Článek

Lilia Khousnoutdinova o charitě: S Olgou Lounovou vybavily porodnici v Keni

 
Manželka Karla Janečka Lilia Khnousnoutdinova (35) nedávno podstoupila charitativní jízdu rallye v Keni, kterou absolvovala se zpěvačkou Olgou Lounovou (42). Zážitek to pro ni ale nebyl úplně příjemný. Cesta byla prý dost nebezpečná a obě maminky zažily i havárii. Lilia v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že znovu by do jízdy nešla, ale podle jejích slov to splnilo všechny cíle a účel.
06.03.2024 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (451 článků)
Podobné články

Lilia Khousnoutdinova si užívá s Olgou Lounovou v Egyptě: Janečkově krásce už se zakulacuje bříško

 
Ceremoniářka Lilia Khousnoutdinová (32), přítelkyně podnikatele Karla Janečka (47), odjela od starostí v Česku a užívá si v Egyptě se svou kamarádkou Olgou Lounovou (39). Oběma ženám to na snímcích neskutečně sluší. Na Lilii už je dokonce vidět i těhotenství.
01.01.2021 19:26 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (451 článků)

Extra Host Lilia Khousnoutdinova: Přítelkyně Janečka bojuje za domácí porody. Z Leichtové mám radost, říká

 
Jméno Lilia Khousnoutdinova (32) vešlo ve známost u široké veřejnosti tehdy, když se půvabná dáma stala ženou je miliardáře Karla Janečka (47). Lilia Khousnoutdinova má za sebou politologii i gender studia. V současné době se angažuje v charitativním projektu Jsem žena, jsem Evropa. Co Lilia dělá pro ženy? Jaké rituály zvládá? Co říká o domácích porodech a proč nemá problém s feminismem? Podívejte se ve videu na vyčerpávající rozhovor pro pořad Extra Host.
16.08.2020 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (509 článků)

Lilia Khousnoutdinova o koronaviru: Karanténa nám s Karlem prospěla, vyříkali jsme si křivdy

 
Lilia Khousnoutdinova (31) a Karel Janeček (46) pomáhají během koronavirové krize těm, kteří jsou v největší nouzi. Jejich sbírka pro domovy seniorů vyvolala ohlas napříč Českem. Známá dvojice má ale díky vládním opatřením i víc času na sebe. Nejenom o charitě a životě v karanténě Khousnoutdinova promluvila pro eXtra.cz.
10.04.2020 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (509 článků)

Lilia Khousnoutdinová a Tamara Klusová ukázaly unikátní fotky: Jsou to bohyně

 
Lilia Khousnoutdinová (31) není pouze manželkou miliardáře Karla Janečka (46), ale sama se věnuje zajímavých pracovním aktivitám. Jednou z nich je i charitativní projekt Jsem žena #jsembohyne. Kalendář podpořily také herečka Vanda Hybnerová (51) a moderátorka Emma Smetana (31). Co nám Lilia sdělila na večírku?
23.11.2019 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Hybnerová (233 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Nejpůvabnější těhulka Lilia Khousnoutdinová: Tenhle poklad si doma střeží Karel Janeček

 
Půvabná Lilia Khousnoutdinová (32) a její partner Karel Janeček (47) se již brzy dočkají druhého potomka. Už v minulosti Lilia prozradila, že čeká chlapečka, a pokud by platilo pravidlo, že když čeká maminka chlapečka, přidává jí to na kráse, pak u Lilie to platí dvojnásob. S Karlem nafotili společné snímky, které jsou jako z katalogu na štěstí a lásku.
27.04.2021 06:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (509 článků)

Lilia Khousnoutdinova o projevu Karla Janečka na Slavících: Vážím si ho, že se nebojí

 
Partnerka matematika a podnikatele Karla Janečka (48) Lilia Khousnoutdinova (33) pořádala charitativní dražbu třetího dílu projektu s názvem Jsem žena, jsem kněžka. V projektu je spoluautorkou. Vydařený večer proběhl dva dny po vyhlašování ankety Český slavík 21, kde se Janeček v přímém přenosu rozhodl pronést svůj projev o očkování dětí. Lilia se nyní svěřila, co si o projevu svého muže myslí. Karel Janeček si stojí za tím, že "bylo potřeba udělat rozbušku."
24.11.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (509 článků)

Lilia Khousnoutdinova v Ženách v zenu: Nenávistné útoky na internetu, lež a výhrůžky smrtí jejím dětem

 
Historička a publicistka Lilia Khousnoutdinova (33) se účastní mnoha krásných projektů, které mají nějaké vyšší poslání. Jedním z nich byl i podcast, který se stal základem pro vznik knihy Ženy v zenu. Rozhovory, jež jsou v díle uveřejněny, se zaměřují na veřejně známé ženy a jejich "návod", jak se vyrovnat s haty na sociálních sítích. Lilia v rozhovoru pro eXtra.cz mimo jiné prozradila, jak se sama vyrovnává s nenávistnými komentáři a které z nich jí dokázaly pořádně hnout žlučí.
08.05.2022 05:10 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova zářila s hady kolem krku: Jeden má nevyčíslitelnou hodnotu

 
Lilia Khousnoutdinova (34) se během mateřství stíhá věnovat i své práci a zejména nadačnímu fondu Propolis33, který je hlavním partnerem filmu Světlonoc, jenž se manželky Karla Janečka velmi emotivně dotkl. Lilia redakci eXtra.cz prozradila, jaká hluboká myšlenka ji na snímku zaujala, a zároveň slovy nechala nahlédnout i do osobního života. Svěřila se nám s tipem pro fungování manželství a promluvila o nevyčíslitelném klenotu, který vynesla na slavnostní premiéru.
21.10.2022 05:10 |

podobné články

Daniel Landa: Tajné rande s Olgou Lounovou

 
Daniel Landa (41) se potkal na romantickém místě u táboráku s Olgou Lounovou (29). Co má ženatý zpěvák společného se zadanou zpěvačkou, která je spojována s Xindlem X (31)?
02.11.2010 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (648 článků) , Olga Lounová (451 článků)

Krásná Lilia se vypravila podpořit kamarádku Olgu Lounovou na Dakar. Přinese jí štěstí ve hře?

 
Olga Lounová (40) se dočkala velké psychické podpory. Do Saúdské Arábie, kde aktuálně se svým parťákem Martinem Čábelou doslova válčí s nepřízní osudu v Rallye Dakar, přiletěla její velká kamarádka Lilia Khousnoutdinova (33). Přivezla jí tolik potřebné štěstí? 
08.01.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Olga Lounová (451 článků)

Pomáhá celá rodina: Podívejte se, jak Lilia Khousnoutdinova podpořila záchranáře

 
Takhle to má vypadat! Karel Janeček (46) už do boje s koronavirem vyrazil přes svůj nadační fond, pozadu ale nezůstává ani Lilia Khousnoutdinova (31). Životní láska miliardáře a filantropa se zapojila do pomoci záchranářům, kteří mají kvůli postupující nákaze práce nad hlavu.
27.03.2020 21:06 |

podobné články

Osobnosti: Karel Janeček (509 článků)

První dojemné chvilky po porodu: Lilia Khousnoutdinova ukázala, jak ji zvěčnili s dětmi

 
Lilia Khousnoutdinova (31) je dvojnásobnou maminkou. Z karantény vzpomíná na dojemné okamžiky, které prožívala po obou porodech. Partnerka Karla Janečka (46) dokonce ukázala malby, na kterých jsou nejdůležitější chvíle jejího života zvěčněné.
21.04.2020 19:50 |

podobné články

Po karanténě jí to sluší: Lilia Khousnoutdinová si užila druhé líbánky s miliardářem a zahájila nový projekt

 
Partnerka miliardáře Karla Janečka  (46) je původním vzděláním historička. Lilia Khousnoutdinová se ke svým kořenům vrátila v novém projektu Jsem žena, jsem Evropa, který volně navazuje na předchozí s názvem Jsem žena, jsem bohyně. Vzdává v něm hold dámám, které byly sice významné pro dějiny našeho kontinentu, ale jsou spíš méně známé.
19.05.2020 13:00 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova: Mám radost, že Češi nejsou národem pesimistů

 
Partnerka miliardáře Karla Janečka Lilia Khousnoutdinová (32) učí Čechy žít šťastně. Zakladatelka nadačního fondu Šťastné Česko se na středeční konferenci ve Valdštejnském paláci rozpovídala mimo jiné o její lásce k Bhútánu. Tam totiž vznikl její nápad na založení organizace, která si klade za cíl zvýšit úroveň štěstí v České republice.
25.06.2020 15:45 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova se na okamžik převtělila v prodavačku: Dámy získaly 730 000 korun

 
Charitativní Be Charity bazar Barbary Nesvadbové (45) se opět skvěle vydařil. Akci podpořila řada slavných žen. Patricie Pagáčová, Lilia Khousnoutdinova či Olga Lounová se proměnily v prodavačky a podařilo se jim vybrat 730 000 korun. Mezi nejvzácnější hosty patřila také okouzlující Dagmar Havlová (67).
25.08.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Havlová (1511 článků) , Olga Lounová (451 článků) , Olga Havlová (158 článků)

Bohyně na Krétě! Okouzlující Lilia Khousnoutdinova si užila dovolenou s Janečkem a dětmi

 
Lilia Khousnoutdinova (32) si společně s partnerem Karlem Janečkem (46) a dětmi užívala krásy řeckého ostrova Kréta. Vystudovaná politoložka, která se v současné době věnuje také charitativním projektům, redakci poskytla nádherné fotky a popsala, jak dovolená na čarokrásném ostrově probíhala.
10.09.2020 18:35 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova navzdory koroně vyrazila do Francie: Relax na venkově a hrátky ve vlnách

 
Lilia Khousnoutdinova (31) se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice a pro spoustu žen je vzorem. Veškerou svoji energii dává partnerka Karla Janečka (47) do rodiny a práce, ale vždy se snaží najít si alespoň chvíli času pro sebe. Navzdory současné špatné situaci ohledně koronaviru vyrazila se skupinkou jí blízkých žen do Francie.
20.09.2020 12:20 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinova o koronaviru v Česku: Přijde mi zvláštní ta obrovská pozornost a strach

 
Lilia Khousnoutdinova (31) je politoložka, ale především také žena a matka, která se dlouhodobě zabývá rovnoprávností mužů a žen a také je zastánkyní sexuálních a reproduktivních práv. Navzdory pandemii koronaviru vyrazila se svými blízkými ženami do Francie po stopách Máří Magdalény a pro eXtra.cz se exkluzivně vyjádřila, co si myslí o hysterii ohledně covidu-19.
21.09.2020 15:55 |

podobné články

Lilia Khousnoutdinová v těhotenství jen září: Ukázala bříško a partie si zakrývala pouze květinami

 
Designérka a publicistka Lilia Khousnoutdinová (32) čeká se svým partnerem miliardářem Karlem Janečkem (47) další dítě. Na Instagram přidala, kromě svých pracovních projektů, právě i video z onoho focení, které jen potvrdilo, že jí těhotenství moc sluší.
20.03.2021 06:30 |

podobné články