Článek

Léto s prezidenty: Pavel běhal se Sokoly, Zeman se spálil na člunu

 
Prezident Petr Pavel je ve Washingtonu, kde v úterý začal summit NATO a jehož hlavním tématem bude válka na Ukrajině. Pavel si čekání na jednání zkrátil ranním během s členy amerického Sokola. To bývalý prezident Miloš Zeman si už užívá zaslouženého odpočinku a na sociálních sítích sdílel svoji tradiční vyjížďku na člunu na milované Vysočině.
09.07.2024 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků) , Petr Pavel (2948 článků)
Podobné články

Lesy ČR: Pozorujte v Teplickém skalním městě hnízdící sokoly

 
V Teplickém skalním městě je během nadcházejících květnových víkendů možné od 10 do 17 hodin pozorovat na vyhlídce u skály Herynek sokoly hnízdící na Chrámových stěnách. Projekt podporují Lesy ČR.
05.05.2016 12:35 |

podobné články

Lesy ČR: Sokoly můžete v Teplickém skalním městě pozorovat už tento víkend

 
Pozorování sokolů u Chrámových stěn Teplického skalního města je připraveno na nadcházejí víkend. Podporují ho Lesy ČR i Správa CHKO Broumovsko. Návštěvníci mohou spatřit pomocí stativového dalekohledu sokoly stěhovavé. Na konci dubna sokolí pár vyseděl tři mláďata. Ta se nyní učí létat.
03.06.2017 07:35 |

podobné články

Lesy ČR: O víkendu pozorovali návštěvníci Teplického skalního města sokoly

 
Návštěvníci pomocí stativového dalekohledu pozorovali o víkendu v Teplickém skalním městě sokoly stěhovavé. Na konci dubna sokolí pár vyseděl tři mláďata. Ta se nyní učí létat. Projekt připravil státní podnik Lesy ČR a Správa CHKO Broumovsko.
11.06.2017 18:50 |

podobné články

Sokoly v Českém ráji zřejmě vyrušil dron, nevyvedli mláďata. Šéf ornitologů varuje majitele

 
Ačkoliv se ochránci radují, že se konečně podařilo sokoly stěhovavé vrátit do české přírody, mají důvody i k obavám. Hnízdění tohoto nejrychlejšího ptáka světa, ale i dalších opeřenců, ohrožují neukáznění lidé s drony, kteří s nimi létají nad jejich hnízdy. Sokoli jsou na rušení mimořádně citliví, když jim kolem hlavy bzučí zařízení, mladé nevyvedou. Přesně to se letos stalo v Českém ráji. Ochránci řeší, jak podobným incidentům do budoucna zamezit, podle všeho jich bude přibývat.
05.09.2021 16:40 |

podobné články

Vladimír Ustyanovič: Jak se nestát prezidentem

 
Nejmenovaný prezidentský kandidát má hlavní nosné téma, jak získat podporu voličů, a to někdy až nechutnými urážkami současného prezidenta Miloše Zemana. Je všeobecně známo, že prezident Zeman tráví svou dovolenou plavbou na svém gumovém člunu na Vysočině. Pan prezident Zeman do svého člunu musí nastupovat s dopomocí, což je u člověka, který je odkázaný na kolečkové křeslo, každé myslící osobě zřejmé. Je pro mne nepochopitelné, jak se může kdokoliv vysmívat nemohoucnosti někoho, navíc jej parodovat při jakékoliv činnosti, plavbě na podobném člunu i včetně pozice na kterou je pan prezident odkázán. Je přirozené, když si postižený dělá legraci sám ze sebe, avšak je krajně nevhodné, když si z postiženého dělá legraci zdravý člověk. Už to tady bylo kdysi - postižení byli považováni za méněcenné, to byla rasová teorie třetí říše.
21.07.2022 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Kabelky na léto, aneb co se bude nosit?

 
Milé ženy, máte již svoje kabelky na léto? Pokud ne, pak jste tu správně a určitě byste si dnešní článek neměly nechat ujít! Možná jste stejně jako spousta jiných žen a dívek neměly sebemenší tušení, že s příchodem horkých prázdninových měsíců přichází na řadu i obměna vašich kabelek. Naštěstí máte nás a před sebou dnešní článek, tak hurá na něj! Mít kabelky na léto je nutnost, ať si kdekdo říká, co chce. Pokud jste byli toho názoru, že stačí mít jeden jediný kousek a ten nosit 365 dní v roce, doslova 24/7, pak jste se bohužel spletli. Stejně jako se mění módní trendy a my v létě nosíme kratší svršky nežli v zimě, mění se i trendy v kabelkách. A proto je potřeba, abyste vyměnili stávající kabelky za aktuální kousky. Které to jsou? To se dozvíte v následujících řádcích! Jaké jsou kabelky na léto? Když se řekne léto, automaticky si vybavíme sluníčko, zábavu, čas strávený u vody, večírky za vlahých letních večerů, romantické chvíle při západu slunce. A tomu všemu se přizpůsobí i kabelky na léto, jejichž úkolem je nejen poskytnout vám úložný prostor pro věci, jež chcete mít neustále po ruce, ale zároveň i podpořit váš outfit, podtrhnout celkový nápad a dodat vám šmrnc. Zní to dobře, viďte? Pokud chcete toho všeho docílit, musíte si vybrat kabelku, která je pro letní čas ideální. Tak si je pojďme společně představit! Velká plážová taška Sice ve svém názvu nenese slovíčko kabelka, ale i tak jí patří přední příčka našeho pomyslného seznamu. Velká, klidně můžete říci, že obří, plážová taška je pro letní měsíce must have. Všechno se do ní vejde, vyrazit s ní můžete i k vodě, a co se týče designu, na velké ploše krásně vyniknou pestrobarevné květy, veselé potisky i hravé barvy. Decentní crossbody kabelka Představte si, že se... Čtěte více Příspěvek Kabelky na léto, aneb co se bude nosit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.07.2017 19:20 |

podobné články

VIDEO: SMRT v závodě super rychlých člunů! Šampion nepřežil drsnou havárii

 
Jízda v nabušeném motorovém člunu, kolize, "vzlétnutí", tvrdý dopad na vodní hladinu, salta, kotrmelce, bezvědomí a smrt. Závod super rychlých motorových člunů poznamenala tragická nehoda, při které zahynul velký šampion a lídr průběžné klasifikace Ital Paolo Zantelli.
17.09.2013 14:15 |

podobné články

Česká obchodní inspekce: Kontroly nafukovacích člunů odhalily nedostatky u 6 z 10 člunů

 
Česká obchodní inspekce kontrolovala v minulém roce nafukovací čluny patřící mezi rekreační plavidla, která jsou u české veřejnosti velice oblíbená a populární. Celkem zkontrolovala 10 typů výrobků a u 6 typů člunů zjistila nedostatky.
25.02.2023 14:05 |

podobné články

Tajemství odhaleno, Zeman na tiskovce spálil trenýrky

 
Je jasno. Prezident Miloš Zeman během tiskové konference, kterou na čtvrteční odpoledne svolal, za asistence hasičů spálil červené trenýrky.
14.06.2018 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zeman s rudými trenkami spálil Česku až dva miliony, galeristé lomí rukama

 
Červené trenky, které ve čtvrtek teatrálně spálil prezident Miloš Zeman, mohly mít podle odhadů hodnotu až dva miliony korun. Shodli se na tom experti a galeristé, které oslovil server iDnes.cz. Podobná díla totiž mají svou určitou společensko-historickou hodnotu a politický podtext, což mnozí lidé dokážou finančně ocenit.
15.06.2018 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Spálené rudé trenky na Hradě řeší inspekce. Zahájila přestupkové řízení

 
Česká inspekce životního prostředí (ČIŽP) zahájila přestupkové řízení kvůli happeningu, při kterém prezident Miloš Zeman na Pražském hradě spálil červené trenky. Informoval o tom server Aktuálně.cz. Inspekce neupřesnila, proti komu řízení vede. Mluvčí Jiří Ovčáček sdělil, že o věci byl Hrad informován. Zeman v polovině června spálil trenky, které v roce 2015 nad Hradem vyvěsili místo standarty členové skupiny Ztohoven.
13.08.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

7 důvodů, proč Bartošová nedostane Slavíka: Ani píseň Léto, léto mý nepomůže

 
Léto, léto mý, jenom jednou jsem to léto na pláži ležela! Kdyby Iveta Bartošová aktualizovala slova ke své slavné písni, je možné, že by šanci na Slavíka měla. Letošní léto ji málem zabilo a ona na zpěv neměla ani pomyšlení. Není divu, že není v nejužší nominaci na Slavíky. Má holt jiné starosti, než boj o cenu! Kdyby nebyl za zpěv, ale za show, naděje na vítězství by tu však byla. Za jaký svůj kousek by ho mohla získat?
08.11.2013 11:36 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7110 článků)

Pavel Kolář léčí prezidenty i sportovní hvězdy: Proč nedokázal vyléčit Rosického

 
Je prý zázračný. Léčí prezidenty, malé děti, a hlavně sportovní celebrity. Za své triumfy pravidelně děkují i jemu. Profesor Pavel Kolář (55) je ale kouzelník hlavně v tom, kolik práce a povinností je schopen zvládat. A k tomu všemu si v předvánočním shonu našel čas i na rozhovor.
22.12.2018 12:15 |

podobné články

Zeman nevyplul na člunu, dovolená na Vysočině nebyla jako dřív. Víme, co za to může

 
Pro prezidenta Miloše Zemana není letošní léto jako ta předešlá. Sice strávil pár dní na své oblíbené Vysočině, na rybníku v Novém Veselí ho lidé ale vyhlíželi marně. I když si šel obhlédnout terén, na svém člunu nakonec nevyplul. Podle jeho spolupracovníků za to může především špatné počasí.
10.07.2018 06:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zeman dodržel dovolenkovou tradici a vyrazil na rybník. Do člunu mu pomáhala ochranka

 
Prezident Miloš Zeman i letos dodržel tradici a dovolenou na chalupě v Novém Veselí na Vysočině si zpestřil vyplutím na člunu na místním rybníce. Doprovod mu dělala ochranka, která mu do lodi i z ní pomohla. Cestou se zdravil s místními lidmi. Zeman dovolenou na Vysočině zahájil v pátek, odpočinek má naplánovaný na celý konec července.
24.07.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zeman odmítl pero za milion. Ať za něj radši vybaví školáky

 
Nový prezident Miloš Zeman odmítl podepsat prezidentský slib perem určeným výhradě pro prezidenty a vyrobeným ze zlata a platiny. Toto pero věnovala firma Koh-i-noor Hardtmuth z Českých Budějovic, která byla až do znárodnění výhradním dodavatelem plnicích per pro československé prezidenty.
02.03.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků)

Zeman přijal Pecinu. Ten mu vysvětloval dva policejní prezidenty

 
Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek jednal na Pražském hradě s ministrem vnitra Martinem Pecinou. Tématem schůzky bylo nynější dvojvládí v české policii, která má momentálně dva prezidenty - Martina Červíčka a Petra Lessyho, jehož do služebního poměru vrátil právě Pecina.
12.12.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Lessy (875 článků) , Miloš Zeman (28099 článků) , Martin Pecina (426 článků) , Petr Lessy (799 článků) , Martin Červíček (401 článků)

Kajínek: Havlův Špaček lže. Zeman je chytrý a statečný. Starý chlap, ale nemohu o něm říct nic špatného

 
Omilostněný dvojnásobný vrah Jiří Kajínek po několika dnech znovu promlouvá. Tentokrát serveru Express.cz sdělil, jak se dívá na lidi kolem někdejšího prezidenta Václava Havla a co si myslí o současném prezidentovi Miloši Zemanovi. Zeman je pro něj odvážný, zatímco prezidenty Václava Havla a Václava Klause vnímá jako prezidenty, kteří měli strach.
12.06.2017 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6490 článků) , Václav Klaus (11132 článků) , Jiří Kajínek (877 článků) , Jiří Havel (483 článků) , Jiří Zeman (1402 článků) , Jiří Havel (483 článků)

Humor s generálskou hvězdičkou: Petr Pavel vzal fotografii Miloše Zemana v člunu a něco k ní připsal

 
Generál Petr Pavel, bývalý nejvýše postavený voják v NATO a náčelník Generálního štábu Armády ČR, v pondělí odpoledne šokoval vtipem o Miloši Zemanovi, jeho člunu a Rusku. Vtip, který během chvíle obletěl sociální sítě, se týkal reakce na napadení ukrajinského námořnictva ze strany Rusů v Černém moři.
26.11.2018 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28099 článků) , Petr Pavel (2948 článků)