Článek

Letos se stala dvojnásobnou babičkou, to jí ale nestačí: Zpěvačka Sia (44) uvažuje, že si pořídí další děti

 
Na roli matky si rychle zvykla. Teprve v květnu se zpěvačka Sia (44) pochlubila, že si v loňském roce adoptovala dva dospívající chlapce . Mladšímu z nich se v květnu dokonce narodila dvojčata, a tak je zpěvačka rovnou i babičkou. A mateřství jí prý úplně změnilo život.
17.10.2020 13:05 |

podobné články

Podobné články

Zpěvačka Sia (44) se stala dvojnásobnou matkou: Dva syny (19) zvládla i bez těhotenství!

 
Australská zpěvačka Sia (44) pořádně překvapila fanoušky, když oznámila, že se stala dvojnásobnou matkou. Těhotenského bříška jste si nevšimli správně, šla na to totiž přes adopci. K úžasu všech si domů ale nepřinesla malá miminka, ale odvedla hned dva dospělé muže!
22.05.2020 14:20 |

podobné články

Sotva se pochlubila, že adoptovala dva teenagery, už se zpěvačka Sia (44) stala babičkou. A hned dvojnásobnou!

 
Zpěvačka Sia (44) se v rozhovoru pro AppleMusic pochlubila novinkou: „Mému nejmladšímu synovi se právě narodila dvě miminka. Jsem ku*va babička,“ oznámila nadšeně. Z nové role se raduje, i když ji nejprve vystrašila.
02.07.2020 12:30 |

podobné články

Zpěvačka Sia se stala matkou: Tajně adoptovala dva osmnáctileté chlapce

 
Zpěvačka Sia (44), která je známá tím, že ji všude doprovází mladičká tanečnice z jejích videoklipů a obličej si zakrývá parukami, se svěřila, že se v loňském roce stala matkou. Adoptovala totiž dva osmnáctileté chlapce.
20.05.2020 18:30 |

podobné články

Zpěvačka Sia loni adoptovala dva osmnáctileté mladíky

 
Zpěvačka Sia v lednu tohoto roku přiznala, že je matkou adoptivního chlapce. Tento týden ale upřesnila, jak to s adopcí vlastně bylo. Stala se matkou hned dvou stejně starých mladíků, kterým v době adopce bylo osmnáct. Oba letos oslavili devatenáctiny.
24.05.2020 00:10 |

podobné články

Zpěvačka Sia se stala matkou. Adoptovala dva teenagery

 
Do svého soukromí pouští fanoušky jen vzácně, nyní zpěvačka Sia (44) udělala výjimku, když v rozhovoru pro radiovou stanici Sirius XM uvedla, že na konci loňského roku adoptovala dva kluky.
20.05.2020 11:30 |

podobné články

Regina Řandová bude dvojnásobnou babičkou: V srpnu se hvězdě ze Slunečné narodí druhý vnuk, uhádnete jméno?

 
Regina Řandová (52), která hraje jednu z drben v seriálu Slunečná, se těší, až se stane dvojnásobnou babičkou. Známá dabérka a dětská herečka má se zesnulým hercem Čestmírem Řandou jediného syna a pochlubila se, že v půlce srpna přibude nový člen rodiny, druhý vnuk. A prozradila, i jak se bude jmenovat.
16.07.2020 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Regina Řandová (12 článků)

Takhle ve skutečnosti vypadá dvanáctiletá tanečnice, kterou proslavila zpěvačka Sia

 
Na světě není moc tanečníků, kteří by se za svůj kariérní život dočkali mezinárodního ohlasu. Maddie Ziegler se to podařilo ještě jako dítěti. Největší zásluhu na tom má australská zpěvačka Sia (39), která talentovanou dívenku obsadila už do několika svých videoklipů.
23.03.2015 08:00 |

podobné články

Tajemná zpěvačka Sia oznámila: Rozvádím se

 
Australská zpěvačka, textařka a skladatelka Sia Furler oznámila, že letošní Vánoce už nebude oficiálně slavit s manželem Erikem Andersem Langem. Dvojice se prý rozhodla na počátku adventu, že se rozvede. Manželé oznámili tuto zprávu s tím, že vykročí dál do života jako dobří kamarádi.
12.12.2016 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Sia Furler (5 článků)

Zpěvačka Sia: Klidně budu hrát Samanthu v třetím filmu Sex ve městě

 
Herečka Kim Cattrall se odmítá vrátit do role Samanthy Jonesové a de facto tím zarazila veškeré snahy natočit třetí film Sex ve městě. Velmi tím naštvala hlavní hrdinku, již hraje Sarah Jessica Parker. A po mediální přestřelce mezi oběma ženami přišla s řešením australská zpěvačka Sia. Prý by si na roli Samanthy troufla a ráda ji v třetím filmovém zpracování příběhu čtyř newyorských kamarádek zahraje.
02.11.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Kim Cattrall (82 článků) , Jessica Parker (188 článků)

Bacha, jede buldozer: Zpěvačka Sia ukázala tukem pokrytou zadnici! Neuvěříte proč! FOTO

 
Zpěvačka Sia Furler (41) patří k celebritám, které si neskutečně potrpí na soukromí. Donedávna ani neukazovala svou tvář a skrývala ji pod parukou. Když se však dozvěděla, že se na internetu prodává její nahá fotka, musela to zarazit. Proto snímek odhaleného těla sama zveřejnila!
08.11.2017 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Sia Furler (5 článků)

Drbna ze Slunečné se stala babičkou: Tohle je její malá láska

 
Herečka Regina Řandová se před pár dny stala dvojnásobnou babičkou. Její syn Čestmír, který už s přítelkyní vychovává jednoho chlapce, do rodiny přivítal druhého kluka.
21.08.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Regina Řandová (12 článků)

Sia se vzepřela hackerům. Zveřejnila snímek, na němž je zcela nahá! (FOTO)

 
Australská zpěvačka a textařka Sia Furler zveřejnila snímek, na němž je zcela nahá. Nechtěla se chlubit, ale pouze překazit výhodný obchod skupině hackerů, kteří jí snímek ukradli a snažili se prodat na internetu.
09.11.2017 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Sia Furler (5 článků)

Zpěvačka Sia: Už pět let jsem čistá

 
Jedna z nejvýraznějších australských zpěvaček a textařek současnosti tvrdí, že se už pět let ani nedotkla alkoholu a drog. Umělkyně vystupující pod křestním jménem Sia na Twitteru oznámila, že slaví pětileté výročí abstinence a je na sebe náležitě hrdá.
15.09.2015 12:45 |

podobné články

Sia coby režisérka? Natáčí film s Kate Hudson a svou múzou Maddie Ziegler

 
Zpěvačka Sia (41) vypadá naprosto skvěle a zcela přirozeně. Nejnověji se kromě skládání muziky dala také na režii.
09.08.2017 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Kate Hudson (163 článků)

Sia slíbila fanouškům nové album a muzikál v roce 2019

 
Zpěvačka Sia si pár dní před koncem roku stanovila jasné předsevzetí. V roce 2019 vydá a uvede na trh nové album, jímž své fanoušky uchvátí. Sama si pro něj přitom napíše většinu písní. Deváté studiové album vyjde tři roky po posledním s názvem This Is Acting, pokud nepočítáme vánoční speciál z loňského roku s názvem Everyday Is Christmas. Krom toho plánuje australská hvězda na příští rok uvedení celovečerního muzikálu, který napsala a bude režírovat.
01.01.2019 13:30 |

podobné články

Jak vypadá Sia bez paruky? To snad ani nechcete vidět!

 
Má plno vlastních hitů a spolupracuje se slavnými světovými zpěváky. Zpívala v písních DJ Guetty, napsala text k Rihannině songu "Diamonds". Objevuje se pravidelně na předních příčkách hitparád, ale svoji identitu skrývá. Proč to ta Sia dělá?
10.01.2017 08:05 |

podobné články

Nová alba: Znouzectnost, Sia, Marlon Rozudette a Common

 
Na trhu se po delší době objevilo nové album plzeňské punkrockové skupiny Znouzectnost. Pozoruhodná je nesporně i nové deska australské zpěvačky, která si říká Sia.
27.08.2014 07:05 |

podobné články

Pít a fetovat jsem začala po tragické smrti své první lásky, říká Sia

 
Jedna z nejvýraznějších zpěvaček a textařek současnosti Sia Furlerová (42) se už několik let nedotkla alkoholu ani drog. Umělkyně oznámila, že slaví osmileté výročí abstinence a je na sebe náležitě hrdá. S pitím i prášky začala mít problémy po smrti své první lásky.
17.09.2018 09:05 |

podobné články

Do Česka přijela čínská disidentka Liou Sia. Vdova po nobelistovi poděkovala Havlovi

 
Liou Sia, vdova po zesnulém čínském nobelistovi, soukromě poděkovala Ivanu M. Havlovi za podporu jeho bratra Václava Havla.
22.09.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5857 článků)