Článek

Ložnice podle feng shui: nechte energii proudit

 
Ložnice by měla být oázou klidu. Neměla by být místností plnou nepořádku, stejně tak by se v ní neměla ukrývat elektronika. Spíše by zde měla proudit bezmezná energie.
18.07.2021 07:00 |

podobné články

Podobné články

Ložnice podle feng shui: nechte energii proudit

 
Ložnice by měla být oázou klidu. Neměla by být místností plnou nepořádku, stejně tak by se v ní neměla ukrývat elektronika. Spíše by zde měla proudit bezmezná energie.
18.07.2021 07:00 |

podobné články

S Feng Shui se budete cítit lépe

 
Znáte kouzlo Feng Shui? Je to starodávné čínské umění, které vychází z představy, že všichni jsme součástí jedné energie.
08.03.2010 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

Zkuste změnu s Feng Shui!

 
Rády byste ve svém bytě či pokoji něco zlepšily? Cítíte, že potřebujete změnu? Zkuste použít pár základních prvků Feng Shui!
07.08.2012 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

Ložnice a feng shui

 
Ložnice je prostor, který nám dává energii do nového dne. Na tom, jak kvalitní energii zde získáme, závisí, jakým způsobem budeme zvládat příští den – čím kvalitnější energii v ložnici máme, tím lépe a bez velké námahy se vypořádáme i s velmi náročnými úkoly.
10.01.2012 23:05 |

podobné články

Z obyčejné ložnice perla vašeho bydlení – jak na to?

 
Ložnice je pro většinu z vás oázou ničím nerušeného klidu. Chodíte sem za odpočinkem i relaxací, za klidným spánkem a sladkými sny. O to důležitější je postarat se o to, aby vaše ložnice působila příjemně a harmonicky – jedině tak se zde budete cítit skvěle. Pokud je vaším doposud nesplněným snem elegantní a luxusně vyhlížející ložnice, která by se stala perlou vašeho bydlení, věřte, že za její zařízení nemusíte nutně utratit nekřesťanský balík peněz – jde to i mnohem levněji! Poradíme vám, jak si vykouzlit ložnici snů! Nejlevnější nádech luxusu – rostliny! Kdo hledá něco levného, leč efektivního, měl by vsadit na rostliny. Ty rozhodně nestojí svět, dají se sehnat v různorodém provedení a prokážou vám skvělou službu. Skvělým tipem je pořídit si větší – dejme tomu dominantní – květinu a tu pak chytře umístit na strategické místo, díky čemuž vznikne něco úžasného. Nevěříte? Zkuste! Barvy, které nekřičí Výrazné barvy, které nelze přehlédnout, přenechejte menším dekoracím a doplňkům. Pokud chcete dosáhnout větší proměny a dopřát tak vaší ložnici luxusní nádech, zaměřte svou pozornost na výmalbu. Ovšem pozor – vaší sázkou na jistotu jsou umírněné tóny, které vám nebudou bránit v odpočinku či snění. Bílá barva je tak trochu nuda, ale co třeba jedna z krémových? Dejte nábytku druhou šanci Pořídit si drahý, luxusní nábytek může jen hrstička lidí. Pokud i vy patříte mezi obyčejné smrtelníky, je pro vás podobná představa nedosažitelným snem. Ale ani díky nedostatku financí nemusí vaše ložnice strádat! Stačí jen dát starému nábytku druhou šanci a dopřát mu nový kabátek. Tapetujte, malujte, měňte úchytky – zkrátka čarujte! Útulná ložnice, aneb budiž světlo! V ložnici by nemělo být ani moc světlo, ani moc tma. Zní to možná trochu rozporuplně a mnoho z vás si v první chvíli nedokáže představit, kde je onen nejlepší kompromis. Poradíme vám – kromě centrálního osvětlení... Čtěte více Příspěvek Z obyčejné ložnice perla vašeho bydlení – jak na to? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2015 08:15 |

podobné články

Potraviny do ložnice, aneb co okoření váš sexuální život?

 
Potraviny do ložnice – zní to možná divně, ale příroda rozhodně věděla, co dělá, a proto vaše životy okořenila pochoutkami, které přirozeně působí jako afrodiziaka. Jestliže máte pocit, že vás sexuální život tak trochu upadá do stereotypu, sex se stává pouze povinností a vášeň z vás vyprchává, pak je náš dnešní článek určený právě vám. Následující řádky vám prozradí, jaké potraviny by s vámi měli sdílet jedno lože. Věřte tomu nebo ne, ale i zdánlivé maličkosti mohou okořenit váš sexuální život a po přečtení posledního článku vezmete nákup s potravinami útokem! Pojďte se společně s námi mrknou na potraviny do ložnice, jež na první pohled působí nevinně, ale dokážou vaše těla i mysl pořádně rozproudit. Pochutnejte si! Čokoláda Čokoláda je považována za jedno s nejvíce sexy jídel a my tohle tvrzení rozhodně nebudeme vyvracet. Potvrzuje to i věda, která říká, že konzumace čokolády v těle uvolní endorfiny a dopamin, díky kterým se dostanete do té správné nálady. Jahody Mezi potraviny do ložnice patří i jahody, které jsou momentálně v sezoně, tak proč jejich schopností trochu nevyužít? Nejenže samy o sobě vypadají velice sexy – přeci jen červená barva je odjakživa spojována se vzrušením – ale navíc obsahují antioxidanty, které podporují krevní oběh. A to znamená jediné – krev se dostane do těch správných míst! Česnek Co se česneku týče, je to trochu sporné – jeho aroma je velice silné a dokáže veškeré milostné rozpoložení a touhu doslova pohřbít, ovšem na druhou stranu se pyšní pozitivními účinky v podobě podpory krevního oběhu a rozšiřování cév. Ne nadarmo se proto řadí mezi potraviny do ložnice. Pomeranče Jakékoli potraviny do ložnice s obsahem vitamínu C byste rozhodně neměli opomíjet. Vitamin C působí preventivně proti nachlazení a navíc v těle zvyšuje hladinu oxytocinu – a to je mrška zodpovědná za skutečnost, že se tak rádi... Čtěte více Příspěvek Potraviny do ložnice, aneb co okoření váš sexuální život? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2015 18:45 |

podobné články

Myslete na vybavení své ložnice ještě před svatbou, vyplatí se to!

 
Nadcházející červnové období využívá mnoho snoubenců k uzavření sňatku. Patříte-li mezi ně, zamyslete se, co vám ještě chybí – prstýnky, šaty, oblek, hostina… A co domácnost? Budete-li se po svatbě stěhovat do nového bytu či domu, vybavte alespoň některý z pokojů už teď! Poradíme vám, na co se zaměřit. Romantiku můžete zažít i doma Srdce domácnosti tvoří kuchyň. V ní se odehrává to nejdůležitější z celého dne – příprava a konzumace jídla, povídání, sdílení zážitků, řešení problémů, odpočinek u šálku kávy nebo čaje. Zařízení kuchyně ovšem vyžaduje vyšší finanční částku, proto se vyplatí vyčkat, jaké svatební dary dostanete. Třeba mezi nimi najdete vysněného robota, utěrky, nádobí nebo hrnce. Co ovšem nepočká je ložnice. Tu možná budete potřebovat už ve svatební den. Proč byste měli zbytečně utrácet za nocleh v hotelu, když romantickou svatební noc můžete zažít již „ve svém“.  Zařiďte si tedy ložnici ještě před svatbou – jednak ji hned využijete, a jednak budete mít o jednu starost méně! Jak účelně a prakticky zařídit ložnici pro novomanžele Soustřeďte se na postel a její vybavení, to je z celé ložnice nejdůležitější. Předpokládáme, že si postel budete kupovat na několik let, proto ji vybírejte z kvalitního masivního dřeva – to vydrží nejdéle. V dnešní době si můžete vybrat z mnoha moderních i tradičních designů. Při výběru matrace si nechte poradit od odborníků. Nejdříve si v klidu domova udělejte „předvýběr“ pomocí on-line konfigurátora. Po zadání základních parametrů jako je vaše výška, hmotnost, oblíbená tuhost, typ postavy a podklad získáte přehled matrací, které by vám měly vyhovovat. Pak s tímto seznamem navštivte některou ze specializovaných prodejen matrací a postelových doplňků. Tam si matraci budete moci přímo vyzkoušet a objednat. Náš tip: Určitě se vám budou hodit partnerské matrace – jednotlivé strany mají rozdílné tuhosti, které si nastavíte pouhým otočením matrace. Oba si tak vyberete... Čtěte více Příspěvek Myslete na vybavení své ložnice ještě před svatbou, vyplatí se to! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.05.2016 03:35 |

podobné články

Nevíte, jak vymalovat svůj byt? Pomůže vám feng shui

 
Rozhodli jste se pro změnu, ale nevíte, která barva je do vaší ložnice či kuchyně ta pravá? Přinášíme pár tipů od odbornice na psychologii barev.
30.09.2012 21:45 |

podobné články

Symbolika barev a jejich použití: Vylaďte si barvy v interiéru podle učení feng-šuej!

 
Tradiční čínské umění "feng-šuej":http://www.extra.cz/tema/feng-suej věnuje působení barev na lidský organismus zvláštní pozornost. "Barvy":http://www.extra.cz/tema/barvy vyzařují energie, které při správném užití v interiéru *(ať už jde o barvu stěn, nábytku, nebo doplňků)* umožňují harmonické plynutí životodárné síly "čchi":http://www.extra.cz/tema/cchi.
19.10.2014 22:15 |

podobné články

Feng-šuej: Vše, co jste nevěděli a báli se optat!

 
Co všechno víte o feng-šuej? Jde o 1000 let starý životní styl, který je známý po celém světě a který k nám dorazil až z daleké Číny. Pokud máte tedy pocit, že váš život potřebuje uklidit a nastavit na nová pravidla, bude feng-šuej tou správnou volbou právě pro vás.
18.08.2016 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

Každé místo má svou energii

 
Často skloňovaný pojem feng shui nedovede obsáhnout celou problematiku energie bydlení. Zdrojem energie je totiž i lokalita, ve které pobýváme. ...
29.12.2011 00:15 |

podobné články

Česká manažerská asociace: Přelomový rok 2020. Změní naše jednání na delší dobu

 
Energie roku patří z pohledu Feng Ren Shui k energii času, která se projevuje v neustále se opakujících cyklech. Časové cykly silně vnímáme za pomoci čísla 12.
03.01.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků) , Ren Ren (3 články)

Česká manažerská asociace: Přelomový rok 2020. Změní naše jednání na delší dobu

 
Energie roku patří z pohledu Feng Ren Shui k energii času, která se projevuje v neustále se opakujících cyklech. Časové cykly silně vnímáme za pomoci čísla 12.
04.01.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků) , Ren Ren (3 články)

Nebeský sex podle Feng Shui

 
Milujete se se svým partnerem ob den, přitom cítíte, že vám něco chybí a stále to není ono? Inspirujte se učením starých Číňanů. Díky tomu zažijete sex, který vás vynese přímo do nebes.
18.03.2013 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

Zhubněte podle feng-šuej, Gottové hrozí jojo efekt!

 
2. díl: Pokud jste „ohniví“ jako Ivana Gottová, dejte si jakékoliv červené potraviny, ovšem zapomeňte na červené víno. Nebo Marta Jandová jako element dřevo nesmí ostrá a studená jídla, naopak může kyselé. Vylaďte také svou vnitřní energii podle feng-šuej a kila půjdou dolů.
23.03.2011 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Marta Jandová (1008 článků)

Feng shui: harmonie v sexu i životě

 
Prastaré čínské umění harmonického života ve shodě s tím, co nás obklopuje, může pomoci dosáhnout souladu tam, kde chybí...
04.05.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

Stromeček může přinést hodně peněz! Čtěte, jak na to!

 
Feng Shui je stará čínská věda a umění směřující k dokonalé harmonii prostředí a života. Právě to, je nejdůležitější na Vánočních svátcích - radost a vánoční pohoda.
20.12.2011 00:15 |

podobné články

Osobnosti: Feng Feng (39 článků)

ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS s novou show ohromuje německé diváky

 
Nejlepší světová akrobatická show – ČÍNSKÝ NÁRODNÍ CIRKUS – již zahájil své velké evropské turné. I letos se zcela novým programem FENG SHUI Životní harmonie sklízí úspěchy na všech svých zastávkách.
04.02.2013 20:00 |

podobné články

Mluvili jsme s kolegyní Gurua Járy. Tento otevřený rozhovor není určený pro všechny…

 
JINÝMA OČIMA Dagmar Světlovská, lektorka a odborná poradkyně feng shui s dlouholetou praxí, zcela otevřeně pro ParlamentníListy.cz hovořila nejen o osobnosti Gurua Járy, ale taktéž o filozofii či mediální manipulaci.
14.06.2015 19:46 |

podobné články