Článek

Lenka z Olomouce: Napekla 65 kg cukroví!

 
Začalo to fotkou na sociální síti. Zde se jako tisíce jiných žen pochlubila svým vánočním cukrovím. Pár známých projevilo o její výrobky zájem. Dnes peče Lenka Ryšlinková (53) vánočních pamlsků na 65 kilo.
22.12.2021 05:20 |

podobné články

Podobné články

Agáta Hanychová napekla cukroví a odjela za teplem

 
Rebelka Agáta Hanychová se rozhodla, že poruší tradice a rodinné zvyklosti a Vánoce stráví v zahraničí. Odlet do teplých krajů plánovala modelka již od začátku prosince, ale své příbuzné o dárky nepřipravila a dokonce všem rodinným příslušníkům napekla cukroví.
25.12.2010 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3257 článků)

Pilná Lenka z Olomouce: Napekla 65 kg cukroví!

 
Začalo to fotkou na sociální síti. Zde se jako tisíce jiných žen pochlubila svým vánočním cukrovím. Pár známých projevilo o její výrobky zájem. Dnes peče Lenka Ryšlinková (53) vánočních pamlsků na 65 kilo.
22.12.2021 09:25 |

podobné články

Tipy a triky jak zvládnout svátky

 
Pečení několika druhů cukroví, pečlivý úklid domácnosti i na těch místech, na která přes rok (ne)vědomě zapomínáme, shánění dárečků v obchodních domech, kde se to lidmi jen hemží a my musíme stát dlouhé fronty u pokladen, všudypřítomný stres a chaos – jak zvládnout svátky a nezbláznit se?! Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějšími svátky v roce. To tu nikdo určitě zpochybňovat nebude, jenže zároveň jsou to svátky plné celé řady povinností a neodmyslitelného vánočního chaosu, který propuká už několik týdnů před Štědrým dnem. Možná i vás občas přepadá pocit, že to nezvládáte a přemýšlíte, jak zvládnout svátky bez újmy na fyzickém i psychickém zdraví. Pár tipů a triků jak zvládnout svátky Do Vánoce ještě pár dní zbývá, tudíž nemusíte věšet hlavu, že jste to či ono nestihli. Pokud s přípravami na svátky začínáte až nyní, nepropadejte panice. Místo toho si v klidu přečtěte náš dnešní článek a postupujte podle našich tipů a triků, které vám pomohou předvánoční shon a chaos zvládnout na jedničku. Cukroví ještě stihnete Zapomeňte na to, že vaše sousedka už má dávno napečeno 15 druhů cukroví a teď si jen mne ruce. Sice už nestihnete xx různých druhů, ale linecké, rohlíčky, plněné ořechy a samozřejmě nepečené cukroví ještě dohromady dáte. Tak šup šup, s pečením začněte co nejdříve, ať se vám cukroví stihne uležet, případně změknout. Úklid jen tak na oko Jste-li pracovně vytížený člověk, který volno dostane až těsně před Vánoci a do dnešního dne jste nestihli pořádně vysmejčit domácnost, udělejte to alespoň na oko. To znamená, abyste uklidili pouze na místech, která jsou vidět. Budiž vám letos odpuštěno, že nebudete mít dokonale srovnanou spíž nebo vygruntováno za obývací stěnou. Pro stromeček a kapra pošlete manžela Kdo řekl, že všechny starosti a povinnosti spojené s Vánoci musí padat jen na vaše bedra? Nákup stromečku a kapra,... Čtěte více Příspěvek Tipy a triky jak zvládnout svátky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
13.12.2017 21:25 |

podobné články

Takhle se cpou paterčata! Máma jim k narozeninám napekla dortíky

 
Tak takhle vypadá pravý miminkovský mejdan! První česká paterčata slavila v pondělí narozeniny a k nim samozřejmě neodmyslitelně patří dort. Šestinásobná maminka Saša Kiňová (24) jich vlastnoručně napekla pět. A malí špunti měli čokoládu až za ušima.
05.06.2014 14:50 |

podobné články

Blesk získal recept na luxusní mazanec podle Kamily Nývltové! Letos jich napekla 50

 
O Vánocích nemá konkurenci v pečení vánoček zpěvačka Monika Absolonová (44). Velikonoce patří ale jiné zpěvačce, a to Kamile Nývltové (31). Ta se pustila do pečení tradičních mazanců, beránků a jidášů. Blesku prozradila recept na mazanec, kterých letos pro velký úspěch napekla 50!
03.04.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1220 článků) , Kamila Nývltová (309 článků)

Musím se hlídat, říká Ujčík o vánočním cukroví

 
Hokejový útočník Viktor Ujčík si užívá atmosféru Vánoc a je rád, že jeho manželka napekla cukroví, po němž se příliš nepřibírá. I tak ale připouští, že si váhu bude muset hodně hlídat.
24.12.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Ujčík (30 článků)

Luxus za každou cenu? Agáta napekla hromady cukroví, které naskládala do krabic od bot světoznámých značek

 
Modelka Agáta Prachařová  (28) se tak jako každý rok pustila s vervou sobě vlastní do pečení vánočního cukroví.
06.12.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3257 článků)

Opuštěná Ochotská u plotny: Peče cukroví, aby se mohla vrátit domů?!

 
Už jsou to dva týdny, co se Michaela Ochotská (31) odstěhovala od manžela Lukáše Rosola (31) k rodičům. Jako jeden z důvodů tehdy tenista překvapivě uvedl, že Míša hodně zhubla. A jak se zdá, moderátorka dělá vše pro to, aby se mohla vrátit. O víkendu napekla cukroví.
12.12.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (942 článků) , Lukáš Rosol (631 článků)

O Vánocích napekla přes 200 kg cukroví a teď dělá svatební dorty. Zpěvačka si nechá cukrařinu jako druhou práci

 
Kamila Nývltová  (32) je kromě zpěvačky a herečky i šikovnou cukrářkou. Když se kvůli covidu zavřela divadla a zrušily koncerty, začala si pečením přivydělávat a o Vánocích byla zaplavena objednávkami vánočního cukroví.
07.07.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Nývltová (309 článků)

Pečeme stále, pečeme všichni! Průměrně 8 druhů cukroví!

 
Jedna z nejdůležitějších tradic vánoc je pečení cukroví. To ukázal předvánoční průzkum společnosti Unilever. I když máme možnost si cukroví už hotové koupit, přes 90% Čechů se chystá upéct průměrně 8 druhů cukroví!
15.12.2011 13:10 |

podobné články

VÁNOČNÍ CUKROVÍ: 12 receptů našich babiček! RADÍ ŠÉFKUCHAŘ

 
Vánoční cukroví připravuje 80 procent domácností, většina je při pečení konzervativní. K nejoblíbenějšímu cukroví patří vanilkové rohlíčky a linecká kolečka. Průměrně české domácnosti pečou osm druhů cukroví a drží se osvědčené klasiky. Na tradiční staročeské recepty se ale zapomíná.
27.11.2013 15:07 |

podobné články

Cukroví pro silné žaludky: Libuše z Farmy prodává cukroví se psími chlupy, skořápkami a máčené v mokrém cukru!

 
Rázná Libuše z reality show Farma si na vánoční svátky přivydělává pečením cukroví. Jenže když už její cukroví k zákazníkům vůbec dorazí, obrací se žaludek i těm nejsilnějším jedincům. Jsou na něm totiž zvířecí chlupy, skořápky z ořechů a vše je upatlané a máčené v mokrém cukru.
22.12.2014 12:50 |

podobné články

Máte už napečeno? Poradíme, jak cukroví správně skladovat

 
Týden před Vánocemi už jste nejspíš s pečením cukroví hotoví, anebo finišujete. Nikdo ale po takovém úsilí nechce, aby si na cukroví vylámal zuby nebo měl na štědrovečerním stole rozteklé hrudky. Přinášíme vám tipy, jak cukroví správně uskladnit...
15.12.2017 12:15 |

podobné články

Češi mají velké oči: Napečou hory cukroví a pak ho házejí zvířatům. Výslužkou je ale zabíjejí

 
Vánoce jsou ty tam, ale v mnoha domácnostech zbylo vánoční cukroví. Podle průzkumu společnosti „Z farmy domů“ cukroví napeklo 77 procent dotázaných. Sedmnáct procent lidí si ho koupilo. Přitom ne vždycky Češi odhadnou množství, které celá rodina spořádá. Lidé tak cukroví často vyhodí, podstrojí zvířatům v lese nebo z něho upečou bábovku či povánoční dort.
11.01.2018 07:40 |

podobné články

Išelské cukroví, skvělá vánoční chuťovka

 
Išelské cukroví je velmi křehké a jemné cukroví. Uvnitř se nachází čokoládový krém, který dodává cukroví na lehkosti. Křupavá čokoláda s ořechy na povrchu působí velmi dekorativně.
14.12.2021 11:30 |

podobné články

Šlehačkové cukroví stihnete upéct na poslední chvíli

 
Už máte minimálně deset druhů cukroví a stále máte chuť a čas vymýšlet nové druhy? Zkuste šlehačkové cukroví. Příprava těsta je nenáročná, stejně jako jeho zdobení. Chuť šlehačkového cukroví vás mile překvapí.
22.12.2021 09:25 |

podobné články

Lenka Filipová: Manžela neskrývám, jen máme takovou dohodu

 
Osmapadesátiletá zpěvačka, šansoniérka a kytaristka Lenka Filipová jen málokdy mluví o svém soukromí. V show Jana Krause přiznala, že svého manžela neskrývá. Zpěvačka je už více než dvacet let vdaná za uznávaného architekta Borise Drbala. Další články k tématu: Na Slavíky mě léta nepozvali, říká Lenka Filipová Lenka Filipová: Mozart je geniální, ale pro kytaru prostě není Lenka Filipová: Ve StarDance bojuji s podpatky
18.05.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (159 článků) , Jan Kraus (1206 článků)

Kateřina Průšová: Jsem taková kuchtička

 
Modelka Kateřina Konvalinka Průšová (26) na Vánoce rozhodně nezahálí. Nejenže napekla spoustu cukroví, ale na Štědrý den bude hostit celou svoji i manželovu rodinu. Vše musí být tedy naprosto dokonalé.
23.12.2009 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (362 článků)

Průšová na Štědrý den peče, smaží a dělá i rybí polévku

 
Šestadvacetiletá modelka Kateřina Konvalinka Průšová je o Vánocích kulinářskou královnou. Nejenže napekla spoustu cukroví, ale na Štědrý den bude hostit celou svoji i manželovu rodinu. Vše musí být tedy naprosto dokonalé.
23.12.2009 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Průšová (362 článků)