Článek

Letecké eso ze staré školy. Recenze Sega Ages: G-LOC: Air Battle

 
Série novodobých konverzí starých dobrých hitů Sega Ages se opět rozrostla. Přilétla do ní klasická letecká arkáda G-LOC: Air Battle a s ní další dávka nostalgie. Lze však tento 30 let starý titul ještě dnes vůbec hrát?
19.05.2020 11:05 |

podobné články

Podobné články

Další ochrana pro Battle.net účet

 
Blizzard bere bezpečnost Battle.net účtů zatraceně vážně. Aby taky ne, když je mají založeny miliony hráčů. A kromě špičkové (osobní zkušenost s pokusem o krádež a zneužití) a rychlé podpory dělá i další věci, jako je třeba Battle.net Authenticator, který, ať už ve formě přívěšku na klíče, nebo aplikace na mobilní telefon, zajišťuje další ochrannou vrstvu...
09.12.2010 15:35 |

podobné články

Air Telecom rozdává do konce února u vybraných GSM tarifů volné minuty zdarma

 
Mobilní operátor Air Telecom a. s. rozdává novým zákazníkům do konce února u dvou ze svých GSM tarifů volné minuty zdarma navíc. K tarifu AIR Mini dostanou zákazníci 10 volných minut volání do všech sítí zdarma, u tarifu AIR Relax potom 20 minut. Díky ceně 1,50 Kč za minutu volání, stejně jako za poslání jedné SMS, patří tarify Air Telecom k cenově nejvýhodnějším na českém trhu.
19.02.2014 11:45 |

podobné články

Sega sní o úspěchu remaku NiGHTS into dreams...

 
Po oznámení nedopečeného, a tak trošku překvapivého PC remaku Final Fantasy VII k nám míří další Japonka, tentokrát ne ale z PlayStationu, nýbrž ze Saturnu. Sega oznámila HD remake 16 let staré arkádové plošinovky NiGHTS into dreams, který vyjde na podzim na PC, PSN a XBLA a přinese v prvé řadě moderní grafiku, v druhé řadě achievementy, trofeje a online žebříčky...
06.07.2012 08:35 |

podobné články

Catherine Zeta-Jones: Po kolapsu natáčí muzikál!

 
Hollywoodská herečka Catherine Zeta-Jones (41) se po kolapsu, kdy se léčila na psychiatrii z depresí vrhá naplno do práce. Nyní dokončuje jednání o svém účinkování v muzikálu režiséra Adama Shankmana Rock of Ages (Rock všech dob). Zeta-Jones, která získala Oscara za nejlepší vedlejší roli ve filmovém muzikálu Chicago z roku 2002, ztvární ve filmu Rock of Ages darebačku, roli, která se v divadelním provedení neobjevuje.
21.04.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Catherine Zeta-Jones (155 článků) , Adam Shankman (2 články)

53 retro pařeb v jednom aneb návrat do herních 90. let. Recenze Sega Mega Drive Classics

 
16bitová konzole Mega Drive od Segy neodmyslitelně patří k herní historii. V první polovině 90. let šlo o nejpopulárnější herní mašinku v Česku. Hráči pařili legendární beat 'em up mlátičky jako Streets of Rage nebo Golden Axe, hopsali s modrým ježkem v Sonic The Hedgehog, a když hra nefungovala, foukali do cartridgí jako diví. Jo, to byly časy. Připomenout si je nyní můžeme s parádní kompilací Sega Mega Drive Classics.
18.06.2018 18:35 |

podobné články

Osobnosti: The Streets (2 články)

Položí stávky letecký gigant Air France? Stát vás nezachrání, varuje ministr

 
Francouzský ministr financí Bruno Le Maire varoval před možným zánikem letecké společnosti Air France v případě, že firma nepodnikne potřebné kroky k zajištění své konkurenceschopnosti. Air France se nyní potýká se stávkami zaměstnanců, kteří požadují zvýšení mezd, píše server BBC. Francouzská vláda sice vlastní více než 14procentní podíl v mateřské společnosti Air France-KLM, podle ministra však tuto ztrátovou firmu nehodlá zachraňovat.
07.05.2018 07:25 |

podobné články

Růžová koule se rve v aréně. Recenze Kirby Battle Royale

 
Kdo by neznal jedlíka Kirbyho?! Růžová koule, která pozřením svých nepřátel získává jejich schopnosti, patří k nejslavnějším postavám Nintenda. Poslední Kirbyho dobrodružství však není hopsačka, jak jsme zvyklí. Jde o multiplayerovou mlátičku. Nejvíc si Kirby Battle Royale užijete na domácích party.
15.01.2018 17:05 |

podobné články

Sega připravuje HD remake prvních dvou Yakuza her

 
Měl bych se velmi zamyslet nad hráčským aspektem svého života, protože se dostávám do skluzu nejenom v oblasti zbrusu nových her, ale už i remaků. Druhá Yakuza mi leží vedle PS3 (launch model) a čeká, až ji pořádně projedu (protože napoprvé to kvůli recenzi nebylo ono) a Sega mi kazí plány tím, že už oznamuje HD remake prvního a druhého dílu. Za chvilku už na nové...
16.12.2010 09:30 |

podobné články

Sega vydala modderské nástroje pro Shogun 2

 
Hurá, máme se zas nač těšit. Modderská komunita série Total War dostala do rukou velmi užitečnou hračku, díky níž se snad můžeme těšit na sérii nových modů s Shogunovi 2 (i k expanzím jako byl Pád samurajů). Sega totiž vydala TEd, tedy „The Editor“ který by měl umožnit mnohem snazší tvorbu úprav i celých modů ke hře. Ale nejásejte tolik, není to kompletní editor....
24.05.2012 12:40 |

podobné články

Kunovice se staly jediným městem v Evropě, které má vlastní letecké síly

 
Zcela ojedinělý a unikátní projekt nazvaný Kunovian Air Force představili ve čtvrtek ve Zlíně zástupci Střední školy letecké v Kunovicích a města Kunovice. Ředitel školy Hynek Horňáček řekl, že Kunovice se díky projektu staly prvním evropským městem, které má vlastní letecké síly.
06.01.2011 16:00 |

podobné články

ČTÚ vydává nepodložená tvrzení spotřebitelů a poškozuje pozici Air Telecomu na trhu

 
Air Telecom, a.s., čtvrtý mobilní operátor Air Telecom, se striktně vymezuje od nepodložených a nepravdivých rčení, která dne 13. 8. 2013 zveřejnil Český telekomunikační úřad prostřednictvím svého mluvčího Františka Maliny. V nich varuje spotřebitele před zástupci Air Telecomu a uzavíráním jejich smluv na telefonní služby. Řada těchto fakt není založena na pravdě, přestože je český regulátor vydává v oficiální tiskové zprávě.
13.08.2013 19:00 |

podobné články

GOG spouští slevovou akci Battle of the Games

 
Nene, navzdory názvu nemáme s touhle bitvou nic společného. GOG se rozhodl, že s nadcházejícím létem rozjasní vaše tváře více než slunce a přidružené efekty a představil novou slevovou akci Battle of the Games, v jejímž rámci bude každý den, počínaje dneškem a konče 5. červencem se „utkají“ na GOG dvě hry a vy budete moci hlasovat pro jednu z nich. Hra, která vyhraje,...
13.12.2010 15:40 |

podobné články

Blizzard spustil virtuální peněženku pro Battle.net

 
Blizzard Entertainment oznámil spuštění nové funkce své sítě Battle.net s názvem Balance. V podstatě se jedná o jakousi virtuální peněženku, kterou můžete nadít penězi. Balance tak nabízí alternativní možnost jak platit za digitální hry a služby Blizzardu. Nový systém tak budete moci používat i pro aukce v nadcházejícím Diablu III. Tam si pak budete moci zvolit, zda...
07.02.2012 14:55 |

podobné články

Video-upomínka vydání PC verze Viking: Battle for Asgard

 
Jak už jsme vás informovali, na PC se velmi nečekaně podívá multižánrová rubačka Viking: Battle for Asgard. Za plnou cenu bych si to nedovolil, ale za tu současnou si myslím, že by mohla nějakého toho milovníka vikingů, mytologie a zajímavých pokusů (které ve všem nevyjdou) zaujmout. !-- video embed start -- !-- video embed end -- Navíc, PC verze dostala do vínku dodatečné...
18.10.2012 12:05 |

podobné články

James Cameron odložil natáčení Battle Angel

 
Kanadský režisér James Cameron řekl, že nerezignoval na plán natočit sci-fi thriller Battle Angel, o kterém mluvil před několika měsíci.
09.07.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: James Cameron (184 článků) , Cameron James (108 článků)

Filmové premiéry: Battle of the Year, Machete zabíjí, Příběh Kmotra a U konce světa

 
Film Příběh Kmotra je příběhem nekorunovaného krále českého podsvětí v podání Ondřeje Vetchého. Battle of the Year je název filmu a také něco jako olympiáda pro tanečníky breakdance. Bývalý federální agent se vrací ve filmu Machete zabíjí a slibuje, že bude ostřejší než kdykoliv předtím. Komediální dvojice Edgar Wright a Simon Pegg je podepsaná pod komedií U konce světa.
24.10.2013 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (257 článků) , Simon Pegg (8 článků) , Edgar Wright (8 článků)

Česká The Global Battle of the Bands pozná v neděli vítěze

 
V neděli 21. prosince se v pražském klubu La Loca odbude finálový koncert druhého ročníku české verze mezinárodní hudební soutěže The Global Battle of the Bands. Vítěz bude naši zemi reprezentovat v mezinárodním finále v norském Oslo.
20.12.2014 19:21 |

podobné články

Vojenskou pohotovost za EU budou od ledna držet i Češi

 
Vojenskou pohotovost za Evropskou unii bude držet od začátku ledna poprvé bojová skupina (Battle Group EU) zemí Visegrádské čtyřky. Česká armáda pro uskupení vyčlení 728 vojáků. Jejich hlavní část budou tvořit logistici, připraveny k nasazení budou i vrtulníková jednotka, ženijní rota nebo jednotka elektronického boje. ČTK to řekl zástupce velitele pozemních sil Ladislav Jung, který bude na operačním velitelství Battle Group (EU BG) zástupcem velitele.
29.12.2015 10:26 |

podobné články

Wow! Spoře oblečená Penny z Teorie velkého třesku rapovala jako profík

 
Všichni víme, že umí hrát, ale že se Kaley Cuoco (30) dokáže po pódiu pohybovat jako nefalšovaná raperka, je novinkou. Přesvědčit se o její vícestrannosti mohli diváci amerického televizního pořadu Lip Sync Battle ve čtvrtek večer. Penny ze sitcomu Teorie velkého třesku si střihla battle neboli souboj s komikem Joshem Gadem, oděným do bláznivého kostýmu.
29.01.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Kaley Cuoco (82 článků) , Josh Gad (4 články)