Článek

Levák Bob ze Survivoru šije do Piráta: Jsi zlý, že je to hnus, prohlásil. Byl za to nazván degešem

 
Třetí řada Survivoru nabírá na obrátkách a s každým dílem roste i napětí mezi jednotlivými soutěžícími. V nejnovější 28. epizodě se do sebe pustili Radek s Pirátem. Zrzavý investor slovně napadl slovenského MMA zápasníka s tím, že šikanuje ostatní lidi a nepřeje nikomu nic, jen sobě. Pirát si jeho ostrou kritiku nenechal líbit a pustil se do protiútoku. 
30.05.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Levák Bob (8 článků)
Podobné články

Vražda v Simpsonových: Levák Bob zabije Barta!

 
Celé čtvrtstoletí se marně pokouší zabít Barta Simpsona, kterého viní ze všech svých neúspěchů. V epizodě, jejíž premiéra bude v USA letos na podzim, se Levák Bob konečně dočká!
08.06.2015 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Bart Simpson (36 článků) , Levák Bob (8 článků)

Konec seriálu Simpsonovi?! Levák Bob zabije Barta!

 
Producenti seriálu Simpsonovi potvrdili, že Bart Simpson v jedné epizodě zemře. Zabije ho jeho úhlavní nepřítel Levák Bob. Díl bude mít na amerických televizích premiéru letos na podzim. Bude se jednat o halloweenský speciál a Bart nezemře tudíž navždy.
09.06.2015 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Bart Simpson (36 článků) , Levák Bob (8 článků)

Proč se nechutným věcem říká zrovna 'hnus fialovej'?

 
Fialová barva asi nepatří mezi obecně nejoblíbenější, ale proč čeština při představě čehosi odporného používá zrovna označení "hnus fialovej"? Proč ne třeba "hnus zelenej" nebo "hnus hnědej"?
26.05.2020 10:20 |

podobné články

„Konec cenzury. Fialovej hnus! Demisi!“ Na Letnou dorazili odpůrci Fialy. Vřelo to

 
V sobotu 26. listopadu se uskutečnila další demonstrace proti vládě. Tentokrát v Praze na Letné, kde se sešlo několik stovek lidí. Z hrdel demonstrantů se opět neslo volání „demisi, demisi, demisi“, případně „fialovej hnus, fialovej hnus, filovej hnus“ a do třetice „generální stávka, generální stávka, generální stávka“.
26.11.2022 17:40 |

podobné články

Neuvěřitelný comeback Mikýře. Po zradě Piráta měl v Survivoru namále, nakonec ale končí Jana

 
Poslední díl Survivoru vzal divákům dech. S nejdrsnější reality show se nečekaně rozloučila Jana, která skončila v duelu s Mikýřem. Ten byl totiž nečekaně vyhlasován na kmenové radě, a to kvůli zákeřné zradě ze strany Mártyho a Piráta, kteří mu vrazili kudlu do zad. Právě po ní neudržel Mikyska nervy na uzdě. 
22.05.2024 23:05 |

podobné články

Unesený Ashya, který v Česku porazil rakovinu: Po operaci mozku je levák

 
Z Ashyi Kinga (6) z Velké Británie se stal po operaci nádoru mozku levák. Původně používal chlapec především pravou ruku, po odstranění meduloblastomu však upřednostňuje levou.
17.09.2015 06:35 |

podobné články

Vrah pošťačky dostal 17 let: Usvědčilo ho to, že je levák!

 
Soud poslal na základě nepřímých důkazů do vězení Martina B. (27). Dle soudu právě on v září 2013 brutálně ubil pošťačku Radku ve Skřípově. Usvědčují ho pachové stopy i fakt, že je levák.
28.01.2016 18:25 |

podobné články

Co přinese první úplněk v roce 2023? Proběhne ve znamení Raka a Indiány byl nazván vlčí úplněk

 
V lednu roku 2023 se na úplněk můžeme připravovat již z kraje měsíce. Lednový úplněk očekáváme už 7. ledna 2023, 7 minut po půlnoci. Tento úplněk byl nazván Indiány vlčí úplněk nebo také povánoční úplněk.
07.01.2023 02:30 |

podobné články

Mohamed Ali: Rytmusi, jsi blbá nula a táhni zpátky za hranice, kam patříš

 
Rapper Jakub Mohamed Ali (38) se opět zhusta pustil do slovenského exportu, rappera Rytmuse. ,,Oh, jak jsi velký, oh, jak jsi silný, oh, jak jsi krásný, oh, jak jsi pilný," strefuje se do Vrbovského (34) a kromě toho, že tím dává najevo, co si o Páťovi myslí, zároveň ukazuje, že mu boj s konkurenčním rapperem dokonce stojí za natočení celého nového klipu!
27.04.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (209 článků)

Spor bijců Oktagonu: Oblíbenec Blooma Petrášek se prý snaží udělat z Piráta d*bila

 
Zápas Miloše "Melouna" Petráška (28) a Samuela "Piráta" Krištofiče (32) v boxu se kvapem blíží. Než organizace Oktagon MMA odhalila turnaj světu, zdálo se, že spolu bijci vycházejí, vše je ale trochu jinak a souboj bude nakonec i trošku osobní. Oblíbenec herce Orlanda Blooma (45) Petrášek nazval Piráta komediantem a těší se prý, až ho trefí do hlavy, aby se mu konečně rozsvítilo. Pirát je z jeho výroku zklamaný, prý nevěřil, že i Petrášek dokáže být tak falešný. 
04.04.2022 09:55 |

podobné články

5 důvodů, proč je chlupaté podpaží u holky odporný a nechutný hnus

 
Pokud máte chlupaté podpaží, češete si ho pomocí hřebínku, hnojíte pomocí vitaminů a považujete ho za znak vlastní krásy a výjimečnosti, pak tento text nečtěte. Nebo se u něj hrozně moc naštvete. Už jste překlikla jinam? O.K. Takže pro všechny ostatní, takhle vidí chlupatou módu chlap. Je to hnus a tady máte 5 důvodů, proč je to odporný hnus.
24.06.2015 11:06 |

podobné články

Mikýř si mne ruce. Přežil další kmenovou radu, chaotickou hru Piráta a Ryse odnesl v Survivoru Bandurko

 
Mohla to být další epická kmenová rada, místo toho vše skončilo fiaskem. Alespoň pro Martina Husára alias Bandurka. Ten totiž doplatil na nelogický tah Samuela Piráta Krištofiče a Tomáše Ryse, kteří nevěřili jeho úsudku. Hořce toho litovali.
04.06.2024 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Martin Husár (6 článků)

Bob Dylan: Na počátku kariéry jsem byl denně sjetý heroinem

 
Bob Dylan oslaví v úterý 24. května sedmdesátku. Hudebník měl prý ale namále, že se nedožije ani třicítky. Ve svých pětadvaceti byl totiž silně závislý na heroinu a v roce 1966 musel mít denně dávku tohoto opiátu za tehdejších pětadvacet dolarů. Pak se ale Bob přestěhoval do New Yorku a začal abstinovat. Heroinu se pak prý už nikdy nedotkl.
24.05.2011 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (262 článků)

Bob Dylan šokuje: Na počátku kariéry jsem byl denně sjetý heroinem

 
Bob Dylan oslaví v úterý 24. května sedmdesátku. Hudebník měl prý ale namále, že se nedožije ani třicítky. Ve svých pětadvaceti byl totiž silně závislý na heroinu. V roce 1966 musel mít denně dávku tohoto opiátu za tehdejších pětadvacet dolarů. Pak se ale Bob přestěhoval do New Yorku a začal abstinovat. Heroinu se pak prý už nikdy nedotkl.
26.05.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (262 článků)

12 šílených účesů zpěvačky Rihanny: Tohle na hlavě určitě nebudete chtít nosit!

 
Levák Bob, smeták, Mohykán, hipster, Marilyn, hrnec. To všechno jsou slova, která si vysloužila barbadoská zpěvačka "Rihanna":http://www.extra.cz/tema/rihanna-zpevacka za svoji schopnost vytvořit si téměř každý den na hlavně jinak barevný nenositelný účes.
03.08.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Levák Bob (8 článků)

Homer a Marge Simpsonovi se rozejdou. Po 27 letech!

 
Tvůrci seriálu Simpsonovi nebudou v příštích dílech šetřit extrémními zápletkami. Před pár dny producenti prozradili, že v halloweenském speciálu Levák Bob zabije Barta, teď navíc pustili do světa zprávu, že nezlomné manželství Homera a Marge bude legálně odloučeno.
12.06.2015 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Marge Simpson (23 článků) , Levák Bob (8 článků)

Zemřel český Dylan, zpěvák Bob Frídl (†65): Prohrál boj s rakovinou

 
Více jak dva roky bojoval s rakovinou plic a nádorem na mozku. Zpěvák Bob Frídl (†65), jehož velikým vzorem byl Bob Dylan, podle nějž si zvolil také svůj pseudonym, svůj boj se zákeřnou nemocí prohrál a v noci na dnešek zemřel v brněnském hospici.
26.02.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Bob Dylan (262 článků) , Bob Frídl (28 článků)

Někteří lidi nevěří, že se jamajskej bob vynoří

 
Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí! Popěvek z legendární komedie Kokosy na sněhu nyní hořkne v ústech, protože právě jamajský bob byl ukraden z baru v Calgary, kde měl doposud svoje čestné místo.
29.10.2020 15:45 |

podobné články

Pirát pod palbou nemilosrdných fanoušků Survivoru. Stal se z něj arogantní blbec, co je leda na facku, zuří

 
Diváci Survivoru se stále více a více vztekají. Nejenže je pro ně letošní řada jedním velkým zklamáním, ale stále více jim na nervy lezou určití hráči. Jak napsali na sociálních sítích, vystát nemohou zejména Piráta, který se podle nich po přestupu k Lovcům chová jako arogantní blbec. 
11.04.2024 18:05 |

podobné články