Článek

Líbánkového vraha usvědčily kamery, ale byl propuštěn na kauci!

 
Z vraždy manželky už se jen tak nevyvlékne, usvědčily ho kamery. Shrien Dewani (30) aneb médii přezdívaný líbánkový vrah byl ale v pátek propuštěn na kauci a je stíhán na svobodě. Taxikář, který je do případu zapleten, byl odsouzen na osmnáct let vězení. Další dva muže, kteří se na vraždě Anni (†28) také podíleli, čeká soud příští měsíc.
11.12.2010 14:00 |

podobné články

Podobné články

Exředitel Homolky Dbalý je venku na kauci. Za mřížemi naopak skončila bývalá účetní nemocnice

 
Bývalý šéf Nemocnice Na Homolce Vladimír Dbalý byl v pátek propuštěn na kauci. O jeho propuštění žádali sami žalobci, kteří stanovili kauci na půl milionu korun. Exředitel už částku složil. Dbalý byl kvůli podezření ze zmanipulování zakázek zatčen už loni v červnu.  
03.04.2015 19:36 |

podobné články

Britský aktivista Tommy Robinson byl propuštěn na kauci

 
Britský aktivista Tommy Robinson byl včera propuštěn na kauci z vězení. Jeho advokátům se podařilo dostat jej z vězení po tříměsíčním úsilí.
03.08.2018 18:25 |

podobné články

Tohle se jen tak nevidí: Hvězda Ulice zveřejnila další záběry, které usvědčily ředitele Tour de France z krádeže kamery!

 
Náš web v pátek zveřejnil neskutečný záběr malé kamery, kterou i s "tágem" "sebral herci Jakubu Štáfkovi (23) ředitel Tour de France":http://www.extra.cz/neuveritelne-video-hvezdu-novacke-ulice-jakuba-stafka-okradl-reditel-tour-de-france-vse-se-podarilo-natocit-na-dve-kamery Christian Prudhomme, když se Štáfek pokoušel na dovolené ve Francii natočit, jak fandí vedoucímu jezdci při osmnácté, supernáročné horské etapě.
28.07.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (92 článků)

Režisér Polanski by mohl být propuštěn na kauci, tvrdí Švýcaři

 
Švýcarské ministerstvo spravedlnosti v pondělí oznámilo, že slavný režisér Roman Polanski může být propuštěn na kauci, a to za velmi přísné podmínky, že neopustí Švýcarsko.
28.09.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Polanski (96 článků)

Polanski by mohl být propuštěn na kauci

 
Švýcarské ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že slavný režisér Roman Polanski může být propuštěn na kauci, a to za velmi přísné podmínky, že neopustí Švýcarsko.
28.09.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Roman Polanski (96 článků)

Exmanžel Jennifer Lopez byl kousek od prodání jejich líbankového videa porno stránkám

 
Právníci okamžitě zareagovali a zvrátili jeho úmysl. Vynutili si soudní příkaz pro trvalý zákaz publikování nahrávek. Na kazetách se Jennifer objevuje nahá.
05.06.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků)

KAMERY usvědčily BOURAJÍCÍ řidičku z nehody! Dělala jakoby nic...

 
Řidičku, která není zrovna zářným příkladem slušnosti, zachytily bezpečnostní kamery na náměstí v Berouně. Žena při vyjíždění z parkoviště nabourala jiné vozidlo, a přestože se u něj po chvíli potkala s jeho majitelem, tvářila se jakoby nic a nechala ho odjet. Záznam na kameře ale promluvil.
23.02.2011 00:50 |

podobné články

Huml, Šlégr, Badal. Za Ratha se zaručili, kauci ale platit nechtějí

 
Za Davida Ratha se písemně zaručilo 30 lidí včetně poslanců, senátorů i doktorů. Aby ale za něj zaplatili 14milionovou kauci a on byl propuštěn z vazby, to už možné není. Je to prý záležitost jeho rodiny.
20.08.2012 22:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Charlie Sheen byl propuštěn, musí navštěvovat kurzy zvládání vzteku

 
Herec Charlie Sheen je opět doma. Propuštěn byl po domluvě se soudcem na kauci, musí ale navštěvovat kurz zvládání vzteku. A k procesu se dostaví 8. února, kde se bude zpovídat z fyzického útoku druhého stupně, mučení a trestného způsobení škody, jehož se dopustil vůči manželce.
27.12.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Charlie Sheen (456 článků)

Miliardáře Sisáka propustili na kauci z vazby. Dostal zákaz vycestovat

 
V úterý vyšlo najevo, že podnikatel Petr Sisák byl v pondělí odpoledne propuštěn z vazby. Původně se spekulovalo o kauci ve výši patnáct milionů korun, částku však nyní nikdo nekomentuje. Státní zástupce však potvrdil, že kromě kauce rozhodl třeba i o zákazu vycestování, ale i styku s určitými lidmi. Sisák, spojovaný s kauzou společnosti Via Chem Group, nyní bude dál vyšetřován na svobodě.
26.04.2016 14:25 |

podobné články

Uznávaný íránský režisér Panahí byl propuštěn z vazby

 
Mezinárodně uznávaný íránský režisér Džafar Panahí byl v úterý po téměř dvou měsících v teheránské věznici propuštěn na kauci ve výši dvou miliard íránských riálů (čtyři miliony korun).
25.05.2010 20:40 |

podobné články

Soud rozhodl o propuštění Ratha na dvoumiliónovou kauci

 
Obviněný poslanec David Rath může podle pátečního rozhodnutí Okresního soudu Praha-východ odejít z vazby na dvoumiliónovou kauci. Rath ale ve vězení zatím zůstane, protože státní zástupce proti tomu podal stížnost. Případné Rathovo propuštění na kauci musí projednat krajský soud.
15.03.2013 09:40 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Krejčíře propustili na kauci

 
Podnikatel a uprchlík Radovan Krejčíř byl podle rozhodnutí jihoafrického soudu propuštěn na kauci. Ohrožení, že by nyní mohl ovlivňovat svědky a manipulovat s důkazy, jsou jen spekulace, rozhodl soud.
08.04.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Radovan Krejčíř (714 článků)

Advokát: 8 milionů je jedna z nejvyšších kaucí v historii ČR

 
Frontman americké metalové skupiny Lamb of God Randy Blythe byl propuštěn na kauci 8 milionů korun. Hned po opuštění cely odletěl zpět do USA. Porušil tím podmínky vazby? A co s ním bude dál? Ptali jsme se advokáta Jiřího Konečného
03.08.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Randy Blythe (59 článků)

Soud nedovolil propustit Ratha z vazby na kauci

 
Středočeský krajský soud v úterý nepřipustil možnost, aby byl obviněný poslanec David Rath propuštěn z vazby na jakoukoliv kauci. Právu to řekla mluvčí soudu Zuzana Steinerová. O samotném propuštění Ratha z vazby soud nerozhodoval.
11.09.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Českého novináře zatkli v Thajsku. Musel platit kauci 70 tisíc

 
Thajské úřady zatkly minulý týden českého novináře Radana Šprongla. Novinář měl u sebe neprůstřelnou vestu a přilbu, což je v Thajsku trestné. Tamní zákony to považují za převážení vojenského materiálu. Šprongl už byl propuštěn na kauci a je vyšetřován na svobodě. Hrozí mu pět let. Uvedla to dnes televize Nova, pro kterou novinář pracuje, a zpravodajský web irozhlas.cz.
03.06.2017 21:25 |

podobné články

Rath má smůlu, kauci zřejmě nikdo nesloží

 
Čtrnáctimiliónovou kauci za poslance Davida Ratha zřejmě nikdo nesloží. Advokát Adam Černý tvrdí, že rodina není schopna dát takovouto sumu dohromady a nerýsuje se ani varianta, že by kauci zaplatil někdo jiný.
21.08.2012 15:50 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků) , David Černý (251 článků)

Rathovi jsou miliony k ničemu. Kauci nemůže složit a zůstává ve vazbě

 
Krajský soud v Praze dnes nevyhověl námitce poslance Davida Ratha, který si stěžoval na příliš vysokou kauci. Kauci mu soud úplně zrušil a Rath se na svobodu nedostane ani za původně požadovaných 14 milionů korun.
11.09.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)

Manželka a otec zaplatili za Ratha dvoumilionovou kauci

 
Rodina poslance Davida Ratha dnes složila u soudu dvoumilionovou kauci. Deníku Aktuálně.cz to potvrdil mluvčí Obvodního soudu pro Prahu-východ Jiří Wažik.  Okresní soud v pátek stanovil kauci na dva miliony korun. 
11.03.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4434 článků)