Článek

Love Island opustila Tess: S Nathanem to nebylo skutečné, ve vile zůstali manipulátoři

 
Vilu reality show Love Island opustila Tereza (24), která tvořila pár s Nathanem (25). Tentokrát se na vyhazovu z vily podíleli nejen fanoušci, ale také účastníci, konkrétně nejsilnější páry, které rozhodly, že vypadne právě tanečnice Tess, která byla v show podle diváků mazaná a velmi chytrá. Někdo nevěřil, že je její láska k Nathanovi skutečná, a jiní neustále vyzdvihovali, že působí jako "stará mladá".
14.10.2021 10:25 |

podobné články

Podobné články

Naomi z Love Islandu to schytala: Zubejda s ušima jako lopuch, píší lidé

 
V reality show Love Island dochází nejen k nečekaným vyhazovům oblíbených účastníků, ale také se v show objevují nové tváře. Po odchodu Tess přišli do vily Patrik (25) s Naomi (25), kteří diváky na první pohled příliš neoslnili. Zejména se kriticky pustili do Naomi, která se za kamerou neobjevila poprvé. Moderátorka Déčka, herečka a modelka prý rozhodně nevypadá jako "bombshell" a fanoušci se ptají, zda není ve vile omylem. "Patrik je hezký chlap, ale Naomi se mezi ty pěkné lidi ve vile vůbec nehodí," komentují ti hodnější diváci.
16.10.2021 08:10 |

podobné články

Krásná Tess z Love Islandu to schytává od lidí: Působíš jako stará mladá, vzkazují jí

 
Vztahy v Love Islandu se pěkně zamotávají. Pomyslnou bombu do krásně naplánovaného párování hodili diváci, kteří vyřadili Mishalu a Tomáše. V nemilost upadla v posledních dílech půvabná Tess (24), které se lidé na sociálních sítích vysmívají, že působí jako stará mladá a jen velmi stěží dokážou odhadnout její věk. 
07.10.2021 16:25 |

podobné články

Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain

 
Osmačtyřicetiletá Courtney Love je spolu s dalšími hudebníky tváří nové reklamní kampaně. Na jedné fotce se plazí po zemi s korunkou na hlavě a na další připomíná svého zesnulého manžela Kurta Cobaina. Další články k tématu: Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla Souboj výstřihů: Courtney Love se také ukázala bez podprsenky
04.04.2013 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (183 článků) , Courtney Love (173 článků)

Plastiky mi poradila Goldie Hawnová, říká Courtney Love

 
Devětačtyřicetiletá zpěvačka Courtney Love má za sebou několik vylepšení od plastických chirurgů. Jejich služby využila už v 35 letech, když jí to poradila starší kolegyně Goldie Hawnová. Další články k tématu: Courtney Love v módní kampani vypadá jako její manžel Kurt Cobain Courtney Love předvedla striptýz a ukázala piercing v bradavce Courtney Love chystá paměti. Bude psát o manželství s Kurtem Cobainem Dcera Kurta Cobaina a Courtney Love se změnila. Dospěla a zkrásněla
05.11.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kurt Cobain (183 článků) , Courtney Love (173 článků) , Goldie Hawn (105 článků)

Odhalení z reality show Love Island: Tahle známá modelka účastí riskuje kariéru

 
Deset žen a stejný počet mužů stráví společně tři měsíce ve vile na Kanárských ostrovech. Světoznámá reality show Love Island zanedlouho startuje i v České republice. I když se organizátoři všemožně snaží jména soutěžících utajit, nám se podařilo zjistit, kdo se zúčastní a která modelka a herečka se chce v pořadu zviditelnit a navíc s tím kamarádkám na akcích chlubí.
31.08.2021 18:40 |

podobné články

Žhavý Love Island s Nikol Moravcovou: S manželem jsem hledala lásku alternativně

 
Nová a žhavá reality show Love Island se brzy objeví na televizních obrazovkách. Mladí lidé z Česka a Slovenska budou pod dohledem televizních kamer zavřeni ve vile na Kanárských ostrovech a diváci budou sledovat, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší, a na konci je bude čekat pěkná výhra. Show bude moderovat Nikol Moravcová (34).
02.09.2021 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Nikol Moravcová (284 článků)

Vila hříchů Love Island obrazem: Podívejte se, kde budou soutěžící hledat lásku

 
Už 19. září startuje na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch.TElevize Nova poskytla fotky z vily. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.
14.09.2021 14:55 |

podobné články

Modelka, tanečnice i pivovarník zabojují v reality show Love Island

 
Prohlédněte si deset finalistů nové reality show Love Island. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si ve vile na Kanárských ostrovech bude užívat slunce, moře a společných úkolů a her. Pod dohledem televizních kamer hledají lásku svého života a usilují o pohádkovou výhru.
28.01.2017 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (105 článků)

5 fešáků, kteří chtějí zabodovat v show Love Island: Utkají se svářeč i pivovarník

 
V reality show Love Island skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. Po boku dívek míří do vily pět statných chlapců. 
17.09.2021 19:55 |

podobné články

První reakce na Love Island: To je nábor do péčka, nebo co?! komentují diváci

 
První díl žhavé reality show Love Island měl v televizi Nova svou premiéru. Pod dohledem kamer se do vily zavřela skupina mladých a krásných lidí, kteří si užívají nejen krásného počasí, ale zejména hledají ve vile lásku svého života, kterou mohou získat společně s milionovou výhrou. Diváci, kteří premiérový díl 19. září sledovali, vyhodnotili reality show jako všeobecnou zvrhlost, jiní vydrželi koukat pár minut a zejména se opřeli nehezkými slovy do výběru soutěžících.  "To je nábor do péčka, nebo co?!"
20.09.2021 11:40 |

podobné články

Nová reality show Love Island už je i u nás. O co v ní půjde a kdo se jí zúčastní?

 
V neděli se odvysílal první díl československé verze reality show Love Island, jejíž koncept můžete znát již z Velké Británie. Skupina účastníků si v ní ve vile na Kanárských ostrovech užívá slunce, moře, společných úkolů a her, ale především hledá lásku svého života. Co od pořadu tedy čekat?
22.09.2021 16:15 |

podobné články

Love Island opustili Mishala a Tomáš: Vypadla jen proto, že tvořila pár s lhářem, píší lidé

 
Reality show Love Island opustil první pár, tím párem je Mishala (28) a Tomáš. Ohnivá Mishala se zanedlouho stala jednou z nejoblíbenějších účastnic celé show a dle slov diváků vypadla jenom proto, že tvořila pár se zapomnětlivým lhářem Tomášem, který vyvolal ve vile pořádný rozruch. Do nepříjemné pozice dostal barman Tomáš dokonce i oblíbeného Vildu, který se později omluvil i za to, co vlastně nikdy neřekl. 
06.10.2021 11:40 |

podobné články

Island definitivně přerušil přístupové rozhovory s EU

 
Island definitivně přerušil přístupové rozhovory s Evropskou unií. Islandská vláda tak tento týden dostála svému předvolebnímu slibu, který letos dala voličům. Podle dnešní zprávy islandského deníku Fréttabladid Brusel na postoj Reykjavíku reagoval tím, že plánuje počátkem příštího týdne vytvořit novou vyjednávací skupinu pro Island a Černou Horu společně. Samostatná vyjednávací skupina pro Island bude zrušena. 
14.09.2013 16:50 |

podobné články

Fenomenální reality show Love Island přichází do Česka: Vila u moře a nekonečné flirtování

 
V Česku právě začal casting na novou jedinečnou interaktivní reality show Love Island, která dobyla celý svět! Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly - mladí lidé z České republiky a Slovenska mají nyní šanci zažít ty nejšťavnatější tři měsíce svého života, a jako třešničku na dortu získat lásku i úžasnou výhru. Letošní podzim tak bude na Voyo pěkně horký!
14.04.2021 15:20 |

podobné články

5 krásek v hříšné show Love Island: Exotická Viktoria nebo dravá Tereza

 
Už tuto neděli startuje zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch. Všichni netrpělivě čekají, jestli i u českého diváka tahle show zaboduje, anebo naopak úplně propadne.  A koho tedy diváci uvidí na ostrově lásky?
17.09.2021 10:45 |

podobné články

Žhavý Love Island: 15 fotek exotické krásky, Viktorie Aicha u chlapů boduje

 
Reality show Love Island pokračuje. Soutěžící mají za sebou první vyřazovací kolo, ve kterém partnera nedokázala najít Markéta. Nicméně ostatní se budou pokoušet bojovat dál. Jednou z půvabných dam na ostrově lásky je také krásná Viktorie Aicha. 
29.09.2021 19:10 |

podobné články

Love Island opustil Petr: Byl to fejk s pohledem šílence a slova o gay minulosti

 
Další vyřazování novácké reality show Love Island nedopadlo dobře pro Petra, který musel ostrov opustit. Je to fejk s pohledem šílence, znělo ze všech stran. Kromě toho začaly prosakovat i žhavé informace o gay minulosti některých účinkujících a i o Petrově sexualitě se na sociálních sítích vedou debaty. Proč by se mu jinak nepodařilo navázat hlubší vztah s žádnou z vnadných ostrovanek?
30.09.2021 12:15 |

podobné články

Soutěže SuperStar a Love Island: »Vykrádají« tanečníky z Tváře!

 
Tanečníci z Tvoje tvář má známý hlas opět na televizních obrazovkách. Do show Love Island zamířila Mirka Pikolová (27) a všem tak předvede nejen dokonalou postavu, ale také pořádně zamíchá kartami osudu. Michal Pribylinec (29) zase zkouší štěstí v talentové show SuperStar, jelikož v tanci už dokázal téměř vše.
11.10.2021 07:15 |

podobné články

První ožehavé hrátky v Love Islandu: Aicha už to nevydržela a ruka šmátralka jí sklouzla pod peřinu

 
Už dnes večer pokračuje na Voyo.cz třetí epizodou nejžhavější show tohoto roku - Love Island. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívá slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledá lásku svého života.
21.09.2021 14:45 |

podobné články