Llodra a neoblíbený soupeř? Kdeže! Berdych smetl Francouze a je ve 3. kole

Český tenista Tomáš Berdych porazil na dvorcích Rolanda Garrose ve 2. kole bez problémů domácího Michäela Llodru. Naopak s turnajem se překvapivě brzy loučí Lucie Šafářová a Petra Cetkovská.
30.05.2012 15:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Lucie Šafářová (684 článků)

Berdych smetl Llodru, Šafářová s Cetkovskou končí

Tomáš Berdych - Michael Llodra 6:2, 6:3, 6:3
30.05.2012 13:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků)

Berdych i Kvitová v Miami vyhrávají! Kdo je čeká v dalším kole?

Petra Kvitová postoupila na turnaji v Miami poprvé v kariéře do osmifinále.Česká jednička porazila ve 3. kole sedmnáctiletou Chorvatku Donnu Vekičovou 6:3, 6:4. Dál jde i Tomáš Berdych, který ve 2. kole přehrál Francouze Stéphana Roberta 7:6, 6:1.
22.03.2014 23:00 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Petra Kvitová (1538 článků)

Berdych smetl Benneteaua a je už v osmifinále

Tenista Tomáš Berdych postoupil na grandslamovém US Open do osmifinále. Poslední český zástupce ve dvouhře v New Yorku dnes ve 3. kole porazil Francouze Juliena Benneteaua hladce 6:0, 6:3 a 6:2.
01.09.2013 21:10 |

Zmar na US Open: Berdych si proti Llodrovi ani neškrt´

Berdych - Llodra (Fr.) 6:7, 4:6 a 4:6
01.09.2010 21:12 |

Berdych ukázal Španělům sílu. Smetl Almagra a zahraje si finále

Český tenista Tomáš Berdych nedal v semifinále ve Stockholmu Nicolasi Almagrovi žádnou šanci. Berdych smetl Almagra, který má přijet na finále Davis Cupu se Španělskem do Prahy, 6:3 a 6:2.
20.10.2012 17:25 |

Berdycha zneškodnil neoblíbený Japonec Nišikori

Český tenista Tomáš Berdych vypadl na turnaji v Basileji už v prvním kole. Čtvrtý nasazený dnes prohrál 6:3, 3:6 a 2:6 s Japoncem Keiem Nišikorim, jenž startuje díky volné kartě od pořadatelů. Šestadvacetiletý Berdych nestačil na o pět let mladšího Nišikoriho ani v druhém vzájemném utkání, podlehl mu už před dvěma lety v Brisbane.
02.11.2011 16:35 |

Berdych smetl Bašiče a je ve třetím kole. Kvitová na Australian Open končí

Český tenista Tomáš Berdych si ve druhém kole grandslamového Australian Open bez problémů poradil s kvalifikantem Mirzou Bašičem, kterého porazil ve třech setech 6:4, 6:0 a 6:3. To Petře Kvitové se v utkání s domácí Darjou Gavrilovovou od začátku příliš nedařilo a po porážce dvakrát 4:6 na Australian Open končí už ve druhém kole.
20.01.2016 09:50 |

Berdych přejel Gasqueta a v Dauhá si zahraje semifinále

Třetí soupeř, třetí hladké vítězství. Tomáš Berdych pokračuje na turnaji v katarském Dauhá ve vydařeném vstupu do sezony. Ve čtvrtfinále sedmý tenista světa porazil Francouze Richarda Gasqueta 6:2, 6:1 a hned na prvním turnaji v novém roce na okruhu ATP si zahraje o postup do finále.
08.01.2015 21:52 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Richard Gasquet (35 článků)

Ruské volby nic nevyřeší, Západ tam pořád bude neoblíbený. Oskar Krejčí vysvětluje důvody

V Rusku za pár dní proběhnou parlamentní volby. Oskar Krejčí v rozhovoru pro PrvníZprávy.cz vysvětluje, proč tyto volby prozatím Západ příliš nezajímají a co mohou ukázat. Prozradil také, proč je Západ v Rusku tolik neoblíbený. Ten, kdo v Rusku věří v rovnoprávnou spolupráci se Západem, je prý naivní.
04.09.2016 06:50 |

Berdych si podmanil Montpellier. Ve finále porazil Monfilse

Tomáš Berdych se stal vítězem turnaje Open Sud de France, český hráč zdolal ve finále Francouze Gaela Monfilse ve třech setech 6:2, 4:6 a 6:3. Berdych dosáhl svého sedmého vítězství na okruhu ATP.
05.02.2012 17:10 |

Berdych pokračuje bez ztráty podání. Postupuje i Šafářová

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili do třetího kola grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený Berdych porazil bez větších problémů Francouze Kennyho De Scheppera za necelé dvě hodiny 6:4, 6:1 a 6:3. Šafářová uspěla v českém souboji a vyřadila Lucii Hradeckou po setech 6:7, 6:3 a 6:0. Karolína Plíšková prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou po boji 3:6, 6:3 a 10:12 v rozhodujícím třetím setu.
15.01.2014 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Lucie Šafářová (684 článků) , Daniela Hantuchová (47 článků) , Lucie Hradecká (218 článků) , Karolína Plíšková (423 článků)

Berdych dovršil zlatý víkend českého tenisu. Ale po bitvě

Český tenista Tomáš Berdych obhájil titul na turnaji v čínském Šen-čenu, když po téměř třech hodinách porazil Francouze Richarda Gasqueta 7:6, 6:7 a 6:3. Berdych potvrdil roli nasazené jedničky a získal svůj letošní první titul. Navázal tak na "zlatou" sobotu českých tenistek.
02.10.2016 16:35 |

Berdych v Dubaji smetl Němce Beckera a je ve 2. kole

Český tenista Tomáš Berdych porazil v Dubaji v 1. kole dvouhry Němce Benjamina Beckera po setech 6:2, 6:2 a postoupil do 2. kola, kde narazí na Slováka Lukáše Lacka.
28.02.2012 17:00 |

Australian Open: Berdych smetl Nadala a je v semifinále!

Tenista Tomáš Berdych pokračuje na Australian Open ve skvělých výkonech. Ve čtvrtfinále ukončil sérii sedmnácti porážek v řadě se Španělem Rafalem Nadalem, kterého v Melbourne smetl ve třech setech 6:2, 6:0 a 7:6. V boji o finále se utká s Britem Andym Murraym.
27.01.2015 08:52 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Rafael Nadal (553 článků) , Andy Murray (186 článků) , Andy Murray (30 článků) , Nick Murray (1 článek)

Tenista Berdych postoupil v Melbourne do osmifinále

Český tenista Tomáš Berdych postoupil do osmifinále grandslamového Australian Open. Šestý nasazený v pátek v 3. kole porazil Francouze Richarda Gasqueta ve třech setech 6:2, 7:6 a 6:2.
21.01.2011 08:20 |

Berdych hladce postoupil do čtvrtfinále na antuce v Nice

Tenista Tomáš Berdych postoupil bez větších problémů do čtvrtfinále antukového turnaje v Nice. Po volnu na úvod ve středu porazil ve druhém kole za hodinu Francouze Adriana Mannarina 6:1 a 6:4.
18.05.2011 20:05 |

Berdych hladce prošel do 3. kola Wimbledonu, Benneteau neuhrál ani set

Loňský finalista Tomáš Berdych postoupil do třetího kola tenisového Wimbledonu po další hladké výhře bez ztráty setu. Šestý nasazený Čech ve čtvrtek na londýnské trávě ve druhém kole porazil 6:1, 6:4 a 6:2 Francouze Juliena Benneteaua.
22.06.2011 18:35 |

Berdych zničil v Madridu Monfilse a je ve čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Berdych porazil v Madridu ve 3. kole Francouze Gaëla Monfilse hladce 6:1, 6:1 a postoupil do čtvrtfinále.
10.05.2012 13:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1408 článků) , Gaël Monfils (21 článků) , Lucie Hradecká (218 článků)

Berdych postoupil na antukovém turnaji v Madridu do čtvrtfinále!

Šestý hráč světa a loňský finalista si poradil ve 3. kole za necelé dvě hodiny s Jihoafričanem Kevinem Andersonem 7:6 a 7:5. V zápase o semifinále narazí Berdych buď na třetího nasazeného Brita a svěřence Ivana Lendla Andyho Murrayho, nebo na Francouze Gillese Simona.
09.05.2013 16:50 |

Osobnosti: Kevin Anderson (24 článků) , Ivan Lendl (116 článků) , Gilles Simon (22 článků)