskar, požádal na dovolené v Thajsku o ruku, takže první dotaz pro představitelku doktorky Veroniky Jánské ze seriálu Modrý kód byl nasnadě. Herečku Vandu Chaloupkovou jsme totiž potkali na focení nové kolekce návrhářky Janine. Sice to byly volnočasové kousky, ale Janine šije i společenské šaty. Bude pro Vandu šít i ty svatební?
24.05.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků)

Zpěvák Richard Müller už má doma syna Markuse i přítelkyni Vandu

 
Přímo na Valentýna si slovenský zpěvák Richard Müller (50) odvezl z porodnice domů syna Markuse a přítelkyni Vandu Wolfovou (40). „Je to dar lásky,“ řekla Wolfová před odjezdem z nemocnice na bratislavských Kramárech.
15.02.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (382 článků) , Richard Müller (382 článků)

Ulice: Vanda pod střechou. Bude svatba?

 
Vanda dělá vše pro to, aby se nastěhovala k Luďkovi, a Luděk, ten se snaží o přesný opak. Neustále Vandu uzemňuje v jejích plánech naplno zvelebit byt. Jenže teď přišlo zvyšování nájmů, které Vandě přihraje do karet.
16.09.2022 11:30 |

podobné články

Zásnuby Luďka a Vandy aneb když se manipulátor chytne do pasti ještě většího manipulátora

 
Kam nemůžou hvězdy, tam nastrčte Vandu. Doteď se Vandě v životě příliš nedařilo, ale teď to vypadá na pravý opak. Do cesty se Vandě připletl Luděk, který si díky ní vyléčil své odmítnuté ego. Nikdo by vztahu Vandy a Luďka nedával ani pár týdnů a heleďme se, svatba je na spadnutí.
20.01.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Kam Kam (589 článků)

Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?

 
Vanda se dál vznáší na obláčku neskrývaného štěstí. Nehodlá marnit čas tím, že by se zamyslela, co vlastně Luďka popohání k tomu, aby s ní –⁠ s nulou, jak tehdy řekl –⁠ trávil čas. Je prostě přesvědčená, že Luděk je jejím osudovým mužem. A možná že také je, jen trošku v jiném slova smyslu. Co Vanda udělá, až ji Luděk odkopne?
08.06.2022 13:45 |

podobné články

Luděk už ví, že Adam chodí s Jarkou, a práskne to Blance! Jaká bude její reakce?

 
Když Luděk brzy ráno zazvoní u Blančiných dveří, dost ji překvapí. Ale skutečnou bombou bude to, co na ni vzápětí vychrlí. Prý načapal Adama s Jarkou... A rozhodně to nebylo při nevinné taneční lekci! Blanka je v šoku a pocítí hořké zklamání. Jak jí mohla Jarka lhát do očí?
27.11.2022 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (470 článků) , Adam Adam (470 článků)

Ulice: Karla se cítí pod psa, Kryštof zuří. I na Vandu jdou mdloby. Nadešel právě tímto její definitivní konec v seriálu?

 
Karlu tíží svědomí i strach o syna a celou rodinu. Musí tedy s pravdou ven, ať už to pro ni bude znamenat cokoliv – ztrátu manžela, dětí, rodinného zázemí. Vanda se po návratu z Tokia necítí vůbec dobře. Magda ve 4345. dílu zažije velký šok, když bude najednou držet v ruce dopis napsaný její mámou.
13.10.2022 07:15 |

podobné články

Luděk Sobota alias předseda klubu Slavoj Houslice: Pokračování Okresního přeboru nebude!

 
Televizní diváci ho mají většinou zaškatulkovaného jako naivního, nervózního a roztržitého popletu, který se nedokáže jednoduše vymáčknout. V televizním seriálu Okresní přebor však hraje úplně jiný Luděk Sobota (67) a nutno dodat, že skvěle. O tom, že se dlouholetý komik dokáže přesvědčivě vžít i do civilního projevu, pochybovalo zpočátku i vedení Novy a Sobotu v seriálu nechtělo. Co se stalo, že nakonec roli dostal? Jak reagoval herec Ondřej Vetchý a proč měl při obědě vždy studené jídlo? To vše prozradil Luděk Sobota Nedělnímu Aha!...
26.09.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (310 článků) , Luděk Sobota (190 článků)

Luděk Munzar se po 25 letech vrací do filmu: Je to moje poslední role!

 
Po téměř dvaceti pěti letech se zpět na filmová plátna vrací herecká legenda Luděk Munzar (77). Role ve filmu Nevinnost je údajně zároveň i poslední. „Jsem rád, že jsem dostal od pana režiséra Jana Hřebejka ještě šanci objevit se před kamerou. Tohle je už ale moje poslední filmová role,“ řekl na tiskové konferenci k filmu Luděk Munzar.
08.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (525 článků) , Luděk Munzar (112 článků)

Mám z tebe žaludeční neurózu, řekl Sobota Krausovi

 
Herec Luděk Sobota už v Show Jana Krause jednou byl. Přesto přišel i podruhé plný obav a s vyděšeným výrazem. Kvůli účasti v pořadu prý dokonce trpí bolestmi žaludku. Další články k tématu: Herectví zničilo mé nervy, přiznává schizofrenik Luděk Sobota Luděk Sobota ukryl dům do romantické zahrady plné zeleně uprostřed Prahy Herce Luďka Sobotu s manželkou okradli při představení VIDEO: Okresní přebor Pepika Hnátka začne autogramiádou
23.03.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (190 článků) , Jan Kraus (1227 článků)

Mám z tebe žaludeční neurózu, řekl Sobota Krausovi

 
Herec Luděk Sobota už v Show Jana Krause jednou byl. Přesto přišel i podruhé plný obav a s vyděšeným výrazem. Kvůli účasti v pořadu prý dokonce trpí bolestmi žaludku. Další články k tématu: Herectví zničilo mé nervy, přiznává schizofrenik Luděk Sobota Luděk Sobota ukryl dům do romantické zahrady plné zeleně uprostřed Prahy Herce Luďka Sobotu s manželkou okradli při představení VIDEO: Okresní přebor Pepika Hnátka začne autogramiádou
27.03.2012 14:48 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (190 článků) , Jan Kraus (1227 článků)

Petr Nárožný a Luděk Sobota pokřtili box záznamů představení s Miloslavem Šimkem

 
Box deseti alb se záznamy vystoupení trojice Miloslav Šimek, Luděk Sobota a Petr Nárožný nazvaný Komplet 1971-1977 byl včera představen a pokřtěn v prostorách společnosti 2Media v Praze. Soubor vyšel u příležitosti nedožitých pětasedmdesátin Miloslava Šimka, které připadly na 7. března. Přítomni byli Petr Nárožný i Luděk Sobota.
12.03.2015 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (190 článků) , Petr Nárožný (112 článků) , Miloslav Šimek (60 článků)

Luděk podle obžaloby upálil svou manželku: Soud ho poslal do vězení na 10 let

 
Luděk G., souzený kvůli tomu, že v roce 2015 na Rychnovsku hodil do pokoje, kde spala jeho žena, zapálenou papírovou kouli a žena následně uhořela, ve čtvrtek u soudu řekl, že požár vznikl od nedopalku její cigarety. Později připustil, že hořící kouli do pokoje hodil. Luděk G. byl obžalovaný z usmrcení z nedbalosti. Soudce čin ale kvalifikoval jako vžadu a muže odsoudil na 10 let.
20.04.2017 11:50 |

podobné články

Luděk Niedermayer pro PL: Že jsme krmelec Evropy? To jsou kecy. Západní firmy přinesly kapitál a znalosti

 
ROZHOVOR Europoslanec a ekonom Luděk Niedermayer nesouhlasí s názorem, že velký podíl zahraničních investic, z nichž proudí dividendy z České republiky jinam, je pro českou ekonomiku nevýhodné, protože podle francouzského ekonoma Thomase Pikettyho sumy, které si odtud západní investoři stahují, výrazně převyšují částky, které sem z Evropské unie přišly. „Je úplně absurdní poměřovat dividendy s penězi, které dostáváme z Evropské unie, protože dividendy jsou ze své povahy výnos soukromého kapitálu, zatímco evropské dotace je politické rozhodnutí evropských zemí vzdát se části fiskálních příjmů, které by samozřejmě mohly utratit doma,“ prohlásil bývalý viceguvernér České národní banky Luděk Niedermayer.
24.07.2018 09:35 |

podobné články