Článek

Loajalita nestačila. Megxit připravil o práci mnoho lidí

 
Když britský princ Harry a vévodkyně Meghan oznámili, že se vzdávají svých královských povinností, byl to šok nejen pro veřejnost, ale i pro jejich patnáctičlenný tým v Buckinghamském paláci. Většina loajálních zaměstnanců, kteří páru s královskými povinnostmi pomáhali, se totiž ocitla na dlažbě, píše deník Daily Mail.
14.02.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)
Podobné články

»MEGXIT«: Za vším hledej ženu a... Prachy!

 
Titulní stránky listů po celém světě od čtvrtka plní částečné odstoupení Harryho (35) a Meghan (38) z královské rodiny, médii nazývané posměšně jako »Megxit«. A zatímco osazenstvo Buckinghamského paláce v čele s královnou Alžbětou II. (93) zuří, protože o plánu prince a vévodkyně nemělo ani ponětí, oni se mohou smát. Čeká je totiž pohádková budoucnost!
12.01.2020 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Reakce členů královské rodiny na Megxit: Naštvání, slzy i spousta nadávek

 
Když na Instagramu princ Harry (35) a Meghan Markle (38) oznámili takzvaný Megxit, celá královská rodina byla v šoku. O tom, že hodlají žít odděleně, vzdát se královských povinností a vydělávat si sami na sebe, se nikomu nezmínili. Jak příbuzní reagovali na to, že jim Meghan a Harry takhle zákeřně dali košem?
17.01.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (715 článků) , Harry Harry (320 článků)

Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu

 
Existuje spousta maminek, které stihnou rozdělit už tak vzácný čas mezi manžela, děti, domácnost a ještě i práci. Kde na to některé ženy berou kuráž, je mi záhadou. Proto jsem neváhala oslovit paní Radku Lochmanovou, která žije v Anglii a pustila se do mezinárodního podnikání. To vyžaduje nejen čas, kuráž, ale předně sebedisciplínu i plánování. Radko, můžeš čtenářům prozradit, čemu se vlastně věnuješ? Já vím, že se to týká zdravého životního stylu a hubnutí. Přesto bych byla ráda, kdybys nám to vysvětlila blíže. Určitě a ráda se pokusím svou práci přiblížit vašim čtenářkám. Jsem profesionální network marketer s firmou Forever Living. Jedná se o tolik proklínaný MLM, přičemž se jedná o víceúrovňovou společnost. Jak jsi sama nakousla, jedná se o výrobky zahrnující krásu, fitness a zdraví. Prakticky, když přeskočím všechna superlativa společnosti, tak nabízím lidem příležitost vést zdravější a bohatší život. Pečuji o své stálé zákazníky a občas přibude i nový. Mimo to přibírám do týmu nové zájemce a pomáhám začínajícím distributorům. Co tě vůbec vedlo k tomu, že ses rozhodla pro tuto práci? Jak dlouho se tomu už věnuješ? Tohle je konečně otázka, která se mi líbí a na kterou mohu bez váhání odpovědět. Než jsem začala s touto práci – a teď pozor! To bude určitě mnoho lidí zajímat, pracovala jsem, jako dozorkyně v mužské věznici s nejvyšší ostrahou. Přiznám se, že jsem tuto práci milovala, měla jsem spousty peněz a poznala mnoho nových lidí. Nejen ty za mřížemi. Změna však u mě nastartovala, když jsem otěhotněla a představa, že se mám do tohoto prostředí zločinu vrátit, mi už nedělala dobře na duši. Drásalo mi srdce vodit dítě do školky a platit za něco, co má ve skutečnosti dělat jen máma. Chtěla jsem být maminkou na plný úvazek, ale nepřipravit přitom rodinný rozpočet o finance. Ze začátku se mi mnoho lidí vysmívalo, že to... Čtěte více Příspěvek Pracující maminky aneb byznys kvete i z domu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
10.07.2015 08:50 |

podobné články

Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci?

 
Každé ráno vstáváte rozmrzelí, máte špatnou náladu a při pouhé představě času stráveného v zaměstnání se vám obrací žaludek jako po několika jízdách na kolotoči. Máte problém vykopat se z postele, nastartovat vás nedokáže ani pořádný šálek silného kafe a jakmile se za vámi zavřou dveře práce, pociťujete úzkost a ovládá vás bezmoc. V takovém případě se nabízí otázka: není ten správný čas změnit práci?! Možná jste nad tím ještě nepřemýšleli, ale vaše podvědomí vám už nějaký čas vysílá jasné signály. Pokud jste je až do dnešního dne vědomě ignorovali, teď u byste neměli. Co když má vaše tělo pravdu a je správný čas změnit práci, která vás s největší pravděpodobností vysává? Jak poznat, že je čas změnit práci? Je jedno, zda do stávajícího zaměstnání docházíte dva roky, pět let nebo jste tam několik měsíců. Pokud vám daná práce nesedí a je pro vaše zdraví hrozbou, pak se není čemu divit, že se vás vaše tělo snaží chránit. Možná vám zmíněnou únavou, špatnou náladou, pesimistickým pohledem na svět nebo nekontrolovatelnou nevolností, čelem oroseným studeným potem a koleny připomínajícími želé snaží varovat, že je něco špatně. Jak tedy poznat, že je čas změnit práci? Signál první: je vám zle, jen když na práci pomyslíte O tomhle signálu jsme se v článku již zmínili. Projevuje se tak, že se vám udělá špatně už při pouhé představě, ať už si představíte cokoli spojeného s prací – šéfa, úkoly, kolegy. Signál druhý: cítíte se nedocenění Možná už nějaký čas trávíte na jedné a té samé pracovní pozici a nemůžete se hnout z místa. Ani ne tak proto, že byste na to neměli, ale proto, že vám vedení nedá ani jedinou příležitost. Pokud ale víte, že máte navíc, je zbytečné zůstávat někde, kde si vašeho talentu, umu a nadšení neumí vážit. Signál třetí: máte špatné... Čtěte více Příspěvek Podle čeho poznáte, že je nejvyšší čas změnit práci? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.04.2017 05:25 |

podobné články

VELKÝ PRŮZKUM: Jsme věrní partnerovi? Nebo alespoň značce svého auta?

 
Je věrnost, nebo chcete-li loajalita, ještě v módě? Ať už jde o našeho partnera, práci, přátele nebo třeba značku mobilu, časy se mění. A zdá se, že spíš k horšímu. Alespoň to ukazuje průzkum mezi obyvateli zemí střední Evropy.
21.04.2013 11:55 |

podobné články

Kate hledá novou posilu do domu: Zn. loajalita a diskrétnost především!

 
Hledáte novou práci? A co takhle rovnou makat pro britský královský pár? Dveře slavné dvojice prince Williama (32) a vévodkyně Kate (33) se teď netrhnou. O prestižní teplé místečko v domu v Norfolku mají zájem tisíce kandidátů.
16.03.2015 18:35 |

podobné články

PROSTŘENO: Toast s masovými kuličkami podle Lubora Kozáka

 
Jediný muž z tohoho týdne si připravil jídla inspirováná zemí Tří korunek. Dokonce i menu si připravil ve švédštině! Dámy se o této zemi určitě dozvěděly mnoho zajímavostí a Lubor si kromě koulí připravil i lososa, hrachovou polévky nebo muffiny.
07.04.2013 05:10 |

podobné články

PROSTŘENO: Toast s masovými kuličkami podle Lubora Kozáka

 
Jediný muž z tohoho týdne si připravil jídla inspirováná zemí Tří korunek. Dokonce i menu si připravil ve švédštině! Dámy se o této zemi určitě dozvěděly mnoho zajímavostí a Lubor si kromě koulí připravil i lososa, hrachovou polévky nebo muffiny.
09.04.2013 01:06 |

podobné články

Členové Mandrage na tenkém ledě: Náhlý konec připravil o práci 12 lidí, přiznal basák kapely

 
Začátkem února členové Mandrage pomyslně pochovali svou kapelu posledním koncertem, kterým se rozloučili s fanoušky. Důvodem náhlého konce jsou dlouhodobé problémy frontmana Víti Starého (31), který svým kolegům na poslední chvíli oznámil, že plány na únorové turné ruší. Baskytarista Michal Faitl (33) televizi Nova prozradil, že konec skupiny připravil o práci hned několik lidí. Co mají nyní v plánu?
16.02.2020 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Michal Faitl (4 články)

Megxit dostal zelenou: Odchod Harryho a Meghan schválila královna, William předtím popřel šikanu

 
Britská královna Alžběta II.  (93) oznámila výsledek rodinné schůzky, na které bylo dohodnuto, jak bude vypadat přechodné období poté, co princ Harry  (35) a vévodkyně Meghan  (38) oznámili, že se vzdávají rolí v královské rodině a hodlají zčásti žít v Kanadě.
13.01.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Megxit mě nepřekvapil, Meghaninu kouzlu jsem kdysi podlehla i já, říká její bývalá agentka

 
Gina Nelthorpe-Cowne je Meghanina bývalá obchodní poradkyně a svého času s ní byla i dobrá přítelkyně. Gina, která pomáhala Meghan (38) s budováním její značky a se získáváním sponzorů, teď promluvila o tom, jak se její cesty s Meghan rozdělily. Prohlášení Meghan a Harryho (35) z minulého týdne Ginu podle jejích slov ani nepřekvapilo, jen se divila, že přišlo tak brzy.
15.01.2020 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Princ Harry se objevil ve společnosti: Bez Meghan a s únavou v ustarané tváři

 
Princ Harry  (35) se poprvé po oznámení, že se chce s Meghan  (38) vzdát rolí v královské rodině a osamostatnit se, objevil ve společnosti na oficiální akci. Není divu, že působil unaveným dojmem. Megxit vzbudil ve Velké Británii obrovské pozdvižení, a ne vždy se oblíbený člen královské rodiny dočkal pochopení.
17.01.2020 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Harry a Megxit: Ostrá slova po návratu titulů a peněz! Udělají z rodiny obchoďák s korunkou?

 
Sotva královna Alžběta (93) definitivně rozhodla o tom, jak to teď bude s jejím vnukem Harrym (35) a jeho ženou Meghan (38) - tedy že mohou opustit královskou rodinu, ale odevzdají tituly a musejí vrátit pořádnou sumu peněz, kterou utratili daňovým poplatníkům - se ozval Meghanin otec Thomas Markle (75). A opět se nebral servítky.
19.01.2020 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (715 článků) , Harry Harry (320 článků)

Princ Harry si sype popel na hlavu: Nechtěl, aby Megxit dopadl takhle drasticky

 
Princ Harry (35) promluvil poprvé od oznámení Megxitu. Oznámil, že je smutný z toho, že se musí vzdávat královských povinností. Původně chtěl prý nadále sloužit královně, jen nechtěl být financován z veřejných prostředků. Bohužel to nebylo možné.
20.01.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Meghan a Harry v šoku: Nepochopíte, kdo na nich vydělává!

 
Jsou lidé, kteří se snaží vytěžit z každé situace. Obzvlášť, pokud jde o zvučná jména, která jsou dokonalou obchodní značkou. Krize dvojice ze Sussexu tak hbitě využila londýnská restaurace M Threadneedle Street. Tamní personál tam totiž vábí hosty na speciální tříchodové Megxit menu.
23.01.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Kdo je kmotrem Archieho? Meghan a Harry to chtěli utajit, nepovedlo se!

 
Nejen úvahami, co přesně bude znamenat a jaké důsledky bude mít Megxit, se zabývají fanoušci královské rodiny. Ti lépe naladění se spíše kochají roztomilostí malého Archieho. A teď se navíc konečně ví, kdo se stal jeho kmotrou a kmotrem. Není to nikdo z rodiny!
24.01.2020 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Emigranti Meghan a Harry v šoku: Trpce vykoupený »Megxit«

 
Chtěli se „trhnout“, mít svůj vlastní život. Britská královna jim v jejich plánu nemínila bránit. Jenže zároveň oběma svými rozhodnutími dala jasně najevo, že s ní si nikdo jen tak hrát nebude. Odloučení od monarchie tak bude pro Harryho (35) a Meghan (38) v mnoha ohledech nepříjemné.
29.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Harry Harry (320 článků)

Další trápení královny Alžběty: Vnuk oznámil nejen útěk do Kanady, ale i rozvod!

 
Další megxit v královské rodině? Královna Alžběta II. (93) je podle britského plátku The Daily Mail více než rozladěná rozhodnutím svého nejstaršího vnuka Petera Phillipse (42) se po dvanácti letech manželství rozvést. Jeho manželka se prý chystá „utéct“ do Kanady! Že by viděla vzor v Meghan Markleové (38)?
11.02.2020 15:10 |

podobné články

Královna zatrhla Meghan plány na zbohatnutí! A s Harrym je vykázala i z paláce

 
Vévodkyni Meghan (38) zůstaly leda tak oči pro pláč. Královna Alžběta II. (93) si totiž dupla a překazila jí její velkolepé plány. Ona a její muž Harry (35) se nyní musí vzdát podnikatelské značky, kterou si budovali. Navíc se zdá, že tzv. megxit už je jasně daný!
19.02.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (30 článků) , Harry Harry (320 článků)