Článek

Lidské hyeny v Ostravě-Přívozu: Okradli muže (39) při epileptickém záchvatu

 
Lidské hyeny zneužily zdravotní indispozice muže (39), kterého na autobusové a tramvajové zastávce v ostravské čtvrti Přívoz postihl epileptický záchvat.
01.08.2020 05:20 |

podobné články

Podobné články

Lékařka pomáhala muži při epileptickém záchvatu, příbuzní ji napadli

 
Přijela zachránit lidský život, odměnou jí byly nadávky a napadení. Lékařku ze sanitky napadli v Kroměříži příbuzní muže, kterému pomáhala při epileptickém záchvatu. Rodina však tvrdí něco jiného.
05.06.2016 20:55 |

podobné články

Vojta (12) neváhal a zachránil život: Viděl muže v epileptickém záchvatu, volal záchranku

 
Chodí teprve na základní školu. Když se ale ocitl v krizové situaci, zachoval se líp než mnozí dospělí. Vojtěch Horňák (12) z Hroznové Lhoty včasným zavoláním záchranky možná zachránil život muži středního věku, který se zmítal na chodníku v epileptickém záchvatu. Podle záchranářů může být tento záchvat někdy i smrtelný.
12.12.2018 11:50 |

podobné články

Gondík rok po epileptickém záchvatu: Chybí mu motorky, chce zpět řidičák!

 
Před rokem se probudil po epileptickém záchvatu v nemocnici. Okamžitě mu nařídili léčbu, zakázali alkohol a zároveň přišel jako každý s podobnými problémy o řidičský průkaz. Nyní se cítí silný a chce se vrátit zpět na motorku...
22.04.2014 05:35 |

podobné články

Rok a měsíc od posledního záchvatu se nám Dalibor Gondík svěřil, jak se mu daří bojovat s epilepsií

 
Před víc jako rokem se Dalibor Gondík  (44) probudil po těžkém epileptickém záchvatu v dost zuboženém stavu v nemocnici. Oblíbený herec a moderátor pochopil, že boj s touto nemocí nezvládne řešit jen změnou životního stylu a začal užívat speciální medikamenty. Léčba podle všeho zabrala a Dalibor je od té doby bez obtíží.
31.05.2014 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (244 článků)

Lidské hyeny! Ve Varnsdorfu okradli postiženého!

 
Ve Varnsdorfu na Šluknovsku neznámý zloděj okradl obrnou postiženého mladíka, který na chodbě domu upadl do epileptického záchvatu. Když ležel na zemi a zmítal se v křečích, sebral mu klíče a vykradl byt.
27.10.2011 20:05 |

podobné články

Otřesné případy rabování během povodní: Zoufalí lidé žádají pro zlodějské hyeny vyšší tresty!

 
"Česko pod vodou a v dobách přírodní katastrofy":http://www.extra.cz/tema/povodne, to nejsou jen obavy z toho, aby vám povodeň nepoškodila dům, ale stoupá i strach z rabování. Po včerejším otřesném případu, "kdy v ústecké čtvrti Olšinky tři zloději okradli a zbili v zatopené hospodě vedoucího Ladislava Kratochvíla (58)":http://www.extra.cz/povodne-delaji-z-lidi-zrudy-zlodeji-rabovali-v-ustecke-nalevne-a-brutalne-zmlatili-hospodskeho-ktery-je-nacapal, pokračují lidské hyeny i nadále ve svém tažení.
06.06.2013 20:00 |

podobné články

Dva spratci okradli kamaráda: Počkali si až bude mít epileptický záchvat

 
Lidské hyeny se nachází už i mezi dětmi! Dva teprve čtrnáctiletí chlapci okradli svého kamaráda, když na něj přišel epileptický záchvat. Zavolali mu sanitku, ale než přijela vzali mu čtyřicet tisíc korun. A trest? Výchovné opatření!
03.12.2014 23:20 |

podobné články

Lidské hyeny: Rusové u letadla ukradli, co mohli!

 
Byl to opravdu hrozný pohled. Ještě kouřící zbytky rozbitého letadla, všude okolo rozházená nehybná těla pasažérů a věci, které jim patřily. I přes hrůznost tragédie ruský Smolensk od první minuty po pádu letadla přitahoval zvědavce a lidské hyeny, které chtěly zbohatnout na utrpení.
11.06.2010 05:20 |

podobné články

Milan Šarapatka: Novináři bez skrupulí, aneb lidské hyeny

 
Novináři Slonková a Kubík hrubě zneužili duševně nemocného člověka, aby získali další kompro na premiéra Babiše. Takovým jako jsou oni se mezi slušným lidem říká lidské hyeny.
15.11.2018 18:21 |

podobné články

Smích léčí, záchvat smíchu ale může vážně ublížit

 
Zatímco smích je lék na všechny lidské neduhy fyzické i psychické, záchvat smíchu může být nebezpečný. Podle vědců z Oxfordské univerzity totiž při záchvatu smíchu dochází k přílišnému napětí a u oslabených částí těla to může vyvolat závažné problémy. V nejhorším případě se vytvářejí praskliny na srdci, dochází k záchvatu astmatu či inkontinenci, zvláště u žen vyššího věku.
23.12.2013 09:42 |

podobné články

Muže skolil při procházce v lese epileptický záchvat: Vrtulník nedokázal přistát

 
Dramatický zásah si na své konto v neděli připsali hasiči v Brně. V těžko přístupném terénu lesa v Jundrově museli pomocí lan zavěsit nosítka s nemocným mužem pod vrtulník. Po epileptickém záchvatu potřeboval okamžitou pomoc.
12.07.2020 17:15 |

podobné články

Šestiletá holčička zachránila matce život, v Plzni dostala cenu

 
Šestiletá holčička si v pondělí v Plzni převzala ocenění udělované městem za mimořádné činy vykonané při záchraně lidského života a majetku. Nikolka Kodalíková dokázala zavolat na tísňovou linku a přivolala pomoc své matce, která zkolabovala při epileptickém záchvatu. Dívka komunikovala s dispečerkou záchranky, ta dítě naváděla k poskytnutí první pomoci. Také ona je mezi 15 oceněnými.
02.12.2013 17:20 |

podobné články

Dalibor Gondík má zdecimovaný obličej. Může za to vážné onemocnění

 
Není to ani měsíc, co se Super.cz Dalibor Gondík  (43) svěřil s radostným pocitem, že se ještě nikdy ve svém životě necítil zdravější a víc fit . Teď ale herce jeho tělo dost zásadním způsobem zradilo. Po epileptickém záchvatu upadl na ulici a pohmoždil si obličej.
29.03.2013 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (244 článků)

Patrik: Chtěl jsem zachránit mamku i mimčo

 
Nebýt duchapřítomnosti žáka třetí třídy, možná jsme v novinách četli o další rodinné tragédii. K té naštěstí nedošlo a Pačandovi se dnes těší z malého Martínka a usměvavé maminky. Když tenkrát dostala epileptický záchvat, byla právě sedm měsíců těhotná. Hrůzný pád na dlažbu kuchyně se neobešel bez krve a na blízku byly jen děti. Devítiletý školák ale nezpanikařil a zorganizoval pomoc při epileptickém záchvatu těhotné maminky.  
19.01.2012 09:55 |

podobné články

Dalibor Gondík dostal přísný zákaz: Nesmí za volant!

 
Hvězda nováckých Rad ptáka Loskutáka Dalibor Gondík  (43) zažívá se svou nemocí jen samé problémy. Po nedávném úrazu, kdy mu při epileptickém záchvatu pomohli jen náhodní kolemjdoucí, totiž přišel kvůli zákazu lékaře o řidičský průkaz. „Mám nasazenou medikamentózní léčbu a rok nesmím na silnici,“ vysvětlil Gondík.
30.03.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Dalibor Gondík (244 článků)

Vzpomínka na herečku (†21), která v sobotu opustila tento svět: Takhle kouzelná byla ve svých dětských rolích

 
Tragická zpráva o úmrtí herečky Skye McCole Bartusiak přišla v neděli jako rána z čistého nebe. Nikdo odchod tak mladého života nečekal a se ztrátou se nyní těžko vyrovnává především její rodina, která se domnívá, že ke smrti mohlo dojít v důsledku udušení při epileptickém záchvatu . Připomeňte si nyní s námi, jaké filmové role tato nadějná hollywoodská hvězda ztvárnila už jako malá holčička...
22.07.2014 14:00 |

podobné články

Marcelin partner zemřel po epileptickém záchvatu na čtyřkolce: Bez peněz hrozí, že mladá maminka skončí na ulici

 
S Pavlem prožila krásných devět let, před nedávnem se spolu nastěhovali do vlastního domečku, v březnu se jim narodil vytoužený syn. Pak přišla rána - Pavel dostal při vyjížďce na čtyřkolce epileptický záchvat a zemřel po vážné nehodě. Marcela s maličkým Vojtíškem teď řeší existenční problémy, bez živitele jí totiž nezbývá dost peněz na hypotéku...
30.10.2019 18:05 |

podobné články

Kluci (14) jako hyeny: Okradli epileptika o 40 000 Kč

 
Dva kluci (14) se zachovali jako hyeny. Když dostal jejich známý (21) epileptický záchvat, ještě než zavolali záchranku, ukradli mu v bytě 40 000 Kč!
03.12.2014 05:15 |

podobné články

Tyrani a hyeny z domova důchodců před soudem: Okradli seniorku o milion!

 
Hyeny z domova pro seniory Petruška v Šestajovicích stanuly včera před soudem, šéfka zařízení Petra Brožová (37) s expřítelem Jiřím Kunčarem (25) obírala klienty o důchody a úspory, Jaroslavu J. (84) dokonce sebrala milion! Dávali jim málo jídla, pomoc si museli přivolávat křikem a nedůstojne je přebalovali před ostatními...
21.01.2015 05:11 |

podobné články