Článek

Lidé čekali před Ikeou ve frontách již od sedmi ráno

 
Od pondělí mohou mít opět otevřeno obchodní centra s plochou nad 5000 metrů čtverečních. Řada lidí toho okamžitě využila a vyrazila na nákupy. Před prodejnou Ikea na pražském Černém Mostě v pondělí ráno dokonce dychtiví zákazníci vytvořili dlouhou frontu.
11.05.2020 09:30 |

podobné články

Podobné články

IKEA přilákala davy. Lidé čekali ve frontě na znovuotevření už v pět ráno

 
Ve Velké Británii se otevřely po dlouhých týdnech obchodní domy IKEA. Stejně jako v Česku, i v dalších zemích byly uzavřené kvůli pandemii nového koronaviru. A podobně jako před několika dny v Česku vzali lidé obchoďáky útokem, ve frontách stáli už kolem páté hodiny ráno. Švédský prodejce musí dodržovat přísná pravidla určená pro obchody, lidé dodržují odstupy a všude je dezinfekce.
02.06.2020 16:00 |

podobné články

Nový Harry Potter o půlnoci ovládl Česko: Fanoušci čekali ve frontách i hodiny

 
O půlnoci z pátku na sobotu se čeští fanoušci Harryho Pottera konečně dočkali osmého příběhu s názvem Harry Potter a Prokleté dítě, který navazuje na předchozích 7 románů spisovatelky J. K. Rowlingové. Někteří před největším knihkupectvím na Václavském náměstí v Praze čekali už od desáté hodiny večerní. Kouzelnický svět Harryho Pottera je neustále živý a ovládl všechny generace. Ve frontě stáli jak rodiče s dětmi, tak i mladí lidé, kteří s původními příběhy vyrůstali.
24.09.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Harry Potter (1435 článků)

Svoboda: Rozsah stávky v Praze je větší, než jsme čekali

 
Stávka odborářů DP zasáhla Prahu více, než vedení města ještě ve středu čekalo. Kvůli ochromení metra stávkou to ve čtvrtek ráno připustil pražský primátor Bohuslav Svoboda (ODS). „Čekali jsme, že metro vyjede z asi 30 % a čekali jsme také trochu více autobusů na tratích,“ řekl primátor.
16.06.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (723 článků)

Ve Vyškově spustili provoz dvou rouškomatů: Lidé stojí ve frontách, zboží jde na dračku

 
Společnost Foodex, majitel hotelu Atrium Michal Dědek a vyškovská radnice spojili síly při snaze dostat co nejjednodušším způsobem ručně šité roušky od dobrovolníků k občanům. Nápad v podobě rouškomatů u radnice a obchodního domu Tesco se ujal nebývalým způsobem. Zásobníky na 1500 kusů se během krátké doby vyprázdnily, na roušky stojí lidé ve frontách.
24.03.2020 16:55 |

podobné články

Generál Šedivý: Kontroly na Hradě? Lidé ve frontách jsou snadný cíl teroristů

 
Pražský hrad nedávno zavedl bezpečnostní kontroly před branami do areálu. Turisté kvůli nim čekají ve frontách dlouhých desítky metrů. Snadno se tak mohou stát cílem teroristického útoku, spáchaného se záměrem usmtit velký počet lidí. V rozhovoru pro Blesk.cz to řekl bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR Jiří Šedivý. Podle něj stejné riziko hrozí také na letištích, kde se v létě u přepážek shromažďují stovky lidí.
15.08.2016 17:30 |

podobné články

Fronty delší než na banány. V Praze začalo hromadné testování na koronavirus

 
Česká republika začala s kolektivním testováním proti koronaviru. Jen v Praze se lidé mohou dát otestovat na 3 místech. Konkrétně v Kateřinské, v Zídkových sadech a na náměstí Míru. Zájem hned první den byl obrovský, lidé čekali v dlouhých frontách už několik hodin před začátkem testování. V následujících dnech se organizátoři rozhodli rozdávat pořadová čísla, a tak by lidé měli mít lepší přehled o tom, kdy a jestli vůbec se dostanou na řadu.
23.04.2020 18:35 |

podobné články

Zimní počasí přináší první zmrzlé ve frontách

 
Do Čech přichází mrazy a s nimi i první promrzlí lidé v nekonečných předvánočních frontách. Ceny totiž díky Black Friday i přes mrazivé počasí tají. A vy díky tomu můžete pořídit jako dárek pro sebe nebo své blízké třeba luxusní smartphone o pět tisíc levněji!
24.11.2017 13:45 |

podobné články

VIDEO! Lidé v mrazu spali před Ikeou! Kvůli poukázce na dva tisíce

 
Tisíce lidí ve čtvrtek přitáhla před pražské obchody IKEA slevová akce tohoto prodejce nábytku. Mnozí z nich v mrazivé noci před prodejnami kvůli poukázce dokonce nocovali.
17.11.2011 12:25 |

podobné články

Okamura: Tomáš Sokol - skutečně „blbější než jsme čekali"?

 
Na webu Česká justice autor podepsaný jménem Tomáš Sokol zveřejnil text s názvem "Ještě blbější, než jsme čekali (Tomáš Sokol k návrhu jednoho zákona)". Slibný titulek, řeknete si, ovšem na první pohled zavádějící. Autor podepsaný jako Tomáš Sokol avizoval, že Tomáš Sokol je ještě blbější, než jsme čekali, ale text se věnoval úplně jinému tématu, a to ze dvou třetin urážení Okamurovy "tlupy Úsvit" a z třetiny tam najdeme výlev proti "legislativní zrůdě", našeho návrhu zákona, který zamezuje kšeftování s exekucemi.
16.03.2014 14:30 |

podobné články

Cameron válčí na dvou frontách, doma i v Bruselu, říká expert

 
Britský premiér David Cameron vede v otázce vyjednávání s EU válku na dvou frontách. Na jedné straně se snaží "uspokojit" euroskeptickou frakci uvnitř britských Konzervativců, na druhé straně bojuje s nechutí Bruselu cokoli v EU měnit. Na Cameronovu složitou pozici upozorňuje britský politolog Rem Korteweg z londýnského Střediska pro evropskou reformu (CER). 
09.06.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: David Cameron (317 článků) , David Cameron (317 článků) , David Cameron (182 článků)

Aschenbrenner (ODS): Bojujme na všech frontách – i o prezidenta

 
Nestoudná taškařice kolem vládní koalice a nedůstojné chování prezidenta Miloše Zemana opět poukázaly na to, že Občanská demokratická strana by měla kvůli volbám do Poslanecké sněmovny i volbám prezidenta, které budou následovat, bojovat na všech frontách.
22.05.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23869 článků)

Míth (ODS): Oslabený západ (tedy my) vede boj na třech frontách

 
Západ čeká v příštích letech dlouhý boj na třech frontách. Z jihu jsme ohroženi radikálním islámem, z východu ruským imperialismem a zevnitř neomarxismem. A není žádná jednoduchá cesta, jak některou z těchto front uzavřít.
26.09.2018 13:30 |

podobné články

Hysterie kolem másla: Češi vzali útokem obchody, víkend tráví ve frontách

 
Několik desítek metrů dlouhé fronty. Tak vypadala v neděli po ránu reakce obyvatel na zlevněné máslo po celé České republice. Řetězec Billa ho nabízel za necelých 45 korun, a to již mnoha lidem stálo za nastavení budíku. Někteří čekali před prodejnami i hodinu před otevřením.
01.10.2017 12:20 |

podobné články

Distributoři si výpadek zaplatí, rozčiluje se Dobeš

 
Centrální registr vozidel těsně po svém ostrém spuštění v pondělí zkolaboval. Naštvaní lidé čekali v dlouhých frontách, kolaps pak přidělal vrásky nejednomu úředníkovi. Zklamaný a naštvaný je také ministr dopravy Pavel Dobeš, který měsíc před uvedením registru všechny ujišťoval o tom, že k něčemu takovému nemůže dojít.
09.07.2012 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Dobeš (513 článků)

Italové karanténu zahájili nájezdem na supermarkety. Ve frontách čekali celou noc

 
Do celostátní karantény se v úterý probudili Italové. Někteří však spát nešli a vyrazili na nákupy. Podle agentury ANSA se tvořily dlouhé fronty před supermarkety v Římě, Neapoli a Turíně. Lidé budou moci chodit na nákupy i v příštích dnech, to je ale vedle navštěvování práce to jediné, co budou moci. Dekret podepsaný italským premiérem Giuseppem Contem zakazuje veškerá veřejná shromáždění, i svatby a pohřby.
10.03.2020 08:00 |

podobné články

Školáci v Praze musí mít Opencard. Čekali na ni v dlouhých frontách

 
Dlouhé fronty, ve kterých lidé tráví i hodiny. I tak dnes vypadal začátek školního roku. A to na prodejních místech časových jízdenek pražské hromadné dopravy.
01.09.2010 20:05 |

podobné články

Střelba před Ikeou: Lupiči přepadli dodávku s penězi!

 
Ostrými stříleli lupiči, kteří včera přepadli dodávku s penězi. Zaútočili kolem osmé hodiny ranní na pražském Zličíně. Vyhlídli si okamžik, kdy bezpečnostní agentura odvážela tržbu z obchodního domu IKEA.
26.03.2013 12:10 |

podobné články

Střelba před Ikeou: Lupiči přepadli dodávku s penězi!

 
Ostrými stříleli lupiči, kteří včera přepadli dodávku s penězi. Zaútočili kolem osmé hodiny ranní na pražském Zličíně. Vyhlídli si okamžik, kdy bezpečnostní agentura odvážela tržbu z obchodního domu IKEA.
30.03.2013 11:10 |

podobné články

Na možnost vidět vzácnou miniaturu čekali lidé v Kutné Hoře i několik hodin

 
Velký zájem veřejnosti vzbudilo v neděli vystavení vzácné iluminace z 15. století, kterou před časem získal Středočeský kraj v dražbě v londýnské aukční síni Sotheby's za více než 17 miliónů korun. Lidé čekali před Jezuitskou kolejí v Kutné Hoře i několik hodin. Miniatura bude vystavenou pouze jeden den a organizátoři očekávají, že by si ji mohlo prohlédnout až 5000 lidí.
27.12.2009 13:45 |

podobné články