Článek

Lubomír Man: Jak Češi hodnotí nápad ministra Rakušana

 
Novinky.cz, server na českém internetu, provozovaný jako on-line magazín deníku Právo a společností Seznam.cz, je nejnavštěvovanějším on-line serverem na českém internetu.
12.11.2022 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Man (236 článků)
Podobné články

Odvolejte nekompetentního Rakušana s vazbami na mafiány, žádá Babiš Fialu

 
Šéf hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš dnes odeslal dopis předsedovi vlády Petru Fialovi (ODS), v němž vyzval k odvolání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Důvodem je jmenování Petra Mlejnka ředitelem civilní rozvědky i přes jeho kontakty s podnikatelem Michalem Redlem obviněným v kauze Dozimetr. Pokud Fiala k výměně ministra nepřistoupí, vyvolá ANO hlasování o nedůvěře vládě, řekl dnes Babiš po jednání stínové vlády hnutí. Fiala v reakci uvedl, že pro odvolání Rakušana nevidí důvod.
18.08.2022 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25088 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

Libyjští radikálové prý žádají za Rakušana 12,5 milionu korun

 
Radikálové požadují za Rakušana uneseného v Libyi 500.000 dolarů (12,5 milionu Kč). S odvoláním na informace tajných služeb o tom dnes informoval rakouský list Kronen Zeitung. Ministerstvo zahraničí ve Vídni ale zprávu popřelo. Kromě Rakušana ozbrojenci z ropného pole Ghaní na počátku března unesli také Čecha, čtyři Filipínce, dva Bangladéšany a Ghaňana.
23.03.2015 16:06 |

podobné články

Trailer: Kdo dostane superhrdiny pod kontrolu? Do občanské války se zapojí i Spider-Man

 
Souboj superhrdinů se blíží, Iron Man a Kapitán Amerika se proti sobě postaví už 5. května a do „občanské války“ se zapojí i další postavy ze světa Marvelu. Nový trailer prozradil, že se ve filmu Captain America: Občanská válka objeví i Ant-Man nebo Spider-Man, kterému „šéfuje“ Iron Man. Právě tým Tonyho Starka bude ve filmu hájit myšlenku vládního dozoru nad Avengers. Za jejich svobodu naopak bojuje Kapitán Amerika.
11.03.2016 11:00 |

podobné články

Pac-Man na drogách: Arkádová šílenost Pac-Man Championship Edition 2 Plus zaujme vizuálem i hudbou

 
Každý zná Pac-Mana. Velká žlutá koule pojídající malé kuličky se stala nejenom symbolem arkád, ale i videoher jako takových. A nyní se Pac-Man vrátil v titulu, jaký jsme nečekali ani v nejdivočejších snech. Pac-Man Championship Edition 2 Plus pro Nintendo Switch je zběsilá arkádová jízda a hra, která vypadá, jako by v ní hlavní kulatý hrdina pojídal extáze namísto kuliček. Tohle je prostě Pac-Man na drogách.
28.02.2018 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Man Man (279 článků)

Komiksová pecka pro PlayStation 5! Recenze Spider-Man: Miles Morales

 
Spider-Man, Spider-Man, každý fanda ví, že je víc než jeden Spider-Man. Teď je tu Miles Morales, který se vyhupuje do nebes. New York na starosti má, když Peter Parker odpočívá. Hráči si jeho dobrodružství užijí, když si PlayStation 5 pořídí. Spider-Man: Miles Morales je komiksová pecka, zahrajte si ji už ideálně dneska!
16.11.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Peter Miles (1 článek) , Peter Miles (1 článek) , Man Man (279 článků) , Peter Peter (219 článků) , Peter New (3 články) , Peter Morales (1 článek)

Tohle má být nový policejní prezident. Zlé. Šlachta setřel Rakušana

 
Předseda hnutí Přísaha a bývalý ředitel Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu Robert Šlachta ve svém facebookovém příspěvku zkritizoval nového ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Důvodem je jeho schůzka s policejním prezidentem Janem Švejdarem, který se následně rozhodl opustit řady policie. Rakušan však odmítá, že by na něj nějak tlačil, zpětně však schůzku hodnotí jako nevhodnou.
19.12.2021 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Rakušan (53 článků)

„Putin“ má nonstop policejní ochranu. Ten pověšený u Rakušana na kachlíkárně

 
Mělo to být vyjádření vlasteneckých pocitů Víta Rakušana, poté se nikdo nemohl dobrat toho, čí to byl vlastně nápad, každopádně vlajka s mrtvým ruským prezidentem vzbudila spoustu dohadů, diskusí a konfrontací. A nejen to, také na spoustu dní vytížila pražskou policii, která je nucena ji hlídat proti případným vandalům či aktivistům.
11.11.2022 12:55 |

podobné články

Pokud premiér Fiala neodvolá ministra vnitra Rakušana kvůli šéfovi rozvědky Mlejnkovi, ANO hodlá vyvolat hlasování o nedůvěře vládě

 
Pokud premiér Petr Fiala (ODS) neodvolá předsedu hnutí STAN a ministra vnitra Víta Rakušana kvůli šéfovi rozvědky Petrovi Mlejnkovi, vyvolá ANO hlasování o nedůvěře vládě, napsal Andrej Babiš v Mladé frontě Dnes. Situace je podle něj vážná.
13.08.2022 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25088 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

ANO otevřeným dopisem požádá Fialu o výměnu ministra vnitra Rakušana

 
Poslanecký klub opozičního hnutí ANO zašle otevřený dopis premiéru Petru Fialovi (ODS) a bude žádat výměnu ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) kvůli kontaktům nynějšího šéfa civilní rozvědky Petra Mlejnka s obviněným lobbistou Michalem Redlem. V pořadu Partie Terezie Tománkové v CNN Prima News to řekla šéfka klubu Alena Schillerová. Vyvolání hlasování o nedůvěře kabinetu ve sněmovně nevyloučila.
14.08.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4690 článků)

Pytel s mrtvým Putinem: Odveta Rakušanovi. Oficiální

 
Počin ministra vnitra Víta Rakušana, totiž vyvěšení české a ukrajinské vlajky spolu s mrtvým Vladimirem Putinem, sklízí kritiku již od začátku. Ovšem podle advokátky a senátorky Jany Zwyrtek Hamplové se Rakušan mohl dopustit hned několika přestupků a trestných činů. Jednak že státní symboly použil nedůstojně a nevhodně. Ale hlavně, že připravil stát o 50 tisíc korun, které plakát stál. Protože se dle advokátky zcela jistě nejednalo o projev v kompetenci ministra vnitra. Senátorka tak vyzývá Petra Fialu, aby Víta Rakušana odvolal.
31.10.2022 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

Pytel s mrtvým Putinem: Odveta Rakušanovi. Oficiální

 
Počin ministra vnitra Víta Rakušana, totiž vyvěšení české a ukrajinské vlajky spolu s mrtvým Vladimirem Putinem, sklízí kritiku již od začátku. Ovšem podle advokátky a senátorky Jany Zwyrtek Hamplové se Rakušan mohl dopustit hned několika přestupků a trestných činů. Jednak že státní symboly použil nedůstojně a nevhodně. Ale hlavně, že připravil stát o 50 tisíc korun, které plakát stál. Protože se dle advokátky zcela jistě nejednalo o projev v kompetenci ministra vnitra. Senátorka tak vyzývá Petra Fialu, aby Víta Rakušana odvolal.
31.10.2022 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4742 článků) , Petr Fiala (4690 článků)

Souboje v The Amazing Spider-Man zavání samohraním

 
Vidím Spider Man, myslím si Spider Pig. Asi je tedy zřejmé, co je mi v rámci kinematografie bližší, ale jak je to ve hrách? Po pravdě se přiznám, že herní Spider Man je série, o které vím, že existuje, ale nikdy nebyl důvod, který by mě k vyzkoušení kteréhokoli dílu přinutil. Chystaný The Amazing Spider-Man se ale od začátku tváří zajímavě a mě se zdálo, že bychom...
25.06.2012 17:20 |

podobné články

Další problémový muž pro Rakušana. Michalikem to nekončí. „Je ochoten netlačit vlastní agendu.“ V4 nebere. Toto vše a mnohem víc se říká u Pirátů

 
„Moc může zamotat hlavu a zatemnit mysl,“ tak Jana Bobošíková v dalším dílu svého pořadu Aby bylo jasno komentuje v rámci průběhu oslav 17. listopadu nadšení předsedy hnutí STAN Víta Rakušana z toho, že se KSČM poprvé v historii nedostala do Sněmovny. Je to podle ní paradoxní vzhledem k tomu, že do vlády navrhuje jako ministra pro evropské záležitosti senátora Mikuláše Beka s komunistickou minulostí. Nad směřováním české zahraniční politiky visí otazník vzhledem k tomu, že Bekovy představy o unijní politice se výrazně liší od podepsané koaliční smlouvy a kandidátem na šéfa diplomacie je pirát Jan Lipavský.
26.11.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Bobošíková (851 článků) , Jan Rakušan (53 článků)

Rakušan: Nebudeme lidem lhát. Covid? Vypadá to optimisticky

 
Prezident Miloš Zeman dnes na zámku v Lánech přijal předsedu hnutí STAN a možného budoucího kandidáta na post ministra vnitra Víta Rakušana. Seznámil jej s problematikou resortu a hovořili také o tom, kdy by mohla být jmenována nová vláda. Podle Rakušana by se tak mohlo stát v polovině prosince.
08.12.2021 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27582 článků)

Chcípl PES si došlápl na Rakušana. Už ne Kypr, ale Kolín a 93 tisíc korun

 
Hnutí Otevřeme Česko - Chcípl PES pod vedením aktivisty Jakuba Olberta doplnilo trestní oznámení na ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). Důvodem je jeho podezření, že mimořádná odměna za starostování Kolína byla Rakušanovi vyplácena nezákonně. Informoval o tom podnikatel a aktivista hnutí Jiří Janeček.
29.12.2021 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Janeček (14 článků) , Jiří Kolín (3 články)

Otevřeme Česko: Další trestní oznámení na ministra Rakušana

 
Do nového roku se má vstupovat bez dluhů. Proto jsme dnes doplnili trestní oznámení na Víta Rakušana, tentokrat kvůli podezření, že jeho mimořádná odměna 93 400 korun za starostování v roce 2019 byla vyplacena z rozpočtu města Kolín nezákonně.
29.12.2021 20:45 |

podobné články

Pro policii: Zdokumentovali jsme peníze a osoby, které těžily z vlivu Víta Rakušana v Kolíně

 
EXKLUZIVNĚ V souvislosti s trestním oznámením na ministra vnitra Víta Rakušana ohledně smluv o právním zastoupení, které Kolín uzavřel s advokáty a advokátními kancelářemi, se z hlubin internetu vynořily zajímavé informace. Jde o nestandardně přidělované zakázky na právní služby a až zarážející střet zájmů, kterému současný ministr přihlížel. Přinášíme důkazy a dodnes nezveřejněná spojení.
10.02.2022 04:55 |

podobné články

Rakušanovi právníci? Pracují „v pondělí a v pátek, povětšinou i v úterý a ne zřídka i ve čtvrtek či ve středu."

 
Zaujal mě článek, kde se řešilo trestní oznámení iniciativy Chcípl pes na ministra vnitra Víta Rakušana. K mému překvapení jsem se dozvěděl, že ačkoli oznámení podle všeho směřovalo na Víta Rakušana a ačkoli Vít Rakušan podepisoval za město Kolín smlouvy, které byly v trestním oznámení zmíněny, je věc vedena jako podezření z přečinu, kterého se mohl dopustit neznámý pachatel. To jsem z toho jelen.
11.02.2022 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (574 článků)

Z Rakušana si vystřelili. „Cenzura“ se mu vrátila

 
Na stránkách strany Svobodných se v pátek objevila informace o pokání ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), jenž měl litovat toho, že „selhal“ a „připustil cenzuru“. „Možná odstoupím,“ dočetli se lidé v titulku zprávy. Ve skutečnosti však Rakušan svých kroků nelituje a odstoupit ze své funkce nehodlá. Šlo pouze o aprílový žert Svobodných.
01.04.2022 16:20 |

podobné články