Článek

Liška s Polákovou překvapili na hokejovém šampionátu. Po rozchodu přišli spolu, došlo i na polibek

 
Hokejový zápas Česka proti USA byl plný nadšených fanoušků a také známých osobností. Nechyběli nejen premiér Petr Fiala s Markétou Pekarovou Adamovou nebo hokejová legenda Jaromír Jágr s partnerkou Dominikou Branišovou, ale na napínavý čtvrtfinálový zápas dorazili nečekaně pospolu také bývalí partneři Pavel Liška a Bára Poláková, jak je patrné z jejich Instagramů.
24.05.2024 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (3173 článků) , Pavel Liška (289 článků) , Petr Fiala (6480 článků) , Barbora Poláková (291 článků) , Pavel Fiala (380 článků) , Markéta Poláková (4 články)
Podobné články

Slastný polibek – 8 věcí, které jste o něm nevěděli!

 
Polibek – pro někoho naprosto obyčejná věc, pro jiného důkaz lásky a důvěry mezi dvěma lidmi. Ať už pro vás polibek znamená cokoli, existují věci, které jste o něm možná nevěděli. Pojďte si společně s námi užít dnešní článek, ve kterém vám nejzajímavější fakta o polibku představíme. Nechte se překvapit, nechte se udivit, nechte se pobavit. Není totiž polibek jako polibek a ačkoli si možná myslíte, že jej znáte od A po Z, následující řádky vás pravděpodobně přesvědčí o úplném opaku. Začínáme! Polibek a co jste o něm možná nevěděli: Nejdelší polibek V Guinessově knize rekordů je zapsán nejdelší polibek. Záznam pochází z roku 2004 a o onen nejdelší polibek se postarala italská dvojice. Pár se vydržel nepřetržitě líbat dlouhých 38 hodin a 18 minut. Vědní obor Věděli jste, že existuje obor, který se zabývá líbáním? Ačkoli to zní neuvěřitelně, tento vědní obor se jmenuje filematologie. Trojice polibků Že se různě ve světě lidé zdraví polibkem není nic, co by vás překvapilo. Tento zvyk se drží především ve Francii. O zajímavost se ale postarali Nizozemci, kteří se zdraví třemi políbeními na tvář. Proč? Aby skončili na té tváři, na které začali. Doba strávená líbáním Kolik času byste si tipli, že strávíte líbáním? Statistiky mají na tuto otázku jasnou odpověď. V průměru líbáním strávíte celí dva týdny svého života. Zajímavé, viďte? Pověstný francouzský polibek Francouzský polibek znají snad všichni. Až na Francouze. Je to sice překvapení, neboť by člověk řekl, že když se polibku říká francouzský, měli by jej Frantíci znát, ale není tomu tak. Oni sami takový polibek popisují jako polibek jazyky. Polibek ve tmě Další zajímavostí je, že lidský mozek má takovou vlastnost, díky které najdete rty toho druhého i v naprosté tmě. V Nepálu se nelíbají Kdo by to byl řekl – v Nepálu se lidé vůbec nelíbají! Proč?... Čtěte více Příspěvek Slastný polibek – 8 věcí, které jste o něm nevěděli! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
07.08.2015 08:30 |

podobné články

Pavel Liška promluvil: První rozhovor po oznámení rozchodu s Bárou Polákovou

 
Herec Pavel Liška  (49) není, co se týče rozhovorů do médií, právě vstřícný. Potkali jsme ho ale dobře naladěného v době, kdy přišel podpořit dokument o českém cestovateli Miloslavu Stinglovi režiséra Steva Lichtaga. Samozřejmě jsme začali rozhovorem o cestování, ale ani otázky k rozchodu s jeho expartnerkou Bárou Polákovou  (37) nechyběly.
05.09.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Konec manželství po 11 letech: Pavel Liška se rozvádí

 
Jednačtyřicetiletý Pavel Liška už delší dobu nebydlí se svojí o devět let mladší manželkou Kristýnou Liška Bokovou. Pár, který má sedmiletého syna Šimona, chystá rozvod. Další články k tématu: VIDEO: Pavel Liška a jeho parťáci dojeli do Istanbulu VIDEO: Konečně jsme si dojeli pro pivo, hlásí z Turecka Pavel Liška Pavel Liška: Při hraní sígrů čerpám ze sebe Pavel Liška se ožení na Polívkově farmě
14.02.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Kristýna Boková (41 článků)

Jak předejít rozchodu

 
Hádky mezi vámi dvěma jsou stále častější, už si nerozumíte tolik jako dříve, vadí vám i sebemenší maličkosti, jeden druhého štvete, ale přesto, že se očividně nad vaším vztahem začínají stahovat černá mračna, tajně přemýšlíte nad tím, jak předejít rozchodu. Zpravidla jsme to vždycky my ženy, které se snažíme vztah slepit dohromady, i když už to kolikrát vypadá na definitivní konec. Možná ani váš vztah teď není takový, jakým býval nebo jaký by jste si ho představovali. Možná se často hádáte, vytahujete na sebe starou špínu, už spolu netrávíte tolik času a dokážete se urazit kvůli prkotinám. I když vás partner kolikrát strašně naštve, přesto večer v posteli hledáte způsoby, jak předejít rozchodu. Jednoduše proto, že ho máte rádi a nechcete o něco přijít i navzdory tomu, že se teď chová jako ten největší pitomec. Jak předejít rozchodu? A dá se to vůbec?! Nad tím možná přemýšlíte i vy, protože se vám zdá, že vaše partnerství – ať už trvalo rok, deset let nebo jen pár měsíců – jde pomalu, ale jistě do kytek. Kolikrát máte strašnou chuť to vzdát, ale pak si vzpomenete na ty lepší chvilky – a že jich bylo tolik!! – a najednou máte sílu pokračovat. Teď už jen stačí přijít na způsob, jak předejít rozchodu a postarat se o to, aby váš vztah byl opět zahalený sluníčkem. 2+1 rada, jak zabránit rozchodu Mluvte spolu! Hodně vztahů se rozpadlo právě kvůli tomu, že spolu partneři přestali dostatečně komunikovat. Zkuste si sednout, najít si na sebe chvilku času a otevřeně si o všem promluvte. Je to teď nebo nikdy a horší už to být asi nemůže, co myslíte? Buďte spolu! Dalším kamenem úrazu, který již dokázal zapříčinit spoustu rozpadů vztahu, je nedostatek společně stráveného času. Na začátku jste spolu pořád, až možná nezdravě často, teď jste spolu zase... Čtěte více Příspěvek Jak předejít rozchodu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.07.2017 07:15 |

podobné články

Liška už není na depky z rozvodu sám: Nechal se načapat při žhavé noci se seriálovou kolegyní!

 
"Svérázný samorost":http://www.extra.cz/to-je-nechutne-pavel-liska-privedl-ostatni-do-rozpaku-kdyz-vystavil-na-odiv-svoje-potni-kolace "Pavel Liška":http://www.extra.cz/tema/pavel-liska (42) už není na deprese z rozvodu s "Kristýnou Liška Bokovou":http://www.extra.cz/tema/kristyna-liska-bokova (bože, snad si to idiotské jméno nenechala) sám.
28.03.2014 08:55 |

podobné články

VIDEO: Liška v Jerevanu balil holky a vyžebral si na chleba

 
Parťáci Jan Révai a Pavel Liška se svou motorkářskou výpravou dorazili do Arménie. Obdivovali krásu přírody, ale v hlavním městě pokukovali hlavně po místních slečnách. Další články k tématu: Révai o svém parťákovi Liškovi: Dva dny nechlastal a vypadá dobře VIDEO: Révai a Liška vyrazili na Kavkaz ruku v ruce, báli se medvědů Liška a Révai vyráží na motorkách na Kavkaz, mluvit chtějí gruzínsky VIDEO: Liška a Révai se společně ocitli v nebi
12.09.2013 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Jan Révai (100 článků)

To jsou melouny! A s tím si doma hraje Pavel Liška (43) denně!

 
Dávno tomu, co se Pavel Liška (43) trápil rozchodem s matkou svého syna Kristýnou Liška Bokovou (33). Z nočních tahů se svou kolegyní Bárou Polákovou (30) vznikl regulérní vztah a dnes si oblíbený svéráz českého filmu užívá ženských předností, na kterých příroda u Báry nešetřila.
12.09.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Už spolu nežijeme tři roky, oznámili Pavel Liška s Bárou Polákovou

 
Pavel Liška a Barbora Poláková promluvili ve velmi otevřeném rozhovoru poprvé o tom, že spolu již tři roky nežijí. Herecký pár má spolu dvě dcery. Shodli se na tom, že o rozpadu vztahu nechtějí psát na sociálních sítích, jak je to dnes u mnoha celebrit zvykem.
14.12.2016 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků)

Přípravy na bezpečnost při hokejovém šampionátu zabraly 300 dní

 
Na zajištění bezpečnosti při nadcházejícím hokejovém šampionátu v Česku se policie a další složky připravovaly 300 dní. Jejich zástupci, pořadatelé i hasiči tvrdí, že jsou dobře připraveni na zajištění veřejného pořádku i na mimořádné krizové situace, které mohou případně nastat.
30.04.2015 20:10 |

podobné články

Druhý zápas na hokejovém šampionátu se nevyvedl: Švédi Čechy vytrestali čtyřmi góly v řadě

 
Čeští hokejisté vstoupili do druhého zápasu na světovém hokejovém šampionátu se Švédy vstřelenou brankou. Následně se však vývoj zápasu otočil a svěřenci trenéra Kariho Jalonena se dostali pod silný tlak. Výsledek 3:5 není pro náš tým zrovna uspokojivý.
15.05.2022 22:40 |

podobné články

VIDEO: Liška a Révai se společně ocitli v nebi

 
Mototrip herců Pavla Lišky a Jana Révaie se chýlí ke konci. Výprava na Kavkaz trvala tři týdny a oba se v panenské přírodě někdy cítili jako v nebi. Další články k tématu: VIDEO: Liška v Jerevanu balil holky a vyžebral si na chleba Révai o svém parťákovi Liškovi: Dva dny nechlastal a vypadá dobře VIDEO: Révai a Liška vyrazili na Kavkaz ruku v ruce, báli se medvědů Liška a Révai vyráží na motorkách na Kavkaz, mluvit chtějí gruzínsky
14.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Jan Révai (100 článků)

Co to má znamenat? Vlasatý Pavel Liška se objímal a líbal s nádhernou Bárou Polákovou

 
Ti dva k sobě mají evidentně hodně blízko. Herec Pavel Liška se pravidelně objevuje na divadelních prknech v muzikálu Lucie vedle krásné kolegyně Barbory Polákové  (30) . Sice hraje nesmělého mladíka, který tam zpívá hit Panic, a ona femme fatale hlavního hrdiny, ale v zákulisí může být vše jinak.
24.03.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Herec Liška vypadá jako bezdomovec: Na tohle sbalil Polákovou?

 
Spíš než jako herec působí jako bezdomovec, který se oblékl někde v kontejneru. Pavel Liška (43) bere oblečení čistě jako funkční záležitost. Oblékne, co mu padne pod ruku. Hlavně že není nahý a není mu zima!
08.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků)

Liška má dceru s Polákovou. Porod byl horší, než herečka čekala

 
Barbora Poláková a Pavel Liška mají pádný důvod k oslavě – stali se šťastnými rodiči zdravé holčičky. Jak probíhal porod?
29.09.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Pavel Liška (44) a Bára Poláková (32): Zmatky se jménem dcery!

 
Zmatkař na obrazovce i v životě je Pavel Liška (44). Odnesla to i dcera Ronja (9 měsíců), kterou má s herečkou a zpěvačkou hitu Nafrněná Bárou Polákovou (32). Nejprve nevěděli, jak ji pojmenují, a pak se nemohla jmenovat Lišková po tátovi! Proč?
28.06.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků) , Barbora Lišková (60 článků)

Něžnosti Báry Polákové s kolegou! Prý je to láska! Co na to Liška?

 
Pavel Liška (46) by si možná měl lépe hlídat svou partnerku Báru Polákovou (34), s níž má dvě malé dcery. Ta se totiž klidně vrhá do náručí jiného muže! Na tiskové konferenci před premiérou filmu Kvarteto se dlouze objímala s Jaroslavem Pleslem (43).
30.11.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Jaroslav Plesl (409 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Pavel Liška opouští rodinu! Na tři měsíce mizí do Střední Ameriky

 
Čtyři dny po Novém roce si herec Pavel Liška (46) zabalí bágl a na tři měsíce mizí do Jižní Ameriky. Doma tady nechá svou přítelkyni Báru Polákovou, dvouletou dceru Ronju a sedmiměsíční Riku.
14.12.2017 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Liška (289 článků) , Barbora Poláková (291 článků)

Monkey Business oslaví narozeniny s Bárou Polákovou

 
Funkeři Monkey Business chystají tradiční oslavu narozenin 26. května v pražských Žlutých lázních. Tentokrát si jako support pozvali i zpěvačku Barboru Polákovou s kapelou.
20.04.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Poláková (291 článků)

Žádné bubny ani řehtačky. Bude při hokejovém MS ticho?

 
Na hokejovém šampionátu se smí fandit pouze hlasivkami
04.04.2011 22:40 |

podobné články