Článek

Lovím zvířata. Je to humánnější než smrt na jatkách, říká influencerka

 
Influencerka Lucy Rose Jaineová (29) se na Instagramu pravidelně chlubí fotkami trofejí v podobě mrtvých zvířat. Trojnásobná matka z Nového Zélandu je pravidelně loví i se svými dětmi. „Ušetříme spoustu peněz za maso a pro zvířata je to mnohem humánnější než smrt na jatkách,“ míní.
26.11.2019 13:05 |

podobné články

Podobné články

Šťastného snacha: Ráda lovím zajíčky

 
Michaela Kuklínková-Šťastná ví přesně, co chce. „Ráda lovím zajíčky,“ popsala sebe sama na erotických internetových stránkách. A svého cíle se úspěšně drží. V sobotu jednoho zajíčka a navíc z dobré rodiny ulovila.
26.04.2010 05:00 |

podobné články

V Česku se budou díky nové vyhlášce na jatkách porážet krokodýli

 
V Česku již na přelomu letošního června a července možná půjde na jatkách kromě tradičních hospodářských zvířat porážet krokodýly. Mluvčí ministerstva zemědělství Jan Žáček dnes řekl, že ministerstvem schválená vyhláška nyní čeká na souhlas Evropské komise. MZe nevylučuje, že do budoucna bude možno legálně porážet také další exotická zvířata.
05.04.2012 19:45 |

podobné články

Měla skončit na jatkách, místo toho je z ní nejvyšší kráva na světě

 
Kráva jménem Blosom žijící na farmě u městečka Orangeville v americkém státě Illinois byla vyhlášena nejvyšší krávou na světě. Zápis do Guinnessovy knihy rekordů jí vynesla výška 1,93 metru v kohoutku. Přitom stačilo málo a před lety mohla skončit na jatkách.
18.10.2014 06:30 |

podobné články

Kráva, co útočila na policisty: Skončila na jatkách!

 
Kráva Lesana, která se na internetu stala slavnou kvůli útoku na policisty a jejich auto, už nežije. Skončila na jatkách. Její útěk se jí nevyplatil, zranila se při něm a musela být utracena.
12.02.2015 08:45 |

podobné články

Nový seriál Zlatá mládež: Co v prvním díle nebylo?

 
Ve středu večer Česká televize představila nový seriál Zlatá mládež. A už od prvního dílu Na jatkách je jasné, že hlavní aktéři to neměli vůbec jednoduché. Práce na jatkách a ve vepříně totiž nevoněla ani jednomu z nich a v dalších dílech to o moc lepší nebude. Co jste v prvním díle neviděli?
19.11.2015 05:20 |

podobné články

Na Jihlavsku napadl býk na jatkách zaměstnance: Muž je v kritickém stavu v nemocnici

 
Na jatkách na Jihlavsku utrpěl vážné poranění šestačtyřicetiletý pracovník, na něhož při přemisťování dobytka ve čtvrtek zaútočil býk. Záchranáři zraněného muže letecky přepravili do nemocnice v Brně. Přesný průběh a okolnosti neštěstí, které se stalo v obci nedaleko Třeště, prověřuje policie i inspektorát práce.
23.03.2018 16:50 |

podobné články

7 posledních jídel slavných osobností, které krátce poté zemřely!

 
V některých státech "Spojených států amerických":http://www.extra.cz/tema/usa stále platí "trest smrti":http://www.extra.cz/tema/trest-smrti. Od dávných dob jsou takové "popravy":http://www.extra.cz/tema/poprava mnohem humánnější, než bývaly, takže se většinou provádějí pouhou injekcí, ale i v těch méně humánních časech platilo, že si vězni odsouzení na smrt mohli poručit svou "poslední večeři" - jakékoli jídlo, které bude jejich posledním.
31.10.2013 17:05 |

podobné články

Utrpení na jatkách: Krávám rozbíjejí hlavy kladivem, zvířata porcují zaživa

 
Australská organizace na ochranu zvířat Australia Animals zveřejnila šokující záběry skryté kamery z porážení skotu ve Vietnamu. Pracovníci tamních jatek krávy zabíjejí ubitím kladivem do hlavy. Další zvířata jsou porcována zaživa.
17.06.2016 08:35 |

podobné články

Veterináři po hrůze z Benešovska kontrolovali jatka: Chyby u desetiny případů

 
Veterináři zkontrolovali v uplynulém týdnu po zjištění možného týrání zvířat na Benešovsku zhruba 90 procent z 207 českých jatek, kde se porážejí velká hospodářská zvířata. Při kontrolách, které se týkaly i dokumentace z letošního roku, zjistili pochybení v pohodě zvířat v devíti procentech případů, sdělil v úterý ČTK mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček. Na zbývajících jatkách nemohly být provedeny kontroly, hlavně kvůli tomu, že jejich provoz není pravidelný a v době kontroly se tam zvířata neporážela.
24.10.2019 10:32 |

podobné články

Humánnější smrt oblíbené pochoutky? V téhle restauraci vám omámí humra marihuanou

 
Americká restaurace Charlotte's Legendary Lobster Pound ve státě Maine používá před zabitím humra marihuanu k jeho zklidnění. Podle tamní restaurace je tento způsob přípravy oblíbeného korýše mnohem šetrnější, uvádí BBC.
22.09.2018 21:25 |

podobné články

Z Eminemovy dcery Hailie je úspěšná modelka a influencerka

 
Před sedmnácti roky rapoval Eminem (46) o tehdy šestileté dceři Hailie Scottové (23) v jednom ze svých největších hitů. Dnes je z Hailie úspěšná influencerka. Ve svých příspěvcích na sociálních sítích se zaměřuje převážně na kosmetiku, cestování a módu.
17.01.2019 09:20 |

podobné články

Tohle tělo ještě vytuní: Známá sexy influencerka, která si nechala přifouknout dekolt, s plastikami nekončí

 
Influencerka a blogerka Veronica Biasiol, rozená Veronika Horáková, na sebe ve společnosti strhává pozornost. Nejen dokonalý a výrazný make-up, ale i vyzývavé outfity k této sexy brunetce neodmyslitelně patří.
16.11.2019 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Horáková (6 článků) , Veronica Veronica (22 článků)

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová je v karanténě: Jela s taxikářem nakaženým koronavirem

 
Známá influencerka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) je v karanténě. Nikol měla bohužel smůlu a jela s nakaženým taxikářem Uberu, který je v současné době hospitalizován ve vážném stavu. Sympatické Nikol karanténa končí už v pondělí a žádné příznaky nemá. Fanouškům na sociálních sítích ale přiznala, že měla obavy kvůli snížené imunitě.
14.03.2020 14:56 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (24 článků)

Výstřední influencerka měla na hlavě už všechny barvy duhy. Jen stěží ji potkáte nenamalovanou

 
Pokud by kolem vás prošla, nejspíš by neunikla vaší pozornosti. Influencerka a profesionální vizážistka Kateřina Koki Mlejnková bývá většinou tou nejvýraznější bytostí v místnosti. Kromě líčení poutá pozornost také svou výraznou barvou vlasů.
30.03.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Koki Koki (3 články) , Koki Koki (3 články)

Ukazuje špíčky i roztřesený zadek: Tahle oblíbená influencerka si zakázala zveřejňovat upravené fotky

 
Instagramová influencerka Chessie King z Londýna se snaží na svém profilu sdílet pozitivní přístup ke svému tělu a motivovat tak další, aby se měli rádi i se všemi nedokonalostmi.
03.06.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: King King (51 článků) , King King (32 článků)

Podivná influencerka: Aportuje, štěká a chová se jako štěně. Měsíčně si tím vydělá miliony

 
Dnes se dá vydělávat opravdu čímkoliv. Důkazem toho je influencerka z texaského Austinu Jenna Phillips (21). Ta si vydělává dle svých slov miliony měsíčně tím, že natáčí videa se sexuálním podtextem, na kterých se chová jako pes.
25.07.2020 15:05 |

podobné články

Influencerka Tereza Šulc kritizuje celebrity: Žádné pásy a špatné sedačky. Nedbají na bezpečnost dětí v autě

 
Bezpečí dítěte je pro každou matku to nejdůležitější. Tím se řídí i influencerka Tereza Šulc. Proto ji také šokovalo, když si všimla, jak některé známé osobnosti jezdí s dětmi v autě. Na volné pásy a nevhodnou sedačku je proto upozornila. To se ale některým nelíbilo a začali kritizovat její výchovu. Na možné ohrožení dítěte při jízdě v autě ale celebrity upozornili i jejich sledující.
14.08.2020 11:25 |

podobné články

Lovím dvacítky na své modré oči, říká 79letý český bohém

 
V Show Jana Krause se představí herec Jan Komínek, Miss Tattoo Adriana Křečková a bohém Antonín Kábele.
15.10.2014 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1116 článků) , Jan Komínek (8 článků)

Vyskočilovo tajemství úspěchu u žen:: Lovím je na žrádlo!

 
Herec Ivan Vyskočil (64) se v poslední době mnohem víc než herectvím proslavil tím, že má několik milenek najednou. Co na něm ale o desítky let mladší přítelkyně vidí? Šípu konečně prozradil tajemství svého úspěchu.
03.06.2011 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (259 článků) , Ivan Vyskočil (258 článků)