Článek

Lenny: Nové album je poměrně drzé, ale zároveň se cítím být hudebně jasnější i vyzrálejší

 
Na konci roku 2016 potvrdilo debutové album Hearts talent zpěvačky Lenny. Stala se respektovanou osobností české hudební scény a její věhlas pronikl i za hranice. Od té doby pracovala na druhé desce. Pod názvem Weird & Wonderful vyjde v pátek. Nabízí dvanáct písniček, mezi kterými je i Easy, duet s raperem Marpem.
22.05.2020 08:30 |

podobné články

Podobné články

Lenny Kravitz v podpatcích

 
Rockový zpěvák Lenny Kravitz se módy rozhodně nebojí. Při své procházce New Yorkem všem ukázal, že podpatky už dávno nejsou jen pro ženy… Šestačtyřicetiletý rocker Lenny Kravitz patří mezi módní ikony a dokazuje, že se módy rozhodně nebojí. Naposledy byl spatřen v ulicích New Yorku v kožených kalhotách zastrčených do vysokých bot na podpatku. Lenny tak [...]
26.09.2010 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Klaus: Věřím ve vyzrálejší podobu politické soutěže

 
Prezident Václav Klaus po sedmi letech přednesl v Poslanecké sněmovně projev. V úvodu poznamenal, že není zastáncem oslabování ideového politického soupeření, věří prý ale v jeho kultivovanější a vyzrálejší podobu.
07.09.2010 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9875 článků)

Kvůli dceři Lenky Filipové opustil Marpo (33) rodinu: Lenny (25) prozradila, kde se vzaly pomluvy!

 
O tom, že se Lenny stýká s jistým ženatým hudebníkem, se šuškalo poměrně dlouho. Všem klepům učinilo prohlášení rapperem Marpa, který na sociální síti přiznal, že odchází od manželky a přiznal i to, že miluje právě Lenny. O jejich vztahu teď promluvila oblíbená zpěvačka.
26.10.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny: Učitelé v Londýně chtějí, abychom byli lepší než oni

 
Lenny, tedy zpěvačka Lenka Filipová, dcera slavné mámy, přišla minulý pátek na trh se svým druhým minialbem. Jmenuje se Fighter a je následovníkem úspěšného letního EP All My Love. Lenny momentálně studuje v Londýně a předpokládá, že na jaře následujícího roku vydá své debutové album.
22.12.2013 15:42 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny Kravitz přiveze do Prahy nové album Strut

 
Slavný americký funk-rockový hudebník a zpěvák Lenny Kravitz přijede 13. listopadu do pražské O2 areny a přiveze kromě prověřených hitů nové album Strut.
23.06.2014 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Nová láska? Talentovaná dcera Lenky Filipové házela očkem na tohoto pohledného hudebníka

 
Talentovaná písničkářka Lenny (20) nemarní čas a posílá do světa další klip. Necelý půlrok po  úspěchu singlu All My Love přichází Lenny s druhou ochutnávkou ze své autorské kuchyně a představuje videoklip k písni Letter To You. Lenny je tentokrát autorkou nejen textu, ale také námětu klipu, který se odehrává v prostředí jejímu srdci velmi blízkému. Obklopena hudebními nástroji a pražskými zákoutími naplno dokazuje své autorské a interpretační schopnosti.
08.12.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Retro eXtra: Sledujte rozhovor Terezy Pergnerové, když byla ještě dítě! Z jaké vzrušující mezinárodní hvězdy byla tehdy úplně na větvi?

 
"Hi, Lenny!" tak tímto pozdravem začala mladičká "Tereza Pergnerová":http://www.extra.cz/tema/tereza-pergnerova v roce 1993 jeden z nejpamětihodnějších rozhovorů své kariéry. Nebylo to však pro pořad ESO, který ji později katapultoval do moderátorských výšin, ale pro veřejnoprávní stanici ČT1. Oním vysněným idolem, se kterým pořizovala svůj vysněný rozhovor, nebyl nikdo jiný, než letos padesátiletý americký dredatý zpěvák "Lenny Kravitz":http://www.extra.cz/tema/lenny-kravitz.
29.03.2014 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Pergnerová (503 článků)

Rocker Lenny Kravitz? Kdepak.. Teď už architekt Lenny Kravitz

 
Americký rocker Lenny Kravitz je také vášnivým bytovým architektem. Své druhé povolání, kvůli němuž založil designerskou firmu, bere velmi vážně. V rozhovoru pro list The New York Times 47letý Kravitz řekl, že byty navrhuje, jako kdyby v nich měl sám bydlet.
12.03.2012 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

První společná fotka ze soukromí: Lenny po boku Marpa jen kvete!

 
Zpěvačka Lenny (25) a hudebník Marpo (33) to spolu táhnou už nějakou dobu. Otakar Petřina, jak se muzikant skutečně jmenuje, odešel kvůli dceři Lenky Filipové (64) od manželky, s níž byl dlouhých osmnáct let, a od jejich dvou dětí. Vztah s Lenny přiznal Marpo v červnu na Instagramu, kde svým fanouškům sdělil, že teď tvoří pár. Dodal, že k záležitosti se víc nebude vyjadřovat. Zahlédnout pár společně nebylo jednoduché, a tak teď fanoušci jásají, na Facebooku se totiž objevila jejich první společná fotka ze soukromí, které si oba tolik střeží.
04.12.2018 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Dělala na tom čtyři roky. Vychází Weird & Wonderful od Lenny

 
Už 22. května vychází Weird & Wonderful, album mladé talentované české zpěvačky Lenny. Album, které připravovala čtyři roky, je podle ní žánrově pestré.
19.05.2020 17:25 |

podobné články

Lenny Kravitz natáčí nové album

 
Americký zpěvák, hudebník a skladatel Lenny Kravitz už začal pracovat na svém novém albu. Bude to jeho desáté studiové a ponese název Negrophilia. Prozradil to v rozhovoru pro americký hudební magazín Billboard.
02.02.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Thom Artway a Lenny vytvoří na pódiu romantickou dvojici

 
Thom Artway a Lenny jsou hvězdy současné české pop music. Společně nahráli romantickou písničku na Thomovo nové album a nyní ji poprvé zazpívají naživo. Jestli chcete vidět, jak jim to sluší, přijďte 7.11. do Paláce Akropolis v Praze. Velký večírek, kde nebude chybět ani krásná modelka Terezie Kovalová a její violoncello.
02.11.2018 14:20 |

podobné články

Nejhůř se zpívá, když vám nikdo nevěnuje pozornost, zavzpomínala Lenny

 
Za své debutové album, které vydala před čtyřmi lety, posbírala pět Andělů. Teď přichází s novou deskou. Nyní už jako zavedená zpěvačka, kterou si s jinou nespletete. Je nepřehlédnutelná, její hlas se odlišuje. A zpívá naplno, ať přijde pět tisíc lidí, nebo jen dvacet diváků. „Máma mě naučila, že mám být vděčná všem,“ říká zpěvačka Lenny.
14.05.2020 00:05 |

podobné články

CD Projekt hledá nové lidi pro dvě chystané hry

 
Když nás CD Projekt oblažil i konzolovým Zaklínačem 2, přišel čas dívat se do budoucnosti. Ta se nyní stává trochu jasnější. I když, jasnější... když chystáte na temné RPG... Oba projekty totiž mají být RPG. Ten první vypadá jako Zaklínač 3, ten druhý by měl být zcela čerstvou značkou a nejspíše by měl kombinovat RPG se střílečkou. „Abychom pokračovali v...
10.12.2010 15:30 |

podobné články

Lenny: Český text napíšu pro jiné

 
Loni na podzim začala zpěvačka Lenny studovat skladbu v hudební škole v Londýně. Nyní, po prvním ročníku, tráví prázdniny v České republice, a to nejenom koncertováním, ale také přípravou písniček na debutové album.
13.08.2014 13:06 |

podobné články

Dcera Lenky Filipové Lenny ovládla Anděly a na pódiu zdvihla prostředníček! Komu ho poslala?

 
Vypadá jako hodná holka, ale kousek rebelie v ní je. Když královna večera Lenny (22) přebírala čtvrtou sošku za album roku, tak poděkovala všem, kteří jí házeli klacky pod nohy a nepřáli jí úspěch, a umocnila to zdvihnutým prostředníčkem!
23.05.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (148 článků) , Lenny Filipová (80 článků)

Lenny: Mamka mě od hudby trochu odrazovala

 
Devatenáctiletá zpěvačka a pianistka Lenny na sebe poprvé upozornila před několika dny, kdy vystoupila na představení nadějí vydavatelské společnosti Universal Music. Přítomné diváky ve třech odehraných skladbách nadchla. Před pár dny vydala maxisingl All My Love a chystá se vydat i debutové album. V září odjede studovat do Londýna.
29.06.2013 13:20 |

podobné články

Býval Romeo Blue, přijíždí jako hvězdný Lenny Kravitz

 
Lenny Kravitz českým fanouškům představí 19. prosince v O2 areně své desáté album Strut.
11.11.2014 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Lenny Kravitz (114 článků)

Lenny: Nechtěla jsem to skupině Kryštof zkazit

 
Dvacetiletá zpěvačka Lenny se loni v létě představila na Kryštof Kempech, na nichž patřila k nejpříjemnějším překvapením programu. Letos se vypravila na letní festivaly sama, respektive se svou doprovodnou kapelou. Na podzim ji čeká post hosta na turné skupiny Kryštof a někdy v té době by se konečně mělo na trhu objevit její debutové album. „Je o mně známo, že jsem trémistka, a tak můj největší strach na těchto akcích spočívá v tom, že nepřijde dost lidí,“ přiznává a usmívá se při tom.
08.08.2015 07:05 |

podobné články