Článek

Loučení s jedním z nejbohatších Čechů: Ulčákův pohřeb se protáhl na 5 hodin

 
Poslední předseda Socialistického svazu mládeže (SSM) a také jeden ze sta nejbohatších Čechů. To byl Martin Ulčák (†56), který 24. dubna podlehl rakovině. Jeho středeční pohřeb se poněkud protáhl…
06.05.2020 20:45 |

podobné články

Podobné články

Fanoušci nemají kde se rozloučit s Whitney Houston, pohřeb bude soukromý

 
Fanoušci zesnulé zpěvačky Whitney Houston přicházejí před hotel, kde zemřela, i před kostel v Newarku, kde v sobotu proběhne její pohřeb. Jiná místa k loučení se zpěvačkou nejsou. Nemá ani hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Rodina navíc odmítla veřejné rozloučení. Soukromý pohřeb ale prý bude přenášet některá z televizí. Další články k tématu: Whitney Houston se vrátila domů, pohřeb bude v sobotu v New Jersey Je neuvěřitelně skvělá, říká se o Whitney Houston v novém muzikálu Výsledky pitvy Whitney Houston jsou tajné, její dcera je doma z nemocnice Whitney Houston se před smrtí bavila v klubu, nevypadala dobře Měla vše. Krásu i úžasný hlas, vzpomínají kolegové na Whitney Houston Zemřela Whitney Houston, famózní zpěvačka i symbol pohaslých hvězd
16.02.2012 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (483 článků)

Čas loučení - dušičky na dohled

 
Podzim je časem loučení a i když si můžeme namlouvat, že každý rozchod je novým začátkem, některá loučení jsou bolestná.
22.10.2014 12:20 |

podobné články

Na loučení se svobodou? Připravte se, že vás podvede!

 
Muži na loučení se svobodou podvedou své partnery více než dvakrát častěji. Dopustí se toho každý čtvrtý muž, ale jen každá desátá žena. Vyplývá to z průzkumu, v němž se nevěrníci nepřiznávali sami, ale v němž účastníci loučení se svobodou – pánských a dámských jízd před svatbou – udávali ostatní.
04.03.2016 15:05 |

podobné články

Loučení se StarDance: Tereza Kostková v novém účesu se chlubila dárky na rozloučenou

 
V sobotu jsme byli svědky velkého finále desáté řady taneční soutěže StarDance. Mnozí fanoušci tohoto už legendárního pořadu se shodují na tom, že právě jubilejní, desátá řada patřila k těm nejlepším za poslední roky. O to horší bylo loučení. Moderátorka Tereza Kostková, která přišla na finále v novém účesu, se na Instagramu pochlubila dárečky, které dostala. Smutek z loučení u Terezy jistě vystřídala úleva.
16.12.2019 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (806 článků)

Dělníka protáhl stroj otvorem o velikosti obalu na CD

 
Svářeč Matthew Lowe (25) měl neuvěřitelné štěstí. V práci ho strhl stroj a protáhl ho otvorem o průměru 13 centimetrů. Utrpěl mnohočetná zranění, ale zotavil se. Lowe měl na dvou místech zlomenou páteř, rozdrcenou pánev, zlomené kyčle i několik žeber a protržený žaludek i střeva. I tak se dá mluvit o zázraku, protože uzounkým průchodem ve stroji prošel celý.
28.03.2011 15:05 |

podobné články

Život v Česku se za 20 let protáhl u mužů o sedm a u žen o pět let

 
Život v Česku se postupně prodlužuje, a to každoročně i o několik měsíců. Jen za poslední dvě desetiletí se protáhl u mužů skoro o sedm let a u žen o více než pět let. Podle statistik mají nyní Češi naději, že se dožijí v průměru 74,4 roku. Češky by pak před sebou měly mít průměrně 80,6 roku. Česká republika tak patří ke státům EU, kde se věk dožití zvedal nejrychleji. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu (ČSÚ).
01.08.2011 23:00 |

podobné články

Hadí muž se v rekordním čase čtyřikrát protáhl tenisovou raketou

 
V rámci televizní show ve skotském Edinburghu se hadí muž z Etiopie, Kiros Hadgu, zapsal mezi rekordmany. Během pouhých 47 vteřin se totiž čtyřikrát protáhl tenisovou raketou bez výplně.
24.08.2011 18:30 |

podobné články

USA jako země neomezených možností? Ha ha ha. Tamní prestižní deník přinesl čísla, jak je to doopravdy

 
USA již dávno nejsou zemí neomezených možností a splněných snů. Střední třída téměř neexistuje a těch pár nejbohatších z nejbohatších jen dále rozšiřuje svůj majetek na její úkor. Dnešní průměrná americká domácnost vydělává méně než před rokem 1990, přičemž její výdaje jsou mnohonásobně vyšší. Řešení je jednoduché, vyšší zdanění nejbohatších.
26.10.2015 22:11 |

podobné články

Zeman se setkal s jedním z nejbohatších lidí světa. Dostal od něho dar

 
Prezident Miloš Zeman se v úterý večer vrátil z pracovní návštěvy Ukrajiny. V rámci svého programu poslední den strávil v Doněcku na jihovýchodě země, kde se setkal s Rinatem Achmetovem, jedním z nejbohatších lidí planety.
23.10.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23869 článků)

Kdysi jeden z nejbohatších Čechů prý narazil na šedou eminenci padlé IPB

 
Jeden z kdysi nejbohatších lidí v České republice, developer a spekulant s pozemky Miloš Červenka, se snaží odvrátit svůj pád. U Městského soudu v Praze se totiž přihlásili jeho věřitelé, kterým údajně dluží téměř miliardu korun. Jedním z nejagresivnějších má být společnost, za níž stojí známá osoba bankovního světa devadesátých let, šedá eminence padlé Investiční a poštovní banky (IPB) Libor Procházka. Informují o tom sobotní Lidové noviny.
14.03.2015 17:01 |

podobné články

Osobnosti: Libor Procházka (13 článků)

Pětice nejbohatších Čechů má dohromady majetek za 350 miliard

 
V sobotním vydání Blesku na nás ze stránek hledí pětice nejbohatších Čechů. Za jejich hlavami můžeme vidět jejich sídla či firmy za desítky až stovky milionů. Dohromady prý mají neuvěřitelných 350 miliard korun. Bulvární deník zmiňuje aktuální žebříček boháčů časopisu Euro.
27.09.2014 09:46 |

podobné články

Pětice nejbohatších Čechů má dohromady majetek za 350 miliard. Podívejte se, kteří to jsou

 
V sobotním vydání Blesku na nás ze stránek hledí pětice nejbohatších Čechů. Za jejich hlavami můžeme vidět jejich sídla či firmy za desítky až stovky milionů. Dohromady prý mají neuvěřitelných 350 miliard korun. Bulvární deník zmiňuje aktuální žebříček boháčů časopisu Euro.
27.09.2014 10:01 |

podobné články

Jeden z nejbohatších Čechů se zastřelil: František Štěpánek nezvládl upadající byznys

 
Jeden z nejbohatších Čechů a král těžařského byznysu František Štěpánek dobrovolně ukončil svůj život. Důvodem, proč se tak rozhodl učinit, byly zřejmě špatné vyhlídky pro jeho firmu a také tam sehrály roli jeho zdravotní obtíže.
12.03.2020 12:31 |

podobné články

Osobnosti: František Štěpánek (9 článků)

Zemřel jeden z nejbohatších Čechů, podnikatel Martin Ulčák

 
Ve věku 56 let v pátek zemřel na rakovinu podnikatel Martin Ulčák. S majetkem v hodnotě 1,7 miliardy korun patřil podle časopisu Forbes mezi 100 nejbohatších Čechů. Zprávu o skonu podnikatele potvrdil mluvčí Ulčákovy strojírenské skupiny Witkowitz Karel Křivan. Ulčák podnikal prostřednictvím pražské společnosti E-Invest, patřila mu například i firma T-Watt obchodující s elektřinou.
24.04.2020 21:05 |

podobné články

Smutné loučení: Pohřeb fotbalisty Davida Přibyla (†21), který zemřel v koupelně, byl plný slz

 
Mnoho kamarádů i známých se v úterý přišlo rozloučit s bývalým brankářem Plzně Davidem Přibylem (†21). Talentovaný fotbalista přišel tragicky o život, když se nadýchal zplodin v koupelně. Loučení doprovázel pláč a dojemné vzkazy, mezi kterými nechybělo, že David zůstane ve vzpomínkách...
29.01.2020 09:36 |

podobné články

Osobnosti: David David (311 článků) , David David (233 článků)

Rozloučení s hercem Vladimírem Dlouhým (†52) - Pohřbili ho s pivem a cigárem

 
Slzy, pláč, nářek a úprk vdovy z obřadní síně! Přesně tak vypadal včerejší pohřeb herce Vladimíra Dlouhého (†52), který uplynulou neděli podlehl rakovině slinivky a žaludku. Přestože byl pohřeb rozdělen do dvou částí – pro rodinu s nejbližšími přáteli od 11 hodin a pro veřejnost s ostatními kolegy v pravé poledne, obou se zúčastnila převážná část rodiny včetně maminky Aleny a bratra Michala. Jen vdova Petra Jungmanová (38) druhé loučení psychicky neunesla a utekla z obřadní síně.
26.06.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (559 článků) , Petra Jungmanová (31 článků) , Vladimír Dlouhý (559 článků) , Michal Dlouhý (151 článků)

Z uprchlíka jedním z nejbohatších mužů Anglie, příběh Charlese G. Strassera

 
Pětaosmdesátiletý Charles G. Strasser má za sebou útěk z Evropy před nacisty dětským transportem Nicolase Wintona, službu v československé armádě, účast na Norimberských procesech i pověst jednoho z nejbohatších lidí Velké Británie. Jeho život byl plný zvratů. Nyní zavítal do Česka, jakožto člen proslulého charitativního Rotary klubu.
26.08.2012 18:20 |

podobné články

5 investorských tipů od Warrena Buffeta, jednoho z nejbohatších mužů světa!

 
Warren Buffet je jedním z nejúspěšnějších a také nejbohatších lidí na světě. Chystáte-li se v nejbližší době zbohatnout, měli byste se nechat inspirovat jednou z jeho publikací. Tenhle chlapík totiž nepochybně ví, jak na to. Přinášíme vám jeho největší moudra, která zajisté inspirují i vás.
21.05.2017 07:30 |

podobné články

Gottův zeť maká čtrnáct hodin denně!

 
Karel Gott (71) je jedním z nejbohatších Čechů, přesto jeho zeť pracuje až čtrnáct hodin. Důvod? Lucka (22) ani Honza Kovaříkovi nechtějí mít s pohádkovým životem na Bertramce nic společného a o tchánovy peníze nestojí!
07.06.2010 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5709 článků) , Jan Kovařík (24 článků)