Článek

Letní Letná v letošním roce opět s mezinárodní účastí

 
Hvězdy evropské i domácí novocirkusové scény představí od 12. do 18. srpna osmnáctý ročník festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná 2021.
12.08.2021 11:00 |

podobné články

Podobné články

Letní Letná v letošním roce opět s mezinárodní účastí

 
Hvězdy evropské i domácí novocirkusové scény představí od 12. do 18. srpna osmnáctý ročník festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná 2021.
12.08.2021 12:40 |

podobné články

Festival Letní Letná začíná ve středu ohnivým punkovým cirkusem a pohádkami

 
Pražský festival Letní Letná zahájí ve středu 18. srpna třemi představeními pro děti a ohnivým punkovým cirkusem skandinávských Burnt Out Punks, který bude přístupný zdarma. Sedmý ročník mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná 2010 slibuje bohatý program až do konce srpna.
16.08.2010 14:00 |

podobné články

Létající umělci i tragický příběh cirkusáka. Letní Letná bude kratší, ale přiveze i umělce ze zahraničí

 
Nejdříve to vypadalo, že se nic nebude moct konat až do září, nakonec ale s postupným rozvolňováním vládních opatření vznikl nápad uspořádat mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná v odlehčenější verzi, kterou organizátoři nazvali Letná Light. „Neznamená to, že by to bylo nějak chudší, bude to jenom kratší," ujistil ředitel festivalu Jiří Turek.
24.06.2020 06:35 |

podobné články

Letní Letná se změnila v Lednou

 
Festival Letní Letná, který každý rok v srpnu promění letenský park v oázu předních souborů nového cirkusu, připravila vánoční speciál nazvaný Lední Letná. Tento víkend zve rodiče i děti do prostor holešovického Výstaviště.
05.12.2014 15:52 |

podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Smutná zpráva pro fanoušky nového cirkusu: Letní Letná je zrušená, festival přesunuli na příští rok

 
Všichni fanoušci nového cirkusu, kteří se těšili na jedinečné letní zážitky, které každoročně do Prahy přiváží festival Letní Letná, mají letos smůlu. Organizátoři oblíbený mezinárodní festival museli kvůli opatřením vlády proti šíření koronaviru o rok odložit. Zákazníky, kteří si již koupili vstupenky na letošní srpnový termín, budou pořadatelé kontaktovat. Informace získají i na webu. Příští ročník festivalu bude 12. až 31. srpna 2021, uvedl za organizátory Jiří Sedlák.
05.05.2020 15:55 |

podobné články

Letní Letná se vrací v plné parádě. Artistické kousky předvedou mistři svého oboru z Francie i Čech

 
Festival nového cirkusu a divadla Letní Letná letos zahájí svou 18. sezónu. Na oslavu své plnoletosti si festival připravil řadu zvučných jmen. Ze zahraničních hvězd ovládnou Letní Letnou především soubory z Francie. I letos zahájí festival 12. srpna francouzská provazochodkyně, tentokrát to bude Johanne Humblet, která se letos sice neprojde nad Vltavou, ale nad hlavami diváků přímo na Letné. Francouzské umělce doprovodí i ti čeští. K vidění budou akrobaté  z Cirk La Putika, Losers Cirque Company a dalších. Festival potrvá do konce srpna a nebude chybět ani bohatý program cela zdarma.
09.08.2021 20:00 |

podobné články

Festival Letní Letná vyjíždí z Prahy

 
Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná se letos rozšíří do dalších čtyř měst. Atmosféru nového cirkusu, pohybového divadla, dětských představení, cirkusových workshopů, výtvarných dílen a městečka s cirkusovými stany budou moci od 3. června zažít diváci v Olomouci, Ostravě, Brně a ve Frymburku na Lipně.
25.05.2011 14:40 |

podobné články

Festival Letní Letná přinese řadu premiér

 
Na mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná, který proběhne na pražské letenské pláni, se pojedenácté představí od 17. srpna do 2. září hvězdy nového cirkusu ze světa i z domova.
20.07.2014 09:50 |

podobné články

Dvěma novinkami začal 11. ročník festivalu Letní Letná

 
Do druhé desítky vstoupil dnes večer v Praze mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. Úvodní večer 11. ročníku, který do 2. září uvede přes 120 představení, nabídl dvě novinky.
17.08.2014 23:00 |

podobné články

Dvěma novinkami začal 11. ročník festivalu Letní Letná

 
Do druhé desítky vstoupil v neděli večer v Praze mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. Úvodní večer 11. ročníku, který do 2. září uvede přes 120 představení, nabídl dvě novinky.
18.08.2014 09:20 |

podobné články

Letní Letná zveřejnila první hvězdy

 
Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla Letní Letná, jehož třináctý ročník se uskuteční od 18. srpna do 4. září v pražských Letenských sadech, zveřejnil své první zahraniční hvězdy.
15.03.2016 14:25 |

podobné články

Cirkus bude. Letní Letná v odlehčené verzi

 
Kvůli koronavirovým opatřením se musela část programu festivalu Letní Letná přesunout na příští rok. V reakci na současné uvolňování situace se ale organizátoři rozhodli, že mezinárodní festival nového cirkusu a divadla uspořádají i letos, v odlehčené verzi. Sedmnáctý ročník se uskuteční od 18. do 25. srpna v Letenských sadech v Praze.
23.06.2020 14:50 |

podobné články

Letní Letná bude patřit dětem, pohádkám a cirkusové škole

 
Festival Letní Letná nabídne mezi Hanavským pavilonem a Kramářovou vilou v Praze od 18. do 31. srpna maraton zahraničních hvězd nového cirkusu, tuzemských souborů, pohádek, aktivit pro děti i jejich rodiče.
10.06.2010 09:00 |

podobné články

Letní Letná přiveze do Prahy nejlepší nový cirkus Evropy

 
Od půlky srpna se na pražské Letné bude konat festival nového cirkusu a divadla Letní Letná 2010.
11.08.2010 12:40 |

podobné články

Letní Letná ve znamení fire show, klauniády a erotiky

 
Letos již po sedmé rozbijí svá šapitó na pražské Letenské pláni umělci účastnící se festivalu Letní Letná. Od 18. do 31. srpna se zde uskuteční přes osmdesát představení ze čtyř zemí.
13.08.2010 17:15 |

podobné články

Festival Letní Letná zahájí francouzský soubor Malabar

 
Volně přístupné představení odstartuje 21. srpna ve 21 hodin 8. ročník pražského festivalu Letní Letná. Francouzi přivezou program Le Voyage des Aquarêves nabitý pyrotechnikou, akrobacií, žonglováním, hudbou a světelnými efekty.
28.07.2011 09:50 |

podobné články

Francouzi zahájili festival nového cirkusu Letní Letná v Praze

 
Francouzský soubor Malabar zahájil v neděli osmý ročník mezinárodního festivalu Letní Letná. Do Letenských sadů přilákal večer stovky, možná i tisíce lidí, kteří se rozprostřeli po rozlehlém parku. Festival nového cirkusu a divadla potrvá do 4. září.
22.08.2011 10:55 |

podobné články

Letní Letná nabídne zábavu, umění i nebezpečí

 
Švédský Cirkus Cirkör je první hvězdou již osmého ročníku mezinárodního festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná. Od začátku tohoto týdne až do neděle 4. září je jeho produkce k vidění ve stanu nedaleko pražské Kramářovy vily.
24.08.2011 16:40 |

podobné články