Článek

Lubomír Volný je na neschopence, přesto obráží demonstrace. Mám vycházky, tvrdí

 
Někdejší poslanec, hlasitý kritik proticovidových opatření Lubomír Volný, budí kontroverze i v době, kdy není v dolní komoře Parlamentu. Je totiž v pracovní neschopnosti, ale i přesto objíždí demonstrace. Tvrdí, že může. Píše to server iDNES.cz.
06.01.2022 19:35 |

podobné články

Podobné články

„Zděšená teta.“ Němcová a Volný na Primě: Obětí nejen senátorka

 
Na CNN Prima NEWS se střetli senátorka Miroslava Němcová (ODS) a nezařazený poslanec Lubomír Volný. Podle Němcové se poslanec Volný mohl chovat slušně a nemuselo dojít k tomu, že bude ze Sněmovny vyveden policií. Volný okamžitě kontroval, že se jen snaží upozornit ve Sněmovně na řádění „covidové mafie“, která se těší na to, až rozkrade 2 až 4 biliony korun, řekl Volný doslova. Vládu i opozici obvinil, že se lidem smaží ukrást podzimní volby do Sněmovny. Od ANO, přes Piráty až po ODS.
11.07.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1788 článků)

Volný přirovnával očkování k Mengeleho pokusům. Podporovatelé mu viseli na rtech

 
K pokusům nacistického lékaře Josefa Mengeleho na dětech přirovnal v sobotu nezařazený poslanec Lubomír Volný očkování proti covidu-19. Bylo to na předvolebním mítinku v Českých Budějovicích, kde Volný propagoval své hnutí Volný blok, s nímž by rád pronikl do Sněmovny. Volný má kampaň postavenou hlavně na vymezování se proti opatřením proti koronaviru. Redakcí oslovení příznivci neměli s jeho často kontroverzními výroky problém.
11.09.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mengele (18 článků)

„Bylo nám hned jasné, že to je podvod.“ Volný jel na sever Čech bojovat s vládou

 
V sobotu se v Liberci konalo shromáždění příznivců Volného bloku. ParlamentníListy.cz byly u toho. „K Volnému bloku mě přivedlo to, že situace v naší zemi přestala být už před rokem a půl únosnou. To, co se děje teď, je jen vyústěním toho, co spustili před rokem a půl. Bohužel to zdaleka ne všem je zřejmé. Proto jsem ráda, že Lubomír Volný, Marian Bojko a Volný blok vystupují proti tomu, co se děje. Proti nástupu covidfašismu. Proti tomu, že se nás snaží zcela nepokrytě zotročit pod záminkou jakési neexistující epidemie nazvané covid 19,“ vysvětlila na setkání v Liberci lékařka Monika Waksmundská, liberecká krajská předsedkyně Volného bloku. Promluvili samozřejmě i poslanci Lubomír Volný a Marian Bojko.
29.05.2021 20:50 |

podobné články

Lubomír Volný: Očkování je globální byznys. Babiš na krizi bohatne, prodlužuje ji

 
ROZHOVOR „Očkování je pouze dopředu globálně naplánovaný megabyznys těch nejbohatších z bohatých, kteří kvůli přebytku peněz čekají jako supové na každou krizi, aby své umělé peníze vyměnili co nejlaciněji za reálné hmotné statky,“ tvrdí poslanec Lubomír Volný (JAP, Jednotní – alternativa pro patrioty, zvolen za SPD). Podle něj na koronavirové krizi zbohatl i český premiér Andrej Babiš (ANO), a proto ji uměle prodlužuje. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Volný říká, že žijeme v diktatuře a že očkování není východiskem z pandemie.
06.03.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26298 článků)

Přes 3 tisíce lidí na neschopence loni podvádělo

 
V roce 2014 bylo provedeno takřka 170 tisíc kontrol dodržování režimu dočasně práceneschopného pojištěnce. Ve stejném období bylo celorepublikově ukončeno takřka 1 300 000 případů dočasné pracovní neschopnosti, dá se proto říci, že byl zkontrolován každý osmý dočasně práceneschopný pojištěnec v ČR. Pracovníci okresních správ sociálního zabezpečení (OSSZ) odhalili pochybení při dodržování zákonem stanoveného tzv. léčebného režimu u 3 391 osob na tzv. neschopence.
15.03.2015 15:05 |

podobné články

OSSZ udělily téměř 800 postihů za nedodržování režimu na tzv. neschopence

 
Celkem 787 postihů za nedodržení léčebného režimu během trvání dočasné pracovní neschopnosti udělili pracovníci okresních správ sociálního zabezpečení (OSSZ) neukázněným pojištěncům, kteří byli na tzv. neschopence během prvního čtvrtletí roku 2016. Kontroloři vyrazili do terénu 40 997 krát, tzv. neschopenku v daném období vypsali lékaři pojištěncům v 450 715 případech.
22.04.2016 15:55 |

podobné články

ČSSZ: Okresní správy zkontrolovaly téměř 79 tisíc lidí „na neschopence“ a udělily přes 1800 postihů

 
Okresní správy sociálního zabezpečení (OSSZ) provedly letos za prvních šest měsíců bezmála 79 tisíc kontrol dodržování režimu dočasně práceneschopných pojištěnců, zkontrolovaly tak každého dvanáctého pacienta „na neschopence“. Uděleno bylo více než 1800 postihů, což znamená zkrácení nebo odejmutí nemocenského.
18.08.2017 10:35 |

podobné články

ČSSZ: OSSZ udělily letos za devět měsíců lidem na neschopence 2850 postihů

 
Od ledna do září letošního roku zkontrolovali pověření pracovníci okresních správ sociálního zabezpečení (OSSZ) celkem 112 191 lidí na tzv. neschopence. K postihu za nedodržování režimu dočasně práce neschopného pojištěnce došlo v 2 850 případech. Z údajů České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) vyplývá, že nejvíce postihů bylo uděleno v Plzeňském kraji (361).
21.11.2017 10:30 |

podobné články

Policista po brutálním útoku na bezbrannou dívku stále nebyl potrestán. Je na neschopence

 
Chování opilého policisty, jenž vláčel dívku za vlasy, pobouřilo veřejnost. Incident, kterého se pod vlivem alkoholu dopustil před pražským klubem na Smíchově a během nějž napadal lidi a agresivně se choval zejména vůči jedné dívce, stále rezonuje médii a na povrch vyplouvají další informace. Jak uvádí server Novinky, policista nebyl postaven mimo službu. Je na neschopence. 
15.03.2024 19:20 |

podobné články

Volný v noci natočil VIDEO s výzvou lidem. Policie už reagovala. Dnes ve 14 se to semele

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný, jenž svým odmítáním nošení roušky v prostorách Sněmovny vyvolal nejeden rozruch, označuje covid za uměle vytvořenou biologickou zbraň a nástroj pro vydělávání peněz. Ostře vystupuje proti nouzovému stavu a protiepidemickým opatřením s tím spojeným. Na svém facebooku nyní zve lidi, aby přišli „vypískat vládu“. Věnuje se zde náboru pracovníků do svého politického hnutí Volný blok, kam se již přihlásily tisíce lidí. To chce prý účelově překazit Policie ČR a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). „Nevidím důvod, aby někdo mohl legálně šikanovat lidi, kteří chtějí být mými asistenty,“ říká poslanec Volný.
06.03.2021 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3331 článků)

Bitva o Lipovskou: Flákanec Volný kvůli ní zdemoloval Sněmovnu, stejně ji odvolali

 
Poslanec Lubomír Volný se na páteční schůzi Poslanecké sněmovny rozhodl zablokovat její jednání, které mělo na programu odvolání radní České televize Hany Lipovské. Volný obsadil mikrofon a rozhodl se řečnit tak dlouho, dokud ho policie nevyvede. To se nakonec stalo, aby mohla schůze pokračovat. Volný při tom ještě stihl zdemolovat místo pro předsedajícího schůze.Poslanci nakonec Lipovskou z Rady odvolali.
17.09.2021 16:15 |

podobné články

Vyšel Železný, usmál se... Lubomír Volný: Co bylo po vysílání. A co našeptal Foldyna

 
Jak přesně vypadala rozmluva s moderátorem Jakubem Železným po včerejším divokém vysílání v ČT? Co ve sněmovně mimo záznam řekl Jaroslav Foldyna? O tom hovoří lídr Volného bloku, poslanec Lubomír Volný. Ten se podivuje nad tím, že zatímco na chodbě v ČT musí mít člověk nasazený respirátor, ve studiu už nemusí. A proč vlastně Volný nenosí respirátor? „Samozřejmě že se tomu mohu pohodlně podvolit, samozřejmě že mohu, jak říkám, ‚políbit prsten covidové mafii‘ a žít bez problémů. Jenže tady jde přece právě o princip – o ohnuté hřbety, o dvojí morálku, o pokrytectví. A tomu se fakt podvolovat nehodlám.“
09.09.2021 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Foldyna (776 článků) , Jakub Železný (230 článků)

Lubomír Volný si opět pustil pusu na špacír: Očkování přirovnal k Mengeleho pokusům

 
Nezařazený poslanec Lubomír Volný (48) si znovu neodpustil kontroverzní komentář. Očkování proti covidu-19 přirovnal k pokusům nacistického lékaře Josefa Mengeleho. Stalo se tak na předvolebním mítinku, kde propagoval své hnutí Volný blok poté, co vystoupil z SPD.
11.09.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mengele (18 článků)

Tak jak? Lubomír Volný prý neví, na čem je

 
Někdejší poslanec Lubomír Volný znovu vyrazil do útoku. Ale tentokrát nikoli proti očkování, nýbrž proti straně Volný blok, se kterou se chtěl dostat od Parlamentu. V České suverenitě, jak se strana nově jmenuje, doutná rozbuška.
18.01.2022 08:20 |

podobné články

Lubomír Volný: pokuta za flákanec a "práškovací" letadlo nad Brnem

 
Poslanec Lubomír Volný každým novým příspěvkem na Facebooku překračuje pomyslnou hranici neuvěřitelna. Přesto má nejen na sítích, ale také v ulicích své příznivce.
19.03.2021 11:05 |

podobné články

„Flákanec? Klidně znova.“ Lubomír Volný byl zakázán, takže mluví zde. Drogy, mafie, cenzura

 
„Typická facebooková lež obhajující cenzuru odlišného názoru,“ tvrdí poslanec Lubomír Volný k odůvodnění, proč mu sociální síť Facebook zablokovala stránku, kde komunikoval se svými příznivci a voliči. A není to jeho první podobná zkušenost, proto chystá zákonné změny, aby se společnosti nemohly zbavovat stěžovatelů „jako obtížného hmyzu“. Pro ParlamentníListy.cz také popsal, jak probíhá policejní vyšetřování nebo zda a proč si stále stojí za svými výroky či kroky, které poutají pozornost.
10.06.2021 14:10 |

podobné články

Covid pasy schváleny: Cestovatelům přesto hrozí komplikace

 
Evropský parlament schválil covid pasy, které by měly začít platit od července. Jedná se o bezplatná osvědčení o očkování, negativním testu či prodělané nemoci a měly by je uznávat všechny členské země. Ty si nyní musí doporučení sami odhlasovat. Na Malostranském náměstí poblíž Poslanecké sněmovny kvůli tomu již probíhá demonstrace iniciativ Chcípl PES a Volný blok. Promluvit by na akci měl i nezařazený poslanec Lubomír Volný.
09.06.2021 13:30 |

podobné články

Pane Okamuro, čísla vám jdou do háje... Ptali jsme se. A začala létat slova o Babišovi, novinářích, opozici a všem možném

 
Aktuální průzkumy volebních preferencí z dílen společností Kantar a SANEP nevěstí nic dobrého nejen pro ČSSD a KSČM, ale ani pro SPD. Z hnutí SPD se k aktuálním výsledkům vyjádřili předseda Tomio Okamura a poslanec Lubomír Volný. Ani jeden z nich nebere průzkumy příliš vážně, volební výsledek je podle nich vždy odlišný. Zatímco Okamura akcentuje program hnutí, Volný se zaměřil na nestálost postojů premiéra Babiše. „Je to tím, že Andreji Babišovi se podařilo ve voličích vyvolat dojem, že on je ten, který porazí všechny ty politické mafie,“ vysvětluje si Volný dosavadní Babišův úspěch. Podle Volného rovněž situaci nepomáhá neustálý program „AntiBabiš“, ktero se drží zbylá opozice.
03.12.2018 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3143 článků)

Vekslák Soros, dvojitá vlastizrada. Poslanec Volný zveřejnil VIDEO, které podle něj dokazuje spojení Sorose a Havla

 
Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Lubomír Volný objevil video, které podle jeho názoru dokazuje, jak mocným hráčem na politické scéně je maďarský miliardář žijící ve Spojených státech George Soros. Sorose označil Financial Times za osobnost roku. Zasloužil si to tím, jak vehementně halí principy liberální demokracie. Volný se však na Sorose dívá zcela jinak. A nejen na Sorose, ale i na prvního českého prezidenta Václava Havla.
21.12.2018 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6483 článků) , George Soros (282 článků) , Václav Svoboda (305 článků)