Článek

Lidé se jeli uklidnit ke Karvinskému moři

 
Vyhrocená situace kolem nařízení či nenařízení karantény Karvinska, která se děla o prodlouženém víkendu, přinesla mnoha obyvatelům tohoto regionu velký stres. Například rodina Wroblových z Karviné telefonovala na hygienu a vyptávala se, co mají dělat a jak se mají chovat.
07.07.2020 15:55 |

podobné články

Podobné články

Policie v Karviné má nové testery na drogy. Zaplatilo je město

 
Šek na 150 tisíc korun předá primátor Karviné Tomáš Hanzel karvinskému ředitelství Policie České republiky. Informovala o tom ve čtvrtek mluvčí radnice Šárka Swiderová.
13.01.2011 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hanzel (25 článků)

PRVNÍ FOTO Petra K. po zatčení: Děsivý úsměv a pak pláč u soudu!

 
Přesně ve 4.40 hodin ráno byl Petr K, obviněný z egyptské vraždy své ženy Moniky (†36) a dcery Klárky (†8), přivezen policejní eskortou ke karvinskému soudu. Sebevědomý s nagelovanými vlasy a ve své oblíbené péřovce předstoupil před soudkyni. Jednání trvalo přes tři hodiny. A výsledek? Vazba na Petra K. byla uvalena.
20.02.2014 05:50 |

podobné články

Vyhrožování smrtí na Babišově kandidátce. Toto se prý stalo v Karviné

 
Kandidát za hnutí ANO v Karviné Marian Nevrla údajně vyhrožoval smrtí svému kolegovi z kandidátky. Případem se podle zjištěných informací zabývala policie, která však věc nakonec předala karvinskému magistrátu. Nevrla, čerstvě zvolený zastupitel, následně rezignoval. Rezignaci potvrdila mluvčí magistrátu Šárka Swiderová.
16.10.2014 20:41 |

podobné články

Zastupitel ANO v Karviné měl vyhrožovat spolustraníkovi smrtí, rezignoval

 
Čerstvě zvolený zastupitel za ANO na karvinskou radnici Marian Nevrla složil funkci. Jeho rezignaci potvrdila mluvčí magistrátu Šárka Swiderová. Vyšetřovala ho policie kvůli podezření, že vyhrožoval smrtí svému kolegovi z kandidátky. Policie věc předala karvinskému magistrátu.
16.10.2014 20:55 |

podobné články

Proč jeli Kramní do Egypta? Důvodem byly peníze! Kolik poslední dovolená stála?

 
Proč jeli Kramní k moři právě do Egypta? Důvodem byly peníze! Chtěli levnou dovolenou a to egyptská Hurgháda splňovala.
16.09.2013 11:15 |

podobné články

Tři lidé ujížděli policistům: Jeli 180 km/h, v autě měli pervitin!

 
Zběsilá jízda ulicemi metropole! Auto, ve kterém jeli tři lidé, nezastavilo na policejní výzvy. Místo toho šofér šlápl na plyn a snažil se hlídce rychle zmizet. Brzy se ukázalo proč.
27.03.2018 12:15 |

podobné články

Čelní střet na Příbramsku nepřežili dva lidé: Další zachránili hasiči, co jeli náhodou kolem

 
U Milína na Příbramsku došlo k tragické nehodě! Nehodu tří aut nepřežili dva lidé, další jsou zraněni lehce. Kolem nehody jeli náhodou hasiči, povolaný vrtulník se ovšem vracel prázdný.
12.06.2020 14:45 |

podobné články

Lidé by si jeli koupit boty, není to žádoucí. Netolický vyjevil, co se mohlo stát

 
Zdali vláda může opětovně vyhlásit nouzový stav i bez souhlasu poslanců, se podle hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického (ČSSD) má nechat pouze na posouzení Ústavního soudu. „Prosím, nehrajme si všichni na Ústavní soud,“ vyzval občany v Interview ČT24. Překvapilo jej prý množství nepříliš radostných reakcí od občanů. Bez vyhlášení nouzového stavu po celé republice by však podle něho mohl vzniknout vážný problém. „Lidé by si jeli koupit boty, a to by například v těch maloobchodech způsobilo zácpy. Není to úplně žádoucí,“ upozornil před situací, která mohla nastat v Praze, kdyby se k žádosti hejtmanů nepřipojil pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti).
15.02.2021 19:50 |

podobné články

Závěry z policejního vyšetřování by mohly Břeclav uklidnit, myslí si Šimůnková

 
Podle vládní zmocněnkyně pro lidská práva Moniky Šimůnkové je důležité uklidnit situaci v Břeclavi, kde před měsícem došlo k napadení patnáctiletého chlapce. Je prý nešťastné, že se od začátku a bez ověření referovalo o Romech jako o pachatelích. Řekla to v rozhovoru pro server iDNES.cz.
15.05.2012 15:40 |

podobné články

Vodička: Politici by po volbách měli uklidnit emoce mezi lidmi

 
Politici by po volbách měli hlavně uklidnit emoce, které mezi občany zavládly v předvolební kampani. V projevu při oslavách výročí vzniku Československa to dnes řekl předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jaroslav Vodička. Zároveň varoval před narůstajícími sociálními problémy, zejména ve vyloučených lokalitách, a s tím spojeným nárůstem xenofobie a pochody neonacistů.
28.10.2013 13:40 |

podobné články

ZNÁTE HO? Kouč Sparty šel uklidnit fanoušky, tenhle GRÁZL po něm hodil dýmovnici

 
POMOZTE NAJÍT TOHOHLE VÝTRŽNÍKA!!! Sobotní zápas Sparty v Teplicích výrazně narušili neukáznění fanoušci pražského týmu. Vrcholem bylo, když šel lodivod Sparty Vítězslav Lavička uklidnit bouřící příznivce a jeden z nich po něm hodil dýmovnici. Jeho fotka je pod titulkem článku. Znáte ho? Napište nám na zpravy@nova.cz nebo volejte či pište SMS na 606 09 09 09.
04.05.2014 10:35 |

podobné články

Chystáte-li se na tetování, neklikejte: Mladíka nedokázala uklidnit ani partnerka

 
Tetování je bolestivá záležitost. Zájemci o kérku s tím obvykle tak nějak počítají a během procesu, kdy se jim do těla zarývá jehla, bolest se zatnutými zuby snášejí. Mladík na videu ji ale nevydržel, a tak byl vznik jeho ozdoby doprovázen křikem, jako by ho na nože brali... Ani partnerka, která ho držela za ruku, ho nedokázala uklidnit.
19.11.2019 18:50 |

podobné články

Jeli z noční, sjeli do potoka a otočili auto: Muž zemřel, tři dívky a žena jsou zraněné

 
Únava, nepozornost, nebo málo osvětlená silnice? Možná i všechny faktory dohromady mohly hrát hlavní roli při smrtelné dopravní nehodě ve Vsetíně. Čtyři lidé jeli z noční směny, když sjeli do potoka a obrátili auto na střechu. Jeden muž zemřel, dvě dívky a jednu ženu odvezla sanitka!
15.10.2013 11:45 |

podobné články

Kam byste jeli na dovolenou, kdybyste nebyli omezení penězi?

 
Dovolenou snů představuje pro Čechy cesta do Austrálie a na Nový Zéland. Taková byla nejčastější odpověď v průzkumu Vysoké školy ekonomické na dotaz "Kam byste jeli, kdyby pro vás peníze nebyly problém?".
12.05.2010 15:00 |

podobné články

Dánsko: Při autonehodě zahynuli čtyři Češi. Jeli rychle.

 
Poblíž hlavního města Dánska zahynulo při automobilové nehodě pět lidí, čtyři z nich jsou občané ČR, kteří pracují v Dánsku. Podle informací z místa tragédie se řítili po dálnici více než 150 km za hodinu. Navíc jeli v odstavném pruhu.
31.07.2010 11:20 |

podobné články

Do Dánska jeli kvůli lásce k fotbalu, domů se vrátí v rakvích

 
Odjeli do Dánska a doufali, že si na živobytí vydělají hraním fotbalu. Místo sportu ale skončili u řemeslnické práce. Za první vydělané peníze se jeli bavit, domů se už ale nikdy nevrátí.
02.08.2010 05:15 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ! Jeli v hořícím autě a nic netušili. Zachránili je policisté

 
Dva dospělé a dítě, kteří jeli v hořícím vozidle, aniž by si toho všimli, zachraňovali ve čtvrtek policisté v Orlové-Porubě. Informovala o tom karvinská policejní mluvčí Zlatuše Viačková.
03.12.2010 11:05 |

podobné články

PŘÍBĚHY stávkujících odborářů! Proč jeli na demonstraci?

 
Podívejte se na příběhy tří lidí, kteří na vlastní kůži pocítili stávku odborů. Martina, Pavel i Jana pracují v krnovské nemocnici. Stávkovali, protože nesouhlasí s tím, že jim vláda chce snížit platy. Bojovat ale jeli i za další.
08.12.2010 21:45 |

podobné články

Tři mladí Němci zemřeli, když jeli za sexem

 
Vážná dopravní nehoda s tragickými následky se stala ve středu kolem půl druhé ráno u Františkových Lázní, kde při střetu nákladního a osobního auta zahynuly tři osoby a jedna se těžce zranila. Jednalo se o mladíky z Německa, kteří jeli do Česka nejspíš za sexem.
26.01.2011 08:00 |

podobné články