Článek

Lu z Love Islandu konečně hodil Adrianu za hlavu. Učarovala mu kráska z Růže pro nevěstu, o vztahu ale tajemně mlží

 
Je miláček fanynek Lu z Love Islandu stále k mání? V poslední době se začalo v kuloárech šuškat, že sympatický hudebník má tvořit pár s Julií Hojdyszovou, která byla jednou z účastnic slovenské reality show Růže pro nevěstu. "Máme k sobě určitě velmi blízko," práskl v rozhovoru pro eXtra.cz. 
23.06.2024 08:10 |

podobné články

Podobné články

Jak a kde sázet růže

 
Růže jsou právem nazývány královnami květin. Všichni, kdo se rozhodli je pěstovat na zahradě, jistě potvrdí, že jen máloco tak vynikne a okouzlí svou krásou a vůní, jako právě růže. Pokud se jim správně a dostatečně věnujete, odmění se vám. Můžete ale při jejich pěstování udělat fatální chyby, Jak se tedy o růže správně starat? Kam je zasadit Růže milují sluneční svit, na to při sázení myslete. Ve stínu chřadnou, zasaďte je slunné, maximálně polostinné místo, ideálně tedy na jižní straně zahrady. Můžete je vysadit jako obrubu záhonů podél chodníčku, v takovém případě myslete naa dostatečný rozestup, mnohokvěté a velkokvěté růže potřebují kolem sebe prostor 0,4 až 0,5 metru. Růže pnoucí nebo vzrostlý keřík potřebuje až jeden metr, hustější výsadba zamezuje proudění vzduchu a to je špatně. Ať už je sázíme ve sponu nebo jako solitér, kromě dostatečného slunečního světa je důležitá propustná humózní půda. V těžké jílovité se růžím dařit nebude. Na co pamatovat při výsadbě Při sázení záhonových růží dejte pozor, aby místo štěpu (očkování) bylo cca 5 centimetrů pod zemí. Když místo štěpu schováte pod zem, přirozeně ho ochráníte před povětrnostními vlivy, tedy zmrznutím či vyschnutím, i před mechanickým poškozením. Pokud jde o stromkové růže, tam respektujte hloubku, ve které byla rostlina vysazená v kontejneru. Po vysazení růži prvních pár týdnů opravdu důkladně zalévejte, ať má dost vláhy, než se jí podaří zakořenit a brát si vláhu z okolní půdy. Později stačí růži zalévat jednou týdně (v horkém, suchém létě i 2x) rovnou ke kořenům. Časté kropení přes listy jim nejen neposkytne dost vláhy, ale může být příčinou houbových onemocnění. Růže vysazujte na jaře, když už nehrozí přízemní mrazíky. Kdybyste ji zasadili brzy nebo až na podzim, nahrňte k ní hromádku zeminy jako ochranu před zmrznutím. Příspěvek Jak a kde sázet růže pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.08.2018 05:25 |

podobné články

Kritizovaný Oliver hází vinu na tvůrce Love Islandu. Udělali ze mě záporáka, brání se. O Adrianě mlží

 
Oliver Průcha dostal po návratu domů pořádnou facku. Jeho chování v Love Islandu mnohé nadzvedlo ze židle a teď schytává pořádnou kritiku a hejt. Zastání našel nečekaně u Lua, jemuž přebral přítelkyni Adrianu. Jak sdílel na svém Instagramu, on však stále trvá na tom, že chybu neudělal, chybu měla udělat produkce. 
23.10.2023 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (24 článků)

Adam z Love Islandu nejhezčím Čechem? Po rozchodu s Venis bojuje v soutěži krásy a mluví o tajemné blondýnce

 
Srdíčko z Love Islandu bojuje o titul. Fešák a miláček dámského publika Adam Sedro je v pánské soutěži krásy a možná se stane nejkrásnějším mužem u nás. Úspěchy sklízí, jak se zdá, i v osobním životě. Po rozchodu s Venis Dao totiž v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil o tajemné blondýnce. 
17.02.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (617 článků) , Adam Adam (617 článků)

Lu z Love Islandu mlží: Uvidíme, říká o vztahu s modelkou Julií. Adri se obloukem vyhnul

 
Že by Lu z Love Islandu už nebyl k mání? Na udílení hudebních cen Anděl se sympaťák objevil po boku české modelky Julie Hojdyszové a po celý večer se od sebe nemohli odtrhnout. Krasavec se ke svému doprovodu choval jako největší gentleman. O novém vztahu však v rozhovoru pro eXtra.cz vytrvale mlžil. 
08.04.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (261 článků)

Zaláskovaní Natálie a David z Love Islandu: Promluvili o společném bydlení

 
Natálie Kočendová a David Vitásek sice pohádkovou výhru v Love Islandu nevyhráli, ale zato jsou jedním z párů, který našel skutečnou lásku. Společně navštívili Českého slavíka, kde rozdávali úsměvy na všechny strany. Redakci eXtra.cz prozradili, jak společenský kolotoč zvládají, promluvili o společném bydlení i plánech, které mají s účastníky druhé řady Love Islandu.
15.11.2022 12:40 |

podobné články

Osobnosti: David Love (54 článků) , David David (1922 článků) , David David (1439 článků)

Vánoce u hvězdiček Like House a Love Islandu: Účastníci se pochlubili roztomilými fotkami

 
Vánoce jsou za námi a teď už nás čeká jen Nový rok. Na ten si ale ještě pár dní počkáme. Nyní se můžete pokochat, jak trávili Vánoce účastníci z Like House či Love Islandu. Kdo s kým trávil vánoční čas, zda jsou páry z Love Islandu stále spolu a kdo si co vzal ke stromečku na sebe? O to vše se účastníci podělili na svým Instagramech.
28.12.2022 09:25 |

podobné články

Pítr z Love Islandu schytává nenávist za Vildu: Čemu se směješ, debílku, píší naštvaní lidé

 
Vztah hvězd z Love Islandu Nikol Treterové (21) a Vildy Šíra (21) nevydržel zkoušku v realitě a rozpadl se. Nikol na sociálních sítích následně vydala vyjádření, v němž uvedla, že jí měl být údajně nevěrný. Z toho byli fanoušci v šoku a na internetu dali Vildovi co proto. Další účastník Love Islandu Pítr to zase schytal od fanoušků za to, že okomentoval Vildovu fotografii. 
18.03.2022 13:30 |

podobné články

Vypadlí hráči z Love Islandu nešetří kritikou. Show ztrácí smysl, rozčilují se Tereza s Martinem nad kroky tvůrců

 
Letošní řada Love Islandu je plná zvratů. Nejdříve si diváci odhlasovali návrat Lua do vily lásky, o pár dní později bylo zjištěno, že se vrací i Majka, a poslední kapkou byl milostný trojúhelník mezi Dianou, Majlem a Mikem. Některé kroky produkce vyvolaly u fanoušků pořádný poprask a mnozí se shodli, že smysl Love Islandu, kdy se sejde skupinka neznámých lidí hledajících lásku, se zcela vytrácí. Jaký na to mají názor už vypadlí hráči Tereza a Martin? Rozpovídali se o tom v pořadu eXtra Host. 
11.10.2023 05:10 |

podobné články

Oliver z Love Islandu v milostném trojúhelníku: Vyznal lásku Alagii, Adriana se mu vysmála

 
Oliver z Love Islandu rád provokuje. Jak jinak si totiž vysvětlit video, které přidal na svůj TikTok. V něm zpívá o tom, jak by si rád něco začal s influencerkou Dominique Alagiou a jak je podle něj krásná. Reakci na prapodivné video následně zveřejnila Adriana, která měla s Oliverem v Love Islandu vztah, ovšem po návratu do Česka se rozešli. 
02.12.2023 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (24 článků)

Kdo se objeví v nové řadě Survivoru? Ve hře je MMA zápasník, srdíčka z Love Islandu i Ornella

 
Další řada oblíbené a drsné reality show Survivor se blíží a pomalu se již začíná spekulovat, kdo by se v ní mohl objevit. Mezi možnými účastníky jsou například Rachel Karnížová ze třetí řady Love Islandu, David Vitásek ze druhé řady Love Islandu, nebo jak napsal web Super, v úvahu připadá i MMA zápasník Samuel Krištofič, jenž nedávno knokautoval Karlose Vémolu.
03.01.2024 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (976 článků) , Rachel Love (41 článků) , David Love (54 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , David David (1922 článků) , David David (1439 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , Samuel Samuel (82 článků) , David Samuel (1 článek)

Lu z Love Islandu vypustil do světa nový videoklip: Před kamerou se objevila i srdíčka z Love Islandu

 
Fanynky fešáka z Love Islandu Ladislava Jambora, který si říká Lu, se dočkaly jeho nového singlu s názvem XTC. S námětem klipu, který i režíroval, přišel sám Lu a novou píseň vytvořil společně s piešťanským raperem Arthurem. Na natáčení nechyběli jeho kolegové z reality show, díky níž se proslavil. Mladý hudebník eXtra.cz prozradil, jak se v poslední době změnila jeho tvorba v porovnání s předchozími skladbami. 
01.02.2024 21:50 |

podobné články

Krach vztahu vítězů Ruže pre nevestu. Radko a Stanka se po skončení show rozešli, o důvodech záhadně mlží

 
Slovenská reality show Ruža pre nevestu skončila velkým překvapením. Radko si během závěrečné ceremonie vybral z energické Julie a chladné Stanky druhou zmiňovanou. Právě to některé diváky naprosto šokovalo. Nyní pro televizi Markíza promluvili jak Radko, tak i Stanka, aby uvedli na pravou míru palčivou otázku, zda spolu pořád jsou.
03.06.2024 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Julie Julie (261 článků)

Adrianu z Love Islandu bombardují stovky nenávistných zpráv. Je to strašný šok, zoufá si

 
Návrat Adriany domů po dlouhých měsících ve vile lásky se rozhodně nedá počítat mezi ty nejšťastnější. Půvabná blondýnka prožívá po konci v Love Islandu těžké chvilky. Ve vile totiž vyměnila miláčka diváků Lua za Olivera a společně se tak stali nejméně oblíbeným párem. Jak přiznala v rozhovoru pro eXtra.cz, denně jí chodí stovky zpráv. 
26.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Olivera (12 článků) , Adrian Oliver (24 článků)

Petra z Love Islandu odhalila pozadí Oliverovy zrady. Náhlý rozchod po intimním sblížení

 
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 11.0px 'Times New Roman'; color: #000000} Zatímco Oliver Průcha, Lu Jambor a Adriana Brabencová se k nepovedenému čtyřúhelníku z Love Islandu již vyjádřili, Petra Beníšková zatím mlčela. Nyní se ale rozhodla, že i ona se vyjádří ke zradě ze strany Olivera, který ji bez mrknutí oka vyměnil za Adrianu. Co za tím bylo a jaký vliv na jeho rozhodnutí mělo jejich intimní sblížení? Nejen o tom se rozpovídala ve studiu eXtra Hosta. 
26.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Průcha (49 článků) , Adriana Olivera (12 článků) , Adrian Oliver (24 článků)

Kontroverzní Sugar Denny chce zbít v kleci Adrianu z Love Islandu. Až zhubneš, směje se blondýnka

 
Účastnice Love Islandu Adriana Brabencová veřejně vrátila úder známému influencerskému duu Tadeáši Kuběnkovi a youtuberce Sugar Denny. Poté, co si ji dvojice dobírala v jednom z dílů společného podcastu, kdy Sugar Denny prohlásila, že klidně zhubne 70 kg a rozdá si to se známou blondýnkou v Clash of the Stars, přišla zpětná reakce. "Kdyby zhubla, já to přijmu. Ale 70 kilo je málo, miláčku," zareagovala Adriana. 
01.02.2024 05:10 |

podobné články

Z favoritky absolutním vyvrhelem: Adriana z Love Islandu to schytává, je odporná píší lidé

 
Z favoritky na výhru se stala Adriana nejméně oblíbenou účastnicí Love Islandu. Před nedávnem jsme byli svědky velkého překvapení a nové lásky reality show. Ta vznikla mezi Adrianou a Oliverem, kteří obelhali miláčka diváků Lua. Fanoušky celá situace velice pobouřila a kritika na blondýnku na sebe nenechala dlouho čekat. Ve vile již prý nemá co dělat. Adrianu tak po příjezdu domů čeká nepříjemné překvapení. 
19.10.2023 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (24 článků)

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (195 článků) , Courtney Love (177 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (195 článků) , Courtney Love (177 článků) , Goldie Hawn (108 článků)

Oliver přiznal trable v ráji. Pro Adrianu zradil kamaráda, teď ale možná ostrouhá. Jeho láska váhá

 
Oliver Průcha to po návratu z Love Islandu pořádně schytává. Ve vile lásky zradil miláčka diváků Lua, aby se dostal do páru s Adrianou. Od příletu tato dvojice o svém vztahu mlží. Nyní blonďák prolomil hradbu mlčení a v exkluzivním rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, zda jsou spolu. 
25.10.2023 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Adrian Oliver (24 článků)