Článek

Love Island: Vila ožila, mužské osazenstvo už stačilo své protějšky zkritizovat

 
Do vysněné vily už se dostavili její nájemníci, kteří budou s televizními diváky dlouhé dva měsíce. Nikdo se nezmínil, že by pro něj hlavním motivem byla finanční odměna a všichni se chtějí bavit. Je ještě brzy odhadnout, zda budou oni bavit diváky.
20.09.2022 10:35 |

podobné články

Podobné články

Love Island ve finále: Mishala hlásí do vily, co se s účastníky bude dít dál

 
Vypadlá účastnice reality show Love Island poslala do vily jasný vzkaz: Pořad nekončí! Pokračovat bude dál jako Love Island After, kde budou diváci sledovat soutěžící po návratu z ráje zpátky do Čech. Takže uvidíme, třeba mezi některými z nich propukne láska až v naší domovině, když jim to na slunném ostrově nevyšlo.
14.11.2021 11:20 |

podobné články

Love Island pokračuje. Diváci se dočkají nejen pikantností, ale i nového páru!

 
Oblíbená televizní reality show Love Island nedělním finále tak úplně neskončila. Diváci se mohou těšit na show Love Island After, ve které se dozvědí spoustu pikantností ze zákulisí. Informovala o tom TV Nova. Dostane se i na to, kdo z odpadlíků se dal s kým dohromady.
18.11.2021 11:20 |

podobné články

Fenomenální reality show Love Island přichází do Česka: Vila u moře a nekonečné flirtování

 
V Česku právě začal casting na novou jedinečnou interaktivní reality show Love Island, která dobyla celý svět! Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly - mladí lidé z České republiky a Slovenska mají nyní šanci zažít ty nejšťavnatější tři měsíce svého života, a jako třešničku na dortu získat lásku i úžasnou výhru. Letošní podzim tak bude na Voyo pěkně horký!
14.04.2021 15:20 |

podobné články

Misska, modelka i fitness trenér. Podívejte se na 10 finalistů nové řady Love Islandu

 
Druhá série nejpopulárnější seznamovací reality show v Česku a Slovensku - Love Island - je zpět! Vila na Kanárských ostrovech je připravena na nová romantická dobrodružství mladých ostrovanů, kteří přišli hledat lásku svého života! Čekají je zcela nové hry, nové výzvy a také příchody bombshells. O překvapení nouze nebude a pokušení bude číhat na každém kroku. Love Island odstartuje v pondělí 19. září večer na Voyo a o den později i na TV Nova. Seznamte se s desítkou mladých a nezadaných lidí z Česka i Slovenska, kteří po dobu dvou měsíců budou aktivně hledat lásku na Kanárských ostrovech. Informace poskytla pro redakci eXtra.cz tisková zpráva od TV Nova.
17.09.2022 05:10 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (188 článků) , Courtney Love (174 článků) , Goldie Hawn (106 článků)

Vila hříchů Love Island obrazem: Podívejte se, kde budou soutěžící hledat lásku

 
Už 19. září startuje na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch.TElevize Nova poskytla fotky z vily. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.
14.09.2021 14:55 |

podobné články

Pítr z Love Islandu neudržel slzy: Gábině se svěřil, jak mu jako malému zemřel tatínek

 
Už dnes večer pokračuje na Voyo.cz další epizoda nejžhavější show tohoto roku Love Island. V rámci této epizody čeká na účastníky show Love Island obrovské překvapení. Do vily totiž zavítají jejich příbuzní, aby je podpořili, objali, poznali druhého člena páru nebo si s nimi zkrátka jen popovídali. Návštěva rodin vyvolá ve vile obrovské emoce.
10.11.2021 16:50 |

podobné články

Překvapení roku se nekonalo: Dva miliony si z Love Islandu odnesla Laura a Martin

 
Reality show Love Island zná konečně vítěze. Těmi se stala Laura a Martin. Získali tak pohádkovou výhru dva miliony korun. Zda jim dobrá nálada a hlavně láska vydrží, budou diváci moci sledovat v show Love Island After, která bude dokumentovat, jak si ostrovani žijí po návratu z Kanárů domů.
14.11.2021 23:25 |

podobné články

Jaký je život po Love Islandu a jak dopadly rozjeté vztahy? Tři krásky spolu točily klip

 
Dnes startuje na Voyo show Love Island After - pořad, který bude diváky informovat o tom, jak žijí soutěžící z vily Love Island v normálním životě, co rádi dělají, jestli se stýkají s ostatními soutěžícími, a dozvědí se i řadu pikantností. Třeba o tom, jak spolu tři exsoupeřky natáčejí hudební videoklip! 
19.11.2021 18:25 |

podobné články

Island definitivně přerušil přístupové rozhovory s EU

 
Island definitivně přerušil přístupové rozhovory s Evropskou unií. Islandská vláda tak tento týden dostála svému předvolebnímu slibu, který letos dala voličům. Podle dnešní zprávy islandského deníku Fréttabladid Brusel na postoj Reykjavíku reagoval tím, že plánuje počátkem příštího týdne vytvořit novou vyjednávací skupinu pro Island a Černou Horu společně. Samostatná vyjednávací skupina pro Island bude zrušena. 
14.09.2013 16:50 |

podobné články

Odhalení z reality show Love Island: Tahle známá modelka účastí riskuje kariéru

 
Deset žen a stejný počet mužů stráví společně tři měsíce ve vile na Kanárských ostrovech. Světoznámá reality show Love Island zanedlouho startuje i v České republice. I když se organizátoři všemožně snaží jména soutěžících utajit, nám se podařilo zjistit, kdo se zúčastní a která modelka a herečka se chce v pořadu zviditelnit a navíc s tím kamarádkám na akcích chlubí.
31.08.2021 18:40 |

podobné články

Žhavý Love Island s Nikol Moravcovou: S manželem jsem hledala lásku alternativně

 
Nová a žhavá reality show Love Island se brzy objeví na televizních obrazovkách. Mladí lidé z Česka a Slovenska budou pod dohledem televizních kamer zavřeni ve vile na Kanárských ostrovech a diváci budou sledovat, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší, a na konci je bude čekat pěkná výhra. Show bude moderovat Nikol Moravcová (34).
02.09.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (289 článků)

5 krásek v hříšné show Love Island: Exotická Viktoria nebo dravá Tereza

 
Už tuto neděli startuje zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Všichni netrpělivě čekají, jestli i u českého diváka tahle show zaboduje, anebo naopak úplně propadne.  A koho tedy diváci uvidí na ostrově lásky?
17.09.2021 10:45 |

podobné články

5 fešáků, kteří chtějí zabodovat v show Love Island: Utkají se svářeč i pivovarník

 
V reality show Love Island skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Po boku dívek míří do vily pět statných chlapců. 
17.09.2021 19:55 |

podobné články

První reakce na Love Island: To je nábor do péčka, nebo co?! komentují diváci

 
První díl žhavé reality show Love Island měl v televizi Nova svou premiéru. Pod dohledem kamer se do vily zavřela skupina mladých a krásných lidí, kteří si užívají nejen krásného počasí, ale zejména hledají ve vile lásku svého života, kterou mohou získat společně s milionovou výhrou. Diváci, kteří premiérový díl 19. září sledovali, vyhodnotili reality show jako všeobecnou zvrhlost, jiní vydrželi koukat pár minut a zejména se opřeli nehezkými slovy do výběru soutěžících.  "To je nábor do péčka, nebo co?!"
20.09.2021 11:40 |

podobné články

Nová reality show Love Island už je i u nás. O co v ní půjde a kdo se jí zúčastní?

 
V neděli se odvysílal první díl československé verze reality show Love Island, jejíž koncept můžete znát již z Velké Británie. Skupina účastníků si v ní ve vile na Kanárských ostrovech užívá slunce, moře, společných úkolů a her, ale především hledá lásku svého života. Co od pořadu tedy čekat?
22.09.2021 16:15 |

podobné články

Žhavý Love Island: 15 fotek exotické krásky, Viktorie Aicha u chlapů boduje

 
Reality show Love Island pokračuje. Soutěžící mají za sebou první vyřazovací kolo, ve kterém partnera nedokázala najít Markéta. Nicméně ostatní se budou pokoušet bojovat dál. Jednou z půvabných dam na ostrově lásky je také krásná Viktorie Aicha. 
29.09.2021 19:10 |

podobné články

Love Island opustil Petr: Byl to fejk s pohledem šílence a slova o gay minulosti

 
Další vyřazování novácké reality show Love Island nedopadlo dobře pro Petra, který musel ostrov opustit. Je to fejk s pohledem šílence, znělo ze všech stran. Kromě toho začaly prosakovat i žhavé informace o gay minulosti některých účinkujících a i o Petrově sexualitě se na sociálních sítích vedou debaty. Proč by se mu jinak nepodařilo navázat hlubší vztah s žádnou z vnadných ostrovanek?
30.09.2021 12:15 |

podobné články