Článek

Letiště Praha: British Airways obhájila za rok 2019 titul Nejtišší dopravce

 
V letošním ročníku soutěže Nejtišší dopravce, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s Městskou částí Praha 6, zvítězila britská letecká společnost British Airways (BA).
04.12.2019 20:10 |

podobné články

Podobné články

Letiště Praha: British Airways obhájila za rok 2019 titul Nejtišší dopravce

 
V letošním ročníku soutěže Nejtišší dopravce, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s Městskou částí Praha 6, zvítězila britská letecká společnost British Airways (BA).
04.12.2019 10:05 |

podobné články

Titul Nejtišší dopravce za rok 2018 na Letišti Václava Havla Praha získalo British Airways

 
V letošním ročníku soutěže Nejtišší dopravce, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s Městskou částí Praha 6, zvítězila britská letecká společnost British Airways (BA). Křišťálovou trofej vítězi předali předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř a starosta Městské části Praha 6 Ondřej Kolář během setkání zástupců letiště se starosty okolních obcí a městských částí.
08.12.2018 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5429 článků) , Ondřej Havel (64 článků)

British Airways ruší všechny lety z Londýna. Mají problémy s počítači

 
Aerolinky British Airways přerušily kvůli výpadku počítačových systémů pro celou sobotu všechny lety navazující na londýnská mezinárodní letiště Heathrow a Gatwick. Opatření způsobilo na obou letištích chaos kvůli tisícům cestujících tlačících se v odbavovacích halách. Společnost později uvedla, že nemá důkazy o tom, že by výpadek byl zaviněn kybernetickým útokem.
27.05.2017 14:25 |

podobné články

Problémy British Airways nekončí. Aerolinky rušily i lety Londýn-Praha

 
Britské aerolinky se v sobotu potýkaly s výpadkem počítačových systémů. Cestující, kteří se chystali využít prodloužený víkend k cestování, se tak na londýnských letištích setkali s několik hodin trvajícími zpožděními. Problémy navíc zřejmě stále pokračují. British Airways byly nucené zrušit třetinu ranních letů z londýnských letišť Heathrow a Gatwick, což se dotklo i linek do Prahy. O situaci informovala BBC.
28.05.2017 14:40 |

podobné články

easyJet je nejtišším dopravcem na pražském letišti

 
V letošním ročníku soutěže Nejtišší dopravce, kterou pořádá Letiště Praha ve spolupráci s městskou částí Praha 6, zvítězila britská letecká společnost easyJet. Trofej ve tvaru křišťálové vlaštovky vítězi předali předseda představenstva Letiště Praha Václav Řehoř a zástupkyně starosty městské části Praha 6 Eva Smutná.
18.12.2017 18:55 |

podobné články

Jak parkovat na letištích za méně peněz

 
Pokaždé, když se chystáte letět ze země, ať už na dovolenou nebo pracovně, řešíte otázku, jestli přijet na letiště svým automobilem a platit drahé parkovné, nebo ho nechat doma a přijet autobusem nebo taxíkem. Na parkovném ale můžete ušetřit, když víte, jak na to. Přijet si automobilem až k letišti je nejpohodlnější variantou, když ale odlétáte na delší dobu, je parkovné dost drahá záležitost. Nabízí se možnost nechat se na letiště někým odvézt (rodina, kamarád), jsou ale situace, kdy se nikdo takový nenajde, navíc potřebujete někoho, kdo vás odveze také zpět z letiště. Mít vlastní auto poblíž letiště je tedy stále nejlepším řešením. Parkujte u menších společností Parking patřící letišti je drahý. Dokonce až třikrát dražší, než jsou ceny menších firem specializujících se na parkování aut, které mají své parkovací domy asi 5 minut cesty od letiště. Menší soukromé firmy, pokud chtějí dlouhodobě prosperovat, musí nabídnout zajímavé služby a zajímavé ceny. Proto dbají na spokojenost každého zákazníka, často tedy  za méně peněz dostanete kromě parkování ještě další bonusy, třeba i komplexní pojištění vašeho auta stojícího na parkovišti. Své auto tedy opouštíte s naprostým klidem a cestu si můžete užít. V ceně parkování je samozřejmě i odvoz k letištnímu terminálu minibusem či pojištění jím přepravovaných osob, zapůjčení dětské autosedačky pro přepravu na letiště,nebo například dohuštění kol nebo využití startovacího zařízení u dlouhodobě odstaveného vozu. TYto nadstandardní služby má každá společnost jiné, při vyhledávání parkování poblíž letiště se můžete rozhodovat i podle nich. Pro ty, co mají rádi trochu adrenalinu Jestli se chystáte odletět jen na pár dní a nechce se vám utrácet za parking, existují varianty zdarma, jsou to ale možnosti s nejistým výsledkem. Jako poměrně dobře schůdná se jeví možnost zaparkovat si vůz na parkovištích obchodních center v blízkosti letiště nebo v dosahu linky MHD, která na letiště zajíždí. U... Čtěte více Příspěvek Jak parkovat na letištích za méně peněz pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.09.2018 19:20 |

podobné články

British Airways chtějí o Vánocích stávkovat

 
Odbory palubního personálu britské letecké společnosti British Airways dnes vyhlásily od 22. prosince dvanáctidenní stávku, která zasáhne vánoční a novoroční svátky.
14.12.2009 17:50 |

podobné články

British Airways se snaží odvrátit stávku

 
Vedení letecké společnosti British Airways a odboroví funkcionáři zastupující palubní personál chystají další jednání s cílem zabránit stávkám naplánovaným na následující dva víkendy. V pátek to uvedla zpravodajská stanice CNN.
19.03.2010 11:20 |

podobné články

Každý den stávky stál British Airways sedm milionů liber

 
Stávka palubního personálu společnosti British Airways stála firmu každý den sedm milionů liber (198 milionů korun). Informuje The Daily Telegraph.
23.03.2010 06:30 |

podobné články

British Airways podepsaly dohodu o fúzi s Iberií

 
British Airways získají 55 procentní podíl na společném podniku, zatímco Iberia získá podíl ve výši 45 procent.
08.04.2010 10:05 |

podobné články

Personál British Airways v pondělí vstoupí do stávky

 
Stávka palubního personálu aerolinek British Airways (BA) začne v pondělí. Vedení se nepodařilo předejít stávce.
23.05.2010 17:55 |

podobné články

Vedení British Airways bude znovu jednat s odbory o stávce

 
Vedení letecké společnosti British Airways (BA) bude v pátek znovu jednat s odborovou centrálou Unite o stávce palubního personálu a pokusí se odvrátit plánované stávky.
28.05.2010 11:55 |

podobné články

V British Airways začala stávka palubního personálu. Dotkne se i Čechů

 
Palubní personál letecké společnosti British Airways (BA) dnes zahájil další pětidenní stávku.
30.05.2010 13:30 |

podobné články

British Airways plánují další rozhovory se zástupci zaměstnanců

 
V úterý pokračuje třetím dnem stávka palubního personálu letecké společnosti British Airways.
01.06.2010 09:15 |

podobné články

Usáma bin Ládin poletí 26. října s British Airways, hlásí firemní magazín

 
Po sérii stávek, které narušily cesty desítkám tisíc lidí, na sebe přitáhly aerolinky British Airways pozornost znovu. A opět značně negativně. V jejich firemním magazínu se totiž objevila u článku o generování palubních vstupenek do mobilních telefonů fotka, ukazující "mobilní palubku" na jméno nejhledanějšího teroristy Usámy bin Ládina.
03.06.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Usáma bin Ládin (321 článků)

Personál British Airways zahájil poslední z vlny pětidenních stávek

 
Palubní personál letecké společnosti British Airways dnes odstartoval zatím poslední z vlny pětidenních stávek na protest proti úsporným opatřením firmy.
05.06.2010 12:30 |

podobné články

British Airways dluží miliardy. Kvůli sopce a stávkám

 
Letecká společnost British Airways hospodařila v prvním čtvrtletí svého fiskálního roku s hrubou ztrátou 164 milionů liber (asi 4,8 miliardy Kč).
30.07.2010 10:40 |

podobné články

Aerolinky British Airways plánují akvizici 12 leteckých společností

 
British Airways (BA) mají zájem o akvizici 12 leteckých společností. Informoval o tom v pondělí server BBC s odvoláním na prohlášení šéfa BA Willieho Walshe.
06.09.2010 14:00 |

podobné články

Drama na letišti: Letadlo British Airways křídlem rozřízlo cihlový dům!

 
Tohle se piloti British Airways za rámeček nedají. Těsně před odletem z jihoafrického Johannesburgu do Londýna křídlem rozkrojili budovu na letišti Olivera Tamba.
23.12.2013 11:52 |

podobné články