Článek

Lifestyle s Jiřím Ovčáčkem, nebo další křišťalová noc?

 
Hledáte nové originální recepty? Zajímavé tipy, kam si udělat o víkendu výlet? Prodáváte nebo naopak sháníte nějaké zánovní zboží? Případně byste se chtěli s někým seznámit? Pak máte štěstí, protože už týden v České republice funguje zbrusu nový a stále populárnější lifestylový blog, kde všechny tyhle věci najdete na jednom místě. Kde? Na sociálních sítích hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Podobné články

Křišťálová lupa jde do finále! Kate Zemanová nám hlas nepošle, ale co vy? A co Adolf Hitler? A co pornobranže?

 
Hlasování v prestižní anketě "Křišťálová lupa":http://kristalova.lupa.cz/hlasovani/ jde do finále. Uživatelé českého internetu mají posledních pět dnů, aby hlasovali.
22.10.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (696 článků)

Český rozhlas hlásí rekordní počet nominací v anketě Křišťálová Lupa

 
Šest nominací v anketě Křišťálová Lupa získaly tři projekty Českého rozhlasu. Zpravodajský server iROZHLAS.cz, Ježíškova vnoučata a Projekt 68' hlásí po dvou nominacích v pěti kategoriích ankety Křišťálová Lupa 2018 – Cena českého Internetu. Hlasovat pro jednotlivé projekty lze do 1. listopadu, slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční 22. listopadu.
04.10.2018 22:20 |

podobné články

Listopadová Křišťálová noc: Zabíjení, ničení, zatýkání a začátek Hitlerova konečného řešení

 
Křišťálová noc, jak byla označována noc z devátého na desátého listopadu roku 1938 se dá považovat za začátek Hitlerova takzvaného konečného řešení, při kterém chtěl vyhladit židovské obyvatelstvo. Během jediné hrůzné noci dpšlo k židovskému pogromu, při kterém bylo zatčeno na třicet tisíc lidí, kteří pak byli přemístěni do koncentračních táborů.
09.11.2017 17:55 |

podobné články

Sharp Aquos Wireless Lifestyle: Přenosný televizor bez kabelů

 
HD televizory jsou sice tenké, ale přenášet je není žádná slast. Japonský výrobce elektroniky Sharp představil svou vizionářskou novinku v oblasti televizí. Aquos Wireless Lifestyle je ojedinělá řada televizorů, která se obejde bez jakýchkoliv kabelů nebo drátů. Samozřejmě mimo napájecího. Přenášet takový televizor lze přitom snadno díky poutku.
17.09.2011 00:15 |

podobné články

Stříbrná slavice Vondráčková: Mazlila se s ovčáčkem!

 
Štěněti německého ovčáka, pojmenovaném po mluvčím Miloše Zemana Jiřím Ovčáčkovi, neodolala stříbrná slavice Lucie Vondráčková (35). Ještě než předvedla své umění pódiu, v zákulisí se s roztomilým ovčáčkem pomazlila.
30.11.2015 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1554 článků) , Jiří Zeman (1180 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Křišťálová lupa 2009: Dejte hlas Blesk.cz

 
Nejrychlejší zpravodajské médium Blesk.cz se letos poprvé uchází o získání titulu nejlepší internetové noviny v Česku. Líbí se vám na stránkách Blesk.cz, pošlete nám váš hlas a společně získáme cenu Kříšťálová lupa 2009.
24.08.2009 16:35 |

podobné články

Křišťálová Lupa: tn.cz má 4. místo. Děkujeme!

 
Projektem roku ankety Křišťálová Lupa se stal server OnTheRoad.to. Radovat se může i tn.cz
26.11.2009 22:15 |

podobné články

Gigantická křišťálová koule za milióny je k vidění v Praze

 
Největší výstava vzácných minerálů v Praze nabízí opravdové skvosty - od obřích ametystových a achátových kamenů až po fosilie a dekorační předměty. Největším lákadlem pro návštěvníky je však tunová křišťálová koule z Brazílie. Zájemce si ji může koupit za 7,7 miliónu korun.
13.04.2013 09:45 |

podobné články

Česká spořitelna je generálním partnerem ankety Křišťálová Lupa 2014

 
Česká spořitelna nově podpoří devátý ročník ankety Křišťálová Lupa 2014 – Cena českého Internetu, kterou pořádá server Lupa.cz. S anketou nás spojuje podpora inovativních i jiných zajímavých projektů v on-line prostředí.
22.07.2014 18:10 |

podobné články

Nejvíce karikatur si vysloužili Zeman s Ovčáčkem, za alkohol i vulgarismy

 
V rámci soutěže o nejlepší kreslený vtip, kterou pořádá každoročně Nadace Open Fund Society Praha, zvítězili v počtu námětů karikatur prezident Miloš Zeman a jeho tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Hned za nimi vyprovokoval ke kresleným vtipům umělce nejvíc ministr financí Andrej Babiš (ANO). Zeman s Ovčáčkem vyhráli neoficiální soutěžení už podruhé.
04.10.2015 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15841 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Poslední dubnová noc patří tradičně pálení čarodějnic

 
VIDEO. Milovníci tradiční jarní zábavy stráví dnešní noc pod širým nebem s vatrami a čarodějnickým rejem. Na noc známou jako jako filipojakubská, Valpuržina noc nebo noc Beltine pořadatelé chystají na mnoha místech Česka hudební program, soutěže a hry pro děti i dospělé. Vrcholem akcí budou ohně, v nichž se budou symbolicky upalovat čarodějnice.
30.04.2012 10:30 |

podobné články

Gajdůšková: Noc nekřišťálová neboli Historia magistra vitae

 
Připomínáme si v těchto dnech jednu tragickou událost, která se týkala i části našeho území. Devátého listopadu 1938 nacisté zinscenovali v celém Německu, včetně toho, čemu říkali Sudetenlad, násilný útok na židovské spoluobčany. Noc prý křišťálová. Jako křišťál se opravdu rozsypaly rozbité výlohy. Původně „oslavné“ nacistické označení v nás dnes vzbuzuje hrůzu – právem.
09.11.2013 16:01 |

podobné články

Ovčáček zkrotnul, Mynář si ho podal. Pražská kavárna ale nemá vyhráno

 
Co komentář, to sarkasmus nebo ironie, co tweet, to břitká kritika. Před mluvčím prezidenta Miloše Zemana Jiřím Ovčáčkem nebyl nikdo v bezpečí. Obzvlášť spadeno měl na tzv. Pražskou kavárnu, Českou televizi a na kritiky pana prezidenta. V posledních hodinách ale Ovčáčkův účet na Twitteru „vyměknul“ a teď už je jasné proč. Jako vyšší státní úředník nižšímu mu domluvil hradní kancléř Vratislav Mynář, který to pak řekl serveru Aktuálně.cz. Tady ani nebylo na překážku, že se mu stále nepodařilo získat bezpečnostní prověrku.
30.11.2016 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1180 článků) , Miloš Zeman (22562 článků) , Vratislav Mynář (974 článků)

VIDEO Autor písně „Ruskej šváb“: Snad se na mě nebude pan prezident zlobit, když odtajním...

 
Hudebník Quido MC si nedá pokoj. Vymyslel novou písničku, se kterou se strefuje do prezidenta republiky Miloše Zemana. Tentokrát si vzal na mušku prezidentovo panictví. Při troše pátrání bychom mohli tento Zemanův zážitek spojit i s Václavem Klausem nebo Jiřím Ovčáčkem, doplňuje v nadsázce hudebník.
30.01.2017 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9403 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Drahoš si ze ztráty na Zemana moc nedělá. Řekl, čím chce prezidenta porazit

 
Bývalý šéf Akademie věd Jiří Drahoš je ve druhém kole vyzyvatel stávajícího prezidenta Miloše Zemana. Na tiskové konferenci po sečtení většiny hlasů promluvil o tom, nakolik je reálná debata s hradním mluvčím Jiřím Ovčáčkem. Nebo o tom, jak plánuje před 2. kolem výjezdy do regionů. Zříct se svého spolupracovníka s problematickou minulostí se ale odmítl.
13.01.2018 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (22562 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků)

U Jílkové se řešily dávky. Padla tvrdá slova kolem Romů z úst Jiřího Ovčáčka

 
Zhoršuje prezident Zeman etnické napětí ve společnosti? Nebo se Romové stali obětí dezinformační kampaně, jak prohlásil Hrad? Moderátorka Michaela Jílková ve svém pořadu na České televizi diskutovala o výrocích prezidenta na adresu Romů s prezidentským mluvčím Jiřím Ovčáčkem, první místopředsedkyní České pirátské strany a místopředsedkyní poslaneckého výboru pro sociální politiku Olgou Richterovou, poslancem ČSSD a náměstkem hejtmana Ústeckého kraje Jaroslavem Foldynou a vedoucím programu Kariérní a pracovní poradenství Člověka v tísni Danielem Hůlem. A jak to vypadalo? Nahlédněte.
18.10.2018 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Jílková (447 článků) , Jaroslav Foldyna (525 článků) , Jiří Zeman (1180 článků)

Už jste viděli fotku Felixe Slováčka v plavkách. Tak se podívejte na tohle. Jde o prezidenta Zemana

 
Saxofonista Felix Slováček, který se v poslední době objevuje po boku mladé milenky Lucie Gelemové, se stal terčem posměchu na internetu. A to kvůli fotce, kterou Gelemová umístila na sociální síť. Snímek se navíc dočkal i další verze, na níž je prezident Miloš Zeman se svým mluvčím Jiřím Ovčáčkem.
07.06.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Felix Slováček (1056 článků) , Miloš Zeman (22562 článků)

Bojím se nové Křišťálové noci v Německu, nyní proti Turkům. Do konce století přijde krize, která ohrozí lidstvo, řekl PL Martin Jan Stránský

 
ROZHOVOR Do konce tohoto století se pravděpodobně stane vážná ekologická nebo biologická krize, která ohrozí lidstvo, souhlasí se závěrem tisíců světových vědců vydavatel časopisu Přítomnost, neurolog Martin Jan Stránský. Připomíná různá ohniska napětí ve světě, ale i v našem blízkém sousedství. „Bojím se děsivého scénáře, ve kterém se bude opakovat Křišťálová noc, tentokrát proti Turkům.  Lidské sklony, lidská povaha jsou biologicky a evolučně neměnné, zvlášť když májí silné kořeny, jako mají ty německé,“ prohlásil lékař v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. A naprosto otevřeně a kriticky hodnotí politickou situaci v České republice. Je přesvědčen, že příštím českým prezidentem bude Jiří Drahoš.
13.12.2017 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Stránský (32 článků) , Jiří Drahoš (1121 článků) , Jiří Stránský (64 článků) , Martin Stránský (101 článků)

Düsseldorf – jedinečný lifestyle na Rýnu

 
Chcete se jen tak projít po břehu Rýny, zajít si do muzea, nebo si pochutnat na báječné kuchyni?
29.10.2009 05:55 |

podobné články