Článek

Lenka s manželem vyhráli miliardy! Nic se nezměnilo, jen koupili ojetinu

 
Lenka (41) a Steve (42) Thomsonovi vyhráli v loterii Euromiliony 3,1 miliardy korun. Každý by čekal, že se z nich stanou škrti nebo snobové. Ale právě naopak! Steve dál pracuje jako stavbař, za práci si odmítá nechat platit, a teď si dokonce koupil ojeté auto, aby ušetřil.
15.01.2020 19:30 |

podobné články

Podobné články

Koupili jste ojetinu a nejede?: Peníze dostanete zpět!

 
Koupili jste si starší auto a po nějaké době zjistili vážnou závadu? Nejvyšší soud rozhodl, že máte právo odstoupit od smlouvy. Auto předat původnímu majiteli a trvat na vrácení peněz!
14.04.2011 12:10 |

podobné články

Žáci vyhráli v loterii osm miliard. Původně chtěli jen drobný příspěvek na školní výlet

 
Španělsko odstartovalo vánoční svátky tradičně národní loterií El Gordo. Díky propracovanému systému sázení se vždy výhra rozdělí tisícům sázejících a ta letošní připadla na losy s číslem 79140, které si koupili lidé z letoviska Roquetas de Mar v Andalusii, kde se potýkají s vysokou nezaměstnaností. Závratnou částku obdrželi také studenti a učitelé z místního gymnázia, kteří chtěli získat jen menší příspěvek na letní školní výlet. Na své losy vyhráli 300 milionů eur, což je v přepočtu asi osm miliard korun. Letos vydali sázející za nákup losů celkem 2,6 miliardy eur (přes 70 miliard korun) a mezi výherce se rozdělily ceny v úhrnné výši 2,24 miliardy eur (60,5 miliardy korun).
23.12.2015 10:45 |

podobné články

PORADNA: Jak PRODAT ojetinu v bazaru

 
O tom, jak správně nakoupit ojetinu a nebýt ošizen jsme už napsali hodně. Ale jak jí ale správně prodat? Co když vás chtějí bazary napálit?
11.03.2011 06:10 |

podobné články

Lenka Filipová: Manžela neskrývám, jen máme takovou dohodu

 
Osmapadesátiletá zpěvačka, šansoniérka a kytaristka Lenka Filipová jen málokdy mluví o svém soukromí. V show Jana Krause přiznala, že svého manžela neskrývá. Zpěvačka je už více než dvacet let vdaná za uznávaného architekta Borise Drbala. Další články k tématu: Na Slavíky mě léta nepozvali, říká Lenka Filipová Lenka Filipová: Mozart je geniální, ale pro kytaru prostě není Lenka Filipová: Ve StarDance bojuji s podpatky
18.05.2012 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Filipová (147 článků) , Jan Kraus (1070 článků)

Prodavačka Lenka vyhrála v loterii přes 3 miliardy: S manželem sázeli 15 let

 
Slovence Lence změnil jeden los celý život. Jednačtyřicetiletá žena, která pracuje jako prodavačka ve Velké Británii, kde žije s manželem Stevem a třemi dětmi, se stala ze dne na den bohatou poté, co s mužem vyhráli v loterii jackpot ve výši 105 milionů liber. To jsou v přepočtu více než 3 miliardy korun.
27.11.2019 12:20 |

podobné články

Pravičák Matějka ke sto letům našeho státu: Budou vám tvrdit, že po vstupu do EU jsme stále svobodní, ale to je lež. Jsme provincií, koupili si naše politiky za dotace

 
STO LET REPUBLIKY „Dnes se točíme v kruhu. Po účasti ve východním bloku jsme na chvíli po roce 1992 ochutnali nezávislost a samostatnost, abychom se jich pak vzdali vstupem do EU. Její existence je přitom založena na přímém popření existence státnosti, samostatnosti a nezávislosti národních států,“ myslí si v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz František Matějka, předseda Strany nezávislosti České republiky. „Nižší životní úroveň u nás je dána mimo jiné tím, že jsme se stali vstupem do EU provincií států západně od nás. Stali jsme se výrobnou jejich kvalitního zboží ven a zároveň odbytištěm jejich méně kvalitního zboží k nám. Koupili si naši levnější, různými pobídkami dotovanou pracovní sílu. Koupili si naše politiky skrze EU a její dotace,“ dodává.
18.10.2018 07:20 |

podobné články

Prodavačka Lenka se podělí o vyhrané 3 miliardy: Na co se mohou těšit příbuzní?

 
Jozef (70), Gabriela (67) a jejich syn Rastislav (42) ze slovenské Rakové si zvykají na neuvěřitelnou novinu. Jejich dcera, respektive sestra Lenka (41) se ze dne na den stala miliardářkou. Její muž Steve (42), se kterým žije v Anglii, totiž vyhrál devátou nejvyšší výhru v historii anglické Národní loterie. Lenka se Stevem si na účet připsali v přepočtu 3,1 miliardy korun, škudlit pro sebe je ale prý rozhodně nebudou. Lenčini příbuzní ze Slovenska nicméně říkají, že od ní nic nechtějí, protože peníze nejsou všechno.
30.11.2019 05:45 |

podobné články

Nic se od té doby nezměnilo: Podívejte se, jak žili a pařili studenti na kolejích v časech dávno minulých

 
Je úplně jedno, jestli jste na vysokou chodili v roce 1900 nebo v roce 2008. Kromě nábytku se vlastně nezměnilo nic. Z archivu univerzity Wisconsin-Madison se dostaly ven fotky studentských kolejí ještě z dob, kdy i vaši rodiče chodili po houbách.
07.10.2013 09:55 |

podobné články

Adam (Úsvit): O lžích, které bodají více než nůž

 
Dost řečí. Dost lží. Dost urážek. Od prvního dne se na mém/našem pohledu nezměnilo nic, nezměnilo se nic ani na tom co říkáme a na tom co chceme. O puči, který se nestal. O lžích, které bodají více než nůž...
01.03.2015 15:16 |

podobné články

Rok poté, co psychicky nemocná zabíjela ve Ždáru, se nic nezměnilo, tvrdí psychiatr

 
V ambulantní psychiatrické péči se rok od tragédie ve škole ve Žďáru nad Sázavou, kde psychicky nemocná žena ubodala studenta a další tři lidi zranila, podle psychiatra Ivana Davida nic nezměnilo. Vláda sice schválila soubor opatření, jež mají bránit opakování obdobného incidentu, ambulantní péče je ale téměř celá zprivatizována a příkazům a doporučením státní správy nepodléhá, řekl David.
11.10.2015 09:51 |

podobné články

Vietnamci koupili hotel v centru Prahy: Dali za něj přes půl miliardy

 
Čtyřhvězdičkový luxusní hotel NYX v centru Prahy má nového majitele. Koupili ho vietnamští zakladatelé řetězce Sportisimo a zaplatili za něj více než půl miliardy. Byznysmeni Do Hong Son a Thai Ngoc Nguyen kvůli koupi prodali polovinu Sportisima, informoval deník E15.
27.04.2017 17:05 |

podobné články

V Anglii našla Slovenka z Rakové lásku a teď i miliardy

 
Britská společnost National Lottery představila výherce deváté největší sumy v historii britského sázení. Manželé Steve a Lenka Thomsonovi vyhráli v loterii Euromiliony přes 105 milionů liber (zhruba 3,1 miliardy korun). Vítězství nese i slovenskou stopu, Lenka totiž pochází ze západoslovenské obce Raková.
26.11.2019 15:35 |

podobné články

Prodavačka Lenka vyhrála 3,1 miliardy! Co koupí ze všeho nejdřív?

 
Jaký je to pocit stát se zničehonic miliardářem, ví 41letá Lenka, která žije s mužem v anglickém městě Selsey. Rodiče tří dětí vyhráli v loterii Euromiliony 3,1 miliardy! Děti už také ví, co by měli máma s tátou koupit jako první. Zatímco osmiletá dcerka se držela při zemi a řekla si o nový tablet, syn (10) zřejmě nepatří mezi nejskromnější. Chlapec by si přál rovnou luxusní sporťák!
26.11.2019 18:25 |

podobné články

Lenka vyhrála 3,1 miliardy: Chování jejího manžela všechny šokovalo

 
Vyhráli pohádkovou výhru 3,1 miliardy a všichni očekávali, že se anglický stavbař Steve Thomson (42) a jeho slovenská žena Lenka (41) budou válet na pláži a užívat si života. Skromný výherce však i nadále jezdí se svou starou dodávkou a namáhá se s těžkými krabicemi!
09.12.2019 05:20 |

podobné články

Lenka vyhrála v loterii 3,1 miliardy: Manžel šokoval prvním nákupem!

 
Usměvavá Slovenka Lenka (41) a její anglický manžel Steve (42) vyhráli ve známé loterii Euromiliony v přepočtu 3,1 miliardy korun. Že by jim ale raketově vystřelil nos vzhůru a stali se z nich snobové, to ani náhodou. Dokazuje to i automobil, který si stavbař Steve koupil.
11.12.2019 11:15 |

podobné články

Lenka vyhrála v loterii 3,1 miliardy! Její manžel odmítá další peníze

 
Manželé Lenka (41) a Steve (42) Thomsonovi vyhráli ve známé loterii Euromiliony v přepočtu 3,1 miliardy. Že by se z nich ale vzápětí stali snobové nebo škrti, se nedá říct ani náhodou. Choť blonďaté Slovenky, který pracuje jako stavbař, si dokonce odmítá nechat platit za práci, aby dopřál kamarádům a známým krásné a štědré Vánoce.
18.12.2019 05:05 |

podobné články

Rok od žďárského útoku: V psychiatrii se téměř nic nezměnilo

 
Od tragického útoku ve škole ve Žďáru nad Sázavou, kdy psychicky nemocná žena ubodala studenta a další zranila, uplynul rok. I když tragédie rozvířila debatu tom, jak podobným incidentům zabránit, ve skutečnosti se v ambulantní psychiatrii příliš nezměnilo. Státní opatření se na ni totiž nevztahují, upozornil psychiatr Ivan David.
11.10.2015 21:01 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (1345 článků)

Luxusní hnízdečko lásky Taylor Swift a jejího snoubence: Koupili jej od režiséra Pána prstenů

 
Slavný zpěvák Calvin Harris před pár dny požádal svou lásku Taylor Swift o ruku. Jen co oblíbená zpěvačka řekla ano, už si slavní milenci koupili nové hnízdečko lásky. Byt pořídili od slavného režiséra Petera Jacksona a stál je půl miliardy korun!
01.08.2015 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Peter Jackson (76 článků) , Taylor Swift (310 článků) , Calvin Harris (71 článků)

VIDEO: Zoufalství už do sebe nepustím, říká Termerová o boji s rakovinou

 
Čtyřiašedesátiletá herečka Lenka Termerová se po úspěšném boji s rakovinou vrací k seriálové tvorbě. Herecké kořeny pomyslně zapustí v novácké Ulici. Nedávného strašáka jménem nemoc ale z hlavy nepouští. Bere si z něj poučení. "Už nedopustím, aby zoufalství do mě došlo tak, abych z toho onemocněla," říká ve videorozhovoru pro iDNES.cz Lenka Termerová. Další články k tématu: Termerová, Macháčková a spol.: zralé holky z kalendáře ukázaly akty Herečka Lenka Termerová: S holou hlavou rakovinu neutajíte Ještě nemám vyhráno, říká v intimním rozhovoru herečka Lenka Termerová
25.04.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Termerová (82 článků)