Článek

Lela Vémola slavila 35. narozeniny s Karlosem i Verešovou, nej dárek si dá sama

 
Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (38) Lela Vémolová oslavila své 35. narozeniny ve velkém stylu. V pronajatých prostorech v Praze jí přála rodina, přátelé a hosté v podobě modelky Andrey Verešové, zpěvačky Tiny, podnikatelky Nely Slovákové, zpěváka Sámera Issy či lobbisty Ivo Rittiga.
05.06.2024 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (693 článků) , Andrea Verešová (1429 článků) , Ivo Rittig (159 článků) , Karlos Vémola (967 článků) , Andrea Slováková (6 článků) , Tiny Tiny (20 článků)
Podobné články

Lela Ceterová slavila narozeniny na zápase Vémoly: Dárek za stovky tisíc a bolavé ráno!

 
V sobotu večer proběhl v německém Frankfurtu zápas mezi Karlosem Vémolou a Polákem Michałem Pasternakem. Hned v prvním kole zvítězil Vémola a jeho partnerka Lela k němu záhy šťastně přiběhla a objala ho. V ten den zrovna slavila narozeniny, a tak jí Vémola nadělil vítězství. To však nebylo všechno! 
05.06.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

 
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.
19.07.2020 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lela Ceterová promluvila o dalším miminku i svatbě: S Karlosem Vémolou na nic nečekají

 
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odpustila svému milému nevěru a pouto lásky opět pevně spojili. Od té doby Lela vedle Karlose, který ji rozmazluje jako královnu září štěstím. Po zásnubách se Lela svěřila s další informací, promluvila nejen o chystané svatbě, ale dokonce padly slova o dalším miminku, které by si s Karlosem přáli.
04.02.2021 15:56 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Jsem na tebe moc hrdá, ten černoch už dokecal! Tak Lela slavila Karlosův triumf

 
Rodák z Olomouce Karlos Vémola (35) porazil v hlavním zápase Oktagon 20 Alexe Lohorého na body v pětikolovém zápase. Vémola dokázal splnit roli favorita, ale Francouz předvedl také skvělý výkon, když se dokázal bránit pět kol. Po zápase na sebe upozornili výroky Vémola i jeho partnerka Lela Ceterová (30). "Jsem na tebe moc hrdá, ten černoch už dokecal," napsala Lela na Instagram.
31.12.2020 08:16 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků) , Alex Alex (302 článků)

Nemám až tak velká prsa, říká Lela Vémola. Před Karlosem doma zamyká jídlo

 
Lela Vémola (34) v rozhovoru pro iDNES.cz prozradila, kam před svým manželem Karlosem Vémolou (38) zamyká jídlo. Slovenská playmate a modelka také popsala, jaké je podle ní tajemství spokojeného vztahu a vysvětlila, proč si o ní lidé na základě fotek myslí, že má výrazně velká ňadra.
29.09.2018 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Owen Wilson (50 článků)

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

 
Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.
05.12.2021 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Děti půjdou na brigádu. Musí znát hodnotu peněz, plánuje Lela Vémola

 
Lela Vémola nedávno oslavila 35. narozeniny. V rozhovoru pro iDNES.cz promluvila nejen o své rodině. „Geneticky jsem určitě po mamince. Na to, že bude mít v listopadu sedmdesát a na rozdíl ode mě nemá žádnou kosmetickou úpravu, protože v tomto směru je úplný opak, vypadá krásně,“ říká Lela Vémola.
15.06.2024 00:15 |

podobné články

Velký návrat není vyloučen: Nejdříve přišel pugét od Vémoly, pak dojemná slova Lely

 
Playmate a čerstvá maminka Lela Ceterová (30) prochází v současné době partnerskou krizí s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (35), se kterým má dceru Lili. Sympatická Lela momentálně žije s dcerou ve vlastním bytě v Bratislavě a s Karlosem se s péčí o malou střídají. V rozhovoru pro eXtra.c prozradila, jaký mají s Karlosem vztah a nevyloučila návrat.
16.10.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lela Ceterová promluvila o svatbě s Karlosem Terminátorem Vémolou. Známe datum veselky a další detaily

 
Již za dva měsíce se bude konat velkolepá svatba. Své "ano" si řeknou Karlos Terminátor Vémola  (35) a Lela Ceterová . A jak sama Lela říká, bude to svatba, na kterou dlouho nikdo nezapomene!
23.05.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Vémolova Lela slavila výhru nad covidem i krizí: Večer s Karlosem prozradil detail na fotce!

 
Včerejší odpoledne strávila Lela Ceterová (30) s expartnerem Karlosem "Terminátorem" Vémolou (35) a jejich osmiměsíční dcerkou Lili! Prozradily je stejné fotky s dcerou v dětské židličce, které oba zveřejnili.
29.09.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

 
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.
13.09.2020 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Otevřené přiznání Lely o novém začátku: Muž, který poslal růže, není Karlos Vémola, září Ceterová

 
Půvabná maminka a playmate Lela Ceterová (30) vytřela zrak všem škarohlídům a posměváčkům, kteří ji měli pouze za zlatokopku a ženu, která je závislá na movitém muži. Její vztah s otcem malé Lili a MMA bijcem Karlosem Vémolou (35) je definitivně u konce. Lela se postavila na vlastní nohy a rozhodla se, že nevěru zkrátka neodpustí. Nedávno fanoušky na sociálních sítích překvapila nádherným pugétem růží, který od Vémoly rozhodně není. Redakci eXtra.cz Lela prozradila, od koho jsou a jak to v současné době všechno zvládá.
02.12.2020 16:06 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lela Ceterová lepí vztah s Karlosem Vémolou: V ložnici je jen jeden král, culí se

 
Playmate Lela Ceterová (32) a MMA zápasník Karlos Vémola (36) zažehnali jako mávnutím kouzelného proutku vztahovou krizi a milují se snad víc než kdy dřív. Zatímco se Karlos připravuje na zápas s Marpem, Lela se stará o domácnost a na Instagram háže jednu spolupráci za druhou. V podprsence svým fanouškům také prozradila, že v ložnici je jen jeden král. Kdo to asi bude?
01.02.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lela Ceterová o vztahu s Karlosem Vémolou: Ty změny nálad jsou obrovské, říká

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola a Lela Ceterová to spolu táhnou již sedmým rokem. Těší se ze dvou společných potomků, před časem zpečetili svou lásku před oltářem, starají se o "palác" jménem Vémoland a zkrátka žijí si svůj vysněný život. Manželé zažili radosti i bolestivé pády, přesto si budoucnost dovedou představit jedině bok po boku. Přejí si společně zestárnout, jak se rozpovídali v otevřeném rozhovoru pro časopis Story. Lela prozradila, co jí na jejím muži nejvíce vadí. 
24.01.2024 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám

 
Blíží se narozeniny či svátek někoho blízkého? Nebo snad už začínáte myslet na Vánoce? Pokud jsou věci, co vás mohou v tomto směru trápit, tak je to otázka toho, jak vybrat dokonalý dárek. Co by měl splňovat? Podívejte se. Originalita je základ Dnes by to měla být především originalita, která rozhodně zaujme na první pohled. Nejenom, že takto vybraný dárek potěší, ale zároveň budete i vy sami jedineční, jelikož jste ho vybrali. Pokud tápete, nechte si doporučit dárek pro muže nebo pro ženu podle toho, co se prodává nejvíce. Díky tomu snadno a bez složitého přemýšlení zjistíte, co je aktuálně hitem a co může přijít vhod i vám samotným. Myslete na to a vybírejte podle ostatních. Něco, co by si druhá osoba nekoupila Ano, i toto je směr, kterým je dobré se ubírat. Pokud vybíráte vhodný dárek, je dobré jít cestou, která je spojena s faktem, že něco takového by si druhá osoba zkrátka a jednoduše nekoupila. Tím zaručeně také neuděláte chybu. A je jedno, zda dárek kupujete mužům, nebo chcete zvolit originální dárky pro ženy. V obou případech můžete přemýšlet i tak, že se zamyslíte nad sebou. Co by vám udělalo radost, ale sami si to nekoupíte? Adrenalin je hitem Co se v poslední době dostává do popředí? Rozhodně jsou to dárky adrenalinové, které umožní vyzkoušet něco nového. Ideální je dát je ve formě poukazu, kdy si obdarovaný sám zarezervuje místo a také termín, kdy se dostaví. I zde můžeme prozradit několik konkrétních a zajímavých tipů. Jde třeba o: let letadlem nebo vrtulníkem, jízda v závodním autě, let balónem. Na závěr dodejme, že když vybíráte ten pravý dárek, zapomeňte na to, že musí být nutně drahý. Pamatujte, že i levnější dárky mohou potěšit. Důležité je, že jste nějaký vůbec sehnali, než to, kolik konkrétně vlastně stál peněz. Často se stává, že i tys nejmenší... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat dokonalý dárek? Poradíme vám pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.08.2017 19:55 |

podobné články

Že by dárek od Vémoly? Lela Ceterová vystavila silikony v sexy modelu a ukázala 300 růží!

 
Lela Ceterová se po rozchodu s Karlosem Terminátorem Vémolou  (35) odstěhovala zpět na rodné Slovensko do Bratislavy. Chvíli to vypadalo, že se s otcem dcery Lili dají opět dohromady a Karlos vypadal, že by o to i kvůli dcerce také stál. Jak ale Lela prozradila Super.cz, nejsou spolu.
03.12.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Znovu těhotná Lela: Miminko prozradila kytice, Karlos se nachází v radostném šoku

 
Půvabná Lela Ceterová (31) má opět důvod k radosti. Lela sice těhotenství prozrazovat nechtěla, ale její snoubenec Karlos Vémola (35) je jako neřízená střela a informaci prozradil spontánně během natáčení Karlos Show. Jeho milovaná ovšem nenápadně už něco naznačila v polovině dubna, kdy lidé pod snímkem s tajemnou kyticí začali spekulovat, zda Lela náhodou není v tom. 
28.04.2021 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)

Lupiči ve Vémolandu: Nejhorší zážitek v životě, ještě teď se klepu, říká otřesená Lela

 
Zatímco si Karlos Vémola užíval sobotní turnaj Oktagon 32, jeho snoubenka Lela Ceterová doma zažívala doslova peklo! Ačkoli byl známý zápasník stále obklopen houfem fanoušků, Ostravar Arénu, ve které se turnaj konal, zničehonic opustil.  Důvodem byla zpráva od jeho partnerky. “Psala mi Lela, že je někdo v baráku,” prozradil Karlos v rozhovoru o celé situaci pro sport.blesk.cz. V době vloupání zlodějů byla ve Vémolandu jen Lela s dětmi. I ona se k nepříjemnému zážitku vyjádřila na svém Instagramu. 
11.04.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (967 článků)