Článek

Líčí rodinu jako gaunery a burany, tvrdí o filmu pozůstalí po Guccim a hrozí žalobou

 
Příběh filmu podle rodiny "není vůbec přesný" a tvrdí, že tvůrci s nimi nekonzultovali vyznění jednotlivých postav.
30.11.2021 21:30 |

podobné články

Podobné články

Luxusní byt po slavném návrháři Guccim je na prodej! Stojí pouhou miliardu korun

 
New York jako na dlani. Ten můžete mít, pokud si koupíte byt po slavném Mauriziu Guccim. K mání je za miliardu korun a k prodeji je ihned. Dcery slavného návrháře Allegra a Alessandra se ho potřebují zbavit, jelikož teď většinu času tráví v Evropě.
18.08.2015 05:55 |

podobné články

Nový film s Lady Gagou Klan Gucci před soudem?! Skutečná rodina Gucci zvažuje žalobu

 
Pozůstalí po italském podnikateli v módě Aldovi Guccim zvažují, že podají žalobu v souvislosti s novým filmem Klan Gucci od amerického režiséra Ridleyho Scotta. Tvrdí, že tvůrci s nimi nekonzultovali postavu Alda Gucciho, kterého ve snímku hraje Al Pacino, a že je děj filmu historicky nepřesný. Vadí jim také, že film vykresluje shovívavě postavu Patrizie Reggianiové, uvedla agentura ANSA.
30.11.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Ridley Scott (105 článků) , Lady Gaga (1483 článků)

Herečka Alice Bendová: Ženy chtějí gaunery!

 
Zahrála si manželku orlického vraha ve filmu Kajínek. A nedávno se herečka Alice Bendová (43) vyjádřila na adresu omilostněného vězně Jiřího Kajínka! Podle herečky se ženám líbí proto, že mají rády gaunery.
17.02.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (849 článků)

Herečka Alice Bendová: Ženy chtějí gaunery!

 
Zahrála si manželku orlického vraha ve filmu Kajínek. A nedávno se herečka Alice Bendová (43) vyjádřila na adresu omilostněného vězně Jiřího Kajínka! Podle herečky se ženám líbí proto, že mají rády gaunery.
20.02.2018 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (849 článků)

Budeme muset spolupracovat s gaunery proti ještě větším gaunerům, přiznal natvrdo blízký rádce Schwarzenberga. Takže musíme zapracovat na vztazích s Tureckem, aby se nespojilo s Putinem

 
Analytik Tomáš Pojar, v minulosti náměstek Karla Schwarzenberga na ministerstvu zahraničí a později velvyslanec v Izraeli, v pondělním Interview ČT24 popsal, co nás čeká ve válce s terorismem. Proč se opětovně sbližuje Rusko s Tureckem a jak to bude dál v Egyptě či Libyi. Nemáme si prý představovat nějaký boj dobra se zlem. Konkrétně v Libyi si musíme zvolit spolupráci s gaunery proti ještě větším gaunerům, aby bylo možné stabilizovat situaci v zemi.
04.07.2016 19:55 |

podobné články

Krutý útok dětí (5, 6 a 8) na plameňáky: Sociálka malé gaunery nenapraví! Je bezzubá

 
Případ brutálního ubití plameňáka v jihlavské zoo malými gaunery (5, 6 a 8) stále šokuje Česko. Hlavní otázka je jasná – co vyroste z dětí, které už v předškolním věku dokážou zabíjet jen tak pro zábavu? A jak zabránit, aby něco podobného kluci neudělali znovu...
14.03.2017 05:10 |

podobné články

Kauza Solár! „Soud z nás udělal gaunery,“ podnikatel Zemek se staví za své syny. Věří v jejich nevinu. Požene věc k Ústavnímu soudu?

 
Otec bratrů Zemků odsouzených za podvod v souvislosti se solárními elektrárnami na šest a půl roku nepodmíněně, slovácký podnikatel Zdeněk Zemek starší, trvá na tom, že jsou jeho synové nevinní. Vrchní soud podle Zemka udělal z jeho synů i jeho samotného „gaunery“. Byznys se solárními elektrárnami se podle Zemka státu vymkl z kontroly. Stát měl podnikatele nalákat na „zajímavé podmínky“, které následně a nečekaně změnil. Podle Zemka bylo elektráren, které byly od Energetického regulačního úřadu schváleny ještě před svým dokončením, více.
07.03.2018 18:10 |

podobné články

Černoch, kvůli kterému hoří USA: Krotil jsem horší gaunery... Elitní český policista drsně k věci

 
„Setkal jsem se s mnohem většími gaunery, než byl Floyd…“ Bývalý velitel speciální protiteroristické jednotky Vojenské policie, bezpečnostní expert Lumír Němec analyzuje policejní zásah, který vyvolal bouři v Americe. „Pokud jsem měl problém při zatýkání, tak na pachatele, který moc ‚zlobil‘, jsem použil zakleknutí hlavy.“ „To, co jsem viděl, je ukázka policejní zvůle a ukázka toho, jak může zamindrákovaný idiot poškodit práci tisíců policistů a policistek,“ konstatuje. Nasazení všech dostupných složek k uklidnění situace považuje za nutnost. A k páteční „krátké inspekci“ Donalda Trumpa dodává: „To, že schovali prezidenta do bunkru, je pochopitelné.“ V závěru podotýká: „O hlasech aktivistů z levicových hnutí, z genderových komunit nebo ochránců bůhví čeho všeho si myslím svoje a neposlouchám je.“
04.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5854 článků)

Němečtí pozůstalí po obětech pádu boeingu chtějí odškodné od Kyjeva

 
Němečtí pozůstalí po obětech tragédie malajsijského boeingu, který se zřítil letos v červenci na východě Ukrajiny, mají o vině jasno. V nejbližší době hodlají žalovat u Evropského soudu pro lidská práva Kyjev za nezajištění bezpečnosti ve vzdušném prostoru Ukrajiny. Pozůstalí chtějí za každou ze tří německých obětí jako odškodnění nejméně milion eur (v přepočtu 28 milionů korun).
21.09.2014 16:01 |

podobné články

Pozůstalí po obětech letu MH17 žalují velitele separatistů

 
Pozůstalí po obětech z malajsijského boeingu z letu MH17, který se před rokem zřítil na východní Ukrajině, podali žalobu na bývalého ruského velitele separatistů Igora Girkina, zvaného Igor Strelkov, jako na člověka zodpovědného za sestřelení civilního stroje. Pozůstalí požadují 900 milionů dolarů (asi 22,3 miliardy dolarů), napsal dnes britský list The Telegraph na svém webu.
16.07.2015 11:32 |

podobné články

Osobnosti: Igor Girkin (11 článků)

Evropská komise schválila jádro a plyn jako čistý zdroj energie. Rakousko hrozí žalobou

 
Evropská komise ve středu schválila dočasné zařazení jádra a plynu mezi čisté zdroje energie, na něž mají členské země Evropské unie zásadně odlišné názory. Komise v takzvané taxonomii vyšla vstříc zemím jako Francie, Polsko či Česko, které chtějí na jádro a plyn sázet při odstavování elektráren či tepláren využívajících uhlí nebo ropu. Pravidla, jejichž cílem je přesvědčit soukromé investory k podpoře zmíněných zdrojů v příštích dvou desítkách let, kritizuje skupina dalších států a Rakousko komisi hrozí žalobou.
02.02.2022 13:30 |

podobné články

Úkladně zabila manžela, přesto shrábla jeho miliony!

 
Objednala si vraždu exmanžela, usvědčili ji, a přesto po něm bude dědit stovky milionů. Italka Patrizia Reggiani (68) si u soudu vymohla nárok na část dědictví po Mauriziu Guccim, kterého nechala zastřelit. Před smrtí totiž podepsal smlouvu, ve které jí slíbil vyplácet rentu 27 milionů ročně až do konce života.
13.02.2017 05:15 |

podobné články

Režisér Vetřelce a Gladiátora spolupracuje s Lady Gaga: Takhle to pěvecké ikoně sekne v nové filmové roli

 
Lady Gaga  (34) získala roli „černé vdovy“ Patrizie Reggiani v novém biografickém snímku o zavražděném Mauriziu Guccim (✝46), vnukovi zakladatele značky Gucci.
12.03.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1483 článků)

ABL hrozí Sobotkovi žalobou

 
Bezpečnostní agentura ABL hrozí statutárnímu předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi žalobou, pokud se neomluví za svou kritiku současné vlády, která na svých ministerstvech má několik lidí spojených právě z ABL. Firma, kterou založil a vedl mecenáš koaliční VV a nový ministr dopravy Vít Bárta, žádá po Sobotkovi, aby předložil důkazy, na jejichž základě mluvil o možnosti bezpečnostního rizika pro ČR.
20.07.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9578 článků) , Vít Bárta (2859 článků)

Doktoři mají přes 60 tisíc, ale chtějí víc. Jejich boss hrozí žalobou na stát

 
Lékařský odborový klub (LOK) hrozí žalobou ministerstvu zdravotnictví, pokud nesplní svůj závazek a platy lékařů v nemocnicích nevzrostou na trojnásobek průměrného platu v zemi. Závazek státu zakotvilo memorandum, které v únoru 2011 podepsal tehdejší šéf resortu Leoš Heger (TOP 09) s předsedou LOK Martinem Engelem.
05.11.2015 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Heger (1275 článků)

Kvůli lebce ve znaku Prostějova město hrozí žalobou. Piráti za ni bojují

 
Prostějov získal novou městskou vlajku, k černé orlici přibyla ještě polovina umrlčí lebky. Nejde samozřejmě o oficiální úpravu, ale verzi, kterou používá tamní buňka České pirátské strany, jež je v zastupitelstvu. To se ovšem příliš nelíbí primátorce Aleně Raškové (ČSSD), která úpravu považuje za hanobení znaku, a hrozí tak žalobou. Piráti na kritiku zareagovali po svém - vyzvali fanoušky, ať jim zasílají upravené znaky dalších tuzemských měst. Na stromě v jabloneckém erbu tak začala vedle jablek růst pirátská loga a kůň ve znaku Ostravy má náhle pásku přes oko.
20.05.2016 11:05 |

podobné články

Krajčo se Švehlíkem utekli z představení: Za burany nemůžeme, jinak bylo vše v pořádku, tvrdí pořadatel

 
Hráli do půlky, ale pak se sebrali a z jeviště odešli. Tak dopadlo sobotní představení hry Deštivé dny s Richardem Krajčem (40) a Davidem Švehlíkem (45), kteří odešli prý kvůli špatnému ozvučení. To zapříčinilo, že museli křičet. Jenže pořadatel se brání.
09.10.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (389 článků) , David Švehlík (110 článků)

Petr Hampl: Zeman je hrdý a správný buran. Je tu příliš rozmazlených hajzlíků, co nechtějí pracovat ani bránit vlast. Češi odmítají válčit s Ruskem. A mávání konvoji USA...

 
ROZHOVOR Podle pravicového sociologa jsou pro Němce Češi podlidé. Němci prý není líto zabít špinavého Čecha. Pokračovatelé Solženicyna jsou u nás označováni za komunisty a bývalí estébáci vítají americký konvoj a naznačují, že Rusové jsou méněcenná rasa předurčená k bolševismu. Dle Hampla musíme mít odvahu hlasitě říkat, že současná americká politika vůči Rusku je hloupá a nebezpečná stejně jako její postup vůči islámu. Hrdý buran hájí svoje zájmy. Klidně se uprdne v přítomnosti knížete, nebo dokonce knížete kopne do zadku, je-li to zapotřebí. Prvním mezi burany je Zeman.
01.04.2015 07:56 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (367 článků)

V hlavní roli triko pro burany. Kate Zemanová šokovala outfitem

 
Dcera znovu zvoleného prezidenta Miloše Zemana (73) nezapomněla tátu při vítězství pořádně podpořit. Přiletěla až z dalekého Londýna a potěšený Miloš si zjevně přítomnost svého dítěte užíval. Určitě by byl ale raději, kdyby Kate (24) zvolila formálnější oblečení a nevypadala, jako kdyby si ráno zapomněla převléct triko od pyžama.
28.01.2018 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27339 článků)