Článek

Lilia Khousnoutdinova o projevu Karla Janečka na Slavících: Vážím si ho, že se nebojí

 
Partnerka matematika a podnikatele Karla Janečka (48) Lilia Khousnoutdinova (33) pořádala charitativní dražbu třetího dílu projektu s názvem Jsem žena, jsem kněžka. V projektu je spoluautorkou. Vydařený večer proběhl dva dny po vyhlašování ankety Český slavík 21, kde se Janeček v přímém přenosu rozhodl pronést svůj projev o očkování dětí. Lilia se nyní svěřila, co si o projevu svého muže myslí. Karel Janeček si stojí za tím, že "bylo potřeba udělat rozbušku."
24.11.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)
Podobné články

Extra Host Lilia Khousnoutdinova: Přítelkyně Janečka bojuje za domácí porody. Z Leichtové mám radost, říká

 
Jméno Lilia Khousnoutdinova (32) vešlo ve známost u široké veřejnosti tehdy, když se půvabná dáma stala ženou je miliardáře Karla Janečka (47). Lilia Khousnoutdinova má za sebou politologii i gender studia. V současné době se angažuje v charitativním projektu Jsem žena, jsem Evropa. Co Lilia dělá pro ženy? Jaké rituály zvládá? Co říká o domácích porodech a proč nemá problém s feminismem? Podívejte se ve videu na vyčerpávající rozhovor pro pořad Extra Host.
16.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)

Lilia Khousnoutdinová a Tamara Klusová ukázaly unikátní fotky: Jsou to bohyně

 
Lilia Khousnoutdinová (31) není pouze manželkou miliardáře Karla Janečka (46), ale sama se věnuje zajímavých pracovním aktivitám. Jednou z nich je i charitativní projekt Jsem žena #jsembohyne. Kalendář podpořily také herečka Vanda Hybnerová (51) a moderátorka Emma Smetana (31). Co nám Lilia sdělila na večírku?
23.11.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (218 článků) , Emma Smetana (591 článků)

Lilia Khousnoutdinová pro eXtra: Tohle mě od Karla zaručeně vždy potěší

 
Partnerka milardáře Karla Janečka (47), vystudovaná politoložka, dula a kněžka Lilia Khousnoutdinová, oslavila třiatřicáté narozeniny. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jaký dárek jí udělal největší radost, čím ji dokáže i její Karel udělat tu největší radost, ale také prozradila, jaké předsevzetí si do dalšího roku dala.
25.06.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)

Lilia Khousnoutdinova o Českém slavíkovi: V sošce je nenápadný matematický kód

 
Vystudovaná politoložka z Oxfordu, publicistka, dula a designérka Lilia Khousnoutdinova (33), jež je partnerkou miliardáře Karla Janečka (48), se také podílela na vytvoření nové sošky slavíka pro vítěze hudební ankety Český slavík 21. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o tvorbě sošky, jejíž finální podoba byla pro samotného Karla až překvapením, a je s ním blízce skrze určité detaily spjatá. Také prozradila, jak zvládá skloubit práci s rolí maminky, promluvila o svých hrdinkách, které jsou jí vzorem, a zavzpomínala na svou minulost, kdy mířila zejména za úspěchy, aniž by prožívala přítomné okamžiky naplno.
22.09.2021 14:10 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova o koronaviru: Karanténa nám s Karlem prospěla, vyříkali jsme si křivdy

 
Lilia Khousnoutdinova (31) a Karel Janeček (46) pomáhají během koronavirové krize těm, kteří jsou v největší nouzi. Jejich sbírka pro domovy seniorů vyvolala ohlas napříč Českem. Známá dvojice má ale díky vládním opatřením i víc času na sebe. Nejenom o charitě a životě v karanténě Khousnoutdinova promluvila pro eXtra.cz.
10.04.2020 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)

První dojemné chvilky po porodu: Lilia Khousnoutdinova ukázala, jak ji zvěčnili s dětmi

 
Lilia Khousnoutdinova (31) je dvojnásobnou maminkou. Z karantény vzpomíná na dojemné okamžiky, které prožívala po obou porodech. Partnerka Karla Janečka (46) dokonce ukázala malby, na kterých jsou nejdůležitější chvíle jejího života zvěčněné.
21.04.2020 19:50 |

podobné články

Po karanténě jí to sluší: Lilia Khousnoutdinová si užila druhé líbánky s miliardářem a zahájila nový projekt

 
Partnerka miliardáře Karla Janečka  (46) je původním vzděláním historička. Lilia Khousnoutdinová se ke svým kořenům vrátila v novém projektu Jsem žena, jsem Evropa, který volně navazuje na předchozí s názvem Jsem žena, jsem bohyně. Vzdává v něm hold dámám, které byly sice významné pro dějiny našeho kontinentu, ale jsou spíš méně známé.
19.05.2020 13:00 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova: Mám radost, že Češi nejsou národem pesimistů

 
Partnerka miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová (32) učí Čechy žít šťastně. Zakladatelka nadačního fondu Šťastné Česko se na středeční konferenci ve Valdštejnském paláci rozpovídala mimo jiné o její lásce k Bhútánu. Tam totiž vznikl její nápad na založení organizace, která si klade za cíl zvýšit úroveň štěstí v České republice.
25.06.2020 15:45 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova navzdory koroně vyrazila do Francie: Relax na venkově a hrátky ve vlnách

 
Lilia Khousnoutdinova (31) se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice a pro spoustu žen je vzorem. Veškerou svoji energii dává partnerka Karla Janečka (47) do rodiny a práce, ale vždy se snaží najít si alespoň chvíli času pro sebe. Navzdory současné špatné situaci ohledně koronaviru vyrazila se skupinkou jí blízkých žen do Francie.
20.09.2020 12:20 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova si užívá s Olgou Lounovou v Egyptě: Janečkově krásce už se zakulacuje bříško

 
Ceremoniářka Lilia Khousnoutdinová (32), přítelkyně podnikatele Karla Janečka (47), odjela od starostí v Česku a užívá si v Egyptě se svou kamarádkou Olgou Lounovou (39). Oběma ženám to na snímcích neskutečně sluší. Na Lilii už je dokonce vidět i těhotenství.
01.01.2021 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (413 článků)

Lilia Khousnoutdinova vydala novou knihu o rituálech. Prozradila, proč jsou důležité

 
Krásná publicistka a partnerka miliardáře Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinova (33) vydala novou knihu s názvem Novodobé ženské rituály. Na nedávnou autogramiádu, která se konala v Art n Coffee, dorazil i Janeček, který sice přišel neohlášeně, ale zato vyzbrojen krásnou kyticí.
03.11.2021 09:55 |

podobné články

Babyboom v roce 2020 pokračuje. Krásná snoubenka miliardáře Karla Janečka je těhotná

 
Krásná snoubenka miliardáře Karla Janečka  (47) je těhotná. Lilia Khousnoutdinová (32) přiznala exkluzivně Super.cz, že čeká miminko. "Ano, jsem těhotná," řekla Super.cz Lilia. Pár má již dvouletou dceru Isabelu.
28.12.2020 13:35 |

podobné články

Snoubenka miliardáře Karla Janečka ukázala bříško v bikinách: Těhotná Lilia přivítala nový rok v Egyptě se známou zpěvačkou

 
Teprve před pár dny snoubenka milaiardáře Karla Janečka  (47) potvrdila, že se se s partnerem těší na druhého společného potomka. "Ano, jsem těhotná," potvrdila Super.cz. Lilia Khousnoutdinová (32), která už je v pátém měsíci.
02.01.2021 12:20 |

podobné články

Lilia miliardáře Karla Janečka oslavila 33 let: Pompézní narozeniny, hromada květin i dobrý skutek

 
Měsíc po porodu oslavila půvabná partnerka Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinová své třiatřicáté narozeniny, a to v zahradě na Malé Straně. Oblékla dechberoucí vyšívané bílé šaty a k narozeninám si věnovala i nadační fond Propolis 33. Na oslavě nechyběla ani spousta známých tváří včetně zpěvačky Olgy Lounové nebo Taťány Gregor Brzobohaté.
23.06.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (413 článků)

Nejpůvabnější těhulka Lilia Khousnoutdinová: Tenhle poklad si doma střeží Karel Janeček

 
Půvabná Lilia Khousnoutdinová (32) a její partner Karel Janeček (47) se již brzy dočkají druhého potomka. Už v minulosti Lilia prozradila, že čeká chlapečka, a pokud by platilo pravidlo, že když čeká maminka chlapečka, přidává jí to na kráse, pak u Lilie to platí dvojnásob. S Karlem nafotili společné snímky, které jsou jako z katalogu na štěstí a lásku.
27.04.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)

Krásná partnerka miliardáře Janečka rodila doma: Lilia ukázala intimní snímky z porodu

 
Krásná Lilia Khousnoutdinová  (32) porodila před pár dny v domácím prostředí syna Karla. Porod proběhl za přítomnosti asistentky, ona i miminko jsou naštěstí v naprostém pořádku. Nyní Lilia překvapila snímky z porodu.
26.05.2021 13:05 |

podobné články

Druhá žena miliardáře Janečka Lilia: 14 dní po porodu vyskočila z letadla!

 
Většina žen se těsně po porodu a v náročném období šestinedělí raději šetří. Ovšem „kněžka" Lilia Khousnoutdinová (30), jedna z žen miliardáře Karla Janečka (44), je očividně výjimkou. Sotva přivedla na svět dceru, vrhla se na nebezpečný sport! Stejný, jaký miluje i otec jejího dítěte.
18.06.2018 10:55 |

podobné články

Lilia chce prchnout od Janečka? Dávám tomu sedm let, šokuje kněžka

 
Jejich vztah byl vždy plný zvláštností. Nyní to ale vypadá, že si kněžka Lilia Khousnoutdinova (31) sice miliardáře Karla Janečka (46) omotala kolem prstu, ale sama je plna pochybností o jejich vztahu. Budoucnost vidí každý jinak, co se děje?
30.03.2020 12:15 |

podobné články

Kněžka miliardáře Janečka Lilia porodila! Syn se narodil mezi dveřmi

 
Matematik a miliardář Karel Janeček (47) a jeho partnerka, kněžka Lilia Khousnoutdinova (32) se dočkali společného druhého dítěte. Lilia má z předchozího manželství syna Lea a s Karlem již dceru Isabelu (2). Rodila doma již před týdnem a nyní prozradila detaily.
21.05.2021 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (435 článků)