Článek

Letocha (STAN): Nedůvěra vládě je jednou z posledních záchranných brzd demokracie

 
Projev na 51. schůzi Poslanecké sněmovny 18. ledna 2023 k návrhu na vyslovení nedůvěry vládě.
18.01.2023 19:45 |

podobné články

Podobné články

Jan Campbell: Nedůvěra na pokračování

 
Nedůvěra občanů k politikům, podnikatelům a státní správě roste ve všech klíčových státech světa rychleji než houby po dešti. Nedůvěřivci je každý podezřelý a červy vidí i v kyselém zelí, řekl svého času Wilhelm Busch. Zatímco v české kotlině se traduje, že sytý hladovému nevěří, v Rusku, nedůvěra osekává strom lásky. Uvedené citáty tak dokazují, že nedůvěra je stejná jako kaz v zubu. Ničí vztah postupně tím, že ho oslabuje, i když to zvenku není vidět.
10.06.2017 17:40 |

podobné články

Plyn? Vedeme válku, přesně takto si to Putin plánoval. Tohoto poslance STAN ještě neznáte...

 
V nedělní Partii Plus na CNN Prima News se střetli poslanci Patrik Nacher (za ANO), Petr Letocha (STAN), Jan Bureš (ODS) a Marie Pošarová (SPD). Ta prozradila, jak se připravila na nadcházející zimu. Na pomoc od vlády Petra Fialy (ODS) nespoléhá. Spolu s Nacherem se k celému kabinetu stavěla velmi kriticky. Nacher nešetřil ani Evropskou unii, Letocha nešetřil Vladimira Putina. Bureš žádal spoluobčany, aby se chovali zodpovědně, hlavně s odkazem na lesní požár ve Hřensku a okolí.
31.07.2022 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (4836 článků) , Petr Fiala (4921 článků) , Jan Bureš (453 článků)

Jak vybrat stan

 
Prázdniny jsou obdobím, kdy nejčastěji kupujeme stan. Stanování je mezi Čechy stále ještě hodně oblíbené, především u mladší populace. Hodí se na víkendové pobyty i dovolené v jednom z mnoha autokempů, i na objíždění letních hudebních festivalů. A někteří z nás ho potřebují i v zimě, při slézání impozantních horských štítů. Pro výběr stanu je rozhodujících několik kritérií. Především je to účel užití, počet osob, pro něž stan pořizujeme a klima, v němž ho budeme stavět. Důležitá je také jeho hmotnost, protože když ho nesete v krosně na zádech, je znát každý dekagram. Stanování ve dvou nebo rodinná dovolená? První, co rozhoduje o výběru vašeho stanu je počet osob, které budou stan současně používat. Jestli se chystáte na dovolenou k moři s dvěma dětmi, je jistě ideální rodinný dvouložnicový stan s předsíňkou, případně stříškou, díky níž budete mít i v nejžhavějších dnech aspoň trochu stínu. V takovém případě ani nezáleží na tom, jak těžký stan bude, protože ho povezete autem. Jestliže se chystáte ve dvou na túru po Čechách nebo dokonce do hor, je hmotnost zásadní. Také nepotřebujete luxusní dvouložnicový stan, stačí pro dvě osoby, maximálně s prostorem pro uložení batohů. Malé, lehčí stany pro jednoho nebo pro 2 osoby, obvykle snadno postavíte i sbalíte. Váha takového stanu se pohybuje kolem 1,5 kg. Jak často chcete stanovat? Jestli chcete stanovat i mimo letní měsíce, je dobré se soustředit na voděodolnost. Na pláži v Itálii to řešit nemusíte, ale když vás přepadne průtrž mračen, jistě nechcete být ihned mokří. V případě podlážky se vyplatí nekupovat nic s odolností nižší než 5 000 mm – 12 000 mm, u stanu pro horskou turistiku počítejte s odolností nejméně 4000 mm. Podle toho, jak často budete stan stavět, je nutné zaměřit se na materiál prutů. Pro četné využívání je lepší pořídit si stan s... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat stan pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.07.2018 17:10 |

podobné články

Černoch (Úsvit): Nedůvěra vládě není jen o Babišovi. Oligarchům přihrávají i další zákony

 
Hnutí Úsvit se dnes rozhodlo podpořit vyslovení nedůvěry vládě. Panuje shoda na tom, že nedůvěra vládě není jen o Babišovi. Oligarchům přihrávají i další zákony jako například energetický zákon.
26.05.2015 13:45 |

podobné články

Tajemství brzd i zápachu metra v Praze. Strojvedoucím pomáhají „prkna“ a kabely

 
Všimli jste si, že pražské metro zastavuje ve stanicích na stejném místě? Dokonce na centimetr přesně. Na linkách A a C je totiž vlak celou dobu veden automatickým systémem, pokud ho tedy strojvedoucí aktivuje. V tom případě je jeho prací jen otevírat dveře a dávat pokyn k rozjezdu. Více práce mají strojvedoucí trasy B, kde jejich přehmaty cestující poznají podle silného zápachu brzd.
20.02.2016 20:00 |

podobné články

V koalici panuje nedůvěra, zapisují se výsledky schůzek

 
Mezi stranami vládní koalice po necelém roce osočování panuje nedůvěra. Proto si lídři ODS, TOP09 a VV z tajných jednání K9 začali pořizovat zápisky. Tento postup zavedli do praxe poté, co předseda Věcí veřejných Radek John označil za chybu přistoupit na personální změny ve vládě a neudělat si z jednání zápis.
20.05.2011 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2480 článků)

Politologové po dalším průzkumu: V lidech roste nedůvěra

 
Rozpaky a váhání. To vedle statistických výsledků průzkumu mezi lidmi ohledně přízně k jednotlivým politickým stranám, ukázal aktuální průzkum agentury STEM. Lidé prostě mají vůči politice výhrady a roste v nich nedůvěra. Stejně jako průzkum této agentury to potvrzují v posledních týdnech i jiné výzkumy. I zde se ukázalo, že nejvíce dotazovaných důvěřuje levici.
17.03.2011 20:50 |

podobné články

Letocha (STAN): Předseda Rakušan bude za podpory všech krajů obhajovat svůj post

 
Komentář na facebookovém profilu ke sjezdu STAN tuto sobotu.
21.07.2022 19:50 |

podobné články

Letocha (STAN): Sněm beru jako jasný vzkaz voličům, že změna skutečně nastala

 
Součástí Mimořádného Republikového sněmu hnutí STAN bylo také schválení nové podoby stanov. Proměna stanov posiluje kontrolní orgány hnutí.
23.07.2022 22:55 |

podobné články

Letocha (STAN): Ministr vnitra Rakušan svou práci dělá velmi dobře

 
Projev na 51. schůzi Poslanecké sněmovny 18. ledna 2023 k návrhu na vyslovení nedůvěry vládě.
18.01.2023 20:55 |

podobné články

Záchranné brzdy jsou ve vlacích proti masovým vrahům

 
Původním smyslem záchranných brzd ve vlaku nebyla ochrana v případě nehody, ale strach z masového vraha.
20.07.2010 00:30 |

podobné články

Jan Campbell: Nedůvěra v Petrohradu

 
Během dvoutýdenního pobytu v Rusku jsem si mohl přečíst několik pozitivních komentářů a analýz expertů, abych si potvrdil, že panuje nedůvěra v různých segmentech ruské společnosti a aktivitách.
11.06.2017 15:15 |

podobné články

Jan Campbell: Nedůvěra v Moskvě

 
Nedůvěra provázela První kongres mezinárodní unie NGO Assembly of People of Eurasia (Shromáždění národů Eurasie).
14.06.2017 10:40 |

podobné články

Německý deník Süddeutsche Zeitung: Nedůvěra je v ČR silnější než pravidla

 
Země má jeden z nejvyšších počtů úmrtí po nakažení covidem-19 v Evropské unii, ale víc než onemocnění se lidé obávají finanční tísně. Tak popisuje nejen epidemickou situaci v České republice německý deník Süddeutsche Zeitung v  článku , kterým dnes dopoledne otvíral svůj web. V Česku roste nedůvěra mezi občany a vládou, píše autorka analýzy.
05.02.2021 14:10 |

podobné články

Letocha (STAN): Schůze všech výborů jsou veřejné

 
Komentář na facebookovém profilu k prvnímu zasedání výboru pro bezpečnost.
25.11.2021 05:40 |

podobné články

Letocha (STAN): Chápu, že se některým z vás nechce na třetí dávku, ale jděte

 
Komentář na facebookovém profilu k očkování proti covidu třetí dávkou.
06.01.2022 20:10 |

podobné články

Letocha (STAN): Pomoc občanům Ukrajiny si vyžádá 1,5 miliardy

 
Projev na 9. schůzi Poslanecké sněmovny 4. března 2022 k státnímu rozpočtu
04.03.2022 19:45 |

podobné články

Letocha (STAN): Projednávali jsme usnášeníschopnost Rady ČT

 
Komentář na facebookovém profilu k Radě ČT.
17.04.2022 18:20 |

podobné články

Letocha (STAN): Současné dodávky plynu do ČR jsou stabilní

 
Komentář na facebookovém profilu k zásobám plynu v ČR.
28.04.2022 18:35 |

podobné články