Článek

Lia Kees a záhadný miliardář: Velké varování pro zamilovanou modelku, dej si pozor

 
Modelka a Miss Europe 2016 Lia Kees (26) je znovu zamilovaná až po uši. Po bouřlivém rozchodu s miliardářem Richardem Chladem (56) odjela do Španělska, kde potkala nového muže svého života. Jedná se movitého podnikatele Petra, který dělá Lie ve Španělsku společnost. Někteří lidé si ale myslí, že Petr je známá firma, která má pro modelky typu Lia Kees velkou slabost, a varují ji před ním. 
21.04.2021 06:20 |

podobné články

Podobné články

Modelka Lia Kees má talent na miliardáře: Po krušném rozchodu sbalila dalšího pracháče

 
Miss Europe 2016 Lia Kees (26) již několikátý týden si užívá na dovolené v prosluněném Španělsku a rozhodně tam není sama. Kromě přátel dělá společnost modelce tajemný miliardář, o kterém Lia eXtra.cz řekla pár slov, ale jeho identitu zatím prozrazovat nechce. 
16.04.2021 20:10 |

podobné články

Miliardář Chlad sbalil dceru Blaženy ze Slunce, seno: Je mi to fuk, vzkazuje exmilenka

 
Na první pohled idylický vztah miliardáře Richarda Chlada s Liou Kees se rozpadl jako domeček z karet. Miliardář si už našel náhradu a teď randí s dcerou představitelky Blaženy Škopkové. Ani Lia Kees nezůstává pozadu. Podle našich informací už Kees není sama a randí s novým přítelem.
17.11.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Ruce chirurgů a bujarý život zhrzené Lii Kees uškodily: Lidé kroutí hlavou nad jejím nízkým věkem

 
Modelka kyrgyzského původu Lia Kees se dostala do povědomí lidí svým vztahem s miliardářem a bývalým automobilovým závodníkem Richardem Chladem (58). Zatímco během jejich velké lásky se kolem páru nic moc nedělo, tak po rozchodu jeden na druhého nešetří peprnými vzkazy. Miliardář se několikrát nechal slyšet, že na své současné přítelkyni Anně-Marii Kánské (26) obdivuje hlavně přirozenost. O té se v případě jeho bývalé přítelkyně bavit nelze a lidi velmi překvapil nízký věk Lii Kees.
16.12.2020 07:00 |

podobné články

Uražená Lia Kees vrací úder: Moje prostředky na útratu stačí a Richard mě mlátil, tvrdí

 
Lia Kees si rozhodně nenechá nic líbit, jak to tak vypadá. V reakci na to, že ji její bývalý přítel, miliardář Richard Chlad (58) nařkl z útraty na jeho účet, přidala nejen to, že si údajně zaplatila útratu v baru sama, ale také si na svého ex veřejně postěžovala. Přidala snímky, kde má ošklivě oteklý obličej, monokly, modřiny a roztržený ret. A prý za to může Chlad.
10.12.2020 15:10 |

podobné články

Drsná válka Lii Kees a Connie: Vyspala ses s mým manželem, jen paříš a válčíš s démony, říká ex Beránka

 
Není tomu tak dávno, co modelka Lia Kees (26) a bývalá pornoherečka a manželka trestance Lea Beránka (30) Connie Hozak (26) byly velké kamarádky. Přátelství je ale dávno konec a nyní se mezi dvěma kráskami rozhořel nelítostný souboj na sociálních sítích. Zatímco Lia obviňuje Connie, že ji šmíruje na sociálních sítích a píše zlé komentáře, tak Connie obvinění odmítá a své bývalé kamarádce vzkazuje, ať raději začne řešit své démony. Co si dvě půvabné dámy provedly?
24.03.2021 17:50 |

podobné články

Lovkyně Lia Kees a tajemný nový boháč: Víme, kdo je její nový milenec!

 
Modelka Lia Kees, která si v současnosti užívá slunného Španělska, nedávno promluvila pro eXtra.cz o své nové lásce. Identitu záhadného boháče ovšem nechtěla prozradit. Redakci se ale ozval zdroj, který je tajemnému muži blízký, a prozradil nám, o koho jde!
18.04.2021 19:25 |

podobné články

Bývalku boháče Richarda Chlada vyhodili z letadla: Lia Kees odmítla roušku a dostala pokutu

 
Kvůli rozšířené nákaze koronavirem jsou v mnoha zemích zavedena plošná opatření v podobě nošení roušek, dodržování rozestupů nebo dalších pravidel. Modelka Lia Kees si nevzala roušku do letadla a byla hned poté vykázána z přepravy. Tučná pokuta ji neminula...
15.09.2020 07:01 |

podobné články

Miliardář Chlad vzteky bez sebe: Bývalka Lia si prý na jeho účet užívala v pražském baru

 
Miliardář Richard Chlad (58) supí. Po návratu z dovolené zjistil, že mu dorazil účet z pražského baru, aniž by se k místu vůbec přiblížil. Fanoušci pak dokázali zjistit, jak vůbec k takovému dluhu došlo. Podle všeho si totiž jeho bývalá přítelkyně Lia Kees v onom baru užívala s přáteli. Chlad o tom neměl nejmenší tušení...
10.12.2020 11:56 |

podobné články

Richard Chlad a Lia Kees jsou ve válce: Slova o mlácení žen, padělcích a lidské nule

 
Miliardář Richard Chlad (58) po návratu z dovolené zjistil, že mu dorazil účet z pražského baru, aniž by se k místu vůbec přiblížil. Z útraty jeho peněz nařkl bývalku Liu Kees, která si ale rozhodně nenechá nic líbit. Už ve čtvrtek na svém Instagramu tvrdila, že ji bohatý podnikatel mlátil, v pátek ho pak označila za lidskou nulu, která má ráda černý trh a padělky a nestará se o své děti.
11.12.2020 13:45 |

podobné články

Lia Kees o rozchodu s Chladem: Jsem ráda, že jsem ho opustila, problém byl hlubší

 
Vztah Miss Europe z roku 2016 Lii Kees a miliardáře Richarda Chlada st. (56) vzal za své. Jakkoli si bývalí partneři přejí hodně štěstí do dalšího života, jejich názory na důvod rozchodu se diametrálně liší. Vášnivý sběratel aut krásnou blondýnku obviňuje z alkoholismu, ona sama vidí celou situaci úplně jinak.
27.07.2020 07:00 |

podobné články

Sexbomba Lia Kees se staví na nohy po rozchodu s pohádkově bohatým milencem: Ustála jsem útoky i šikanu

 
V posledních dnech se o Lie Kees psalo hlavně v souvislosti s jejím dramatickým rozchodem s milionářem Richardem Chladem . Král kasin se ale nyní soustředí na svůj nový vztah s přítelkyní Annou-Marií Kánskou, a blonďatá playmate si tak žije svůj život.
02.10.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Richard Král (12 článků)

Překvapivá láska: Miliardář Richard Chlad randí s dcerou Blaženy Škopkové ze Slunce, seno

 
Richard Chlad st. (56) ještě před létem chodil s půvabnou Miss Europe z roku 2016 Liou Kees. Jejich vztah vypadal na první pohled idylicky a nepůsobilo to, že by se v brzké době mělo schylovat k nějakému rozkolu. Opak byl ale pravdou. Chlad a Kees se rozešli ve zlém a vzájemně nešetřili ostrými slovy a výroky. V současné době to vypadá, že válka mezi nimi je zažehnána a Chlad je znova zamilovaný. Jeho vyvolenou má být dcera legendární představitelky Blaženy Škopkové z komedií Slunce, seno... Anna Marie Kánská (26).
14.11.2020 12:56 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)

Miss Europe vrací úder českému miliardáři: Promluvila o rozchodu. Alkohol? Ani náhodou!

 
Miliardář Richard Chlad drsně popsal rozchod s krásnou Miss Europe 2016 Liou Kees. Může za to podle něj její závislost na alkoholu: "Lia má bohužel jeden obrovský problém. Alkohol," říká rázně Chlad. "Byť se jej snaží v maximální možné míře omezovat, nevycházelo to. Proto jsem se rozhodl po redigování Lii článku o vzájemném si věnování křídel odletět a nadělit si svobodu jako dárek ke svým narozeninám," popsal rozchod.
24.07.2020 12:35 |

podobné články

Pánové, přijali byste do postele tuhle uprchlici?

 
Není uprchlík jako uprchlík. Češi jsou xenofobním národem a migrantů se bojí. Jenže když se podíváte na tuhle kočičku, tak je vám jasné, že by ji k sobě domů přijali hned. Alespoň tedy muži. Co je Lia Kees zač?
04.03.2018 12:05 |

podobné články

Miss Europe a podnikatel Chlad se rozešli: On mluví o alkoholu, ona o žárlivosti

 
Vztah miliardáře Richarda Chlada st. (56) a Miss Europe z roku 2016 Lii Kees je u konce. Vášnivý sběratel aut se s krásnou blondýnkou rozešel prý kvůli jejím údajným problémům s alkoholem. Lia to ale rázně odmítá a tvrdí, že chyba není jen na její straně.
24.07.2020 21:30 |

podobné články

Měl být vyléčený, ale zemřel. Muž (†36) podlehl koronaviru po propuštění z nemocnice

 
Čínského fyzioterapeuta Lia Lianga (†36) z Wu-chanu zabil koronavirus jen 5 dní poté, co ho propustili z nemocnice s tím, že nákazu porazil a je „zcela zdravý“. Závěrečné testy potvrzovaly, že je muž vyléčený, Lia testovali před propuštění hned dvakrát, oba výsledky byly negativní na koronavirus. Jeho smrt jen posiluje obavy, že současná diagnostika nákazy je nedostačující, uvedl list DailyMail.
06.03.2020 12:45 |

podobné články

Modelku vyloučili z letecké přepravy. Při pití odmítla mít nasazenou roušku

 
Modelku Liu Kees vyloučili z letecké přepravy. V cestě jí nedovolili pokračovat, protože na palubě odmítla mít nasazenou roušku. Za nedodržení pravidel také dostala pokutu.
15.09.2020 11:40 |

podobné články

Český miliardář se rozešel s nejkrásnější dívkou Evropy! Údajně kvůli alkoholu

 
Český miliardář a automobilový závodník Richard Chlad už netvoří pár s krásnou blond Miss Europe 2016 Liou Kees. Za rozchod podle Chlada může záliba Lii v alkoholu.
24.07.2020 12:20 |

podobné články

Kdes byla? Za Richardem přece: Miliardář Chlad má randit s dcerou Blaženy Škopkové

 
Miliardář Richard Chlad (57) se v červnu rozešel s Miss Europe z roku 2016 Liou Kees, dlouho sám ale nezůstal. Ačkoliv se král hazardu snažil nový vztah utajit, zdroj z jeho okolí prozradil, že randit má s dcerou Blaženy Škopkové z trilogie Slunce, seno..., pohlednou Annou-Marií Kánskou (26).
28.09.2020 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Blažena Škopková (15 článků)