Článek

Lidi naslouchají blbům, lituje končící Schwarzenberg. Nebát se, nekrást a nepos*at se, radí

 
Čestný předseda TOP 09 a bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg končí po třiceti letech v české politice, kandidovat nikam neplánuje, nastal podle jeho slov čas odebrat se do důchodu. V rozhovoru pro Právo prozradil, že vstupu do politiky rozhodně nelituje. Zhodnotil, co se mu v politice povedlo, a naopak nepodařilo, i to, jaké jsou jeho další plány. Co se týká letošních voleb, vsází na výhru koalice SPOLU, vládu je prý potřeba konečně poslat do „háje“.
15.08.2021 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4043 článků)
Podobné články

Nápady Jiřího Drahoše smrdí sírou a pekelným ohněm. Horáčkovy blafy, Topolánkova minulost. A nové vládě Jan Schneider doporučuje: Nebát se a nekrást

 
ROZHOVOR „Přestaňme volat po semknutosti a jednotě, rozmanitost k demokracii patří,“ říká bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS, spolupracovník Lidových novin a chartista Jan Schneider. Drahoš prý těžko může na Hrad přinést slušnost, když některé jeho výmysly smrdí sírou a ohněm pekelným umělé snahy o sjednocování všeho a všech. Pokud jde o priority nové české vlády, hlavním heslem by dle Schneidera mělo být „nebát se a nekrást“.
04.01.2018 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Drahoš (1199 článků)

Jiří Baťa: Schwarzenberg za pravdu se bijící

 
Pane Čestný předsedo TOP 09, Karle Schwarzenbergu, „Nebojme se a říkejme pravdu. Je to nesmírně osvobozující, vzhledem k nadcházejícím svátkům Vás ujišťuji, že Vám to přinese také velkou radost. Zůstanete-li v pravdě a nebojíte se, budete mít opravdu veselé Vánoce a šťastný nový rok. To vám ze srdce přeji!“ Slova jako z kazatelny, která hodně připomínají Masarykova slova: „Nebát se a nekrást“, i když tato slova se u nás, hlavně za posledních 27 let, změnilo na „Nebát se krást“!
11.01.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4043 článků)

Karel Vágner slavil 70 a říká: Hlavně se z toho nepos*at!

 
Autor hitu století Holky z naší školky Karel Vágner dnes slaví sedmdesátku. Jeho životní přítelkyně Hana Zagorová (65) ho pozvala na oběd a předala mu dárek – hodinky s vyrytým věnováním. Jde o Karlovo životní kredo: Hlavně se nepos*at! „Karel mě touhle větou vždycky uklidňoval,“ přiznala zpěvačka se smíchem.
22.03.2012 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Hana Zagorová (615 článků) , Karel Vágner (463 článků)

Velkou debatu v ČT provázely soustavné roztržky Okamury a Hermana. „Nebát se a nekrást,“ vykřikl Schwarzenberg, když šlo o bezpečnost země

 
O stavu demokracie hovořila desítka lídrů politických stran a hnutí v předvolební debatě ČT24. Moderátorkou večera byla Daniela Písařovicová.
16.10.2017 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Písařovicová (218 článků) , Daniel Herman (1130 článků)

Turci vydrželi nekrást jen jeden den, upozornil europoslanec David

 
Europoslanec Ivan David (SPD) zkritizoval spojence z NATO – Turecko. Upozornil, že Turci vydrželi nekrást suroviny Řecku jen jeden den. Poté varoval, že Turci mohou chystat další vojenskou akci v Sýrii.
02.08.2020 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2306 článků) , David David (1174 článků) , David David (879 článků)

Šebek (ODS): Vzpomínky na Davida Ratha

 
David Rath se rád ukazoval u portrétu T. G. Masaryka. Z jeho odkazu nepochopil nic. Nejen to známé „Nebát se a nekrást“, ale i to že, „Demokracie je systém pro lidi slušné a vzdělané.“
19.05.2012 16:15 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4617 článků)

Lidovec: Vyzývám všechny slušné lidi...

 
Kandidát do Evropského parlamentu za lidovce Šimon Heller na svůj blog umístil výzvu, která zve všechny slušné občany do politiky. Upozorňuje na nízký počet členů politických stran, které přesto mají obrovský vliv na sestavování kandidátek a tudíž na podobu politické kultury. Nabádá občany k aktivní účasti v politice a připomíná Masarykovo heslo „nebát se a nekrást“.
24.03.2014 11:00 |

podobné články

„Nepos*at se!“ přeje si Schwarzenberg v kauze „ruský jed“. Foldyna mluví o pitomcích, Okamura volá psychiatry. Zato od Pirátů...

 
ANKETA Psychopat, divadlo, vymyšlený příběh o vražedných agentech? Nejen to zaznělo v anketě mezi politiky o údajné hrozbě třem politikům ze strany Ruska. „Hlavně se nesmíme posrat,“ reagoval Karel Schwarzenberg.
04.05.2020 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4043 článků)

Nebát se milovat a nekrást ani na Žižkově

 
Je to těžké k neunesení, míní předčasně unavená generace třicátníků, která aktivně neprožila listopadový převrat, vyzobává až jeho trosky a zaujímá postoj - zatím ještě sarkastický, zoufalství už ale ťuká na dveře. To je myšlenkový půdorys Mafiánské opery Jana Jirků. Hraje se v pražském Paláci Akropolis.
12.03.2013 13:55 |

podobné články

Východočeský kandidát ODS: Na rozdíl od některých stran je ODS pořád čitelná

 
Řídí se heslem ,, Říkat nahlas svůj názor, nebát se a nekrást.“ V letech 2002-2008 působil jako senátor a již 15 let je v čele trutnovské radnice. Nyní přijal starosta Trutnova Ivan Adamec (ODS) výzvu kandidovat do Sněmovny. Co je ale jeho cílem a co považuje za své dosavadní největší úspěchy? Nejen s tím se svěřil našim stránkám.
04.10.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Adamec (22 článků)

Bělobrádek (KDU-ČSL): Ukrajina - nebát se a nekrást

 
Na Ukrajině stále leží stín bojů. Je však třeba přemýšlet i nad mírovou budoucností. Zejména nad tím, jak provést zásadní reformy, zatočit s ohromnou korupcí a nalézt vnitřní smír.
19.05.2015 12:41 |

podobné články

Jan Schneider: Cílem USA je vyvážet nestabilitu. Šílená propaganda, vymývaní mozků. Nenechat se manipulovat, nebát se a nekrást, jsou to ještě evropské hodnoty?

 
České ministerstvo vnitra zakládá speciální útvar, který se bude zabývat i propagandou. Bezpečnostní analytik, bývalý zpravodajec BIS a spolupracovník LN a České pozice Jan Schneider to pro ParlamentníListy.cz přirovnává k příběhu z oblíbeného českého románu, Saturnina. Američané podle jeho slov roztřískali některé země, jinými slovy tam „vyvezli nestabilitu“. Schneider komentuje také průjezd amerického konvoje přes Česko.
30.05.2016 11:20 |

podobné články

Šidlo (KSČM): Nebát se a nekrást – Plzeňáci si sami opravují silnice 2. a 3. třídy

 
„V roce 2015 jsme vlastními silami odfrézovali 17 260m2 asfaltového povrchu a recyklovali jsme 15 318 tun odfrézovaných asfaltových směsí. Byl to nejúspěšnější rok v historii, podařilo se nám opravit 507 km silnic a to je 11% z celkové délky svěřených komunikací,“ uvádí předseda Dopravní komise Rady Plzeňského kraje a poslanec PSP ČR Karel Šidlo za KSČM.
13.09.2016 13:35 |

podobné články

Seďa (ČSSD): Nebát se a nekrást

 
Motto prvního československého prezidenta jsem si vypůjčil, abych poukázal na současný stav morálky naší politiky. Pokud občané nebudou aktivní a nepřevezmou roli objektivního pozorovatele i aktivisty, pak naši společnost nikam pozitivně neposuneme.
18.01.2018 04:35 |

podobné články

Kauza kolem muže Witowské z ČT: Útok na Piráty. Zmíněna Čína. Ostré

 
Mezi pražskou radní Hanou Kordovou Marvanovou zvolenou za hnutí STAN, pražským zastupitelem a europoslancem Jiřím Pospíšilem (TOP 09) a ředitelem Dopravního podniku hlavního města Prahy se rozhořela slovní válka. Kordová Marvanová připomněla slova T. G. Masaryka o tom, že je třeba nebát se a nekrást, a Witowski okamžitě přešel do ostrého protiútoku. Pospíšil se Kordové Marvanové bleskově zastal a se svou troškou do mlýna přispěl i zastupitel a poslanec za hnutí ANO Patrik Nacher.
30.01.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2153 článků) , Jiří Pospíšil (2153 článků)

Proč se nebát bílých džín a jak je nosit

 
Také jste si všimli, že je kolem vás čím dál mně bílých džín? Stačí se na ulici rozhlédnout kolem sebe a odměnou vám bude výhled na světle modré, tmavě modré, černé a barevné džíny, mezi nimiž byste ty v andělsky čistém odstínu hledali asi jako jehlu v kupce sena. Co se to děje?! Skutečnost je taková, že se ženy bílých džín jednoduše bojí. Nic složitějšího za tím vážně hledat nemusíte. K bílým džínám se váže celá řada předsudků a mylných domněnek, že se vlastně ani není čemu divit, že se jim ženy vyhýbají co možná nejširším obloukem. Strach z bílých džín je zbytečný! Možná ani vy bílé džíny nenosíte, protože máte strach, že si je ušpiníte, že v nich nebudete vypadat dobře, nebo že na své okolí budete působit dojmem, že jste se snad zastavili v čase. A víte co? Je to hloupost! Bílých džín se rozhodně bát nemusíte, ba naopak byste se je měli naučit hrdě nosit. A co kdybychom si teď společně řekli, jak správně na to? Poradíme vám, jak nosit bílé džíny Jestliže nenosíte džíny v bílé barvě, pak je dobře, že právě teď čtete tento článek. My vám totiž poradíme, jak je správně nosit, aby to vypadali dobře a vy jste se cítili jednoduše šik. Bílá od hlavy až k patě Proč se omezovat pouze na bílé džíny, když můžete být v bílém od hlavy až k patě? Klidně to vezměte zodpovědně a oblečte si bílé spodní prádlo, bílý top, bílé džíny a klidně i bílé ponožky. Celý outfit podtrhněte bílými botami a buďte si jistí, že na ulici budete vidět. Rozbijte tu nevinnost O bílé barvě se často říká, že je to barva nevinnosti. A právě s tím vy můžete pracovat! Jak? Stačí, když si vezmete bílé džíny a k tomu něco hodně výrazného, klidně... Čtěte více Příspěvek Proč se nebát bílých džín a jak je nosit pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.10.2017 08:50 |

podobné články

Schwarzenberg: Během kampaně žiju jako mnich. Sex mi chybí každý den

 
Už jen pár dní zbývá do druhého kola volby prezidenta. Oba kandidáti musí absolvovat spoustu debat či výjezdů a mají plný program. Karel Schwarzenberg si postěžoval, že poslední dobou toho moc nestíhá. Musí si také odepřít tělesné rozkoše. Další články k tématu: Klaus se Zemanem podvádějí české voliče, zlobí se Schwarzenberg Benešovy dekrety jsou právně vyhaslé, ujišťoval Schwarzenberg Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga Schwarzenberg popletl dekrety, Zeman byl na štíru s řeckými důchody Turnovem otřásá petice pro knížete. Na Hrad ho tlačí lékaři i kazatel Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (4043 článků) , Karel Zeman (345 článků)

Klaus těm blbům nemusí nic vysvětlovat, píše blogger k milostem

 
Ústava prezidentovi nenařizuje, aby každému vysvětloval, komu udělil milost a proč. Na svém blogu na serveru idnes.cz to zmiňuje známý blogger Petr Paulczynski (ODS), který k tomu navíc dodává, že žádné vysvětlování k milostem neposkytoval ani Klausův předchůdce Václav Havel. I on přitom podle Paulczyňského udělil milosti, které bylo možné označit za pochybné.
23.02.2012 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6224 článků) , Václav Klaus (10667 článků) , Petr Václav (983 článků)