Článek

Loxe oslepila ostraha „pepřákem“. Následky si ponese po zbytek života

 
Pepřovým sprejem zpacifikoval pracovník ostrahy jedné firmy na Tachovsku mladého křížence labradora. Psa, který se tam zaběhl, zahnal na záchodky a tam mu nastříkal dávku přímo do čumáku. Zvíře z toho bude mít následky zřejmě napořád.
14.01.2019 06:05 |

podobné články

Podobné články

Lucie P. měla týrat Karolínku (4): Matka (34) oslepila dceru?!

 
Bila své miminko do hlavičky?! Lucie P. (34) údajně týrala dceru Karolínku (tehdy 7 měs.) tak, že holčička málem zemřela a odnesla si celoživotní následky. Soud ji poslal na 10 let do basy, ale odvolací senát stíhání zastavil. Matka tak je na svobodě... A děvčátku je stále hůř.
08.11.2017 05:05 |

podobné články

POLICEJNÍ REKONSTRUKCE: Ostraha zastřelila zloděje

 
Policie provedla rekonstrukci potyčky mezi ostrahou skládky ve Zdechovicích na Pardubicku a čtveřicí mužů, kteří se rozhodli v areálu krást. Jednoho zloděje ostraha zastřelila.
31.10.2010 19:10 |

podobné články

Ostraha hotelu v Kostarice omylem zastřelila amerického studenta

 
Ostraha hotelu v Kostarice ve čtvrtek omylem zastřelila amerického studenta. Hlídač jej považoval za zloděje, informuje agentura AFP.
03.06.2011 03:45 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Měl pracovat jako ostraha herny, místo toho z trezoru odcizil půl miliónu korun

 
Z trestného činu krádeže vloupáním je podezřelý 26letý muž z Olomouce, který dne 29. 10. 2014 před půlnocí v herně Manhatan na ulici Riegrové v Olomouci, kde pracoval jako ostraha, vzal ze stolu pokladny volně odložený svazek klíčů. Pod záminkou, že si jde pro svůj mobilní telefon, odešel do místnosti s trezorem, ze kterého odcizil finanční hotovost ve výši kolem 520 000,- Kč.
31.10.2014 00:10 |

podobné články

Ostraha PM přistihla starostu obce Vír při novoročním koupání v přísně chráněné lokalitě

 
Ostraha státního podniku Povodí Moravy přistihla 1. ledna 2015 u vodárenské nádrže Vír deset osob, které porušily zákaz vstupu do 1. ochranného pásma vodního zdroje. Mezi nimi byl i starosta Víru Ladislav Stalmach, který se zde opět účastnil takzvaného „novoročního koupání“.
02.01.2015 19:47 |

podobné články

U Nemocnice Na Homolce ležel mrtvý muž. Ostraha ho našla v nastartovaném autě

 
Pražská kriminálka řeší záhadné úmrtí muže, kterého našla ostraha na parkovišti u Nemocnice Na Homolce. Tělo leželo na sedadle spolujezdce v nastartovaném autě.
13.10.2015 22:00 |

podobné články

Oldřich Fischer: Ostraha aneb Jak to chodí...

 
V běžném, velkém obchodě s potravinami, je za vstupními dveřmi před pokladnami prostor na přendání nákupu z vozíků do tašek a pak se odchází. Na pořádek má dohlížet ostraha. Ta je většinou v prostoru se zbožím a má dohlížet, jestli se nekrade. Často vejdou i dva mohutní (někdy tři) nebílí zákazníci. Jeden má velkou tašku a zůstane v prostoru před pokladnami. Druhý , s menší taškou jde nakupovat. Vozík si nevezme a nákup dává do tašky. U pokladny vyndá z tašky jedno pivo a zaplatí. Taška však má dvě dna. Dojde k druhému zákazníkovi a pivo vypijí. Mezitím nenápadně přemístí nákup ze dvojitého dna do velké tašky. Pak jde jeden z nich nakupovat znovu. Po čtyřech pivech mají hotov velký nákup a odejdou. (Dvě lahve žitné, dvě šišky salámu, konzervy atd. ) Stěží to unesou.
31.12.2016 14:20 |

podobné články

„Ostraha spala,“ tvrdí šéf Národní galerie. „Smyšlené výtky,“ reaguje firma

 
Bezpečnostní agentura ABAS IPS Management, která vypověděla smlouvu Národní galerii (NG) v Praze, se ohradila proti tvrzením jejího ředitele Jiřího Fajta. Ten uvedl, že při její ostraze galerijních budov byla poškozena vystavená díla a ostraha měla fyzické konflikty s návštěvníky. Agentura sdělila, že uvedené výroky ji poškodily, chce se proto proti nim bránit právními kroky a od Fajta požaduje veřejnou omluvu. Národní galerie musela o víkendu své budovy zavřít, znovu otevře v úterý.
27.02.2017 08:55 |

podobné články

Modelka, jejíž obličej znetvořil žárlivý expřítel kyselinou, čeká první dítě a je znovu šťastná

 
O příběhu anglické modelky, které žárlivý expartner od základů změnil život hrůzostrašným činem, za který si odpykává letitý trest za mřížemi, v roce 2009 informovala snad všechna světová média. Katie Piper si prošla hotovým peklem, když jí tehdejší přítel Daniel Lynch s komplicem Stefanem Sylvestrem chrstli do obličeje kyselinu. Ta ji na jedno oko oslepila a rozleptala jí kůži. Po mnohačetných plastických operacích a měsících strávených v nemocnici se před pár lety Katie zapojila do normálního života a našla si lásku, s níž se nyní těší na první miminko.
23.09.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Dan Lynch (2 články)

Nemoc přinutila starostu změnit život: Mrtvice mě na čas oslepila!

 
Potřetí usedl do křesla starosty Města Albrechtice Luděk Volek (46). Ještě před několika měsíci byl v přímém ohrožení života. To kvůli krevním sraženinám v mozku. Na pár dní přestal vidět na jedno oko.
14.11.2014 22:35 |

podobné články

Ivana Trump oslepila bál pro smetánku: ZÁKAZ ÚSMĚVU!

 
Společenského života se tahle dáma nezříká ani na prahu sedmdesátky. A bohužel ani svých návyků v podobě přeslazených rób a popřešívaného obličeje, jež působí během úsměvu málem strašidelně.
24.10.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (275 článků) , Ivana Trump (164 článků)

Hrůza na vánočním večírku: Šéf přiškrtil svoji podřízenou, následky si ponese do konce života!

 
Obyčejný vánoční večírek jí obrátil život naruby. Krásné Molly Phillipsové (23) se krutě vymstila pozornost jejího šéfa, který ji, pravděpodobně ve značně opilém stavu, přidusil v kravatě. Šokující záběry z bezpečnostní kamery ukazují pár desítek vteřin hrůzy, po kterých bude mít žena nejspíše doživotní následky. Podle lékařů se nejspíš už nikdy neusměje.
06.12.2018 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Molly Molly (7 článků)

Dosud největší zaznamenaný výbuch hvězdy oslepil teleskop

 
Vědci zachytili dosud nejjasnější výbuch hvězdy. Exploze byla natolik silná, že oslepila vesmírný teleskop Swift.
16.07.2010 09:45 |

podobné články

Závodník dosáhl rychlosti 636 km/h, v autě mu vybuchl hasicí přístroj

 
Závodníka Dannyho Thompsona oslepila při jízdě ve vysoké rychlosti pěna z hasicího přístroje. Smrtelně nebezpečnou situaci zvládl jako zázrakem bez zranění.
21.09.2014 14:36 |

podobné články

Zdravá žena (30) celý život toužila být slepá. Neuvěříte, čím si sen splnila!

 
Třicetiletá Jewel Shuping celý život toužila po něčem, co se dá jen stěží pochopit. Být slepá. Aby byla spokojená, sama se oslepila pomocí chemikálií.
04.10.2015 10:31 |

podobné články

Terezie Tománková (Kašparovská), partie na vdávání: Tajné zásnuby!

 
Diváky oslepila nejen hlubokým dekoltem, ale i blyštivým prstenem na levé ruce. Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, je zasnoubená.
03.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Freimanová si poranila páteř: Následky ponese do konce života!

 
Herečka Veronika Freimanová (56) má opravdu smůlu. Po rozvodu s něvěrným manželem a problémech s dcerami si ještě ke všemu pádem poranila páteř tak něšťastně, že bude mít zdravotní komplikace do konce života.
09.01.2012 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Freimanová (162 článků)

Mladou ženu nechal expřítel polít kyselinou! Následky si ponese do konce života!

 
Vikki Horsman (21) se dokonce života bude vyrovnávat se zdravotní i psychickou újmou, kterou jí způsobil útok kyselinou. Ten má na svědomí její bývalý přítel Mohammed Rafiq (80) a byl za něj odsouzen na 18 let do vězení. Vikki se nyní poprvé odvážila o případu veřejně promluvit.
23.07.2015 20:31 |

podobné články

Děvčátko málem zabil Nurofen: Následky si ponese celý život

 
Dvouleté děvčátko z Londýna málem podlehlo velmi vzácné nemoci. Po podání léků oslepla a tělo jí pokryla vyrážka s bolestivými puchýři. Devět dní bojovala o život a přežila. Následky, které si může nést celý život, zatím nebyly potvrzeny.
11.08.2014 19:45 |

podobné články